>>76944693

D-does that mean we're now #teamCroatia?

Just fucking kill them all

Better with catholic slavs than cockroaches my guess

A jok, navijacu za jebene muslimane protiv Hrvata jer mi je TV rekao da ih ne volim.

Jesi ziveo nekad u Muslimanskom kvartu?

Guess I'm #KaraMeMarko now

Ne, jer ne živim u Kalifatu.

>Jesi ziveo nekad u Muslimanskom kvartu?

Ja jesam, nikad vise

Tururururu tu tururu tururu tu tururu tu tururu tururu

> kvart muslića
ajd opiši kako je tamo

Exterminate cockroaches

I hope so. We can all sit back and enjoy the giant shitfest that will be Mostar later in the afternoon.

>yfw

...

>Deal with cockroaches all your life
>bring fists to a knife fight

This is why Serbia is a dump, if you had any brains you'd bring every weapon under the sun against Turks.

Joj samo da nato nije upetljao svoje prste ja mislim da bi ih vi srbi sve poubijali kao zečeve

>giant shitfest that will be Mostar later in the afternoon.
topkek

Iskreno navijam za kariranu braću, jebite ne vadite.

...

that's how it is

REEEEEEEEEEEEEEEEEE

Thread theme "God is a Serb"?

Vristanje, buka, deranje, prljavo, neotesana muslimanska deca koja se ponasaju bukvalno kao majmuni

Norvezani koji su previse picke da bi im se suprotstavili, pa moram ja sam.

Evo juce su klinci (10-12 godina) pocupali sve protiv-pozarne aparate i ispraznili ih na kosarkaskom terenu pored zgrade, na kome sad ne moze da se igra.

Znas kako njihovo kuvanje jebeno smrdi? Imas li predstavu? Ja mislim da oni peku zive pacove zajedno sa krznom. Ja bukvalno moram da odem napolje svaki put kad neko kuva da se ne bih ispovracao.

Izadjem na basket, dodje 15oro dece, sve crnci i muslimani, uzmu mi loptu, ja ih vijam kao debil i naravno išamaram kad uhvatim. Tako je jednom dosao Hassan, stariji brat od nekog muslidze, pa sam i njemu polupao pičku i bacio ga niz brdo.

Moram da se selim uskoro jer su se svi okomili na mene i samo cekaju sansu da mi jebu majku.

>>zive pacove zajedno sa krznom

kek

...

you literally have nothing better to do

Bjezi otamo dok te nisu u snu zaklali

Evropa, divno mesto, jeb'o te bog.

...

auuuu... trk negdje na sigurno!
zar jedino balkanci imaju jaja

Selim se skoro kad mi se nastavi faks.

A ti, nemoj da Hrvatska izgubi danas, dogovoreno?

Lol. Mislim da podjebavas, tj. kada pises da si se bilo kome suprostavio.

Zivis u Oslu? Znaci sta, pakistanci indici somalci i boze jebeni sacuvaj? Groruddalen ili gdje?

Tamo imas stare norvezane, i bijelu sirotinu koju ovi obojeni premlacuju, i za mobitele mogu da jebu ako ne siluju..

Anyways.. Nisu vam se svidjali mi plavooki ljudi koji su bili ateisticki ali sa muslimanskim imenima, I htjeli ste tri prsta mjesto petokrakte, pa evo vam sada..

Ako si u tom kvartu zbog siromastva, moje jebeno saucesce, zivio sam prije u tim djelovima grada.

Osim Muslimana, crnaca i mene ovde su jos i poljaci. Ali poljaci su najvece picke na celom svetu.

Samo gledaju ispred sebe i beze od muslidza. Ja ih se gadim.

>the western world is the most advanced

Mozda tehnoloski, ali ljudi koji zive ovde cd planetu vratiti u kameno doba.

Sta je ovo, koji kurac, je l' ostao jedan jedini jebeni Norvezanin u Norveskoj?

Nisam ja hteo niti petokrake niti muslimane niti ikoga, ja sam samo hteo da ljudi prestanu da se/me mrze zbog toga odakle sam.

Blizu sam Grorud-a, na Alni sam.
Doselio sam se u Oslo pre par meseci, pa nisam imao ideju da je ovo camuganski deo grada dok nije bilo prekasno.

Neka, selim se u Skoyen skoro kako stvari stoje.

Gde si ti?

Bolje Srbi i Hrvati nego turci osmanlije i albanci shqiptarija

>the western world is the most advanced
>Mozda tehnoloski, ali ljudi koji zive ovde cd planetu vratiti u kameno doba.
soft times make soft people, familija

Croats and Serbs are natural allies ;)

Ne bi bilo lose da Srbija i Hrvatska naprave lepo koalcijiu, alijansu, mali genocid nad drzavom izmedju nas, vi uzmite juzni deo, mi republiku srpsku, za posle cemo lako

Jebo mater u picku, a bas sam razmisljao da se selim u Norvesku kad zavrsim fax. Je l ima muslidza tamo na severu? Jes da je hladno ali ako ih nema, bice tip top.

jebiga probali smo nije uspjelo

Isti problemi u austriji. Inace se jako dobro razumjem sa austrijancima, ali su takve picke svi od reda. Uvlacu se strancima i muslimanima u dupe, cute kad se muslimani deru i kad im jebu zene i svaki put kad im kazem da moraju da brane svoju zemlju, pocinu analni bolovi i "NEVER FORGET 6 GORILLION NEVER FORGET WE DID GENOCIDE AN SHEIT"
Jedino desnicari vole to da cuju, pogotovu od srba i hrvata.

Ja kazem 2:1 za hrvatsku. Idemo!

Ma dobro to, nego se pitam da li ima makar jedan sa norveskom zastavom koji postuje ovde a da je stvarno Norvezanin, a ne neki Balkanac ili camuga ili stagod.

Stop using caveman language REEE

Nije komentar bio usmjeren na tebe licno, neko opcenito na drkanje nekih t ovdje na sukobe 90ih. U smislu da smo vam mi smetali, pa sada se fino jebite.

Ja ti vise nisam u Oslu, nego lijecnik stazista u nekoj vukojebini, a dosao sam u Norvesku kao izbjeligica kao mali.

Si gastarbeiter koji je sada dosao, ili kako?

Cijeli oslo ost ti je rupa da bog sacuva, jedini drugi bijelci su poljaci kao sto si sam i rekao.

Boze sacuvaj da tamo imas zensku djecu koji odrastaju. Somalci npr su kao zivotinje, silovanja i sve to.. sigurniji sam u Sarajevu u 3 u noci..

Nema ih puno gore.

Stavise, nema ih puno na Zapadnoj obali uopste.

Ali zivetu u bilo kom gradu osim Oslu ili Bergenu je promasaj.

Ziveo sam po celoj drzavi, sto manje mesto, to zajebanija situacija.

Breivik said that we will deport or kill all muslims in Europe on 1 January 2020. 3.5 years to prepare for the happening.

Ali smo jedino mi white na balkanu.. Pogledaj BiH nogometnu repku i poredi sa drugima xD

>croatia
>white

I luv u guys :3

This, we're the most advanced but look what it brought us, we've flown too close to the sun and grown lazy and weak.

Millions of non-Europeans desperately clawing at our feet for handouts while the government shares out our wealth that isn't theirs to to give, destruction of our own inherent culture and judeo-Christian values, destruction of nationalistic pride and destruction of our racial identity.

Eastern-Europe is slowly turning into the final safe haven for white Europeans and I see white flight becoming a serious thing in the following decades.

I'm ok with this.

>>zive pacove zajedno sa krznom

Ebin

>be balkan
>remember I am not white
>leave pol forever

Love you too serbbros

cuti monteniggeru, sezona je pocela na moru, idi crnci za dnevnicu

Well, you literally have "negro" in your name...

Dosao sam sa roditeljima jos dok sam bio maloletan, zavrsio srednju i tri godine faksa, jos ovu godinu, pa palim u Taipei na masters. Antropologiju studiram.

Moji zive negde na Zapadu/Severu, Mo i Rana valjda, ne znam, stalno se nesto sele.

Znam da je ovaj deo Osla govno, ali neka, mogu da se izborima sa njima.

PRAVI SRBI SU ŽUTI

well ur mum literally has negro in her fanny :^)

Pa ovaj retardirani thread privlaci balkance.
Kada si stavio takvu sliku. LoL. Vi imate kompleks zbog Turkse. Mislis da ikoga na zapadu boli spolni organ za neke idiote na balkanu koji svrsavaju na srednji vijek?

hhahhahah otkud je ovo

>Mislis da ikoga na zapadu boli spolni organ za neke idiote na balkanu koji svrsavaju na srednji vijek?

Boli tebe guza jer te camuge pune u istu, famalam.

ne znam, nasao sam na Sup Forums

Nadju si fax gdje znas da imas posao. Bez zele da ponizavam. Ali ljudi iz istocne evrope su zadnji kada se trazi posao. Ako znas prirodne nauke, zavrsi informatiku ili nesto. Ili neki zanat.

pretty impressive how they managed to find every single (sand)nigger in croatia just for this one pic

The balkans are white my friend, I love you guys as much as I love any white European country and we need you guys now more than ever to preserve our Euopean heritage.

You just have been stuck with kebabs for a long time but that doesn't mean most of you are white.
If you guys didn't fight so much between one another you would've been an unstoppable force.

Your women are stronger and have more traditional values and want to have a lot of children, our women are directionless sluts who don't even want to call anything a relationship well into their 30s.
Many Western-European men have chosen slavic women over their own for this very reason and your people have been immigrating to our countries for quite some time now with relatively great success.

Your men are willing to fight for their country while ours would rather invite the enemy to their borders.

Znam da oni po imenima zaposljavaju ljude.
Ne brini se ti, znam ja kako i sta cu. Imam manje vise straight As i vec imam ponude za ozbiljniju karijeru. Lako je sa norveskim dokumentima

Jebemu mater prika, ovo je bilo bolno za citat. Bizi otamo u picku materinu dok te muslimanska pizda nije ubila

You shouldn't have told me, now i can't wait

white people are talking achmed

Kao antropolog. Ajd, dobro, sta onda radis nakon toga?

You arent european, germanic

Only med are european

Cuti Muhamede

pa jbt samo gledam, amerika norveska bugarska njemacka austria
fakat nas je malo al bome nas ima

fun fact: on euro 2008 in Austria and Switzerland, when Croatia played against the roaches, Serbian cafe's all around Vienna were waving Croatian flag

je, je... ima nas...
brt četvrta juga sad zvuči dobro

Najludji Jugosloveni.
AJDE BRE DA ODERETE DANAS ONE BUBASVABE, NAPUNITE IH K'O DEDA VRECU S KROMPIRIMA

*Most of you aren't white

I'm currently dating a girl from Serbia by the way and I often visit Serbia to see her family, what a beautiful country and a beautiful people, I instantly fell in love and almost did not want to go home back to my semi-cucked country.
The country was so dominantly white and ready to fight to keep it that way it almost makes me cry.

Croatia is beauitful as well, especially places like Dubrovnik, krka and Plitvice.

I've also been to Albania, Kosovo and Bosnia but those were absolute shitholes.

There's very little genetic distinction between Indo-Europeans and what you consider to be true Europeans my friend, we need eachother now more than ever.

only goes to show that we secretly love each other
like a older and younger brother always fighting but still being bros

Fuck off already. You always come in to ex-yu threads and start talking about your """"Serbian"""" girlfriend.

WE GET IT YOU MONGOL

...

What is.

more like 2 homos in denial of being homos

Turkish and Croatian fans

shut up you double nigger

btw, question for Croats here, who you love more, Serbia or Cockroachistan (Turkfagistan) ?

It's an arabanian

Lel

good luck, and i am sure i can honestly say this, from all uncucked germans!
Da bi vazda sretna bila!

I'm sorry I upset you Serbia, you'll find your slavic cutiepatootie one day.
I hope our country becomes more like yours when we finally leave the EU.

just saw a video of it on kikeberg
fucking nuke us, anybody

until yesterday everyone was hating on the roaches, what are those people doing

Hello :3
I like dicks haha

What's the deal with Mostar now? I was with a Mostari girl for 12 years, went there often and love it as a place. Last time I went there there were definite murmurings that it was moving backwards in terms of integration

Yeah, we are aware of that.

si ti iz novog sada ili mi se to samo cini

Serbs enforcing their faked identity again ... even your flag is fake .. you should have a horse in your flag ... you have nothing to do with that eagle ..

The butthurt begins

>oy allah

Srbija do Tokija!

says the albanian

>Balkan i Balkanska dijaspora

Uf, sto volim ovakve konce, nema nista bolje.

Albania was a shithole when I visited, you people really need to fuck off so the Slavs can fix it.