/tr/

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
edişın

Other urls found in this thread:

haberturk.com/polemik/haber/864596-yok-ve-universitelerden-alan-skandali?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
twitter.com/SFWRedditVideos

...

...

Beşiktaş

translate it for human beings

how about i fuck your whore mothers std ridden devastated butthole first?

HOCAEFENDİ atın

YANIYOM AMINA KOYDUĞUM TÜRKOLARI YANIYOM. BİR MİLLET NASIL BU KADAR APTAL OLABİLİR KEMALİST GÖTÜM CAYIR CAYIR YANIYOR.

BULGAR ARKADAŞDIR, KARDEŞDİR

gtfo white pig

ANAN KARDEŞTİR BÜTÜN BULGARLAR GAVATTIR

İMAAAAAAAAAM GIRTLAĞINI SİKEYİM İMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM

>YANIYOOOOOOOOOOOOOOOM

imam sela okumaz orospu çocuğu inşALLAH REİS alayınızın gelmişini geçmişini yedi ceddini sikecek yakında

ne okudu be anasına soktuğum
>15 temmuz ch*marlarına şehit demek

Çomarlar coştu aqqq

ses yapmayın lan laik PİÇLER

TÜRK+MÜSLÜMAN+ALFA+ÜLKÜCÜ=HÖH olmayı+REİS'in emriyle kamalist/fetöcü askerlerin kellesini uçurmayı+karılarını kızlarını hamile bırakmayı seviyorum mOrUq

niggers

ANANIN AMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

EZAN DİNMEZ k*MALİST KARILARINA KALKAN YARRAK İNMEZ

ne 15 temmuzmuş amQ bilseydim darbe gecesi sokağa çıkıp ş*h-İT olurdum. her gün aLL*H muho kamal ş*h-İT siken ben çomarlar tarafından ilah haline getirilirdim okullara sokaklara isimimi verirlerdi adıma sela okurlardı mq :Dddddd

kudurn layikler kudurunnnnnnnnn

NE SİKERİM BEEEEEEEEEEE

akşam saatlerinde olacağım insan. ne istedilerse verip, devletin, askeriyenin ta derinlerine sızmalarına göz yumup, sonra darbeye kalkıştıklarında da ağlayan güruha prim veresim yok sözlük. hele bir de kurtuluş savaşı'yla karşılaştırıyorlar ya kafa atasım geliyor. yazın ortasında yapılacak en güzel aktivite 15 temmuz'da bira içmek.

instagramı neydi bunun

>kaç yaşındasın

22

>bakirlikten kaç yaşında kurtuldun

19

>çek yavuklunla nasıl tanıştın, nasıl tavlayıp siktin? şu anda birlikte misiniz?

interpals, evet birlikteyiz.

tanışma kıza boyun çok uzun travesti misin gibi bir mesaj atmamla başladı sonrasında muhabbet ettik gitti ben şahsen öyle MGTOW redpill olaylarına inanmıyorum iki kişi birbirini beğenirse olay bitiyor ne dediğin ne yaptığın paran statün falan önemli değil kıza ilk cümle boyun çok uzun sen travestimisin diyip gayette sevgili olabiliyorsun yani.

>lise hayatın nasıldı? hiç tosunlandın mı?

sıkıldım kafayı yedim lisede. ama bu öncesinden kaynaklanıyor.

sbsde derece yapmaya çalışıyordum sürekli dersane birincisiydim
7. sınıfta sınavdan önce taşşağımı kestiler. taşşağımın kesilme sebebi büyük ihtimalle t*Rk hastanesinde t*Rk doktoların geç müdahalesi sabah saat 5 ten öğleden sonra 1 e kadar ağrı kesicisiz bir şekilde dünyada çekebilinecek en büyük acılardan birine dayandım :D testis torsiyonunda süre 24 saati geçince kurtulma oranı çok azalıyor. her neyse.

sınava ayakta taşşak torbamda 12 dikişle girmek zorunda kaldım türkiyede yine de ilk 10000 e girdim ama dersane 2. miz türkiye birincisi oldu baya bi götüm yandı(gerçi kendisi fetullahçıydı herhalde soruları almış ta olabilir :DD bilmiyorum artık) iyice psikolojim bozulunca lisede dersler de kötüleşti açık liseye geçtim iyi bir diploma notuyla vaktinde mezun oldum. tosunlanma orta okulda oldu daha çok ama mühim değil. sonrasında denizcilik okumak için çalıştım ve itü denizcilik fakültesini kazandım ama o sene bir yerleştirme hatası oldu ve hepimizi tr*bzona attılar o yüzden bende orayı bıraktım ve sınava bir daha hazırlandım ancak okul puanım yarıya düştü. öyle oluncada sıralama olarak beni 20000 geriye attı

haberturk.com/polemik/haber/864596-yok-ve-universitelerden-alan-skandali?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

orrrrosBu anana sor mQ

gene bok gibi bir tirad. eski /tr/ yi özledim. gavat liseliler yüzünden bok oldu. hayatınızda hiç bir şeyi bok etmeden duramaz mısınız?

>YANIYOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMM

>yandığımı imbile etmek
umurumda bile değil lol. git anana sor dün gece ne biçim yaktım onu :^)

Benim annem mezarda lan şerefsiz.

Telegrama gel

ananın yatak odasına gelse- bi dk bütün gün ordayım zaten :Ddddddddd

Hepiniz ayrı krinjsiniz amk, bu ne ulan.

genibozuk animeci de geldi

>heheheh hepiniz salaksınız yauvv bi akıllı benim xDDDD
>şimdi ilgi verin bana

Zuhahahahahah Ahmet'in göt alev alev

hiç bir sik beceremezsin orospu çocuğu seni anca burada fantezi kurarsın

internet kesilip duruyor tv izleyip comar mi olalim istiyor biri

Bende bi sorun yok

converted cucks

comar evlerinde gitmiyordur propaganda yaysinlar diye. haha rekt.

yeah what happened to demeter

crawling in my skin amk

telegram ne amın evlatları diskoya gelin

neden bokistan sayın aLL*hPİÇ?

bu geri zekalı rum piçi de iyi sardı ha geçen anadolu selçuklularının kurduğu devletin adının rum sultanlığı olduğu için yunan olduğunu iddia ediyordu amına koyduğumun iti lel :DDDD
amına koduğumun k*rt suratlı yunan subhumani utanmadan bizi kendiyle özleştiriyor, inşallah reis yunanistan'a cihat ilan eder de kurtuluruz şu orospu çocuğundan .DD

balkans are turk rapebabi-

Hanging burda /fit/?

Pırt

b0k k0ktu

Ben değil ;__;

Türk erkek arkadaşım istiyorum!

Grill or a grill (male)?

ben de kardo

both

Post feet

telefon rehberimdeki herkesi senin adınla kaydettim..
bütün gün beni arıyorsun, taklitler yapıp sesini değiştiriyorsun..

biliyorum, sende özledin !