Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

dailymail.co.uk/health/article-2302954/Men-children-depressed-sad-childless-women.html
gizmodo.com/5953877/what-happens-when-you-flush-a-toilet-on-an-airplane
youtube.com/watch?v=vI5NGxRfIcc
youtube.com/watch?v=3Jba1-0aXX0
twitter.com/SFWRedditGifs

berekesztem az őrjöngést

/balt/

igazán szép teljesítményt nyújtottunk eddig hől

>benyögi a békagyerek a hülye buzis sorozatait
>takarodj innen a buzis szarjaiddal
>cs-cs-cs-csak vicceltem ám!!! haha...
naná

öld meg magad sürgősen te béta szarházi, pusztulj el és takarodj innen messzire, senki nem kiváncsi rád, még egy anonim fórumon is mindenki utál, semmi esélyed nincs a boldogságra te emberi katasztófa, akkor minek szenvedsz? rohadj el a föld mélyén minél előbb, legalább visszakerül az anyag a biológiai körforgásba amit feleslegesen foglalsz te szégyenteljes kudarc

GENETIKAI HULLADÉK VAGYOK

tudjuk

szerda van srácaim
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

>még az új fonálban is sajog a hátsója amikor már senki rá se hederít

>elkezdi újra a baromságát
>m-már senkit se érdekel
ha ennyire nem érdekel miért kellett megemlíteni az első 3 postában 2-szer?

de anyáék akkor mi a fasznak csináltak meg, hogyha tudták, hogy ez lett az eredménye

Az alsóbbrendű emberek is tovább akarják örökíteni a génjeiket. Vészhelyzet esetén megmentheti a fajunkat a pusztulástól, azonban a jelenkorban teljesen felesleges.
Én személy szerint abszolút támogatom az eugenikát.

most írok ide először

De fejezzük be tényleg az őrjöngést, nem produktív. Beszéljünk inkább arról hogy Orbán Izrael legnagyobb pajtása lett.

pedig ma ponthogy az eugenika korát éljük
ha nem vagy egy átlagon felüli ember akkor nagy valószínűséggel nem fogsz szaporodni
a selejtek kiszóródnak a természetes kiválasztódással

hát szar érzés alsóbbrendű emberi hulladéknak lenni
legalább altatnának el vagy valami

>nincs társadalmi nyomás és felelősség a szaporodásra
>könnyű alamizsnát szerezni a semmittevésért mert "nem te tehetsz róla"
>kurvázni ugyanúgy el tudsz menni
szerintem teljesen jó
inkább mint fizukakukknak lenni aki a 3 kölyke után futkos egész nap miközben a neurotikus löttyedt felesége szívja a vérét

Amit elmondtál az egyrészt nem eugenika másrészt meg nem igaz. Pont, hogy azt a kort éljük, amikor a megszülető emberek legalább 90%-ának van lehetősége továbbörökíteni a génjeit. Az egész világon elterjedt a monogámia, szinte nincsenek háborúk, és a megszülető gyerekek nagy része megéli a felnőttkort. Az emberiség történetének nagy részére ez nem volt igaz.
Eugenika az lenne, ha a kormány vagy az EU vagy az ENSZ vagy akárki meghatározná, hogy kinek van joga meg kinek nincs joga szaporodni a genetikai adottságai alapján.

baromság

Kussolj már el, egy kibaszott buzi vagy, fogd be a pofádat, homár, szopjál le. Kussoljál be, ne legyél már ekkora buzi, a pofádat fogjad be már. Mindenki azt akarja, hogy takarodj innen. Csak szeretném, ha tudnád, hogy egy kibaszott homár pina vagy, jártasd csak a pofád, kurvára leszarom. Egy ostoba darab szar vagy, egy degenerált kurva vagy. Szálljál le a faszról. Kérlek öld meg magad. Kérlek szépen öld meg magad. Muszály nyomatékosítanom, mindenki leszarja, hogy élsz-e. Egy kibaszott fityma vagy, egyél egy zsák faszt. Anyádék leejtettek embrió korodban? Gusztustalan vagy, ocsmányfejű buzi. Kibaszott zavaró vagy, fogd be a pofád. Csukd be a szádat, buta vagy baszdmeg. Miért kell folyton mondanod valamit? Nincs semmi értelme, annak amit beszélsz. Szaréletű. SZARÉLETŰ. Remélem a pokolra jutsz. Hülye vagy, vagy értelmi fogyatékos? Komolyan nem tudom már eldönteni. Egy buta szar vagy, mindenki fosik rád. Takarodj innen és szopjál faszt a pokolban. Nincs amúgy semmi bajom, csak kurvára el akartalak küldeni a faszba. Remélem meghalsz egy autóbalesetben, ahol kirepülsz a szélvédőn és lezúzod a gerinced. Remélem lesz két gyönyörű gyereked, akik agyrákban meghalnak. Kívánom, hogy kapd el a zikavírust amikor a feleséged terhes lesz. Vagy nyerd meg a lottót, aztán másnap halj meg, a kislányod meg majd végignézi ahogy elásnak a gecibe. Kussolj már el, egy kibaszott buzi vagy, fogd már be a pofád, homár, szopjál le. Kussoljál be, ne legyél már ekkora buzi, a pofádat fogjad be már. Mindenki azt akarja, hogy takarodj innen.

micsoda baromság
felettem lakó, dagadt bálna, van egy lánya egy ostoba baromtól aki sző szerint szétüti a liftet ha azt elhívja valaki
cigányok, 4 kölökkel

kopasz maffiózó 20éves csúnya csontvázba belenyom egy gyereket, éjszaka meg hallom ahogy üvölt a csecsemővel hogy
>MEGÖLJELEK MI A FASZÉRT SÍRSZ

fiatal értelmes helyes párok, gyerek nélkül, csak bömböl a tuctuc zene és maszturbálnak a HD TVre, mintha fordítva ülnénk a lovon

>önáltató nyomorult kis béka
soha nem lesz feleséged és gyerekeid, te szar

a cigányoknál ezek az adottságok garantálják a túlélést

Az hogy, a te génjeid kiszóródnak majd az emberiségből, akkor sem eugenika, hanem természetes szelekció, olyan szinten nincs rád szükség, hogy nem kell felsőbb beavatkozás, hogy rájöjjenek.
Ennek melyik része volt önáltatás te szerencsétlen?

Guys, what did you do to ikibey?

a szar gének kiszóródnak ez az eugenika lényege, a monogámiának meg ponthogy az volt a lényege hogy garantálta a reprodukciót a társadalom iránt befektetett munkád alapján
így akármilyen girnyó béta tudott szaporodni ha volt munkája mára ez szinte megszűnt és ismét a genetikai felsőbbrendűség garantálja a szaporodást

>a monogámiának meg ponthogy az volt a lényege hogy garantálta a reprodukciót a társadalom iránt befektetett munkád alapján
Igen, ezt mondom én is.
>mára ez szinte megszűnt és ismét a genetikai felsőbbrendűség garantálja a szaporodást
Na ez viszont kurva nagy hülyeség. Lehet, hogy a nők 95%-a felül a faszkörhintára mielőtt megállapodik, de ettől még az eseteg nagyon nagy többségében monogám kapcsolatban vállal gyereket. A genetikai felsőbbrendűség garantálja a több szexet, az biztos, de ennek nem közvetlen következménye, hogy a génjeid is nagyobb arányban örökítődnek tovább.

attól még a nők a csanádok gyerekeit szülik, csak aztán keresnek egy békát aki majd neveli a feleségük gyerekét de neki már nagyon ritkán szülnek, és ha szülnek is azt is öregen úgyhogy a gyerek szinte 100% hogy autista lesz

>A genetikai felsőbbrendűség garantálja a több szexet
Még csak ez se igaz. A szociális képességek garantálják a több szekszet. Mondjuk nem várom el hogy ezt tudják a burokban élő éles nyakszakáll fotelnácik.

Nektek miért nincs gyereketek már?! Nem tudjátok hogy depresszióhoz, és szorongáshoz vezet ha nincs? Sőt, a férfiakat jobban megviseli ha nincs gyerekük mint a nőket.

>Men without children are 'more depressed and sad' than childless women
>dailymail.co.uk/health/article-2302954/Men-children-depressed-sad-childless-women.html

Kevesebbet kéne Sup Forums-ra járni Petike, mert nem egészen úgy működik a világ, mint ahogy szerinted vannak a dolgok.
A szociális képességek sem garantálnak több szexet. Én is úgy értettem, hogy más körülményeket leszámítva, meg feltételezem te is.

>aéa már kilenc lánnyal létesítettem szexuális kapcsolatot
>aéa ebből héttel egynél többször
>aéa több is gyönyörűszép, egészséges, erős gyerekeket tudott volna nemzeni
>aéa egyre nehezebb lesz normális párt találnom
>aéa itt vagyok 25 évesen, és még mindig se feleség, se utódok

Sziasztok!

Most esik az eső, de nem bánom, ideje volt.

Azt mondják májusi eső aranyat ér.

ja, fontos az. Ezért sem bánom, hogy ma olyan viharos.

Melyik államban is laksz?
Mennyivel másabb ott az időjárás, mint itthon?

Mint Egyiptom és hasonlók. Az amerikaiak meg folyton bűzlenek, azért reklámozzák folyton az ilyen izzadásgátló szarokat.

Missouri államban vagyok.
Furcsa mód az átlag időjárás olyan. mint otthon.
Egyedül talán azt vettem észre, hogy itt magasabb a páratartalom a nyári időszakban.

A viharok erősebbek tudnak lenni, pl. vannak tornádók.

>nem használok dezodort
tény, hogy egy szűz pincelakónak nincs is rá szüksége.

Mondjuk azt a környéket valahogy így is képzeltem el.
Most mézem pedig, hogy azért délebbre van, mint Magyarország.

Mit csináltatok ikibeyal? Végre beszart az agya itt

Szerintem elég okés/átlagos. De a nyári időszakban lehetne alacsonyabb a páratartalom.

subhumans

Az alatt mit értesz egyébként, hogy magasabb a páratartalom?
Olyan az átlag, mint itthon egy párásabb nap, vagy ami ott átlagos, az itthon már bizarr lenne?

Vannak napok/hetek mikor ki se lehet lépni, mert olyan érzésed támad, mintha megfulladnál.

Használok, de nem muszáj egy egész flakonnyit magamra nyomni, úgy mint egy olyannak aki egy nyomi flyover stateben lakik :DDDD Mondd mégis milyen? Teszel veszel a kertben és folyton esik az áldás, hullik a szar az égből mint a manna?

...

Pont nem érdekelt egyik sem.

a pesti majmok is bűzlenek az "illatosító" szerektől. A vidékiek meg utánozzák őket, mert azt hiszik, az a menő.

>Teszel veszel a kertben és folyton esik az áldás, hullik a szar az égből mint a manna?
Ezt kérlek leírnád megint, minimális autizmussal?

YAAASSS QUEEN SLAY

>az idegbeteg fasznak miért van idegrohama?
fasz tudja, nem is érdekel igazából
stár vórzot sosem szerettem, a másik meg sosem érdekelt

Mia lefogyott :D

Még mindig elég undorító hől.

a férfibébiken meg az általános iskolás gyerekeken kívül senkit nem érdekeltek ezek a dolgok amúgy sem, de persze gg meg minden
>aéa amíg a feministák köpenyszarral butítják magukat és a kislányaikat mert azt hiszik így tudnak a férfi nem küszöbére rondítani, addig mi Dosztojevszkivel és Marcus Aurieliusszal pallérozzuk az elménket és továbbra is nyeregben maradunk

...

>a férfibébiken meg az általános iskolás gyerekeken kívül senkit nem érdekeltek ezek a dolgok amúgy sem
azt csak hiszed, stár vórzot nézni az 100% normi dolog mostanra

Kalap

Nem mondtam, hogy nem dugnám meg.
Alacsony a küszöb, de attól még nem lesz szép.

>Ezt kérlek leírnád megint, minimális autizmussal?

gizmodo.com/5953877/what-happens-when-you-flush-a-toilet-on-an-airplane

Occassionally, these leaks would escape the hull, forming a frigid ball of shit and blue fluid on the exterior of the plane. As the aircraft dropped in altitude on its landing approach, the ball would partially thaw, break away from the craft and plummet to Earth.

When dropped from a sufficient height, frozen human excrement can be surprisingly destructive. Between 1979 and 2003, at least 27 wads of "blue ice" fell from the sky in the United States alone, impacting with enough force to tear through roofs and smash cars.
Surprisingly, the Kemper system has held on as the industry standard technology for 30 years now. The FAA still receives plenty of poo falling from planes reports, as if we were back in the blue ice day

...

...

Lol a japók játszanak vízilabdát, az elemző csávó meg elkezdte fejtegetni hogy ez a sport reménytelen ügy a sárgáknak mert túl fizikális
>nagyon kell a test
>nagyon kell a lövőerő
>az meg nekik nincs meg
Abszolút bázisolt hől

Még meg is próbálták olyan megjelenésűre csinálni, mint a kormány plakátjai.

Elég szomorú, hogy bázisoltnak számít egy kommentátor, ha ilyeneket ki mer mondani, annak ellenére, hogy teljesen egyértelmű dolog.

az ázsiaiakat mindig is lehetett szívatni, csak a niggereket, arabokat meg zsidókat nem

>ők nem tudják hogy Magyarország a zsidók legjobb barátja

Oj véj gojs.

youtube.com/watch?v=vI5NGxRfIcc

fotelnácik KAF

Végre nem Orbán a legalacsonyabb kormányfő egy képen

Sorost ők is elutasítják.

Izrael = jó zsidók
Többi zsidó = nem jó zsidók

>amikor a neo-nácik már annyit köpönyegforgattak, hogy Izraelt védik és baráti szemmel tekintenek rá

youtube.com/watch?v=3Jba1-0aXX0

>az izraeliek nem zsidók

én is elmebeteg vagyok

milyen geci hülye pincelakónak kell ahhoz lenni, hogy ez valaki komolyan leírja?

>ne mozdulj ki a lakásból soha
>szerezd információid a való világ működéséről Sup Forums-ról

csak ennyi kell

LENN VAN AZ ÚJ WINTERSUN ALBUM YEAAAH
MA CSAPATÁS LESZ

Na itt van ánon, aki tegnap beszélni akart?

kopjál le

készítek egy eldobható email címet. azt majd ide dobom be

Szűrjél ha nem szeretnéd látni, te szenny.

[email protected]
ide írj egy gmail címmel

hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans
hungarians are subhumans
#hungarians are subhumans

Szoszi van veled bástya

iki this is a new level of low even for you

iki leave them alone

is this how ww3 starts?

Sorry for this hungarianbros, we can't keep him in check anymore
stop iki you're fucking embarassing us

STOP IT YOU FUCKING SUBHUMAN

wow you really make things hard

whatevs this thread was dead anyways

Nice he got banned. Hope he doesn't know what's a dynamic IP.

Visszatértem sokak örömére.

who the fuck are you people?

Ezek bazdmeg hogy jutottak át a kerítésen?

he does now you fucking gaylord

Greeks

Oh fuck.

ikibey is a turk living in germany that thinks (or pretends to think) he's greek. he thinks everyone that isn't greek is a subhuman. a hungarian made a thread asking if ancient greeks were nordic. it triggered ikibey into posting "hungarians are subhumans" for hours and hours in that thread. the thread reached the bump limit and he decided his autism wasn't over yet so he came here

greeks+diaspora greeks?

he's got a dynamic IP for like 1 year kek, you really think the mods don't ban him daily?