/ex-yu/

uskoro će noć izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=fzVFkqSPPDw
height-weight-chart.com/504-200.html
height-weight-chart.com/505-200.html
height-weight-chart.com/506-200.html
facebook
youtube.com/watch?v=eR12QpJNQbc
youtube.com/watch?v=MYC7fj6mClE
youtube.com/watch?v=GjPJWzbKD70
youtu.be/STjos2nywvE
youtube.com/watch?v=U1dPBYevKyk
twitter.com/SFWRedditImages

tema konca i hrvatske/crne gore

youtube.com/watch?v=fzVFkqSPPDw
youtube.com/watch?v=fzVFkqSPPDw
youtube.com/watch?v=fzVFkqSPPDw

motam duvan iskreno

samo bali shag frende

Ja sam kao klinac bio totalni antitalent. Imao sam disleksiju i disgrafiju i u školi mi, osim matematike, ništa nije išlo. Nitko nije imao prevelikih očekivanja od mene. Nisam baš osoba od velikog samopouzdanja. Uvijek mi je bilo bed prilaziti curama i te stvari. Kada sam imao 22 godine, nisam izgledao puno starije od 15. Kada bih došao na sastanak s klijentima, pogledali bi me od glave do pete i na licu bi im se točno vidjelo kako si misle ‘Okej, ajmo ovo malo ubrzati’. Mi smo tu imali razne fore. Na primjer, ne bismo se brijali tri dana prije sastanka da izgledamo starije. I nikada se nismo pojavljivali na vrijeme. Uvijek bismo kasnili desetak minuta; mislili smo da tako neće ispasti kao da žicamo posao.
Sad imam firmu sa 10 zaposlenih i vise love nego sto ce vecina vas zaraditi citav zivot

znaci slazemo se da su 90kg na 165cm idealne zenske proporcije?

height-weight-chart.com/504-200.html
height-weight-chart.com/505-200.html
height-weight-chart.com/506-200.html

nisam procitao

...

>pa meni je slovenac uzeo nevinos

To objasnjava toliko toga.

ako si glup, da

t.gnjatic

krindj

>i u školi mi, osim matematike, ništa nije išlo

Talent za matematiko je objektivno merilo inteligence, tako da namenjeni učinek tvoje male zgodbice na temo 'bili smo nič, bodimo vse' propade že na samem začetku.

oplakah

inteligencija se mjeri u različitim stvarima, ne samo znanjem matematike

Ja sam kao kelner bio totalni antitalent. Imao sam diskus herniju i diskografiju i u školi mi, osim naturalne mistike, ništa nije išlo. Nikola nije imao prevelikih očekivanja od mene. Nisam baš sobar od velikog samozadovoljavanja. Uvijek mi je bilo bed unilaziti purama i te stvari. Kada sam imao 220 kila, nisam izgledao puno teze od 150. Kada bih došao na sastanak s kurvom, pogledala bi me od glave do pete i na licu bi joj se točno vidjelo kako si misli ‘Okej, ajmo ovo malo ubrzati’. Mi smo tu imali razne fore. Na primjer, ne bismo brijali cmar tri dana prije sastanka da izgledamo starije. I nikada se nismo pojavljivali na vrijeme. Uvijek bismo kasnili desetak mjeseci; mislili smo da tako neće ispasti kao da žicamo picke.
Sad imam farmu sa 10 zaposlenih i vise loja nego sto ce vecina vas zamastiti citav zivot

da li da osisam kosu? ima jedno pola metra,ravna naravno nisam kovrdzavi feget sa genima camuge

prodaj bugarima

na nulu frende

metalike treba klati

>nisam kovrdzavi feget sa genima camuge

Jebiga, da jesi mogao si oploditi par kurvatica

ne, već ih treba oprat

biti celav je jedina prihvatljiva frizura za sve ne ruzne ljude

pa ne prekriva mi kosa lice kompleksasu lol

cesto je vezem u rep ili onu le viking pundju hahaa

Nije me dugo bilo

u sustini evo vam moj fejs, jesam newfag al jbg
facebook comMarkoSomersby?fref=pb&hc_location=friends_tab

aнoни кoлкo вac лeтyјe или јe лeтoвaлo oвдe? имaм пap питaњa
>јeбeтe ли xpвaтицe oвe мoјe cy лyдe зa бг нaглacкoм
>јeл oгyлитe ayтo aкo имa нa peтpoвизopy oбeлeжјa ХB
>ocтaвитe ли зa coбoм кoјe гoвнo или бљyвoтинy пopeд нeкe кyћe
јa пpocтo нe мoгy дa oдoлим нeкaд хaхaхa

uff boli me mozak

bili smo jednom najbolji

o nama su priche prichali

Aj zivlje momci, vreme za trokadero.

jel vec petak vece? jel vreme za /feels/?

youtube.com/watch?v=eR12QpJNQbc

Imam vostane bojice. Recite mi sta da crtam. Ako bude nesto normalno mozda i uslisim zelju.

@77393135
ma nacrtaj si kurac fegetu hahaahah

nacrtaj orkove kako piju rusku smegmovachu

Ubili su ga, ciglama: crvenim, ciglama
pod zidom, pod zidom, pod zidom,
Zute mu, kosi: hlape u, iglama,
a bio je, pitom, i pitom.

Jedan zuti i brkati: jedan crveni, crknuti,
jedan zelen, i rogat kao jelen,
u sjeni, pljesnivog, zida,

ubili su ga, ciglama: crvenim, ciglama,
crvenu, mrlju su, prekrili, priglama,
iz svega se, izvukao, samo, repic:
otpuzao, pa se: uvukao, u zid,
u zid, uzi, duzi.

>nije chester bennington izdanje
kao niste ih slusali u osnovnoj

ovde su ti svi rodjeni posle bombardovanja

ja sebi ne mogu doci vec pola sata
ne znam zasto me ovo toliko pogodilo, jako se gej osecam

Ne mogu reci da jesam. Imala je jedna jedina neka njihova pesma koja me nije nervirala pa sam nju slusao malo.

meni su bili omiljeni bend, obozavaao sam hybrid theory, nosio sam majice i sve to.
isto, legit sam sokiran. a nisam ih sluso od meteore, koji je bio prvi album koji sam kupio u cd shopu. skupljo sam pare pola godine za to.

sad si daleko dogurao u zivotu heh nisi vise klinjo

Jebiga, sta da kazem.

mala moja maza svoje mame što bi dala da spavaš uza me

welcome to the NHK

Ono što Zapad zapravo radi na Balkanu je onemogućavanje Srbije da izgradi stabilno društvo i državu. Oni to rade zavadom. Manje grupe Srba ubedjuju da su žrtve, a jače da su zločinci, čime se postiže stanje tenzija i nestabilnosti. Rešenje se krije u jedinstvu, a način postizanja jedinstva Srba je da veće grupe Srba zavladaju manjim.

youtube.com/watch?v=MYC7fj6mClE

jel gledate nekad dokumentarce?

vrlo retko

gledam domace dokumentarce o hr povijesti

a daj nemoj me trolovati svaki put
dokumentarci =/= sci-fi

youtube.com/watch?v=GjPJWzbKD70

:(

samo glasbene, ker sem ogromen plebejec

možes imat moju dušu ali mačke ne

gledala sam samo hrvatske kraljeve, bilo istinito il ne bilo je zanimljivo youtu.be/STjos2nywvE

Na Vrljici vodi bistroj umivam se jaaaa

ja bih volem imam tvoju guzu dbi

Hrvatski kraljevi, trolovi, karakondžule i ostala mitska bića

Jednu mladu ženu iz Srbije danima je preko fejsa maltretirao neki Hrvat i tražio da izađu zajedno. Pričao joj je o hrvatskim kraljevima i isticao hrvatsku superiornost nad Srbima. Očajna, obratila mi se za pomoć. Malo ljudi u Srbiji zna da čitava superiorna hrvatska povijest nema više od 150 godina. Tek u drugoj polovini 19. vijeka Beč je stvarao institucije, Vatikan katoličio, a katolički popovi i bečki đaci izmišljali priče iz nepostojeće hrvatske povijesti. Kako je u 19. vijeku mnogo Srba studiralo u Beču, studenti iz tadašnje Hrvatske sreli su se sa junacima i događajima iz srpske prošlosti. Jedan, kojem se srpska povijest posebno svidjela zvao se Ivan Kukuljević Sakcinski. On će kasnije zajedno sa nekolicinom katoličkih svećenika izmisliti niz hrvatskih kraljeva, iskopati mnoge lažne nalaze... sve ono što smo imali prilike gledati u naučno-fantastičnoj seriji “Hrvatski kraljevi”.

#JeSuisSerbie

pojedi mi oversajzd klit

ne, koren srpskih problema je u samim srbima, to sto si ti napisao je zamaskirano delegiranje odgovornosti za sopstvenu sudbinu na strance i izigravanje zrtve

>oću drkat
>35 stupnjeva

šta da radim

jebi nesto vani

pa mali srbi su ti koji izigravaju zrtve, znaci hrvati, tzv. bosnjaci i ostali

žrtvujem ti mamu Perunu

moro bi se napit, a ispit mi je ujutro

sutra more jedva cekam

Simboli jedne nacije i države su grb, himna i zastava. Hrvatski grb prvi put se nalazi grbovniku u fojničkom katoličkom manastiru, kao jedan od grbova srpskih zemalja cara Dušana iz 14. vijeka. Hrvatsku himnu "Lijepa naša" napisao je Srbin iz Vinkovaca Josif Runjanin. Hrvatska zastava sa rasporedom boja crven-bijeli-plavi prvi put je upotrebljena kao srpska zastava Sretenjskim ustavom 1835. godine, ali je zabranjena radi protesta Turske. Kasnije je ban Jelačić tu istu zastavu uzeo za zastavu Velike Ilirije. Austrija ju je odmah zabranila, da bi je na kraju odredila za hrvatsku zastavu i tako je ostalo do danas.

danas sam preuzeo djacku knjizicu obucen u narodnu nosnju

postuj noge

bravo djocko legendo

koji ti je prosek bio

2.6

...

Ono što nisu ukrali Srbima, Hrvati su izmišljali, a često su njihovi kraljevi nastali na temelju sjećanja na lokalne srpske knezove i župane, koji onda u fantazijama vatikanskih falsifikatora postaju hrvatski kraljevi. Jedan od posebno popularnih izmišljenih kraljeva je Zvonimir. Priča kaže da je Zvonimir ubijen 20.4. 1089. jer su Hrvati odbili njegov poziv za sudjelovanje u krstaškom ratu, a on ih je na samrti prokleo: “da hiljadu godina neće imati vladara svog jezika!”. Nakon Zvonimirove smrti, Hrvatskom je zavladao mađarski kralj Bela. Hiljadu godina kasnije, kad se kletva ispunila došao je Franjo Tuđman.

odlicno, imaces taman bodova za gradjevinsku, smer dekorater zidnih povrsina

HEMA КPAЉA HEMA TИTA CAД CE CAMO ДOДИК ПИTA!

na maloj slici izgleda ko da je sakata

Ovo je naravno totalna nebuloza. Krstaški rat je izbio tek 8 godina kasnije i prema tome, Zvonimir za njega 1089. nije mogao znati osim ako nije bio vidovit. U raznim verzijama Zvonimir je ubijan i 1059. i 1079., već prema dnevno političkim potrebama. Kako je moguće da narod samo tako ubije kralja koji ima svoju gardu koja ga čuva? Ko bi se uopće usudio ubiti papinog vazala u papskoj zemlji? Papa bi eskomunicirao njegove ubice i na njih posalo vojsku. Mađarski kralj Bela koji je prema ovoj priči zavladao Hrvatskom umro je 30 godina prije navodnog ubistva Zvonimira. Zapravo se radi o prepisanoj češkoj legendi o smrti kneza Većeslava kasnije poznatog kao sveti Vaclav. Osim toga, Hrvati jesu imali vladara koji je govorio na njihovom jeziku, zvao se Aleksandar Karađorđević.

WOOP WOOP

youtube.com/watch?v=U1dPBYevKyk

jel ima iko screencap od onog imoćana šta su ga tukli jer je peder

dosta staro, 4-5 godina mislim

Kao dokaz postojanja hrvatskog kralja Zvonimira dugo se navodila tzv. “Bašćanska ploča” koju su ideolozi hrvatstva nazivali “temeljnim spomenikom hrvatske pismenosti” i datirali je u 11. vijek. Na toj ploči neki svećenik spominje kralja Zvonimira. Ploču je “pronašao” Ivan Kukuljević Sakcinski. Međutim, najnovije analize su pokazale da je ploča falsifikat. Oblik i stil ploče nemaju veze sa 11. vijekom. Crkva u kojoj je ploča pronađena građena je najranije u 14. vijeku u stilu kasne romanike. Kako je ploča korištena u crkvi kao pregrada, izrađena je kada i crkva. Na ploči se nalazio neki reljef preko kojeg su falsifikatori uklesali sadašnji tekst. Kada je sve ovo otkriveno, hrvatski su istoričari rekli da iako je ploča faslifikat, možda je postojao neki tekst koji spominje Zvonimira, pa je stoljećima kasnije isklesan u ploči. Možda, a možda ga je isklesao i vanzemaljac.

ovak bi osecanka izgledala da joj je tata siptar

Jedan od arheoloških pronalazaka na koji su Hrvati najviše ponosni je krstionica kneza Višeslava koja je navodno dokaz da su Hrvati primili katoličanstvo do 9. vijeka. Tu krstionicu je katolički svećenik Luka Jelić datirao na početak 9 vijeka., a po njemu je ona iz Nina. Nin je malo mjesto u Krajini, gdje su po njihovim fantazijama stolovali nepostojeći hrvatski kraljevi i zato im je bilo važno da baš tamo postoji neka krstionica. Krstionicu je Mussolini poklonio Paveliću i od tada se čuva u Hrvatskoj. Ipak, nedavno je vodeći hrvatski arheolog, profesor emeritus Nikola Jakšić prizano da niti je Višeslav bio Hrvat, niti ta krstionica ima veze sa Hrvatima. Jakišić je nakon 40 godina istraživanja zaključio da ne postoji nikakav hrvatski spomenik iz ranog srednjeg vijeka i da nikakvi Hrvati u to doba uopće ne postoje na ovim prostorima.

de ćuti više

Ponavljam ti, trofazna spodobo
sa DNK AVARA- KOJI SE KNJIŽIŠ "SRBINOM";
Prouči povijest Crvene Hrvatske!
Četvrtina stanovništva tvog "srpskog" područja ima DNK HRVATA, POTOMSTVA CRVENE HRVATSKE.
Ostale populacije imaju A-1, B-2 i B-3 halotipa. Imate u Srbiji čak i par postotaka A-12, DNK NAJVIŠIH OSMANLIJSKIH KRVNIH HALOTIPA- VRLO RIJETKE NAJVIŠE ARISTOKRATSKE LOZE SULTANA, ŠTO JE DANAS 2015. IZUZETNO VELIKA VRIJEDNOST aristokratskog halotipa! Dakle, Vi ste mješavina današnjh Turaka, današnjih Bugara, današnjih Rumunja, današnjih Albanaca, današnjih Hrvata, današnjih Mađara itd. itd.
POTOMSTVO ISTINSKIH PLEMENA SA PODRUČJA RIJEKE RAŠE KOJE NAZIVATE SRBIMA DANAS SU U BiH, te u RH, u vlastitoj državi gotovo da Vas nema. To je šteta, gubite jedino što uisitnu vrijedi- prouči Baljan i svoju Srbiju u vrijeme Neolitika, uvidjet ćeš što Vam izumire- zaštiti tu vrijednost, ti trofazna budalo!
Zar te ja, Ustaša, moram upozoravati što MORAŠ njegovati?!

Krstionica je nađena u 19. vijeku u Veneciji. Ubrzo za nju saznaju ideolozi hrvatstva. 1911. katolički svećenik Luka Jelić piše kako je u Ninu pronašao temelje te krstionice. Tako je “Višeslavova krstionica” ušla u sve hrvatske udžbenike. Kada su arheolozi otišli u Nin, shvatili su da je Jelić izmislio te temelje i da oni ne postoje. Danas se zna da je krstionica izrađena za potrebe pokrštavanja Srba na istočnoj obali Jadrana, krajem 9. i početkom 10. vijeka i svako se svojim očima može uvjeriti da na njoj stoji uklesano ime srpskog kneza Vojislava, a ne Višeslava koji nije ni postojao.

Pazi vic

kako bi se hrvati zvali da su stariji od srba?

PRVATI AHAHAHAHHAHA

neslušaj ga postuj dalje

bazirani slovenci vikali "ubij ustase" na nogometu

IZVADI SVOJ VLASTITI DNK, kako bi ustanovio da li si Albanac ili Turčin tj potomstvo Osmalije, ili si potomstvo Avara, ili si potomstvo Hrvata Crvene Hrvatske, ili si potomstvo Vlasa Rumunjske itd itd. Oni koje svi nazivamo Srbima- istinsko potomstvo RAŠE, nalaze se u BiH, te u RH. (Genetičari ih traže po Srbiji- ali Tvoji vladajući odbijaju suradnju!). Narod RAŠE sačuvao je svoj rod bježeći u dva velika iseljenička vala: pred Velikom Bugarskom- čitaj ostaci Bizanta, te pred Otomanima- čitaj Osmalije. Okrutnost tzv "Srpskih plemića" nije važna za OVU temu (o tome možemo drugi put).
Vaša Kraljevina SHS sa svojim aristokratskim lozama ima više DNK Vlasa i Osmalija od današnjih Rumunja! Možeš pisati uvrede, možeš omalovažavati sugovornike, ALI
TVOJ DNK NE LAŽE, GLUPI ZATUCANI AVARU, ISCJEDKU TURSKIH MUDERINA!
Obrazuj se, uči, uči i onda ponovo uči. I najvažnije; sve proučeno-naučeno stavljaj na Lentu vremena.
Smeta me Tvoje neznanje, neću Te pozdraviti. IDI UČITI!

Još luđa priča hrvatske mitološke historiografije je ona o “personalnoj uniji” sa Ugarskom. Kako su najzapadnije srpske zemlje bile vrlo siromašne, srpski vladari nisu imali pretjerani interes da ih brane. Tako su Mađari osvojili područje od Zagreba do Zadra u 12. vijeku i držali ga sve dok Ugarska nije pala pod tursku vlast. Hrvati to razdoblje nazivaju “Hrvatsko-Ugarskim kraljevstvom” i “personalnom unijom”. Kažu da su samo imali istog vladara kao i Mađari, ali svoju državu. To je kao da Srbi kažu da su bili u Srpsko-osmanskom carstvu, personalnoj uniji i da su sa Turcima djelili samo sultana. U tu svrhu izmišljena je tzv. “Pacta Conventa” koja je navodni dokument iz 12. vijeka. Međutim, Pacta Conventa je pisana jezikom iz 15. vijeka, u njoj se nalazi niz grešaka, npr. Koloman se navodi kao sin Ladislava, a bio mu je nećak. U mađarskim izvorima nema spomena o Pacti Conventi, niti je iko spominje prije 17. vijeka. Suočeni sa tim argumentima hrvatski povjesničari priznaju da je Pacta Conventa falsifikat, ali kažu da je možda postojao neki usmeni dogovor sa nepostojećim hrvatskim plemstvom. Možda, a možda je postojao o usmeni dogovor sa trolovima.

Razgovaraš sa potomstvom hrvatske plave krvi. Moje prezime imaš u svim udžbenicima povijesti u Hrvatskoj i historije u Srbiji.
Ja sam hrvatski aristokrat, vrlo sam arogantan.
Također, ja sam potomstvo časnih Ustaša: moji preci su sudjelovali u ubojstvu kralja čobana Aleksandra u Marseju 1934. god. Moji djedovi su vodili Ustaški stan u Zagrebu. Također, ja sam jedan od ratnih zapovjednika u obrambenom ratu za moju hrvatsku Domovinu, s prve linije fronte, zbog čega sam postao osoba sa vrlo malo strpljenja, POGLAVITO ZA SVINJARE POPUT TEBE.
Također, moja obitelj i ja smo zadržali dobre odnose sa potomstvom Saveznika NDH, te imamo dobru suradnju utemeljenu na mržnji svega što smrdi na jugokomunizam.
Dakle, ako poželim, mogu birati načine kako bih eliminirao sve što me smeta.
Trenutno, imam dilemu da li da te po signalu tražim sa svojima ili
da obavim jedan jedini poziv kako bi te našli MOJI-
IZ TVOJE DRŽAVE.
Kmetu neoprani, smatraj se upozorenim.
Za dom spremni!

Kad im se spomene da se za razliku od Srba nikad nisu bunili nego bili vjerni sluge svojih okupatora, Hrvati navode Matiju Gubca kojeg je posebno forsirala komunistička istoriografija. Navodno je izvijesni Matija Gubec podigao bunu, istjerao ugarsku vojsku iz Zagorja, buna je ipak razbijena, a on okrunjen krunom od gvožđa i ubijen 1573. Da je stvarno u to doba neko uspio istjerati ugarsku vojsku, to bi područje odmah osvojili Turci. Na popisu kmetova mađarske porodice Hennyngh u selu Hižakovec iz 1574. spominje se i Matija Gubec, a on je po ovoj izmišljenoj priči tada navodno već godinu dana mrtav. Zapravo se radi o nekoj lokalnoj tuči u okolini Zagreba koju je umirilo osam vojnika. Čitava legenda je prepisana prema buni koju je vodio Đerđa Doža protiv mađarskog plemstva u Banatu.

Frederick Hendrick Frize i njegov brat Maximilian Jan Frize se gadjaju pastama medjusobno, ignorisite.

šta kažete

y-dna haplogrupa mi je r1b

нy шo вы бaндиты

shalom

Šta još reći o narodu koji je jezik ukrao Srbima, kojem je gramatiku napisao Srbin Đura Daničić, narodu koji nije imao ni prezimena ni zemlje, dok Srbi i u Hasburškoj monarhiji i u Osmanskom carstvu imali svoju zemlju, a najstrija srpska prezimena nađenasu u Dečanskoj hristovulji iz 1330. godine. Čak i iritantni hrvatski pozdrav “bok”dolazi od iskvarene varijante austrijskog njemačkog “majn bokn” što znači “moj naklon”. Kada su pokatoličeni rasrbljeni seljaci stizali u Zagreb oni nisu razumjeli njemački, pa su pozdrav “majn bokn” pomješali sa svojim “pomoz Bog” u konstrukciju “bok ili bog” koja se i danas u Hrvatskoj koristi.