/ex-yu/

novi dan novi ja

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=e2kK3-_oKnw
youtube.com/watch?v=Y6-lZIa9S24
njuskalo.hr/oldtimer-auti/prodajem-oldtimer-ford-mustang-1967-coupe-oglas-22041573
youtube.com/watch?v=80HkSrYFfFM
youtube.com/watch?v=AdoKX5EI_Bg
youtube.com/watch?v=aQqTCHKnNuQ
youtube.com/watch?v=yjrJn-A_IJQ
youtube.com/watch?v=pKiB8-2LK6s
youtube.com/watch?v=NQdTs1-JHWk
twitter.com/NSFWRedditGif

ne znam kom ova moze bit dobra, izgleda ko neandertalac

stečen ukus

treći za srbiju

evo da bacim reply da ne budu samo hrvati u klupku

youtube.com/watch?v=e2kK3-_oKnw

preferiram ovako nesto

ili ovakO

Kako to da je hrvata najvise na forcenu a nisu poznati toliko

:3

anyone else find eva green's facial proportions absolutely stunning.

i love her when she does that certain glare and you see the proportions of her facial length to her eyes. it is absolutely delightful.

she's stunning in every way

glava me razbija a ja ne želim razbiti nju

napuštam vas i ja, laku noć (jutro)

bolje da nisam ni zaspao

drago mi je što sam se probudio

t. norman

i ponosim se time

youtube.com/watch?v=Y6-lZIa9S24

CORROSION ONE AWAITS

u jebote pa došla je nova epka Twin Peaksa

t.deluzioni norman

biti norman je baš fino i smirujuće

indeed. i love you croatianon. she is wonderfully pleasant to look at.

ondak ti fali inteligencije al neka sretan sam za tebe

I love you, too, leaf bro

svako dobro nek te nađe

>ook hocu kupiti mustanga ali se kod nas takvo sto nema gdje voziti
zasto nisam amerikanac :(

Ja bih volio Camaro SS iz '69

Camaro jer ga volis u čmaro
AHAHAHAHHAHAHAHAHA

dopustit ću

isto odlican auto

njuskalo.hr/oldtimer-auti/prodajem-oldtimer-ford-mustang-1967-coupe-oglas-22041573

evo ovaj prodaje vec duze vrijeme pa nista, i sad ti meni objasni sta ce mi to u hrvatskoj

koji je ovo jad od zemlje

Ma da jebote, ne tražim previše, samo želim voziti svoj SS po praznim cestama u Arizoni

plus cijene su tamo 2-3 puta manje za auto u istom stanju, sad sam malo gledao pa mi zlo doslo

uspjet ćemo jednog dana anone

Kako su Himne Nebesima uplifting, to je čudo

I SCATTER THE ASHES OF DESTINY

ne mogu više, odoh

Otpusti lance i dođi po mene

znaci srbi, izvolite mi nac ovakvu da je zenim

youtube.com/watch?v=80HkSrYFfFM
youtube.com/watch?v=AdoKX5EI_Bg
youtube.com/watch?v=aQqTCHKnNuQ

BBW dobro otresa, gic-gic.
cec
prd

A da je sreće biloooo

Ti bi samnom spavala

Prvi put nazad na ex-yu posle 4 nedelje. Sta se promenilo?
youtube.com/watch?v=yjrJn-A_IJQ

ima li ko iz zadra ili da je bio, imam zakazan apartman u starom gradu il tako nekako, dio zadra gdje su crkve sve one, morske orgulje i to sve

ima li tu gdje da se kupa čovjek uopšte, ili je najbliža plaža 30 minuta hoda udaljena, jel mi jedina opcija da se kupam na tim orguljama u starom gradu?

ja levo
ko će da bude desno?

Suncev Breg je do jaja, preporucujem

Holandjanke su najlepse zene koje sam video u zivotu

bolje da nisam ni zaspao, a ni probudio se

dabogda se utopio budaletino bosanska

si jebo

diskrod je za pickopacene maljoletnike i sve ih treba pobiti

nekulturno maksimalno

pickopacenike treba zaklat na tepsijama

rip

youtube.com/watch?v=pKiB8-2LK6s

priprema se vlast za zvanicu predaju kosova

ja molim boga da se to desi jer ako se tada ne otrezni narod i ne lincuje ih, ikad nece

zbogom kikindo na kurac te nabijem

Čekam te na plaži

Dođi u Meljine kod kolektora đe utiču govna, tamo sam.

On samo moze birati ko ce ga ubiti, ili srbi ili zapad.
Slobo je bio izabrao zapad

hrvatski humor

plakem

...

Kada ste prerasli Brkove i Pera Deformera? Ja sa 16.

Sprema Se Oluja

ahahahah koji caric

Može li mi neko od metalpedera ovdje reći neki album sličan onom prvom Mayhemovom?

youtube.com/watch?v=NQdTs1-JHWk

nikad nisam slusao to smece

ko ne gleda ovo IDE POD MAČ!!!!

Sve realno covek prica kako jeste alal mu vera

ima li epizoda di prica o muskoj potenciji

desi se

>4 nedelje
Heh, pogle ovo
NEKOLIKO MJESECI

srpsko KOSOVO je izmisljeno 1860 u Sarajevu Izmislio ga je Bogoljub Petranovic u njegovim falsifikovanim pjesmama Kosovskog cikluca Knez Mihajlo Obrenovic je posrbio Albansko katolicku dinastiju Nimani u Nemanje i izmislio svetosavlje. Kosovo nikad nije bilo srbija niti ce ikad biti

Mrzim vas samo da znate.

crvatska je ionako manja od bih, jel sad kad se kosovo odvoji smrdija postaje manja od bih takodžer? kekekeek

Neemoj iz kikinde moje ici, ja danas bas stizem

nadji mi bolju alternativu pizdune

Jebite se svi na diskordu
Ozbiljan sam, ako si na diskordu trebalo bi da se ubijes

a meni se uvjek hr cinila veca od BiH pa koje su cifre kvadratnih km jer ne vjerujem da je veca

Kad ti crvat dadne >(you)

...

Bathory The Return

Neki svaba ovde u cekaonici kod zubara, kako ruzno i tecno prica na nemackom, jos sa protezom, odvratan je lik

spavam po 10 sati

Ujutru,u pola šest,ustajem,odlazim u wc,kad ja pogledo,puna bašta vode!!! Otkud voda kiša nije padala???Leto sunce grije,avgust mijesec. Kad ja,septička jama se preljeva!!! Ja ništa očo na telefon,zovem!!! Doćemo Savo danas!!! Dobro,doćete,morate doći!!!Nji nema danas,zovem sutra nema ni sutra!!!Zovem mijesec dana nema ih!!! E bogami doćete vrlo brzo i ćete doćiti svi!!! Doće i polcija,doće i hitna pomoć,doće i vatrogasna služba!!! Oni tamo kartaju šaha,igraju šaha,kartaju karte,imaju 20-50 hiljada dinara platu!!!A sirotinja jadna nema krua da jede!!! E,nećemo tako kolege!!!Uzmem drveni krst,napravim krst,stavim pokraj septičke jame i napišem: SKOČIO SAM U SEPTIČKU JAMU,ZBOG KIKINDSKIH PEDERA,KURVI,MILIJARDERA,JAJARA,LICIMURA!!! I popnem se na tavan!!! Nije prošlo pola sata,stiže tri kamiona iz komunalnoga da iscrpe septičku jamu!!! Oni su jamu ispraznili pola metara do govana!!!Kad je bilo ono najgušće oni rukama trpaju govna i u kantu i izvlače mene iz septičke jame!!!Kada su septičku jamu ispraznili,videli su nema Save,nema čoeka,đe je čoek?!?!To je ulica Dositejeva 21,19 Kikinda!!! Ja sa tavana progovaram: JESAM LI IPO IPAK REKO DA ĆETE MORATI DOĆI,JEBEM VAM SVE ŽIVO I MRRRTVO,DA SAM TUŽIO,OPET SE UMILOSTIO NISAM HTEO,DA SAM TUŽIO 500 DINARA SVAKI DAN,30 DANA PO 500 DINARA,KOLIKO JE TO PARAA???TO JE 150 HILJADA DINARA!!!I ONI NISU,KURA,ONI HTJELI MENE DA TUKU!!!KIKINDSKI LICIMURI I PEDERI I DEMONI!!!E NEŠ KOLEGAAAA!!! PALI MARŠ IZ MOJE AVLIJE!!!KRAJ,TAKO SAM OPAMETIO KIKINDSKE PEDERE I KURVE I BUDALE I LICIMURE!!! ZBOGOM KIKINDO NA KURAC TE NABIJEM!!!

Mir s tobom brate.

propjevat ces i ti njemaski

Nedostaje mi savo, jako je bio dobar covek kad je bio na lekovima, a i kad nije, ja klinjo idem u skolicu on prolazi ulicom urla iz sve snage, interesantan lik skroz

i komplet petricevce

jedem luka i slanine navijac sam vojvodine

ovaj lik iz gejmotrons liči na borisa dvornika totalno

>kako taj teret ne bio ostavio potomcima

Pa kako je krenuo ovaj nista nece ostaviti potomcima

i s duhom tvojim

dosadno mi je

jedem luka i parizer kabelov sam simpatizer??

balkan je ortodontološki turizam dbi, svatko želi da sredi zubiće po jeftinoj ceni.

ovo

ko jos /navijac/ ovde? ja sam bio vodja navijaca mladog obilica i brodarca

secam se scene 1942 godina ispod kalemegdana je bila granica srbije sa ndh i dva granicara stoje tu jedan srpski drugi ustaski i overavaju pecati a ljudi idu ovamo i onamo poslom, na pijacu itd.

Hurr durr e da smo švicarska TOGA NEB BIILO BRALE E. Tot je UREĐENA država! Nema pasa da laje od 23 do 8 ujutru jer posebna policija ide slušat pasove ako lajedu da ih oduzmedu vlasnicima, nema da ideš preko 130 nasat sa auton to te sateliti gledaju ODMA uzimlju vozačku NEMA ZAJEBANCIJE frende moj stari moj kućo stara legendo onde svako imade poso brate NEMA DA NEŠ radit bog te jeba. Odma dojde specjalna policija za nerad da te umasti. ZNA SE
R E D

E

D

Svaki stan ima sobu di živi tvoj osobni dotur ako samodeder zakašlješ on istupa vanka i u bolnicu te šalje na cete sken prijatelju NEMA ZAJEBANCIJEEE!!!!! Nema daš parkirat nadva mista krvi ti isusove odma dolazi specijalna policja za parkiranje kupi auto i naplati 1000000 evra. Sve zgrade imadeju hidrante za šumske požare i 6 vatrogasca na 1 stanvonika STARE I NEMOĆNE ODMAH TRPLJU U DOMOVE JEBEM IM MAJKU DI SE ONJIMA BRINEDU SVJECKI STRUČNJACI i to je naravno sve BESPLATNO BESPLATNO UREĐENO ŠVICARSKA NJEMAČKA POŠTENJE SREĐENO UREĐENO KO URICA KUŽIŠ HEHE MINKEN CIRIH RAD RED VLAK NE KASNI GOLF 6 DIZEL AUTOBAN
A E *klima glavom*
tako ti je ka živiš u
UREĐENOJ DRŽAVI

bacirana diaspora

na svadbu vas zovem sve ko god hoce da dodje reci cu datum i mesto a da bi znao da ste to vi dacu vam lozinku

gartenspartenkihen

Ne znam je li stvarno tako, ali volio bi da živim u takvoj državi.