/polska/

edycja I Zjazdu Żaboposterów

/balt/

Lech Kaczyński był najlepszym prezydentem, ale nikt go nie szanował

>will not give
*sight* anons...

Żaby do gazu
Żaby wojaki najgorsze raki

repostuję
Z tym sensem istnienia to śliska sprawa, trudno jakiś sensowny znaleźć bo marność i wszystko marność. Chyba że się jest jakimś artystą wznoszącym pomniki twalsze od spiżu, ale jakoś kurwa wątpię żeby tacy się tu kręcili.

opisze ci jak wyglada moj dzien
>wstaje rano tj 5.30
>jem grzanki z maslem i pije szejka proteinowego
>6 jestem na silowni i robie workout z moim personal trainerem
>7 jestem w domu biore prysznic i myje zeby szczoteczka colgate i pasta 12hours super white oral-b
>7:30 wsiadam do mojego 2015 bmw seria 6 na leasing
>8 jestem w korporacji jako human resources manager robie rzeczy potem mam coffee break z co-workerami a potem lunch i robie assignments i wazne inne rzeczy
>17 wychodze z pracy i jade do centrum do nowootwartej laoskiej restauracji i jem obiadko kolacje za 80zl
>18:30 wracam do domu i przebieram sie w moj stroj do biegania skladajacy sie ze spodenek adidas koszulki oddychajacej nike opaski na glowe zeby pot nie splywal reebok i butow do biegania puma (laczny koszt 1250zl)
>biore mojego iPoda nano do biegania i biegam 50km stylem dowolnym
>wracam o 21 do domu i pije szejka proteinowego
>od 21:30 do 23 rucham kolezanke z ktora mamy umowe ze sie tylko ruchamy jak sie nam chce a nie jestesmy w zwiazku (spuszczam sie do cipki 4 razy)
>23:15 ide spac po obejrzeniu wiadomosci na tvn24
pic related moje buty do biegania

benis

Nowociota czy wakacyjnociota?

dobrze mówi

*BRAAAARPPP*
*sniff*
ahh anoni

anoni zwalic se jeszcze razy czy wstac juz z lozka i pojsc na basen?

zwal na basenie

żabki i wojaki to majestat /polski/. Nowocioty i napływ z wykopu o tym nie wiedzą

o kurwa

żaby to chuj a wojak robi mi loda

to

daawjcie zapostujcie dobre memy nie jakies rzabki tylko dziadzusia z komixow

A masz już awatarek na fejsiku że swoją ulubioną zabcia wykopku? Uczucio polajkowana?

ale piecze

>opalone uda

jednak jakiejś wartości reprezentacyjnej bym się od prezydenta też domagał.

a jak sam mówisz nikt go nie szanował, bo to mem był chodzący (z całym szacunkiem dla zmarłego)

ja lato lubie i nie lubie otoz to jest obustronny miecz lub druga strona medalu lub drugie oblicze monety czy drugi koniec patyka czemu? bo kurwa jak swieci slonce i ide na pole na browara i cipsy to widze femki co jest normalne bo femki sie ogolnie widzi czesto jak sie wyjdzie z piwnicy ale w sezonie letnim wygladaja inaczej poniewaz maja opalone nogi wliczajac uda wiec kutas diament i duze dekolty i czasem odkryte brzuszki i jak taki spierdon jebany samotnik co ostatni raz rozmawial z kobieta inna niz jego wlasna matka to bylo 10 lat temu to sie kurwa smutno robi wtedy i czuje zle wiec naprawde ciezko jest w lato chociaz lato jest piekne to pokazuje dualizm w zyciu ze nawet jak jest spoko to zawsze kurwa wiatr w oczy i chuj w dupe na kazdym kroku przypomnienie (ang. reminder) ze jest sie spierdolony

ja to chyba serio jestm low test bo te femki na miescie nic dla mnie nie robią

Najbardziej sensowne jest posiadanie potomstwa właśnie. To jest ten słynny pomnik trwalszy niż ze spiżu. Tak się kontynuuje swoją egzystencję poprzez dziedzictwo
Nie bez powodu każdą istota żywa dąży do reprodukcji instynktownie. Nie trzeba tego rozumowac filozoficzne i reflekysjnie, to jest zwyczajnie naturalne, brak potomstwa to porażka, podwójna śmierć

jak into potrojna smierc?

zajeb sie 3 razy

dzieci to zło konieczne koniec debaty ruchanie fajne każdemu powinno sie podobac to samo

jak sie zajebe po raz pierwszy to juz nie bede mogl potem

to samo tutaj. ostatnio sobie tak nad tym myslalem i w sumie nigdy femki nic dla mnie nie robily (pedalem nie jestem). musze chyba badania w koncu zrobic bo az ciekaw jestem czy to wlasnie to

>gwałt ciągle nielegalny

co to ma być za gówno wbrew naturze

ja bym chcial ruchac i kochac ale nie dadza mi

opowiem wam historyjke z mojego zycia taka krotka i z humorkiem jak wyjde spod prysznica zw

zasadniczo się zgadzam i sam ten pomnik właśnie wznoszę, ale przyznasz user że przekazanie DNA jako sens życia nie stawia nas dużo wyżej od bakterii.

Wydaje mi się że dużo bardziej wartościowe od przekazania genów jest przekazanie memów (w oryginalnym znaczeniu, nie chodzi mi o 'masz tu synek mój katalog z rzadkimi żabami'). Kultura, wartości, te sprawy.

niech zgadne
mydło upusciłes i koledzy przyszli

szczęściarze

problem z przekazaniem memów jest taki, że po pewnym czasie zostaną mocno zniekształcone, zapomniane, albo nawet wzgardzone
kultury da się łatwo wyprzeć, genów trudniej

>tug high test i ciągle tylko sipa seks ruchanie a jestem spierdolony
piekło

Niby nie ale przecież każda pojedyncza jednostka człowieka jest w stanie zrobić znacznie więcej niż jednostka bakterii. A postawienie się niżej od bakterii ze względu na jakąś tam przeintelektualizowana filozofie napisana w stanie głębokiej dekadencji to czysta glupota. Jako gatunek jesteśmy stworzeni do rzeczy wielkich i dlatego musimy kontynuować swoje istnienie

gdzie moje "słowiańskie" pogaństwo jest?

ale że z low testem wiąże sie chujowy nastrój i ciągłe zmęczenie to ty wiedz

stanoł mi i nie chce opaść przyślijcie pomoc

Czy wystarczy 1800zł na żywność, transport i rozrywkę na 2 tygodnie? Hoteli już mam oplacone, ale najtansze, więc bez śniadania.

powinno

>Jako gatunek jesteśmy stworzeni do rzeczy wielkich

ło synek, a ty patrzyłeś za okno ostatnio albo byleś w ogóle kiedyś na podwórku?

fast food dziennie to 50 zł. Transport pociagami i troche taxi 300-400. Reszta na dziwki i narkotyki. Wiec troche mało

>chujowy nastrój
>ciągłe zmęczenie
>chce mi się ruchać ciągle i walić konia
czym jestem

zależy jakiej klasy chcesz mieć tą rozrywkę i żywność, jak nie będziesz przesadnie szaleć to powinno styknąć, ale budżet będzie raczej napięty

mempresja

za dwa kafle to ja miesiąc u siebie na kwadracie żyje

Nie sądzę żeby jakikolwiek inny gatunek na tej planecie mógłby zrobić wszystko to , za pomocą czego ty napisałeś tego posta a ja na niego odpowiadam

ten user od wiagry?

>budżet będzie raczej napięty
>1800
>2 ttygodnie
ty kurwo nowobogacka

a tak narzeka zawsze jak to w Rosji źle

>1800zł

kurwa mać szuszu, ja po odjęciu rachunków za tysiąc żyję przez miesiąc

dobry post.

ale, że jako gatunek marnujemy potencjał w chuj to chyba się nie będziesz o to kłócił, c'nie?

No obecnie to jak najbardziej

obecnie tylko

dubsy ide biegac single ide wpierdalac ciasto orzechowe

no dobra, ale jakie to są te rzeczy wielkie? mi przychodzi do głowy
a) stworzenie sobie bogów AI
b) transcendencja technologiczna z mięsa w informację
i w sumie nic więcej

albo bezdech senny (idź do lekarza), albo początku depresji (idź do lekarza), albo zwyczajnie za dużo jarasz

jeszcze eksploracja kosmosu i osiedlanie się na innych planetach

o kurwa dzis sie poszczescilo

'wakacje' dla mnie oznaczają 'jedzenie w knajpie' a nie zupki chińskie, a to oznacza tak z 60 zł za porządny obiad. A on chce jeszcze mieć (wakacyjną) rozrywkę i transport.

sama eksploracja / kolonizacja moim zdaniem nie nadaje innego sensu gatunkowi niż 'trwać', czyli znów jesteśmy na poziomie bakterii

no i jeszcze dwie kurwy u boku burżuju pierdolony. Bym cie tylko dostał na odległosc ręki

ale z kosmitami (jeśli są) kontakt to bym chciał doczekać w chuj ;_;

>60 zł za porządny obiad
Ło kurwa, za tyle to ja bym ci ze trzy obiady spokojnie ugotował i jeszcze dupy dał jakbyś poprosił.

Samo rozwijanie technologii i kultury to już dużo

Masz rację, ale trzeba też pamiętać że jest to spowodowane złym wychowaniem potomstwa i dekadencją, z drugiej strony to jednostki są stworzone do rzeczy wielkich, choć muszą posiadać wsparcie reszty społeczeństwa (doktorów którzy ich leczą, nauczycieli, i co najważniejsze, rodziców, którzy ich wspierają i wychowują przez 15-20 lat a potem często wspomagają).
Ale właśnie o to chodzi, człowiek musi ewoluować i stawać się coraz lepszy z pokolenia na pokolenie.

i co wy takiego jako ludzkosc jeszcze potrzebujecie osiagnac? kolonizacja kosmosow jak najbardziej mi sie podoba, ale jaki jest glowny jej cel waszym zdaniem? przekazywanie genow i rozsiewanie ich jeszcze dalej? zeby co?
subiektywne szczescie to jedyny sensowny powod by zyc- tak to widze

Suweren powiedział weto, głupie pisowskie kurwy.

A rozliczymy się po wyborach.

jak za chwile to zdechnie jak dinozaury to jeden chuj

wybaczcie koledzy, czasem nie odswiezam za czesto, a tu juz powiedziano w sumie to samo

dobra dobra chuj mnie tam twoja opinia nt polityki postuj lepiej więcej koreanek

PolskiBus x3 = 100zł + transport miejski.
Będę jadł fast-food (zapiekanka, szaurma, KFC, chińskie gówno) + tanie rzeczy z Biedronki/Lidla (połprodukty i picie).
Dotyczące rozrywki, nie wiem, co będę robił. Zwiedzanie, komunikacja, zakupy i tyle. Jeśli ktoś coś poleca w Wawie/Krk/Wro, będzie dobrze.

kraków?

Wyrwać się z biologicznego imperatywu i dostąpić oświecenia.

/polska/ powiedziała wypierdalaj, a jednak korab dalej tu jest.

moj ostatni save z san andreas doslownie 11 miesiecy temu nic nie pamietam

wyświdrowałbym ci tego misia moim odwiertem 7 cm to by było twoje najpiękniejsze 8 sekund w życiu

Nie, Katowice.

a, jeśli komunikacja publiczna i żarcie poza restauracjami to 1800 spokojnie wystarczy

o chuj wam chodzi? po to się zapierdala w korpo, żeby czasem sobie pozwolić na życie jak panisko.

>Wawie/Krk/Wro

jeszcze nie przyjechał a już stosuje rakowe skróty

W takim razie wydasz około 900 na transport i jedzenie. Spokojnie starczy.

/polska/ była błędem

>on nie zna każdej misji na pamięć
czy ty into grove street

>wróć do save'a jako renegat w Mass Effect po 8 latach
>pamiętaj wszystko

dosłownie nie mam żadnych innych wspomnień po za gierki giereczki i komiksy komiksiki.

i w sumie czuje dobrze, pierdole

>pedał
>w dodatku z ołowicą

Pedał, nie pedał, sześć dyszek to sześć dyszek.

ja bym się wstydził przyznawać że gram w ass defekta ale spoko user

moj murzyn

a co jeśli nie ma żadnego oświecenia?

>wejdź do galerii na facebooka
>pełno zdjęć z imprez których nie pamiętam
>zdjęcia z wycieczek które miło wspominam
czuje dobrze

>oni szukają spełnienia w tym chujowym wymiarze

bk z niepodróżników astralnych

macie kurwa nauczcie się być atrakcyjnymi

byłem dzisiaj w burdel kingu jestem bardzo niezadowolony bo bułki były nieświeże opinie

a bede mial po tym szyje jak pik relatywny?

kurwa nad morzem ostatnio sobie zjadłem burgera za 14 złoty i ja pierdole 1,5cm wołowiny mięsko takie dobre wszystko na grillu robione na miejscu najlepszy burger

przepraszamy że jest pan niezadowolony z naszych usług pozdrawiam burdel king

ale mi ulżyło że nie lubisz pisu
bycie z takim gównem jak ty w jednym elektoracie było by strasznie upokarzające