/polska/

edzcja fioletowowłosych lolitek

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=b1c4hbN4CLE
youtube.com/watch?v=FBbVlDWTMVg
tvp.info/19932065/spokojniejsza-noc-w-knurowie-zatrzymano-tylko-dziewieciu-chuliganow
kotchan.org/chat/int#General
twitter.com/NSFWRedditGif

NYANPASU

...

UwU co to?

idolki

czy jest któryś z anonków od Pisma Świętego?

czy Biblia dopuszcza seks analny (oczywiście z żoną)?

dosłownie ja

o ile spust będzie w tzipe

siema

s-s-sprawdzę to

Ty a nawet mam jedną fioletową loli.

to o to

ale nie obchodzi mnie co twierdzi kościół katolicki tylko co Pan Jezus (lub któryś z apostołów ewentualnie) powiedział

bardzo mądre podejście

>jak się nabawić zapalenia cipy: instrukcja w dwóch krokach

no w dupke można w kondomie a później go zdjąć

huj cie to co jakis ciapak powiedzial wielki kurwa autorytet matka polka sie pusicla z ciapakem i wmowila rogaczowi ze to dziecko boga i sie go sluchaj teraz ja pierdole

morda atencyjna kurwo

nosz kurwa jakby mnie takie smarkule tak zaszły z nienocka to chyba bym je pierdolnol

youtube.com/watch?v=b1c4hbN4CLE

zajebiste

>jebany liść atencjusz mniej warty niż gówno na mojej niepodtartej dupie zapostował papieża

jak duble to matka mu zdycha w męczarniach

>otwórz drzwi
>siostrzenica wyskakuje zza drzwi i robie "buu!"
>wyjeb jej
głupi gówniarz

reroll po to

youtube.com/watch?v=FBbVlDWTMVg

zajebiste

...

spooky teledysk

>Mąż niech oddaje powinność żonie, podobnie też żona mężowi. Żona nie rozporządza własnym ciałem, lecz jej mąż; podobnie też i mąż nie rozporządza własnym ciałem, ale żona.
>Nie unikajcie jedno drugiego, chyba że na pewien czas, za obopólną zgodą, by oddać się modlitwie; potem znów wróćcie do siebie, aby – wskutek niewstrzemięźliwości waszej – nie kusił was szatan (1 Kor 7, 3-5).

i jeszcze:
>Używaj życia z niewiastą, którąś ukochał, po wszystkie dni marnego twego życia, których ci [Bóg] użyczył pod słońcem (Koh 9, 9).

czytaj:
z żonką można wszystko i wszędzie, a wręcz obowiązkiem żony jest zaspokojenie wszystkich potrzeb męża (i to on rozporządza jej ciałem)

w zamian oczywiście mąż jest zobowiązany spełnić wszystkie cielesne zachcianki żony

pozdrawiam cieplutko

ps. spust w cipę to wymysł zboczonych księży - tylko mąż rozporządza ciałem żony, a księdzu gówno do tego

>w zamian oczywiście mąż jest zobowiązany spełnić wszystkie cielesne zachcianki żony

mtg romek łamie zasady bilbii, bierz go christ chan

jaki romek?

...

>>Używaj życia z niewiastą, którąś ukochał, po wszystkie dni marnego twego życia, których ci [Bóg] użyczył pod słońcem
ech kurwa jaki ten stary testament dołujący żbsz

degeneracja w chuj

Grał ktoś w Trine 2? Dobre to? Bo widzę że w chuj przecena na steamie i świetne oceny, ale w sumie to nie grywam za bardzo w platformówki, więc nie wiem czy w ogóle mi się spodoba.

>degeneracja w chuj
chodzi o to żebyś znalazł żonkę do pary i żebyście się nawzajem zaspokajali to was szatan nie będzie kusił i tylko wtedy seks nie jest grzechem rozumiesz?

to nie tylko platformówka, są elementy logiczne, bardzo fajny dubbing, muzyka dobra i bajeczna grafika
ja bym kupił

>elementy logiczne
a to nie, user debil tu

>tug spust prosto do gardła twojej loli-żony jednak nie jest grzechem

>kładzie ci stolca na klacie
ups szatan skusił bośmy mez ślubu haha

ale takie przyjemne, interaktywne
to jednak gra dla dzieci była robiona

nie zdałem matury z polaka

dwa razy

90% rozwiązań sprowadza się do "narysuj kwadrat lol"

dlaczego życie pablo to tak dobry album

zagadki nie są z j. polskiego, nie martw się

ten user debil to nie ja
t. user który pytał

ale fakt że >>to jednak gra dla dzieci była robiona
i >90% rozwiązań sprowadza się do "narysuj kwadrat lol"
nie brzmi najciekawiej żbsz

A multi działa dobrze, że fajniej się samemu gra?

Nie no to hiperbola, ale głównie te zagadki to przenoszenie jakichś pierdół czy tworzenie pudełek żeby się gdzieś wspiąć.

Dużo lepsze w coopie tak w ogóle.

multi wkurwia bo macie 3 postacie do podziału na 2 osoby i często sobie je zabieracie, i nie słuchaj tych zagadek, bo są ale to jest mała częsc gry

wiecie że możecie pisać?

Spaceruję w parku opinie?

nie mów mi jak mam żyć

trzymam falusa w ręce i ruszam ręką w rytmiczny sposów (ruch góra-dół)
opinie

pshh
za tobą dzieciak
*kosa w podbrzusze*

też tak lubię, propsuję

anoni chce strasznie zwalić ale nie mogę bo nie chcę w sensie moje ciało chce ale JA nie chcę

co robic

ech lubię nightwalki ale się boję po tym jak raz prawie dostałem kosę w żebra

halo policja
ten kacap z dziwnymi butami znowu się szwęda po parku obserwując mój blok

>jutro 35 stopni
LATOOO

LATOOOOOOOO

zielonotekst pls

wal śmiało

>idź po parku
>zza drzewa wyskakuje siostrzenica z kosą i robi "buu!"
>zesraj się w gacie
ot cała historia

>chodź sobie
>jakieś seby zaczynają podchodzić
>idź szybciej
>oni przyspieszają
>zacznij biegnąć
>oni biegną za tobą
>jakimś cudem udaje ci się uciec

nie

>user chcielismy cie tylko poczestowac piwem chodz dosiac sie czemu uciekasz

niezle

to ja bylem jednym z tych seb
mielismy ci powiedziec ze portfel upusciles

>jesteś robolem i będziesz tyrał na zewnątrz
PIZDOOO
SZMATOOOOOOOO

ja jutro nad wisłe na schodki na browarka i będe loszki oglądał a potem wrócę i napiszę tug nie ma dziewczyny opinie?

żart na tobie nic na sobie nie miałem wtedy

no a już na pewno nie męskosci lmao

wypierdalaj
wypierdalaj
wypierdalaj biegiem

niemiecki i polski sa jedynymi jezykami na swiecie w ktorych w wymawia sie jako v
taki wyglad wasz polacy niemcowi zawsze wylizecie dupe

zostaw go nie wiesz przez co przeszedl

przecież sam bede

żbsz nadal nie mam

tvp.info/19932065/spokojniejsza-noc-w-knurowie-zatrzymano-tylko-dziewieciu-chuliganow
>Koktajle Mołotowa, kamienie i butelki. Takimi przedmiotami obrzucili chuligani posterunek policji w Knurowie, mszcząc się za śmierć 27-letniego kibica Concordii.

Zaczynam się nie dziwić dlaczego ojciec srał po gaciach kiedy wspomniałem chęć robienia sobie biwakowania na dziko. Pałka raczej nie wystarczy.
Niby z 2015, ale raczej wiele się nie zmieniło.

otwórz buzie to ci zaraz troche zaaplikuje

też macie takie slipy że wam moszna wypada?

*otwiera buzię*

a ja będę pocił się z normikami słuchając ich pierdololo o polityczce, piłeczce, fruziach
ich kasłania chrzakania kichania ziewania buczenia nurzenia mlaskania pierdzenia glugotania zamaszywania stękania nucenia buczenia świstania tupania stukania srania

do dna teraz

user od kostki?

jest user od niczego?

Mam coolstory dla was, czyli chłodną opowieść.

Ja tak w ogóle nie lubię horrorów, bo normalnie są oni ob amerykanach w Ameryce, i mnie ich nie szkoda, no i drzwi mam żelazny chyba 400 kilo, żaden zombol nie potrafi złamać. I nie lubię jak mordują ludzi, aż rygać mi się chce.

No i jednego razu obejzrałem tzw. Event Horizon. I coś bardzo przestraszył mnie ten film. Coś w nim było straszliwego.

A wtedy biegałem w tym parku po wieczorach, i to wzdłuż rzeki. A żeby nie było to nudne, słuchałem sobie transu.

I jednego dnia napadł na utwór taki transowy z samplami z Event Horizon, wiatr wije, chłodne w chuj, ciemno, rzeka lśni czarnym, i te głosy w słuchawkach mnie szepczą cytaty z tego filmu.

Prawie się obsrałem anoni i pobiegłem z powrotem do domu szybciej niż zawsze, ale nie za dużo szybko, żeby nie stracić godności.

user, czemu to mleko jest słone?

BO TAM NASRAŁEM :-))))))

romek jak taki spierdon jak ty ma żone i dzieci

>Ja tak w ogóle nie lubię horrorów, bo normalnie są oni ob amerykanach w Ameryce, i mnie ich nie szkoda,

no kurwa trzymajcie mnie bo nie szczimia

nie

Jak się bam to wciąż staram się nie stracić godności, weź ze mnie przykład.

>pobiegłem z powrotem do domu szybciej niż zawsze, ale nie za dużo szybko, żeby nie stracić godności.

kurwa romek od dzisiaj cie szanuje jako najzabawniejszego powiesciopisarza tutaj

taki wyglad moj

kotchan.org/chat/int#General

NO KURDE PSZYPAŁ :-DDDDD

ja zawsze zaczynam się odruchowo modlić w głos jak mnie coś przerazi, kiedyś jak szedłem polem i burza była idealnie nade mną, tak że grzmoty aż czułem na ciele bo takie głośne były, to biegłem co sił jednocześnie odmawiając Ojcze Nasz w kółko. Nigdy chyba nie byłem tak zesrany jak wtedy żbsz.

eh słodki jestes
k a t o
a
t
o

ech user pojechałbym gdybym mógł aż mi cię żal tak bardzo chcesz tego bf i szukasz na szambie a nie na grindrach czy czym tam

Dobra, inaczej.

Czy ktos spacerował w nocy po ulicy? Czy jest bezpiecznie?

nie chce aids, wiesz o co chodzi

no ja też nie chcę dlatego też z nikim się nie spotykam

Jak znam życie to Bóg ma to w dupie.

mnie już zbyt samotnosc przygniata

>Rosja
Szanuję w kurwy.
Są chuligany?