/polska/

edycja tzw. Suzuhy (mojej tzw. łajfu)

Other urls found in this thread:

youtu.be/4TVTUpgT46Q
wawalove.pl/To-zdjecie-z-godziny-W-poruszylo-tysiace-internautow-Wiemy-jak-powstalo-a26833/
youtube.com/watch?v=GHqQJ7-B9qQ
twitter.com/NSFWRedditGif

siema litwin (Polak)

bardzo podoba mi się ta fryzura tej animka
króciuśkie i warkoczyki to połączenie najlepszych dwóch światów

To zdjęcie jak i artykuł to zapewne prowokacja w celu napisania kolejnego artykułu o tym jacy to z Polaków są rasiści. Wszystko jest obliczone na stworzenie nowego, europejskiego społeczeństwa multikulturowego, zniszczenie wszelkiego regionalizmu i pięknej odmienności tradycji ludów rdzennie europejskich. Tak samo jak ma to miejsce w USA, gdzie większość ludzi jest już wymieszana etnicznie, a takimi jak wynika z ludzkiej psychiki łatwiej sterować. Ten sam trend jest widoczny w Europie. Miss Finlandii wygrywa Murzynka. Na okładce francuskiej książki historycznej o Celtach jest czarnoskóre dziecko w celtyckim hełmie. W Polsce najlepszym zdjęciem w obchodów powstania warszawskiego jest zdjęcie Murzyna. (Dla przewrażliwionych na "rasizm" zaznaczam że Murzyn w języku polskim nie jest zwrotem obraźliwym).

no cześć
zgadzam się kolor włosów też ma fajny

bardzo dobra edycja

Ludzie, dlaczego jesteście tak złośliwi. Ja znam ciemnoskórych polaków (urodzeni w Polsce, matka naprawdę patriotka) urodzonych w latach pięćdziesiątych. Kolor skóry o niczym nie świadczy

zapostujcie jakąś fajną nutkę
ale ma być /polska/

youtu.be/4TVTUpgT46Q

>fraja 10 godzin temu
>A mnie się podoba

wchuj dobra rozkmina, czy to redaktor Ziemkiewicz

>wchuj
raczej wichuj XD

jak stać się lepszym w grach komputerowych

dlaczego sischan już nie działa

> wertuqq 10 godzin temu
>Przecież o tym, że jak czarny stanie, to jest co podziwiac, najlepiej wiedzą kobiety.
cuckposter ty zjebie

ech zuchy ;_;

pamiętacie libre-chan?
to były czasy

Napierdalałbym kastetem po ryjach.

jestem taka samotna

co pijesz danonie

zamknij pizde wykopku

zostaw je rozumiesz to tylko animki nikomu nic nie zrobiły wręcz przeciwnie np. suzuha zawsze się poświęca dla ludzi i jest dobrym człowiekiem
to nie bądź

>macie zakute paly 11 godzin temu
>Ludzie! Czym wy tak się podniecacie? Ze czarny stanął? ? No i co z tego? Biali też stają! Pewnie mama z wakacji albo innego erazmusa przywiozła pamiątkę i tyle. Tu go wychowała, tu chodzil do szkoły, do bialego staruszka mowi dziadku. .. czarnym nie wolno stawać?

>człowiekiem
NIE ISTNIEJE
Zabij się.

ale on ma racje

otóż nie

nawet u mnie na wsi koło bielska jest czarnuch
gdzieś z dwa lata młodszy ode mnie, nie pamiętam już czy zaadoptowany czy dziecko ze związku z murzynem

zawsze chodzi sobie koło rzeczki i słucha muzyki przez słuchawki, wygląda na totalnego normika

Gość 11 godzin temu
wyglada super, przynajmniej z tyłu, mniam

postujcie więcej błagam

wawalove.pl/To-zdjecie-z-godziny-W-poruszylo-tysiace-internautow-Wiemy-jak-powstalo-a26833/

Mio jest snem
Mio jest marzeniem
Mio jest doskonałoscią

znowu byłem płakać
opinie?

mój ulubiony pokemoą

to ta z prawej, tak?

Przecudowne pośladki! Zakochać można by się było w takim tyłeczku

czemu byłeś płakać

Niezły sprzęt odezwij sie na priv :)'

cuckposter wypierdalaj

tak

*banuje cie z czatu*
please be respectful to our models

...

smutna nutka wjechała, foty z dzieciństwa i o starym zacząłem mysleć

Ritsu>Mugi=Mio>Yui>gówno>a*usa

nie wiem anonie azusa chyba lepsza

>spaceruje na łonie natury i słucha cicho muzyki
Zepsuł się.

>777
Panie Boże przecież sam stworzyłeś kobiety jako kurwy

eh anoni zaspałem na marsz kobiet ale to nic bo jutro też jest

co ze starym

to się tam spotkamy przyniosę setkę i se po cichu wypijemy a potem idziemy na marsz antify w hamburgu i zabijemy kilku policjantów co o tym myślisz

Azusa słodka też ale Mio jest ideałem

no że go nie bylo

no nie bo ta rzeka przez środek wsi płynie
pewnie tamtędy chodzi bo idzie do szkoły czy chuj wie gdzi

>dąbrowski napisał marsz sam
>jedna kobieta nie napisze własnego, tylko muszą się zebrać wszystkie, żeby dorównać intelektualnie jednemu facetowi

umar czy co

zajebiście tylko ten hamburg to po 16 bo o 14 zosia (moja dziewczyna) ma aborcje bo jak się ruchaliśmy przed jej wyjazdem na semestr za granicą to chyba gumka pękła :P

...

odpalam gierke

haha okej spoko jej ciało jej decyzja :)

>dąbrowski napisał marsz sam

mniam

jakom

takie rzeczy pieką tylko nieruchających

o kurwa

krótkowłose chłopczyce to podkobiety żbsz

ale dupa zajebista jebalbym ruchal w cipe spuszczal sie w ciasno szparke lizal i piescil suteczki

to razy milion

zostaw je rozumiesz

nie

zrobilem 10 przysiadow 20 brzuszkow i 15 pompek na kolanach opinie?

ehhh anoni temu nie wychodzę w domu
a w lecie już wogóle

wszedzie takie słodkie loszki takie z opalonymi szczuplutkimi udami, płaskimi brzuszkami i jędrnymi tyłkami że aż się ruchać chce

jak user to widzi to smutno mu się robi

>czyde
ale od tomo-ćan to się odpierdol

>1727x1080
jak ten obrazek może mieć 49 kb?
nie rozumiem

Poszukuję dwóch dziewczyn z pociągu intercity Kraków - Olsztyn 23 lipca, wysiadających na centralnym. Leżałyście na sobie w wagonie barowym i posyłałyście bardzo miłe spojrzenia. :> Jedna z was miała czarna sukienkę. Dwóch chłopaków zza drzwi, odezwijcie się

mało kolorów, piksele nie są upchane itp

no hej to my

a rozumiem dzięks

zawsze się zastanawiam czy to posty na spotted są ironiczne czy to po prostu debile je piszą

pozdro dla chlopaka ktury szedl w rurkach i vansach i podartej ruzowej koszulce pod gimnazjum numer 27 po lekcjach w czwartek fajna masz styluwe

dzieki lisciu to ja bylem

>Pozdrawiam chłopaka, który w środę puszczał mi oczko w tramwaju, słodki jesteś
KURWA anoni to o mnie!!!

t. user z tramwaju nr 14

anony jak coś robić?

bedac sebo (sobo)

Ale chujstwo u mnie w miescie na tym spotted bo same zagubione rzeczy i żebranie o info

kupilem sobie taka oto koszule
opinie?

o jakie info

Kolekcja inspirowana zostawieniem prania na balkonie za długo?

kto sie pruje zeby mu kose wjebac

no np. gdzie jest jakies ksero i takie pierdoły

Chciałbym pozdrowić trzy dziewczyny które machały do mnie koło godziny 21 na plantach we wtorek 1.08. Wcześniej siedziałem pod kasztanem na rynku. To było bardzo miłe. Pozdrawiam

to takie ma byc bo to nowoczesne i stylowe rozumiesz

Od Spottera:Szukam dziewczyny, ktora w nocy 1.08 szla z trzema kolegami i koleżanka. Bylem w grupie ktora chciala bic twoich kolegow. Slodko patrzylas mi ciagle w oczy wiem ze mialas na imie Wiktoria i mialas niebieska koszulke

chciałbym pozdrowić anona który mi wtedy dał 2 yousy mimo że obaj wiemy że mi się nie należały

dziękuję Ci, dobry człowieku

dziewczyna mnie zdradziła. czy powininem z nią zerwać czy też jej to wybaczyć i pójsc z nia razem jutro na marsz kobiet??????/

>Bylem w grupie ktora chciala bic twoich kolegow. Slodko patrzylas mi ciagle w oczy
No tak kobiety

ech znowu mi się włosy kleją od tego gorąca

kolekcja inspirowana kupieniem spraja i malowaniem

wybaczyć

sugerowe, ze pizdy kogokolwiek kreca. klepnalbym ci dziewczyne w tylek, a ty bys mi ja jeszcze pozwolil wyruchac bylebym cie nie uderzyl

youtube.com/watch?v=GHqQJ7-B9qQ

o kurka anoni jaka nuta

nie mam dziewczyny