/polska/

edycja old spice timberu

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=AqSZhwu1Rwo
youtube.com/watch?v=KWooB4tpQ9I
youtube.com/watch?v=yP1p56Dn1AI
youtube.com/watch?v=XqsiA6FdROQ
fakty.interia.pl/raporty/raport-tasmy-wprost/informacje/news-sikorski-o-schetynie-i-nowaku-kolejne-tasmy-z-restauracji-so,nId,2425712#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
youtube.com/watch?v=m0n0Et8aI3s
twitter.com/NSFWRedditVideo

tez tego samego uzywam

szanuję

dzieki
mojej gf sie podoba zapach

ja użwam pikrele

anoni ale mam zakrwawione oczy o chuj

>ziaja
pedale

jarałeś czy co

no dla mężczyzn napisane
no homo

nie wyspałem się rano a teraz siedzę do tej godziny grając w gierki
chyba puszczę sobie jakieś anibe i pójdę do spania

ja z ziaja uzywam tylko mydlo pod prysznic o smaku maslo kakaowe

eh patrze sobie na zdjecie progresu jak chodzilem 6 miesiecy na silke i mialem 8% bodyfatu

i wszystko w chuj poszlo

smutne
czemu przestałeś liftować

musialem sie uczyc na sesje i nie mialem czasu a potem mempresja mocno i nie moge sie zabrac znowu eh

>poznaj user moją siostrę bliźniaczkę!
>no proszę, moja siostra sobie takiego przystojniaka znalazła, musisz mi go czasem pożyczyć

youtube.com/watch?v=AqSZhwu1Rwo

ale brzydkie kurwy

eh anoni skonczylem cowboya bebopa i co mam teraz ze soba zrobic ehh ja pierdole

youtube.com/watch?v=KWooB4tpQ9I

ale mi smutno ja pierdole

nie mogę spać

latarnie wszędzie dawno zgasły

anoni szanują stonogę?
youtube.com/watch?v=yP1p56Dn1AI

eh

ehhhhhhh

burczy mi w brzuchu

ide spać

Elo robactwo. Dzienna zmiana wjeżdza

Piszcie coś

sam pisz

na ktora dzisiaj do kosciola?

na 10

oj chuj to nie ide

dobranoc :3

dzien dobry

youtube.com/watch?v=XqsiA6FdROQ

>badz user wlacz (((polskie media )))
>"litwa po wejściu do eu i strefy euro ma miliard wzroatu gdp a ludzie to jebane bogacze"
>pojedz na litwe
>wszystko poza centrum Wilna to jebana polska C a ludzie wygladaja jak polaczki w latach 90
>"slowacja po wejściu do eu i strefy euro ma miliard wzroatu gdp a ludzie to jebane bogacze"
>pojedz na slowacje
>wszystko lacznie z bratyslawa to jebana polska B a ludzie wygladaja jak polaczki we wczesych latach 2000
Dlaczego kurwa mi kłamali

bo masz wziąć euro goju i się nie interesuj za bardzo

>(((kłamali)))
pozwol, ze poprawie. Podstawowy bład do myslenie, ze ktos cie nie okłamuje po to aby cos zyskac

Czy to ten słynny user-machiavelli?

tak. Jestem Książe

ech kurwa

co byście zrobili, gdybyście mieli pistolet

bym ci w ryj strzelił

Going to be living in Warsaw for a few months. What's your weekly food budget like? I'm not sure how much money to bring. Also, what are the cheapest supermarkets?

Wypierdalaj Mehmet

No polish no talkie

>Sikorski o Schetynie i Nowaku. Kolejne taśmy z restauracji "Sowa i Przyjaciele"
>Sikorski, choć zaznaczył, że Schetynę lubi, ocenił, że "ma knajacki styl lwowskiego żulika". "Zero kreatywności. (...) Taki knajacki styl trochę. To jest za mało na premiera. On nie czaruje ludzi. Donald ma ten czar, ma ten teflon, ma ten koci zmysł, ma te antenki czułe społecznie. Grzegorz niczego z tego nie ma" - stwierdził Radosław Sikorski.
>Z kolei Krawiec tak ocenił otoczenie Schetyny:"To też jest kwestia jakości ludzi, których masz koło ciebie. Halicki ku**a, ten Grupiński... Grupiński jest niegłupi, ale Halicki no to jest mój sąsiad, mieszka wieś obok. To jest, ku**a, debil no".
>Gdy Krawiec pochwalił się, że za swój zegarek zapłacił 10 tys. euro, Sikorski odparł: "To jak za darmo".

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/raporty/raport-tasmy-wprost/informacje/news-sikorski-o-schetynie-i-nowaku-kolejne-tasmy-z-restauracji-so,nId,2425712#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

I spend 100 polish zlotych weekly on food

O jebany murzyn, tyle to ja dziennie wydaje zbsz

to
youtube.com/watch?v=m0n0Et8aI3s

polakowi kup chleb inny niż cegła z pszenicy modyfikowanej to skręci mu się morda w chińskie osiem że niedobre ale za darmo to i ocet słodki hehe

Polacy są zajebiści

uwaga groźby Jaśnie Pan co innego chlebka nie tknie niż robionego w pełnię księżyca na jogurcie z wschodniego Tybetu

CHUJ CIPA

wydaję na chleb więcej niż twoi polscy rodzice na twoje wychowanie

twój chłopak pozwala ci wydawac tyle kasy?

ja jem tylko taki chleb

Przyjrzyjmy się p*lakowi w jego naturalnym środowisku. W obliczu życia na poziomie wyższym niż jego, p*lak zaczyna wyzywać człowieka od pedałów. Szczerzy kły, nadyma policzki, niebawem odda kał i zje go w akcie dominacji. Niebawem zacznie wyzywać człowieka od lewaków.

>czytała krystyna czubówna

krystyne czubówną bym zastrzelił

>oglada programy przyrodnicze
>nie pedał
>nie lewak
a puszczy też bronisz?

a Polacy są zajebiści

naturalnie że bronię niczego nie wolno p*lakom oddawać bo rozpierdolą zostawią i pójdzie na zmarnowanie

znam wielu super Polaków

to wymień paru

piszesz "p*lak", bo boisz się odpowiedzialności

nie znasz ich

...

>haha biedak xdddd
>haha pedal xdddd
jakbym wrócił do podstawówki

wróciłbym se do podstawówki i harcował z lolitkami jako szota z przyszłością ehh

w podstawówce byles pedałem?

dalej jestem

Jestem tak bogaty że idę na śniadanie do McDonalda kupić sobie powiększony zestaw, elo.

chacha pedał

podbijasz do żołnierza armii czerwonej pytasz przepraszam która godzina a on wyciąga z kieszeni garść zegarków mówi weź sobie jeden towarzyszu na niemcach zdobyczne mi aż tyle nie trzeba ty na to dziękuję ku chwale rewolucji i razem idziecie wyzwalać berlin a przy okazji wiesz też która jest godzina (po jedenastej trochę)

trochę chujowy zwyczaj, że janitorzy usuwają gety. Chuj im w dupe

jp (jakościowy post)

To.

Romek twoja opinia nt. Rolexów?

Fajne ale drodze. Mnie nie stać ehhh.

No jak miał bym aż tyle pieniędzy na zegarki to IWC bym kupił.

Ech anoni

Shittiest oldspice ever.
Previous banana oldspice was much better.

>stowa
>not nomos

>glashutte

tryhard jebany

echhhh

gorące jak to się mówi

>tug rodzice się krzywo na Ciebie patrzą, bo chcesz jesc mniej
Samymi ćwiczeniami nie schudnę, bo im więcej kalorii spalę, tym głodniejszy się zrobię, proste.

Tried harder once, you went full pussy mode then.

nic nie zrozumiałem wowik

No wtedy nomosa nie było debilu. A stowa akurat była.

lmao ja mam odwrotną sytuacje
szkielet hir a matka mnie ciągle krytykuje jak zjem więcej niż jeden posiłek na pięć godzin

...

>jeja pe el
5/5 i do ulu xD

kurwa już ten mem widziałem jak miałem 13 lat
to było 8 lat temu

clap clap

ja tu policzyłem że masz 21 lat

>banana oldspice
sounds awesome but i've never tried it

nom widzę że lekcje matematyki się na coś zdały

podbijasz do polaka wręczasz mu nóż do chleba i spierdalasz co zrobi polak z nożem do chleba

duble wybierają

Proszem Paniom, postawi mi Pani pałe na koniec?