/polska/

edycja Estelle

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=AVcNPWhdrRw
youtu.be/GizA_nhelR0
twitter.com/NSFWRedditVideo

No jedzenie tanio, ale transport mógłby trochę mniej kosztować. Ze zniżką w Rosji 2l coly kosztuje prawie 3 zł w jakąś Piateroczkie czy Auchanie.

Nigdy jeszcze nie widziałem tego Play na kartę, chociaż było mówiono, że go sprzedają prawie w każdym sklepie. Zaraz zjem tą zapiekankę, potem pójdę do kantora i będę ten Play szukał.

o co chodzi z tym play na kartę? czyżby mieli jakąś dobrą ofertę?

idź do dowolnego kiosku ruchu

Wiecie co? Jak jestem strasznie podniecony ale to musze dlugo nie walic wtedy zaczynam myslec o mezczyznie. Normalnie jestem 100% hetero, ale jak przez dluzszy czas nie zwale wtedy u mnie sie cos zmienia. Zaczynam miec rozne fantazje o tym ze mnie jakis facet zmusza do seksu, ze mi sie kaze przebierac w dziewczece ciuszki a potem szantażuje mnie do stosunku z nim. Z poczatku mi sie to nie podoba ale po chwili nie moge sie mu juz oprzeć. Wpycham jego wielkiego pulsującego kutasa do mojego ciasnego gardla i prawie sie nim nie krztuszę. Po chwili on dochodzi, a kiedy mysle ze to juz koniec sila kladzie mnie na brzuszku i masuje moj odbyt. Troche sie opieram ale jest juz za pozno i czuje jak we mnie wchodzi. Czuje ból ale z jakiegos powodu staje mi jak nigdy mi nie stanal. Na poczatku robi to powoli ale potem przyspiesza a wtedy dochodzi we mnie. Potem sie tulimy i mu mowie ze go kocham.

ale zapierdala

>Nigdy jeszcze nie widziałem tego Play na kartę
W kazdym kiosku jest. Spytaj się "Czy ma Pani starter Playa na kartę za 5 złotych".
> ale transport mógłby trochę mniej kosztować.
to w chuj drogo. No ale tyle kosztuje komunikacyjny żyd
>Ze zniżką w Rosji 2l coly kosztuje prawie 3 zł w jakąś Piateroczkie czy Auchanie.
mówili ci wszyscy, że w Polszy jedzenie tanie

znacie to uczucie że przypominacie sobie zapach jej wlosow i robi wam się najpierw milo na sercu i zaczyna mocniej bic ale potem przypominacie sobie że już jej nigdy nie zobaczycie i ogarnia was tak przytłaczający żal że to samo serce co przed chwilą zdawało się pędzić nagle od ścisku praktycznie przestaje pracować i przez ulotna chwilę macie nadzieję że się faktycznie zatrzyma i te męki się skończą?

znacie to uczucie ze przypominacie sobie zapach jej gowna i wam staje kutaz

nie wstyd wam takie rzeczy wypisywać?

nieznane są mi żadne uczucia

>Na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów dotyczących porwania brytyjskiej modelki przez Polaka. Okazuje się, że na dzień przez uwolnieniem kobieta wybrała się z porywaczem na zakupy, a w dzień odwiezienia jej do konsulatu zjedli razem śniadanie w kawiarni. Włoskie media piszą, że policja nabiera podejrzeń w tej sprawie.
MATKI ANGIELKI

...

...

o kurwa ale mi się pracować nie chcę

Brainless bimbo

a mi sie chce
jak bede duzy to zostane pracoholikiem

pomocy anoni wziałem ambien

zostaw ją

...

dewilu

idź Cziri sprzątać burdel co siostra narozwalała w domu

Teraz jest godzina 11:03 a moja matka jeszcze nie zaczela robic obiadu bo wrocila po nocy z pracy. Zagadka: Czy zaraz pojde do jej pokoju by ja obudzić i jej powiem zeby zaczela ruszac dupe bo jestem glodny?

idz obudz. ja po nocce budze sie okolo 11 wlasnie.

sam zrób

ładne cyferki

anony na Showup.tv to co to znaczy
>+ zezwolenie na obraz oglądającego
? kamerka automatycznie bedzie mnie pokazywala? Bo nie chce by jakas KURWOM mnie widziała

>11
>obiad
obudz ją i spytaj czemu jestes takim grubasem

tak. Chca sie zgwałicic przez internet

youtube.com/watch?v=AVcNPWhdrRw

ZAGADKA:

Dlaczego ten user mysli ze obiad robi sie w 10 minut?

nawet jak robi sie w 3 godziny to i tak obiad o 14 to patologia, grubasie

>obiad o 12

Moje delikatne kubki smakowe zadowalaja tylko potrawy dlugo smażone na glebokim tluszczu

Moje delikatne kubki smakow

Japan vs Poland when?

czyli jesz węgiel, jak prawdziwy slązak

once we conquer china

wowik spaślaku

piłem przez trzy dni z rzędu anoni, trochę chujowo się teraz czuję

nie pij tyle

pozdrawiam cieplutko

ej kamil gramy w sherwooda?

posteram się dzięki

o zapowiedzieli nowego czempiona do lola

Ojciec wrocil do domu w dobrym nastroju ale gdy na mnie spojrzał to mu sie mina przekrzywiła. Zapewne boi sie utrzymywac kontakt wzrokowy z kims tak przebieglym jak ja. Przede mna nic sie nie ukryje i przed moja dedukcja

Matka wrocila z roboty i zaczela plakac ze jej nikt w tym domu nie pomaga. Nastepnie powiedziala ze jestem darmozjadem. Zapewne miala zly dzien w pracy. Pewnie myslala ze ukryje to przed moja moca dedukcji ale nie ze mna te numery. Za kare ukradne jej 20 zl z portfela i kupie sobie pizze.

zrobiłem to

jak skończe bawić sie jego odbytem

>wstań
>wystaj się
>idź pod prysznic
>zjedz resztki picy od wczoraj na śniadanie
>przeglądaj Sup Forums
>znowu sraj
>przeglądaj Sup Forums
>idź spać

Taki wygląd mój.

>wstań
>powiedz nie jestes sam
Taki wyglad moj

Zagadka:
Na przyjęciu bylo wiele gosci i podawano tam poncz z lodem. Jeden z gosci wypil wiele szklanek na raz tego ponczu, a reszta gosciu pila go powoli. Na koncu przyjecia okazalo sie ze poncz byl zatruty i wszyscy oprocz tego goscia ktory szybko wypil wiele szklanek ponczu byli zatruci.

Pytanie: Ile lat ma kierowca pociągu?

>wstań
>poranny seks z dziewczyną
>jedz śniadanie
>idź do pracy
>seksik z młodą sekretarką
>dostań podwyżkę of szefa bo jesteś wysoki i przystojny
>dowiedz się od niego że za tydzień musisz lecieć na ibizę (na koszty firmy oczywiście) żeby tam "pracować" przez tydzień
>wróć do domu przed czwartą, omijając wszystkie korki
>zrób kolację dla dziewczyny
>jest pod wrażeniem twoich kulinarnych kunsztów
>znowu seksik
>idź spać

Taki wygląd mój.

>nie wstawaj

taki wygląd mój

>seks z dziewczyna
>wstan

elo wstałam

>eh jutro się za to zabiorę
>nadchodzi jutro i nie nie robię
taki wygląd mój

Ej, umiem napisac Hello World na konsoli. Gdzie znajde prace w IT? Napisalem tez program co dodaje 2 liczby. Taki kalkulator ale tylko dodajacy i to tylko dwie liczy
Mozna gdzies takie projekty dac?

Are you cute?

Znalazłem na youtubie playlisty z tzw dark country i sobie w Play Music ich dodałem.

Za chuj nie wiem czym ono różni się od zwykłego country ale zajebiste jest.

Przyniosłem wam jednego linka:

youtu.be/GizA_nhelR0

poka rower

No przyjdzie ten user psychol będzie mordę drał, nie pokażę teraz. Mam jeszcze nowe zdjęcie murzina ale również nie pokażę.

trochę wieś

O KURWA MURZYN DAWAJ RUB ZDJECIE POSTUJ NA WYKOP

Ciemna wieś desu.

Jestem Żydem.

mój znajomy, maciek zawsze polecał mi gothic country

Jakie szczęście, szukałem pana. Mam pytanie, jaka jest optymalna liczba DUŻYCH CZARNYCH KUTASÓW w jednej sesji ruchania? Bo nie wiem ile czarnych zaprosić dla mojej żony

no to wypierdalaj

I co się z nim stało? Bo gothyc country tam trochę jest w tym playlistu.

Mam 220 iq

elo aaron

wasze opinie o lekkim gwałceniu aka seksiku?

dlaczego polacy są takim gównem? Nie dosć że wam wjebalismy to jeszcze mamy więcej osiągnięć naukowych od was kurwy jebane.

masz you za quady

i quady też ma, no kurwa

zapomniałeś vpn z niemiecką flagą cwelu (skompromitowany)

nie wiem ;_;

jestem Rosjaninem

yo woke up

co to kurwa za nazwisko ''Petral''? To żydowskie? Albo ''Petru'' ja pierdole.


A co to kurwa jest Korwin - Mikke? To skąd jest?

jak sie można kurwa interesować polityką

przecież to dla zwierząt jest

Duda jest ostatnim bastionem białej rasy

czemu każdy nie lubi Tuska? Wszyscy na niego pierdolą a nikt nie umie powiedzieć dlaczego jednak polacy to jebane zwierzęta żyjące kolektywizmem tak jak ruscy czy chińczycy ''inni to robią to ja też CHRUM KWIII''

Hitler miał racje

>Jednak dzięki niedawnemu spotkaniu sympatyków Przemysława Wiplera na Podkarpaciu, znalazła się wreszcie podstawa, by w lidera .Nowoczesnej uderzyć starym i sprawdzonym sposobem polskiej prawicy, czyli antysemityzmem. Ku uciesze Wiplera i tłumu jego młodych sympatyków na sali, w której zorganizowano spotkane znalazł się starszy mężczyzna, który publicznie zarzekał się, że ma dowody na żydowskie pochodzenie Ryszarda Petru. – Ojciec Petru był obrzezany w Strzyżowie! – oznajmił. – Ten Pan właśnie wygrał internety – komentował uradowany Wipler.

p-przestań

co to kurwa jest Wipler lmao brzmi jak jakas zjebana aplikacja randkowa

nawiasem czemu polacy to antysemici skoro olbrzymia większosć z was to kundle zmieszane z zydostwem?

...

Petru to nazwisko rumuńskie i znaczy tyle co "syn Piotra" tak jak po polsku powiedziałbyś Piotrowicz

Korwin to herb szlachecki który Ozjasz nadał sobie bezprawnie wg heraldyków, Mikke to nazwisko pochodzenia germańskiego popularne w Norwegii

pomaga nietrzeźwemu koledze o co ci chodzi

ja mam na nazwisko Goldstein a panieńskie matki to Goldberg


to chyba niemieckie

Heil Hitler

kocham Polske i Polaków

kocham Rumunie i Rumunów

wiecie czemu ten kraj jest takim gównem?
z powodu ludzi jak wy

no chyba ty

we already win war vs japan

nieprawda

nie mów tak bo mi łezki do oczu lecą

ot chyba ty ja jestem dumnym sarmatą potomkiem szlachty która tworzyła ten kraj przez stulecia, pogromca ruskich, turków i zakonu krzyżackiego

OBUDZILES BESTIE
A TERAZ MASZ CZELNOSC
PROSIC O SWOJE ZYCIE?!
>skreca mu kark

potomkiem gówna ktore sprzedało ten kraj i którym wjebalismy tak

jestem Mongołem