/tr/

boğa edisyonu

Other urls found in this thread:

archive.4plebs.org/pol/thread/56580878/#q56580878
twitter.com/NSFWRedditGif

/hell/

Bizim trler niye siliniyor herkes tatilde mi amk

>high iq
>loves family
>respects women
Don't make me laugh, you aren't fooling anyone.

tr 1-2 yıldır ket

shoo shoo wh*Te subhuman

africans enslaved other africans for several thousand years before outsiders ever did

stfu subhuman

gelin buraya

geldim moruQ

geldim moruQ

evet şimdi polde hangi tiradları açacağımız konuşalım
not: az önce götü yanık mod bu tiraddan dolayı bana warning verdi demek ki götü yanık hademe uyanık o yüzden çekiçlenmeyecek tirad açalım :DDD

BLACK masterrace apprecation tiradı açmayı düşünyorum ama götüyanık hademe çekiclermi onu kestiremedim :DD

çekiçlenmyecek tirad olsun diye erdo tiradı açıyonuz gayri ironik almancılar ciddiye alıp çomluk yapıyor keeeek

Xocem zencili tiradlar nedense çok alakasız yere ban yiyor Zencinin Z'sini gören götü yanık direk çekiçliyor :DD

Mugabe tiradları da ban yiyor allah allah Mugabe siyasi figür değil mi :DDD

Xocem bu mod PİÇlerinin sağı solu belli olmuyor v*lla. geçen gün wh*Te genocide tiradına dokunmamışlardı şimdi zencinin "z'sini görseler direk çekiçliyorlar :DDD

bunu açtım

yahudi üstünyarış tiradı efsane olur ama geçen hademe banladı :DDDD

dün dağa çıktım hastalık kaptım grip oldum :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

bu tirad baya you alır bence

yazıyorum şimdi
whites look like monkeys tiradından dolayı ban yemişim ama geldim :DDD

Vallax sabirlisiniz moruqlar pol u hic cekemiyorum en son rus jeti ketleyince got yakmaya gittim. Bir jet daha gonder onu da vuralim xd yazinca 30 you aliyordum zaten. Onun disinda cok bayiyor

moruQ zaten pol çekilecek bir ortam değil iq seviyesi 30 hatta daha düşük olabilir oraya yemlemeye gidiyoruz sadece :DDDDDD
arada sırada böyle güzel genetik tiradları oluyor orada konuşuyorum işte şöyle şöyle yapın diye.

Is this an Orc thread? why are you all speaking like if you lived in the Mordor?

reddit

götü yanık hademe tirada otosage atmış ak-47 :DDD ebso

hakkaten yav bu kadar yanık gidecek ne vardı yav :DDD

You two might actually have very low IQs if you fell for such easy bait.

frenk piçi sie lan tiraddan

tirada ciddi ciddi autosage attılar lan :DDDDDDDDD

yana yana kül oldu hademe PİÇi :DDD

Şunu açtım :DDDD

Param olsada 23andme testi yaptırabilsem moruQ

moruQ aynısını ben de istiyorum sonra gedmatch'e koyup sonuçları görmek istiyorum

tirad autosage yedi yine :DDDD

yok yememiş tamam :DDDD

Bir de bir şey farkettim Juba'nın 25 Amerikanı ketlediği sniper videosu Youtubedan kaldırılmış :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD bu kadar yanık gidecek ne vardı yav :DDDDDDDDDdd

archive.4plebs.org/pol/thread/56580878/#q56580878
ne günlerdi be :DDD

moruQ fındık hasadı başladı 2-3 fındık topladım grip oldum bünyemi sikeyim ninem tavuklu çorba yaptı büyük bi kasede onu yedim turP gibi oldum v*LLx

Nuke beklerken portakal baniyla karsilasinca alev alev olmuslardi. Ax erdo pici ruslara yavsamasaydi yine ara ara harlayabilirdik alevi. Simdi ruscucku oldu gurcu pici

moruQ Perinçkek yanmasın diye barıştı

Bi Azeri kızı döllemek istiyorum moruQ

Davşanım ;_;

>Sup Forums gavatlarının götünü yakarak zaman geçirmek
Daha uyduruk bir uğraş olamazdı.

yem tiradını açıp bir daha siklememekte HİÇBİR sıkıntı yok moruQqq
ama işsizin biri yem tiradı açıp sonra postların üçte birini oluşturunca yemin pek bir anlamı kalmıyor

Sabahtan akşama kadar san andreas oynamayı seviyorum moruQ

says the goblin lmao

ne diyorsunuz anasini siktiklerim

Oynuyorsan hakkını ver de hilesiz yüzde yüz istatistikle bitir.

yakin zamanda vana geri donup islerimin basina gececem
burdaki tassak ortamina da 2 sene geri donemeyecegim
sevinmeli miyim uzulmeli miyim

>v*n
vax x*rdom vax

Şimdi size T*rklerden daha gerizekalı bir millet bulmak için 10 saniyeniz var diyecem, yine bulamayacaksınız.

>YanıyoOOOmOMOm

wh*Te subhuman

Erdoğan bastırıyor götler yanıyor.

good post bro