/polska/

edycja tej takiej jednej co się kurwi na reddicie za upwołty

Wolnosc kocham nie rozumiem wolnosci
oddać nie umiem

kto tutaj inteligentny ale leniwy?

jestem gejem dajcie mi atencji

A Polscy sąsiedzi jak te zwierzęta, wyleźli wpół do dziesiątej na parking z piwem i napierdalają disco polo.

chodzcie na strima leci anime

idę grać w gwinta bo z wami wysiedzieć się nie da

w wieku 3 lat umialem juz plywac i jezdzic na rowerze a wy co debile jebane pewnie dalej nie umiecie

I've rubbed so many out to gingerpuss shoving dildos up her ass

jaki masz nick na gogu

też sobie ostatnio ściągnąłem, jaką talią grywasz?

ja codziennie gram w gwinta
w sensie że alkoholizm haha dajcie you

składa się z mojego imienia i roku urodzenia
wszystkimi
masz, należy ci się

kamil98pl?

ja w wieku trzech lat pierwszego wilka upolowałem
takie życie na wsi, robi z młodzieńców mężczyzn

poka busie

fucking germans

nie dadzo morskiej żonki z sonarami w uszach echh.......

They are always evil. Beware of them. They dress as sheep now, but they will be always wolves.

fuj takie uszy to by mnie brzydiły

nie mam busi mam dupe nieogolona bo sie cykam

one są doczepiane przecież, na piku relejtowanym widać jak ma jedno zdjęte.

dobra skonczyl sie odcinek co teraz ogladamy

blacked dot com

¯\_(ツ)_/¯

Coś dobrego dla odmiany.

musze isc do sklepu po picie zebym mial co pic przy kompie jak wruce to jeszcze cos obejrzymy albo w gierke

dajcie z tym rudym kurwiskiem w krótkich włosach

A podłączysz kamerkę?

>dosłowny cuckposter

>rob streama
>zamiast rozmawiac na specjalnym do tego przygotowanym chacie przychodz specjalnie na /polske/
dotarlismy do granic atencji ktore nie powinny byc mozliwe

link?

no ale trza mieć konto żeby tam pisać

Are polish people capable of pronuncing something like TI, or do you have to read it like CI (ći)

>nie mienie konta na twitchu
kappa

no we also have the letter t

>tug psychicznie chory
ehhh anony
dosłowni przegrałem wszelkie loterie genetyczne

bądź sobą

dzięki stary

Jest 1985 rok, mam 7 lat. Budzę się na melinie bez firanek, zamiast kwiatów na parapecie były puste butelki po winach. Budzi mnie tak naprawdę przeraźliwy krzyk mojej matki. Mój ojciec do niej krzyczy "Jak nie dasz mi kurwo na 0.75, to ci zaraz zajebie". Wstaję z łóżka który siedział na wersalce, która ma chyba z 300 lat, i patrzy się na mnie. Już nie miał kogo namierzyć, i namierzył tego siedmiolatka i mówi do mnie "Ziomuś, idź na melinę po wódkę". Co najlepsze, ja tą wódkę miałem załatwić na krechę. Nie miałem w czymś wyjść, bo tam raczej prania nie robiliśmy. Żeby jakoś móc wyjść w ogóle z chawiry, namierzyłem jego kalesony które wisiały, takie zwykłe białe kalesony z rozporkiem który nie ma zamka. Założyłem te kalesony, obwiązałem się sznurkiem i zrobiłem se spodnie nike'a - pierdolnąłem sobie łyżwę popiołem z popielniczki pojar mojego ojca. Czy wspomniałem, że nie jadłem parę dni? Byłem głodny i wystraszony, i tak na prawdę kminiłem w wieku 7u lat, jak ja mam wziąć pół litra na krechę. Wychodzę na ulicę i widzę tych meliniarzy, kolegów mojego ojca. Jest 40 stopni gorączki, dwóch z nich ma czapki, zimowe z pomponami. Kurwa mać, nierealny widok. I widzę wielką szybę wystawową, to był sklep spożywczy. Tak, na pewno spożywczy. I widzę bułkę słodką z makiem na takiej tacy, byłoby ich może z jedenaście. Z głodu oczami zjadałem tą bułkę i już nie wiedziałem co jest ważniejsze, czy zabić głód po prostu ukręcając mu łeb, wpierdalając się do tego sklepu, czy dalej kombinować tą wódkę ze strachu. Podnosząc z ziemi czerwoną cegłówkę, wyjebałem tą szybę w drzwiach i w środku kurwa znalazłem gotówkę. Ale ja miałem życie.

I know, I'm not very fond of germans although i have a german friend who is a good guy.

we use Ti like japanese, if it would occur in our language we will shift it into Ci, but there is no problem for us to prounounce ti as in f.e. nglish name Timothy

Wypierdalaj :-)

Yeah but can you actually pronunce it like T if there was an I after it
We have both d and t, but we cant pronunce something like dp, we pronunce it like tp

Never mistake a person for the country. Most of Russians are cool as well. It doesn't change the fact that their government / leaders are assholes. I like Ukrainians, despite their ancestors killing my ancestors. It's complex

Kocham cie kurwo

>japanese
CHYBA KURWA JAK SWINIE
XDD
MYSLI POLAK ZE JAPONCEM JEST HAHA XDD
KURWA SIEDZI SWINIA POLSKA KWICZY TYM SWOIM KRZYWYM JEZOREM JEBANYM HAHAHA

Thanks, that was the answer I needed

Dobry Polack

>kurwo
o skurwesyn, jak jebany poprawnie odmienił

>user to ty jesteś PRAWICOWCEM?
>AHAHAHAHAHAHA

jebać faszyzm no borders no races wszyscy jesteśmy równi anarchia kurwo

>polak tez czlowiek

co

wrucilem ze sklepu

>be me
>check germany on google maps
>it looks like shit, poor's man Canada but with graffiti and litter everywere, only munich looks decent
>move google maps to poland
>looks better than germany, not cherrypicking move google maps to the eastern part, tried everything and still can't find a poor area
>somehow same HDI as Chile
>looks 100 times better
>houses have no fences

why is poland a shithole again ?

explain

kubuś ortografia

wróciłem ze sklepu

explain?

being trapped between two superpowers (or at least former ones) is a bad thing.

>anarchia kurwo
to, słabi muszą wymrzeć, albo ssać mego chuja i orać moje pola jako niewolnicy

co ogladamy

>tug ktoś w nitce zaczyna dyskusję na tematy niezwiązane z jedzeniem

>ssać mego chuja
O L S Z T Y N

explain why your country is labelled as a shithole while it looks the same as germany

moze gta 4 od nowa

germany?

maybe because the gdp is worse maybe cuz the people are kinda shit i dont really know

ja jestem już, możesz odpalać jak chcesz

ale co

co chcesz, ale jak gta 4 to lepiej żebys sie czasem odezwał

nie wiem co mowic co mam powiedziec rucham psa jak sra

no na przykład

jebana propaganda między rasowa mi torrenty psuje, oficjalnie popieram KKK

Ja pierdole ale atencjusze XDDD

wydać pieniądze na gwinta czy lepiej nie

ale masz dużo DHT to nie zaczniesz szybko łysieć
lepiej nie, żydowskie ceny beczek dla polaków są

>lepiej nie, żydowskie ceny beczek dla polaków są
prawda w sumie
jebani cdpr zdrajcy narodu

jeszcze do tego se płacą podatki na Cyprze a polaczki im klaskają jaka to duma narodu
bk

Sikorski!

bdp

Kurwa Polacy debile dalej napierdalajądisco polo na pełny regulator na środku parkingu dzielniowego, zaś policja przyjedzie...

pogromy na polakach w jukeju kiedy

jak to policeman przeszukuje mnie przecież mam prawo grać to co chce

gra ktos w gwinta

Ej dobre, przestawię głośniki do okna i zagram jeśli przyjadą do nich.

(to taki parking na tyłach zabudowań, jedno z moich okien na niego wychodzi)

deszczyk pada :)

@78246305
3 noce pod rząd tak wali że człowiek nie wie czy otwierać okno czy dusić się w pokoju dalej. Reszta Polski niby gorąco ale jakoś tego nie czuję senpai

czas w overwatcha zagrać

Konfident jebany, jak to mówią największy wróg Polaka to Polak, specjalnie za granicą. Nie jednego już brat sprzedał.

Ja nie będę po nikogo dzwonił, ale tu ludzie dość wrażliwi i przy okazji poprzednich takich akcji bywała policja.

Zabudowa dość gęsta i kilkanaście rodzin ma okna na ten parking, wystarczy że jedna się wkurwi.

jebane polaki robaki

ależ mi się nudzi anoni

dobrze, gonić bydło

to porób cos

Ludzie na pewno ciężko zapierdalają na co dzień i teraz przyszedł weekend i chcą się zrelaksować. Na pewno brakuje im ojczyzny i zagrali sobie trochę disco pola bo mają nostalgię, aż się łezka kręci. Ja pierdole nie macie zasad.

ale co

Słusznie mówicie zuchy.

Całe sąsiedztwo też pracujące, ale im odpocząć panowie Polacy nie dadzą tylko będą im pod oknami darcie japy uprawiać i grać Szaloną i Marylę Rodowicz.

Jeszcze rano będą wszędzie leżeć puszki po piwie bo Polak baluje dosłownie metr od śmietnika, ale nie wyrzuci.

user ogladacz jestes

ohayo