/ex-yu/

BLACKED edicija

Other urls found in this thread:

varazdinski.rtl.hr/zivotni-stil/video-dlake-ispod-pazuha-postaju-novi-trend-u-hrvatica
index.hr/vijesti/clanak/pljuska-iz-amerike-state-department-se-u-svom-izvjescu-raspisao-o-hasanbegovicu-sedlaru-i-budjenju-ustastva/988707.aspx
youtube.com/watch?v=kuo-9ioHo0U
instagram.com/lidijabacic_lile/?hl=en
youtube.com/watch?v=g2pxLSYmOII
youtube.com/watch?v=ekATdgOPsjo
twitter.com/AnonBabble

fredi

jeban sam u sve 3 rupe

varazdinski.rtl.hr/zivotni-stil/video-dlake-ispod-pazuha-postaju-novi-trend-u-hrvatica

Krešimir Frize...

I’m also not talking about Kono Yo no Kyūseishu Futarime no Rikudō Juubi Jinchuuriki Gedou Rinne Tensei Uchiha Madara with the Eternal Mangekyou Sharingan (which is capable of Enton Amaterasu, Izanagi, Izanami and the Tsyukuyomi Genjutsu), his two original Rinnegan (which grant him Chikushōdō, Shuradō, Tendō, Ningendō, Jigokudō, Gakidō, Gedō, Banshō Ten’in, Chibaku Tensei, Shinra Tensei, Tengai Shinsei and Banbutsu Sōzō) and a third Tomoe Rinnegan on his forehead, capable of using Katon, Fūton, Raiton, Doton, Suiton, Mokuton, Ranton, Inton, Yōton and even Onmyōton Jutsu, equipped with his Gunbai(capable of using Uchihagaeshi) and a Shakujō because he is a master in kenjutsu and taijutsu, a perfect Susano’o (that can use Yasaka no Magatama ), control of both the Juubi and the Gedou Mazou, with Hashirama Senju’s DNA and face implanted on his chest, his four Rinbo Hengoku Clones guarding him and nine Gudōdama floating behind him AFTER he absorbed Senjutsu from the First Hokage, entered Rikudō Senjutsu Mode, cast Mugen Tsukuyomi on everybody and used Shin: Jukai Kōtan so he can use their Chakra while they are under Genjutsu. I’m definitely NOT Talking about sagemode sage of the six paths Juubi Jinchuuriki Gedou Rinne Tensei Super Saiyan 4 Uchiha Madara with the Eternal Mangekyou Sharingan, Rinnegan, Mystic Eyes of Death Perception, and Geass doujutsus, equipped with Shining Trapezohedron while casting Super Tengen Toppa Gurren Lagann as his Susanoo, controlling the Gold Experience Requiem stand, having become the original vampire after Alucard, able to tap into the speedforce, wearing the Kamen Rider Black RX suit and Gedou Mazou, with Hashirama Senju’s DNA implanted in him so he has mokuton kekkei genkai and can perform yin yang release ninjutsu while being an expert in kenjutsu and taijutsu and having eaten Popeye’s spinach.

sta da upisem

postani NEET, bice ti lakse

Baba Osman :3

sta da radim sa ovim trenutkem casa koji imam?

>neet
>u bosni
url dbi

izdrkaj, bice ti lakse

cep - cepam ovcicu

nestao mi je user hrvat savetnik
idem se ubiti

Biti NEET je privilegija.

i to privilegija rijetkih

to je bio izvesni meho hrvat, najgori poster u istoriji /ex-yu/ vlakna

dobar je meho samo je malo naivan

trebo si to odavno napravit

kako da studiram u becu

dodji u grchku

kakve veze imaju bec i grcka

reci nekome da te uputi do bečkog kralja željeza i njemu reci da si sa ex-yu konca
sve će ti bit sređeno, od financija do ispita

ovo je doktorov pravi trip

crvenopiluliraj me o beckom kralju zeljeza

nedostaje mi bechki gospodar bakra i zeljeza

nemoj se samoubijat sine
bice bolje

Krenuo Ni-Chan nazad za Austriju autoputem Beograd-Zagreb i naidje on na guzvu u saobracaju negde ispred Zagreba. Kako je kolona bila dugacka, ugleda Ni-Chan prodavnicu blizu i krene ka njoj kad vidi auto i ispod kog curi gorivo. Pridje Ni-Chan i kaze "Curi vam gospodine iz automobila nesto, izadjite da vidite". Izlazi covek srednjih godina i stvarno vidi da nesto curi, ali to nije gorivo. Ni-Chan primeti nekoga na zadnjem sedistu i kaze "LMOA pa to je vas sin Fredi, i verovatno curi jer se upiskio u snu!" AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA Kolona je krenula polako, ali se vozilo Fredijevog tate ne pomera jer je krenuo da jeca zasto ima upisanog sina. U to se pojavljuje Sandra Afrika koja je krenula u Benkovac na nastup i pocinje da se dere. Frediju zaigrase oci, ali ga preteknu Ni-Chan i rece joj: "BRUHHH Sandra, ladno se tvoj NAJVECI FAN UPISKIO I PROPUSTILO KROZ POD AUTA HAHAHAHA". Sandra pridje Frediju koji je vec uveliko poceo da place i kaze "SRAMOTA ME TE JE UPISANKO!" i vrati se nazad. Fredi uplakan istrca napolje iz kola i baci se pod prvi sleper koji je isao iz suprotnog pravca i pregazi ga. Njegov otac u ocaju izusti "Sta ti je zivot, celi vek kaci onu zabu po zidovima sobe, i skonca zivot kao zaba, na sred autoceste". Ni-Chan mu odgovori: "LMOA BRUH, NIJE ON, JA SAM KRIV" HAHAHAHAHHAHAHAHAHA

cekam mesec dana, ne bude bolje, ubijam se

cak se i ne zajebavam

koliko imas godina

13

dovoljno da znam da ce na dalje biti samo jos gore anone ;) ;)
znaci 11

kad si prvi put primjetio da si usran?

Muslimanite se gej

bechki kralj bakra je postao najpoznatija ex-yu persona na darknetu

OBRIS

kad sam se usrao, to valjda ima smisla

dakle maloletni pickopacenik

krindj

Hrvatite se bootleg srbi

djesi aco
jelte cia jos rastura

Srbite se chad hrvati

21 zapravo

>nova got epizoda
>deneris kaze he's too little for me

h-hehe

index.hr/vijesti/clanak/pljuska-iz-amerike-state-department-se-u-svom-izvjescu-raspisao-o-hasanbegovicu-sedlaru-i-budjenju-ustastva/988707.aspx

S7E07
Littlefinger e ubien od Arya

ALO SERVI
DI VAM JE MORE
AHAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHHAHHA

Lil pump best rapper ever thank bye

p-prestani ;_;

Profesre, pobratime mio, jesil skoro na forchenu bio?

oprosti

Sutra imam polaganje za voznju imali te savjet?

#youngking #imperia #dab

oprosteno

s kolko se godina zena pocne raspadat

ima facu kao neandertalac

Jesul servi redom pobijeni na aparatima priljuceni

19

17

ja ljevo

>nitko te nikada nece gledati ko ova u crvenom bogdana

>*zabije ti noz u ledja po x put*
heh nista osobno klinjo

zalosno

*dab*

/dab/

NEK UMRE SVAKO KO NE VOLI PARTIZAN

why is the bellybutton so low?

*dućne*

ima facu kao prosječni dinarid

youtube.com/watch?v=kuo-9ioHo0U

...

Cifrach

Y'all are the same

not according to your mother

...

Majmunko?

samo dudl dudl

Tako tako, samo ga vi dudlajte strancima

majmunko larpuje amerikanca

S07E06 vani

>odi u ameriku
>radi na plantazi sa meksikancima za dolar po satu
>shitpostuj na exyu pod pauzom
fakat je mymoon

moj me secko

Hoću hrvatsku devojku

i ja prijatelju
i ja

valjal ova?
instagram.com/lidijabacic_lile/?hl=en

iste su kao poljske, samo crnci ih zanimaju

samo dudl dudl bajo moj

retko ih vidjam sa crnima, a vidjam ih svaki dan

poljak slusa idole

>retko ih vidjam sa crnima
heh

ZA BOGA, KRALJA I SLOBODNO TRZISTE

sve poljaci slusaju, oni bili popularni u Poljskoj, kao Bijelo Dugme, Plavi Orkestar i Parni Valjak

samo sud
vojska
policija
sve ostalo privatnik

sta te crnac cuckovao

>crvi bi radije da im se zene karaju sa crncima i siptarima nego sa srbima
apolutno stanje crvatskog uma

ima par dosta popularnih poljskih bendova koji rade yu-rock covere

voziti cu sobni bicikl i zavrsiti prvu sezonu true detectiva

25

youtube.com/watch?v=g2pxLSYmOII

da

youtube.com/watch?v=ekATdgOPsjo

lako je prevoditi sa hrvatskog jezika na polski

...