Kurva anyátok

kurva anyátok

NA MAJD ÉN MOST MEGMUTATOM A SOK KÖZÉPSZERŰ SENKINEK, HOGY IGEN IS EGYEDÜL A PENÉSZES PINCÉM KÉNYELMÉBEN GYEREKTELENÜL,KRUMPLISZEDŐKÉNT SZŰZEN, KÍNAI MESÉKET BÁMULVA IS LE LEHET EGY EGÉSZ ÉLETET
ÉN KITÖRTEM A KONVENCIÓKBÓL, A MAGAM URA VAGYOK, MENŐ VAGYOK, SZTÁR VAGYOK

kek

Ma voltam venni egy csomag bugyit. Hát nem beleszartam az egyikbe?!

Hű de mérges a pszeudó.

kicsúsztam a körtéből D:

Szerintem rendes alak, még akkor is ha van amiben nem értek vele egyet.

LOL DE PAPRIKÁS A KAPÁLÓ SZŰZGECI

Enzsi nélkül nincs élet

Szóval most megcáfoljátok azt amit mondtam azzal hogy pontosan azt csináljátok amit mondtam. Elég viccesek vagytok.

Én nagyon okos fiúnak tartom magam. Igazából semmi érdemit nem értem el az életben, mindig csak menekültem a problémák és a kihívások elől, az egyetlen örömöm a mesenézésben lelem, de az ember nem élheti úgy az életét hogy utálja magát nemigaz? Az évek során csodálatosan megtanultam megmagyarázni ezért magamnak hogy mennyire nem is szar az életem, különböző magyarázatokat találtam rá hogy mindenki hülye és egyedül én látok át mindenkin, ezáltal egy bomba biztos tudatállapotba hergeltem magam, hogy nehogy megint mély depresszióba essek.

>Én nagyon okos fiúnak tartom magam
Ilyet sose mondtam. Ezért is könnyű ravaszolni a sok pszeudót akik mind kiköpött zseniknek tartják magukat.

>pince
>nem padlás

>a hobbim, hogy meséket nézek
Ejj, ejj, kispajtás.
Ez.

Persze, már azt is megszabod hogy milyen hobbit szabad és mit nem. Igazi alja ember mentalitás.

Szervusz

what the fuck is this diabolic language

servus

heló

>sose fogsz így kinézni

>aéa kertészánon feltámasztotta a fonalat és megint van szilva

Már rég nem járnék ide ha nem lennétek egy (Te) bánya hől.

közeledik az ősz, lassan már őrjöngés se kell a körtéhez

>implikálni hogy tudsz máshova is menni
lol micsoda fantázia lmao

Ugye az nem meglepetés számodra hogy általában, meg amúgy most is, az Sup Forums-n vagyok. Csak néha elkószálok másfele is hülyéskedni. Csak azért járok a 4csanra mert ez a legjobb nyugati anime weboldal, ha társaságot akarnék akkor a redditre mennék vagy belépnék valami videó játék klánba.

LOL BAZDMEG :DDDDD

Most meg mit mérgelődsz? Hogy nem normálbuzikkal járok valahova? Már megmondtam hogy nem igazán tartom érdekesnek az átlagban tengődő nyárspolgárokat.

>Ugye az nem meglepetés számodra hogy általában, meg amúgy most is, az Sup Forums-n vagyok
erre most büszkének kéne lenned mi?

Most akkor ezt játsszuk? Tőlem. Nem hiszem hogy büszkének kell rá lenni, arra sem kell büszkének lenni hogyha valaki eljár lovagolni. Ha valaki szereti csinálni akkor csinálja.

kiröhögtelek te balfasz:D

kek átolvastam ezt a masszív seggfájást
epikus permaszűz fenékfrusztráció
kertész gyere minden nap, élvezet rajtad röhögni

>annyira mérges hogy már képet sincs türelme csatolni a hányáshoz amit ideordít

Én hiányolnálak.

hogy lehetsz ekkora szánalmas csicska könyvfejű hm?

Már kicsit unom, de tessék itt egy kép ha ezt akarod.

Fordított nekem mangát meg nem gyökérkedik non-sztop.
Azt mondjuk nem állítanám hogy tökéletes példánya az ánonnak, de amúgy rendes meg minden amíg nincs piszkálva.
(Meg remekül szórakozom azon hogy oda-vissza külditek a szólabdát.)

Igazából ez a generál már rég lement a pöcébe, csak a legalja slepp maradt akik nem voltak képesek felismerni az iróniát.

Szűrve

Gratulálok, igazi ősbuzi vagy.

>nem gyökérkedik
te vagy sötétebb vagy nála is vagy csak valami elbaszott szemüvegen keresztül nézed a világot, mindenesetre elég szégyen vagy gratulálhatsz magadnak, te se véletlen itt éled az életed

Nem igaz mert én is itt vagyok!

A lényeg az, hogy nekem nincs olyan szinten bajom a kertésszel mint ami miatt ti itt minden egyes nap összeakasztjátok a bajszot.
Velem nem cseszett ki még személyesen sehogy, nem tudom nálatok mivel sikerült ennyire kihúznia a gyufát, de hogyha még mindig az az "anime ellenes összeesküvés" az alapja a dolognak akkor gyakorlatilag értelmetlen.
Azóta vannak itt bajok folyton.
(Előtte is voltak)

Hát igaz, a te kedvedért néha benézek de összességében elég unalmas itt.

Köszike :x

Durcis mert pszeudónak neveztem, pedig mondtam neki hogy nem kell vérkomolyan venni.

Ugyan már csak azért mert most téged baszogatnak?
1. naptól kezdve ez volt csak akkor az elizakorccsal vagy valaki mással ment

Azért lássuk be ebben a vitában neked is elég nagy szereped van mert minden egyes megszólalásoddal adod alájuk a lovat.

Nemtom kiket mikor basztattok de eleinte nem is volt senkire identitás aggatva úgyhogy nem is volt ilyen gond.
Most sem én kezdtem tanár bácsi.

és arról ki tehet hogy identitás van rád aggatva bazmeg?

na visszajöttem fociból
az enzsi vagy a faszomba hívják azt a hájas kisfiút akkor is egy szar, inkább valami szép nőre recskáznátok szüzikék

hát az tény hogy koszpléj közben jobban néz ki mint amilyen valójában

Az aki generálja, ti hoztátok szóba ma is. Meg általában ha fel is ismersz hogy pont én vagyok akkor miért nem ignorálod és hagyod hogy menjen tovább a téma ahelyett hogy felhozol mindent az elmúlt 6 hónapból? Vagy ha nem is te személyesen de mások. Ez az egész generált hisztéria.

lol geci még mindig itt őrjöng a homokos zöldségpakoló
epikus seggfájás gecc

Megmondtam.

kussolj már el paraszt, egyfolytában postázod a rákos animudat, hogy a faszomba ne tudná mindenki hogy ez bizony a kapálóművész, muszáj hogy mindenki tudja te vagy az he? anyu fordított elég figyelmet rád vagy mi a gecim van

és még mindig nem hagyja abba a szűz őrjöngést
beszarás

Blablabla inkoherens őrjöngés, el se olvasom.

Mindahányan őrjöngő szüzek vagytok

LOL SZŰZ

>akarok minden jót ami az identitással jár de semmi rosszat
Ez nem így megy. Igen biztos mások tehetnek róla hogy van identitásod, akkor nekem szerinted miért nincs? Megsúgom azért mert nem akarom hogy legyen
Te is nagyon jól tudod hogy egy userím közösségben az a legkönnyebben támadható, aki nem userím, olyanok által akik viszont azok
Ez van, nem kellett volna magad alá szarni és akkor most nem kéne azt szagolni

Nem akarok semmit. Csak anime képeket postázni a 4csanon, a többi már nem az én bajom.

Nagyon faszán túlegyszerűsíted a dolgokat
Én meg csak be akarok törni egy ablakot, a többi már nem az én bajom
Ja de

Tőlem kiegyezhetünk hogy én minimalizálom az anime képeket és ti meg nem kezdtek el rólam beszélni minden nap. Elég hamar megszűnne ez a hisztéria szerintem. Mondjuk kétlem hogy be is lenne tartva.

Tessék szépen lenyugodni.

lol és azóta is folyamatosan őrjöng a földtúró szűzgeci
DE MÉRGES AYY LMAO

Pont fordítva
Dögölj meg buzi kis szargolyó, remélem egy veled azonos értelmi szinten lévő kancigány szilánkosra rúgja a bokádat legközelebb

Látod megmondtam, direkt van generálva ez a hisztéria.

LOL MICSODA PAPRIKÁS HANGULATBAN VAN A SZŰZBUZIGECY ROFLMAO

Megmondtam előre.

>LLOOOOL DE MEGMONTAM XDDD
epikus seggfájás gecc

Ezzel már elkéstél
Egyébként rajtam nem múlik, ez az első alkalom hogy ebben a témában megszólalok, csak mondtam hogy kár ezen meglepődni, az történik ami várható volt az elején
Azt csinálsz amit akarsz

Végül is bizonyos értelemben ez is az emberi törzs szellem része. Ha egy "közösség" aránylag sokáig egy helyen van akkor ki fognak választani embereket akiket porondra helyeznek. Egy anonim oldalon viszont ez elég nehéz úgyhogy minden kis lehetőséget megragadnak az emberek hogy elérjék.
Szociológiailag aránylag érdekes. Mondjuk kicsit értelmetlenné válik mikor egyik oldal se nagyon vágyik rá.

LOL DE MÉRGES

A tömegember imád egy lincsmob tagjaként rátámadni a gyengébbre. Mindeközben borzasztóan örül hogy nem őt nézték ki, ugyanakkor tart tőle tudat alatt hogy ez bekövetkezhet.

Az aljarember mindig is aljaember marad, bárhol is van.

PONT MINT TE LMAO
LOL DE IDEGES

Azért még mindig a nap poénja marad mikor ráuszítottam a gyerekre egy sárkánydildós perverz homoszexuálist :DDDD