/ex-yu/

Jugoslovenska edicija

Other urls found in this thread:

alo.rs/vucic-hladnokrvniji-od-kobre-video/120701
youtu.be/kanK4-GPjp0
onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/ajpa.22083/abstract;jsessionid=4038572D55DA540B0EEC4179A1455E2C.f04t01
b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1297689
espreso.rs/vesti/politika/177391/iscupacu-ti-grkljan-pojescu-ga-kao-moj-pitbul-stavicu-ti-betonske-cipele-poslusajte-jezive-pretnje-gradonacelnika-subotice-iz-sns-i-samare-koji-su-usledili-audio
youtube.com/watch?v=KJ5bdQnw5CY
soundcloud.com/maxo-kream/grannies
youtube.com/watch?v=Qx1FCjH3kik
twitter.com/NSFWRedditVideo

dobar konac

Prosvjed je organizirala inicijativa 'Antifašizam je moj izbor', koju su poduprli Centar za mirovne studije, Documenta, Građansko-liberalni savez (GLAS), Lezbijska grupa Kontra, Kulturnjaci2016, SDP, Srpsko narodno vijeće, Naprijed Hrvatska, Nova ljevica, Održivi razvoj Hrvatske (ORaH), Protagora, Radnička fronta, ZA GRAD, Zagreb je naš!, Židovska općina Zagreb i Ženska mreža Hrvatske.

ustashe na aparatima

Dobro jutro pederi.

losh konac

jel se spremate za sezonu klizanja i toplih cokolada exyu?

...

dobre brojke HH

stepenice ili uzbrdica?

dobro jutro jarani.

dobro jutro

jutro i tebi bazirani zlovenac kako je

daj mi reci kakva je slovenija sto se tice naseljenosti izvan gradova, jel mozes imat tamo veliki posjed da ne vidis nikog kad izadjes iz kuce ili je sve kuca na kuci kao kod nas ili jos gore?

dobro jutro bazzoslave

uh jebemti, pustio sam suzicu niz lice.
samo kras, bajo moj. tamo oko postojne ima mnogo napuštenih sela, a kuće su izgrađene na stari način od kamena - nešto slično ko istra, dalmacija, itd. tamo mora biti comfy živjeti, makar kad si u penziji.

zasto nemate gf exyu?

alo.rs/vucic-hladnokrvniji-od-kobre-video/120701

Gospodin BAZZA !!!!

kakva legenda

Vucic je najjaci drzavnik ikada

Taj covek me odusevljava iz dana u dan.

fakat je bazza

ah ti zimski mjeseci

hladnoca, samoca, blagdani i obecanje samom sebi da "ce biti bolje sljedece godine"

bas bi bio sevap ovu katarinu grujic

jedva cekam zimsku depresiju
vec sam sad takav

ovo sam ja inace

zašto niste gay

jer je to bas pederski

youtu.be/kanK4-GPjp0

> "ce biti bolje sljedece godine"

ali ovo je istina 2017>>

komentari su top tier

20% smrti u srednjovjekovnoj hrvatskoj je bilo izazvano nasiljem.

onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/ajpa.22083/abstract;jsessionid=4038572D55DA540B0EEC4179A1455E2C.f04t01

poučno

boli me erectus

fakat su varvari

vaistinu su dijagnoza

I ja,jebem ti mater četničku.rijeka je Hrvatska i uvijek će biti.

SRBI NAVIJAJTE ZA SRBE I SRBIJU JEBITE SVE HRVATSKO SVE TUCAJTE UNISTITE HRVATSKU HRVATE GDE GOD MOZETE SERITE IM SE U ZIVOT TO SU MONSTRUMI USTASKI OSVETITE DECU SRPSKU STRADALU U JASENOVCU

>orci.jpg

>Pomoćnik ministra branitelja: Sve zlo regiona dolazi iz BG
b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1297689

Jučer sam vidio grafit u Splitu:
Gospa ima vodu u kolinu

Riječka krpica je legitiman mađarski posjed obrazuj se seljačino

Stokholmov sindrom bi se bolje zvao Hrvatski sindrom.

лe лe oткaчaм кoлкo ми e якo

NE NE MOJ SOKOLE!

brojkach

Bok, decki. Danas idem na voznju do Bazograda. uwu

koji kurac vi gledate hoće li bit cifre na svaki jebeni post

oko tebe su decaci fini su al ipak znaj

C I F R E

da li ces mi doci...

espreso.rs/vesti/politika/177391/iscupacu-ti-grkljan-pojescu-ga-kao-moj-pitbul-stavicu-ti-betonske-cipele-poslusajte-jezive-pretnje-gradonacelnika-subotice-iz-sns-i-samare-koji-su-usledili-audio

Redakcija Espresa došla je u posed audio snimka na kojem se čuje kako gradonačelnik Subotice Bogdan Laban preti smrću profesoru Građevinskog fakulteta Vladimiru Polovini, ali i kako nepoznato lice šamara profesora Polovinu!

e moj majmune...

ko kolje zlo ne misli

youtube.com/watch?v=KJ5bdQnw5CY

>bosanci
pa stvarno ste najgluplji narod u egzju

vidi ti kako je to bošnjo dobro naračunao.

je l' vi imate ovakve ljudi u slo? meni se čini da je to više stvar ovde kod nas i kod hrvata/bosanaca

svi se nešto trude biti sve samo ne ono što jesu, doslovno nema komentara da neko ne pomene kako je u stvari švabo ili nešto tako
koji kompleksi bog te jeb'o

ja bi klizao toplu čokoladu sa ove ribe dbi

znojim se

ali imam

ta nosina, te obrve, ta face... kako je ubedio hitlera da je arijevac?

ne, bolest autohtonizma je specifična za balkanski prostor. kod nas je to više refleksija sa obzirom na dešavanja u balkanu, pa eto onda da ne zaostajemo za vama i mi izvukošmo neke venete. ma da to nije nimalo slično kao kod vas, dok neki tamo ta sranja stvarno ozbiljno shvaćaju ovde nitko ne jebe 3 posto. mislim da je to neka kriza identiteta, jako slićna kao što je bila ona na prelomu sa devetnestog u dvadeseto stoljeće posle AU i otomanskog carstva - no sad posle juge. svi """rade""" na tome da izgrade novi identitet ovih novonastalih zemalja, zaseban i odvojen jezik, itd. biti sloven znaći biti jugosloven, ono što smo upravo odbacili, a oni koji su naslijedili jugoslovensko nasljeđe jesu zapravo srbi. znaći, nitko ne želi biti sloven = srbin pa su zato svi neki arijevci, iljiri, kelti, germani, veneti i slićne pizdematerine.

no, to je samo moje subjektivno mišljenje. :)

vidiš da se jadni mujo sav oznojio pa kaže
>genetski smo bliži nijemcima nego srbima
kek

>probudim se
>i dalje nemam gf iz slovenije

>genetski smo bliži nijemcima nego srbima
>jedan pradeda srbin drugi hrvat

Mopaш дa пycтиш кocy и дa cлyшaш Baјт cнeјк, B a ј т c н e ј к.

slusam shoegaze

a jebem ti mater sto mi otvaras ranu ponovo
Znas onu kletvu daBogda imo pa ne imo

Hијe лeпo cмeјaти ce тyђoј нecpeћи, aли тoплo ми oкo cpцa кaд ce cpaњa дeшaвaјy aмepикaнцимa.

koji bend

jebote kako me nerviraju ove debilne diskusije oko vakcinacije

pa mamu vam jebem napravite fino listu ZA i PROTIV vakcina ali izlistajte samo cinjenice

ovi doktori seru po internetu da se treba vakcinisat al nisu iznijeli ni jednu cinjenicu zasto

ne seri, imate sve sto imamo i mi samo manje, od jelincicevskih idiota, do neonacista, sorosevskih antinacionalista, a generalna populacija vam je opsjednuta partizanima, vise je sad partizanskih kapa na random koncertu nego sto ste ih nosili u citavom drugom svjetskom ratu

OBO
B
O

svaka riba se smesi _________ ____

>>probudim se
>>i dalje nemam gf iz slovenije

>šugejz
odurno

>ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS ARROWHEADS

slusam crncuge
soundcloud.com/maxo-kream/grannies

ja u sredini

meni jer sam ljep

lep*

ej
ti si gej?

/virgin suicides/

tshnvch tshi

/izgubljeni u prijevodu/

ne loše

youtube.com/watch?v=Qx1FCjH3kik
youtube.com/watch?v=Qx1FCjH3kik
youtube.com/watch?v=Qx1FCjH3kik

ocek
reka
bykobap
3adap

dudl dudl

mislim da ne znaš šta dudl znači, novopederu

ko ovo ne gleda ide pod mach bato

jebiga samo sto oni dolaze u red za hleb porseom

kurvati

smrdi

zlovenci

boošnjooki

fyromonjovci

AHHAHAHAHAHA

fakat je bazobulj

odi pričati engleski u kanadi diasporko

jugnostalgija tred - najbolji tred

dudlanje je kad odgovoris strancu na engleskom, idiote, ne postovanje mema na engleskom

digo mi se

miroljub u epizodi primitive technology