/polska/

edycja anime majty

Other urls found in this thread:

manga-zone.org/?s=天の涯まで&submit=Search
youtube.com/watch?v=-ycwrpsZp7U
youtube.com/watch?v=iIpfWORQWhU
youtube.com/watch?v=TeFgBX3XmZ0
youtube.com/watch?v=sH8x0_Fni3Y
youtube.com/watch?v=A5e4-UJQd3Q
datezone.com/users/zboczonatranska/images/15768542/
youtube.com/watch?v=98xw8B3yOtM
youtube.com/watch?v=BfOSGU6Ol90
youtube.com/watch?v=fhgwSyRmAb8&index=38&list=PL6HWv8KDh7kpEt7SPB_gtPddK8wOop3Vc
twitter.com/AnonBabble

O kurwa, jaki setup.

siema

kurww

>witamy w /polsce/

he he jebanie c'nie mati he he jak nie podoba to spierdalaj he he c'nie he he

elo

>pshhh... jesteś 1000 lat za wcześnie
co robisz?

co tam

mialem kapcze samochody a zaznaczylem znaki drogowe opinie?

At the end of the eighteenth century, as a result of the long-lasting internal domestic turmoil, Poland, which was divided by the great country, destroyed its appearance from the world map. In order to recover the pride of the motherland / Poland that was overrun by the strong power, the battle of men who took a life begins! ! History of Riko Ikeda who dramatically portrayed the history of Poland, centering on the life of Youssef Poniatowski, the hero of the country's liberation! !

manga-zone.org/?s=天の涯まで&submit=Search

K-KONOYARO

jebane japońce zniszcze was

kurww

ポーランドはくそですよ、ポーランド人たちはくそを食べます!!!!。
俺は日本が大好きです!!!!

Mam to w dupie wowik spierdolony kurwa debilu cwelu pedale zajebany przegrany rozumiesz?

>78880515
dzieki za you

ale shmata

t.lancer vs archer

no spoko mordo (chuju zajebany cwelu)

とりあえずポーランドの英雄を主人公にしたマンガを紹介したかっただけだから

>Poland's hero manga.

>gsjw2

szmrad

SEKS CIPA RUCHANIE

tug juz wszyscy poszli spac i teraz bede sam postowal do 8 rano

>jak nie podoba to spierdalaj
Dokładnie tak. Mem ze trzeba byc ze soba na dobre i na zle jest generalnie szkodliwy. To chory ideal ktory kompletnie ignoruje nature ludzka. Nie wiem w sumie skad to sie bierze, moge tylko podejrzewac.
Jak chcesz miec dzieciaki to dobrze oczywiście zeby znaleźc sobie kogos stabilnego z kim wytrzymasz te parenaście lat, I do tego im więcej partnerów/partnerek sprawdzisz tym lepiej. Nie widze nic zlego w tym zeby kazde poszlo swoja droga jak juz odchowaja te bachory do rozsadnego wieku i ureguluja miedzy soba zobowiazania. Ale nawet wtedy musi laczyc was cos wiecej niz memiczna milosc ktora przeciez skonczy sie bardzo szybko i zostanie tylko codzienność. Więc prawdziwe pytanie nie brzmi "kochasz mnie?", tylko "czy chciałabyś widzieć takiego człowieka jak ja na co dzień?". A i nawet wtedy może się okazać dopiero po czasie ze jednak nie, i tacy ludzie czym predzej powinni sie rozstac chociazby dla dobra dzieci, nie mowiac o wlasnym.
Ładowanie sie w zwiazek z dziewica to najczesciej wybór kota w worku, bo taka osoba jeszcze się nie określiła, nie dorosła. W dodatku nie miała odpowiedniej ilości partnerów zeby wyrobic sobie zdanie na temat tego co to jest norma i jak sprawy powinny wygladac, ani jak radzic sobie z ta codziennoscia z drugim czlowiekiem.

bardzo chujowy ten post napisz lepszy

>ta jebana epopeja
to nie gojbuk Mati nikt tego nie przeczyta

nie będzie źle user

to, ze sie z nim nie zgadzasz, nie znaczy ze jest chujowy

ale kruwsko

byk*

>Nie widze nic zlego w tym zeby kazde poszlo swoja droga jak juz odchowaja te bachory do rozsadnego wieku
polska

Postuję muzyczkę.
youtube.com/watch?v=-ycwrpsZp7U

>Nie widze nic zlego w tym zeby kazde poszlo swoja droga jak juz odchowaja te bachory do rozsadnego wieku
Ja pierdole jakiej depresji dostałem przez to jedno zdanie kiedy zdałem sobie sprawę że 90 procent ludzi w tym kraju myśli tak samo

chujowa nie postuj wiecej

życie to he he gówno mati, he he miłości to tylko reakcja chemiczna he he c'nie gała i już nie kochasz he he, zrób gówniaka, i spierdalaj c'nie he he tak się robi

>bondz sobie spierdonem
>chciej sobie loszkie ktora bedzie z toba na dobre i na zle (tak naprawde na samo złe)
Zero zwiazku, nic a nic.

hehe matki polki jebia sie z murzynami a potem murzyn ich zostawia haha zw ide zaplodnic jakas laske a potem ja rzuce bo jebaci zwionski tylko liczy sie seks ry u chy a nie kurwa nie bede z kobieta ktora nie ojebala 100 bolcow w zyciu bo nawet nie umie galy dobrze zrobic

->zrob gowniaka
->odchowaj do lat 5
->oddaj do domu dziecka
RY

U

CHA

NI

youtube.com/watch?v=iIpfWORQWhU

឴>gowniak wyrasta na spierdona
឴>nie potrafi nawet biało postować

giwmp

e

Specjalnie dla anona więcej muzyczki.
youtube.com/watch?v=TeFgBX3XmZ0

kurwo jebana zepsules hehe postuje muzyke paczcie na muj gust jakby ktos kurwa otworzyl kiedykolwiek link z czyjas muzyka

idą po nas

co tam bylo

to

youtube.com/watch?v=sH8x0_Fni3Y

kurwa zapomniałem

ja tylko otwieram link z muzyka jak to jest prawilny rap nie jakies nowe gowno kto jest ze mna

youtube.com/watch?v=A5e4-UJQd3Q

>user przestań gapić się na moje pupsko i powiedz mi czy trafiam do celu

>słuchanie (muzyki) innej niż rap
mam nadzieje ze tego nie robicie

O JAPIERDOLE MOJ CHUJ
datezone.com/users/zboczonatranska/images/15768542/

robie to

>*nie przestając się masturbować*
>do celu to ja zaraz trafię
>*spuszcza się na pupsko*

jak pojebany(a) wrzuca nowe foty

>ten jeden user który ciągle dopomina się o więcej
Dobra, ale to ostatni raz.
youtube.com/watch?v=98xw8B3yOtM

Już kurwa się rejestruje,
dawaj skrinszota albo link do imgura co tam jest

>sluchanie """"muzyki"""" innej niz najszybsza najciezsza muzyka elektroniczna jaka mozesz znalezc
nie robcie tego
youtube.com/watch?v=BfOSGU6Ol90

zaraz ja trafie do celu
*strzela z szoguna*
kurwa ale knura upolowałem, żarcia będzie na pół roku

no trap taki nawet passable

>kiedy zdałem sobie sprawę że 90 procent ludzi w tym kraju myśli tak samo
Wręcz przeciwnie. 90% ludzi albo i więcej w tym kraju wierzy ze kiedy sie z kims zejda raz na zawsze to juz beda sie kochac po wieki wiekow i sie nie rozejda nigdy, a potem konczy sie jak zwykle.

nie moge bo dupom zaslaniasz

chcialbym jej wsadzic jezyk w odbyt

nie mam w co pograc

gurwa to, własnie chciałem pisać.

ja pierdole prawie 1 w nocy, ten prace licencjacką na szony wkleja

opinie o mojej anime playliscie?
youtube.com/watch?v=fhgwSyRmAb8&index=38&list=PL6HWv8KDh7kpEt7SPB_gtPddK8wOop3Vc

NIE MAM W CO POGRAC!!!!!!!!!!!!!!!!!

opinie o wywolaniu amnezji zeby moc zagrac znowu w wiedzmina 3

krwua nie zniose tego nikt nie pisze z kim ja mam rozmawiac boze piszcie cos blagam was aaaaaaaaaaaaaaaaaahhHHHHHHHHHHHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHUARHGHHHHHHHHHHHH

kurwa miałem paznokcie u nóg obciąć to zapomniałem

w xcoma dawaj

chciałbym żeby mój ryj został potraktowany jej karabinem maszynowym

mario bros

>czyde

nawet mi was śmiecie nie żal

czy to ten słynny user który zaniża polakom średnią czytelnictwa do mniej niż 1 książki rocznie?

>czyde
Sprzeciw. Zdjęcia loszek to tez tak naprawde 2D.

tak i se literacie handluj z tym

nie przeczytalem zadnej ksiazki od 3 lat

2D obrazy realnego 3D.

prosto do kosza

kurwa pierdole, idę obciąć te paznokcie

>realnego 3D
dla mnie żadna 3D nie jest realna, bo żadna by nie chciała spierdona

To też 2D bo w meme chodzi o nieprawdziwe loszki *.jpg ktore sa dla ciebie na dobra sprawe tylko nieosiagalnym fantazmatem, a loszki ze zdjec sa dla ciebie rownie wirtualne jak rysunki dziewczynek z gensokyou

otóż to, ten user rozumie

To, to całe pierdolenie muh 2D, muh 3D jest bezsensu. Żadna dziewczynka z żadnego wymiaru nigdy mnie nie przytuli, nie pocałuje, nie wyjebie więc równie dobrze mogą mieć taką samą wartość mentalną.

byłem głodny więcej zjadłem ciastka i dalej jestem głodny jebany żyd

jakie sa najlepsze kraje by sie w nich urodzic?

moje typy to norwegia, japonia i hong kong

polska

rasa>kraj
Więc najlepiej urodzić się jako biały a potem w dobrym kraju. Więc najlepiej to Biały i w Szwajcarii lub Norwegi.

opinie

ja bym chcial w japonii jednak bo w anime fajnie tam jest

anoni jak wywołać raka żeby umrzeć

jaraj szlugi

>tytoniowy żyd
szkoda mi kasy żbsz

halo, raku, wyjdź zza kamienia haha

jaajajajaaaahahahaahaahaahahaaahHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAAHAHAHAAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJWWWWWWWWWW5555555555555555

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA