/polska/ AKA /prl/

Edycja państwowej opieki zdrowotnej.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=zTuYXZSW6rE
twitter.com/NSFWRedditGif

Profesjonalna rada: Najlepsza szkoła, to szkoła ulicy. Tylko ona cię przygotowuje do życia.

Profesjonalna rada: płacenie długów jest dla cweli.

skoro jest taka dobra to czemu pracujesz w grecji za gówno stawkę?

Masz na mysli, mnie, kolego.
Może to wina tego, ze to studia zaoczne.
Kurwa, jak by dać rodzicom do zrozumienia, że więcej pożytku by zrobili mobilizują mnie do robienia czegokolwiek niezwiązanego z komputerem i jednak zmotywowali mnie do szukania roboty.
>[ignoruje, że mam 18 lat i nadal gówno robię]
>ale user, nie możesz isc do tartaku, tam się nosi ciężkie rzeczy!
>ale user, do pomnikarza też nie, bo ciężkie i drogie kamienie!
>daj spokój user, nie pytaj się o robotę w tym sklepie, przecież już kogos zatrudnili
>co? Odpusciłes sobie pracę z powodu ogromnej presji nakładanej przez starszych współpracowników, którzy nie mają wyrozumiałosci na krzyż? Jestes beznadziejny.
>hej, może weźmiecie anona do pracy na budowie (na czarno, oczywiscie)
>user, ty to gówno umiesz

Zasrańcy, mam prawie 23 lata i dopiero dostaję robotę, w której sobie radzę.

>za gówno stawkę?
Zarabiam więcej niż niejeden po 8+ latach pracy, i 85+% ludzi mojego wieku.

Wyjasniaj, gdzie pracujesz i jak się tam dostać?
Proszę.

Pracuję w biznesie rodzinnym. Nie każdy może się dostać, trzeba udowodnić że się nadajesz.

>biznes rodzinny
W sensie, że swojej rodziny, czy się podpiąłes pod cudzą?
W sumie własny biznes ma największe szansę na dobre zyski, ale tylko jesli wypali.

dajcie jakies internetowe radyjko z nutami

Czy jest coś bardziej upokarzającego niż przyjście na wesele rodzinne bez partnerki? w poprzedni weekend kuzynka się żeniła, a ja nie poszedłem bo nie miałem z kim .Po prostu był by z byt wielki wstyd gdyby każdy z rodziny miał kogoś a ja bym kurwa był sam.
Chciałbym znaleźć gf ale póki co moje próby się skończyły fiaskiem (łysy w wieku 20 lat, łysieje więc gole żeby wyglądać pół normalnie), na spotkania rodzinne nie chodzę bo mam już dość pytań gdzie sympatia i "czy jesteś sam?"

nom jest duzo bardziej upokarzajacych rzeczy przez ktore placze co wieczor

W kompletnie innym typie rodziny niż zrozumiałeś.

Ale tak na poważnie, obecnie w Grecji jeśli masz robotę z sensowną pensją to już zarabiasz o wiele więcej niż większość osób 18-25, być może też od starszych w mniej ekskluzywnych robotach.

>Czy jest coś bardziej upokarzającego niż przyjście na wesele rodzinne bez partnerki?
Pewnie w chuj dużo.
Brak partnerki na jakąs lichą imprezę to jeden z moich najmniejszych zmartwień.

co na przykład?

Tylko trzeba trafić, jak rozumiem, ponoć bida nadal grzeje.

>Tylko trzeba trafić
Tak, brakuje jednak perspektyw. Dużo młodych ludzi po studiach wyjeżdża za granicę. Poza tym, trzeba lubić tu mieszkać, bo żucie może stać się zbytnio wkurwiające i jak cię to gniębi, dobra pensja ci nic nie da. Jest na przykład ogólny bałagan we wszystkim. Wczoraj jechałem przepełnionym, spóźnionym autobusem i było 3 Włochów którzy rozmawiali o transporcie publicznym w Grecji. Łapali się za głowę powtarzając "Incredibile, incredibile", machając ręką w ten stereotypowy włoski sposób.

np. bycie anonem spierdonem bez życia społecznego, hobby, ani pracy

Że masz 22 lata i dopiero dostałes robotę, kiedy inni kończą studia i pracują już od paru lat.
Że rodzice swoją biernoscią podcinali ci skrzydła przez te wszystkie lata.
To, że z powodu niechęci do pracy umysłowej upieprzasz studia.
To, że nie masz własnej kasy na zaspokajanie swoich zachcianek i musisz polegać na tych samuch rodzicach, którzy cię ujebali.
To, że siedzisz cały czas przed komputerem.
To, że jedyną rowerową wycieczką do Czech jaką zrobiłes był kilkunastokilometrowy wypad do przygranicznego miasta, mimo, że chciałes jechać do ostrawy.
To, ze ojciec nie chce się dać ci klucza do szprych, bo uważa, że przebijesz dętkę mimo, że wiesz jak centrowanie kół powinno wyglądać.
To, ze kiedy jeżdzisz rowerem, to ono piszczy na pół wsi.

Nieposiadanie jakiegos worka na spermę to gówno, a nie wstyd.

>ablu ablu mame i tate mi nie dali
W pewnym wieku już po prostu nie można obwiniać rodziców o własne spierdolenie. Znajdź gównopracę, wynajmij mieszkanie i mieszkaj sam jak cię tak w dupę pije.

Jak sobie radzicie z tym, że wasi rodzice to zakompleksione zawistne robaki? Kiedyś ich miałem za mądrych ludzi, no bo jednak pierwsze autorytety, ale oni tylko oglądają cały dzień telewizję i grają na telefonach i im tak dobrze. No i narzekają na wszystko i śmieją się z wszelkich przejawów ambicji u innych ludzi. Smutno mi trochę jak ich słucham żbsz.

Jest to upokarzające, ale chyba gorzej się czułem, jak poszedłem na półmetek w liceum bez partnerki. Nie obchodzą mnie jacyś dalecy kuzyni, ale widzieć wszystkich znajomych, którzy jakoś radzą sobie pod tym względem w życiu, a ty jak jakiś odrzutek nie, to już za dużo. Po co ja tam w ogóle lazłem, ja pierdole, teraz robią to samo na studiach, ale nie powtórzę tego błędu.

taki wyglad manchilda

Gównopracę za chwile będę miał, gorzej ze znalezieniem noclegu w sensownej cenie, co najmniej połowa pensji by mi poszła. Do tego jak spakować się, żeby rodzice za wczesnie się nie zorientowali, bo będzie burda.

>Jest to upokarzające, ale chyba gorzej się czułem, jak poszedłem na półmetek w liceum bez partnerki
to, chuj z rodziną jak byłem jedynym z klasy który nie tańczył na studniówce to czułem się jak porażka. Wszystkie stoły puste bo ludzie tańczyli tylko ja, jeden spierdon siedział sam na telefonie.
To było jak ta studniówka Koraba tylko się w oczy nie rzucałem i nie robiłem zdjęć.

Nie no kurwa żeby w wieku 22 lat z domu uciekać? Idziesz jutro do nich i mówisz że się wyprowadzasz przy najbliższej okazji a jak będą mieli jakieś wątpliwości to mówisz że chuj cię to obchodzi. To jest pierwszy krok do dorosłości, umieć się postawić rodzicom.

Co racja to racja. Jutro raczej tego nie powiem, ale pewnie w następnym tygodniu, muszę najpierw zaplanowac przeprowadzkę i upewnić się z robotą.

Bógprędkość.

Żeby mi odwagi nie zabrakło, bo gównoburza będzie ogromna.

Czemu właściwie uważasz że będzie gównoburza? Myślisz że nie chcą żebyś się wyprowadzał?

>Jak sobie radzicie z tym, że wasi rodzice to zakompleksione zawistne robaki? Kiedyś ich miałem za mądrych ludzi, no bo jednak pierwsze autorytety, ale oni tylko oglądają cały dzień telewizję i grają na telefonach i im tak dobrze. No i narzekają na wszystko i śmieją się z wszelkich przejawów ambicji u innych ludzi. Smutno mi trochę jak ich słucham żbsz.

proste, wyprowadzilem sie

Pomyślą, że uciekam z powodu studiów. W sumie mieliby sporo racji.
Ojciec łatwo się denerwuje o byle gówno.

ALE MARTWY

rok szkolny, Mati jutro ma he he kartkówkę z biologi po czym leci na melo do klubu z Moniką.

ahh, so that's the master keikaku

nie było mnie tyle czasu a wy tylko 35 postów najebaliście
więc chyba zdycha

Jest prawie pierwsza, nawet w wakacje jakoś tak zdycha.

o kurwa i dotarłem do końca tego Ajina ehhh kiedy nowy

o ale jest nowe łatamote

weź prostytutkę jako partner

elo

wróciłem z popijawy do was
tylko kurwa po co?

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

czasy się zmieniają
youtube.com/watch?v=zTuYXZSW6rE

reparacje

co czujecie do niemców?

ehhh kurwa tug tomoko jest już większym normikiem odemnie

nie jestes swirem. jestes impotentem

co

to

c͞ǫ

jajco

dlaczego jak mówię prawdę, to jestem przesladowany?

co͢

a spierdalaj

c̸̶̨̢͡o̧̢

@79264516
nie rozmawiam z tobą

nie, serio, zupełnie nie mam pojęcia o czym ty user pierdolisz, pewnie normik jebany najebał się na imprezce hehe

>Czy jest coś bardziej upokarzającego niż przyjście na wesele rodzinne bez partnerki?
tak. Przyjscie na wesele bez prezentu bo cie nie stac

przestań pisać ty narkomanie pierdolony

ja pierdole, ale z ciebie pizda. powiedz że żartowałes

ja pierdolę, nic nie kupić na slub.

>nie chciej isc ale musisz bo najblizsza rodzina cie zmusza
>miej dlugi

nie ma wytłumaczenia
jestes pizdą i nie dziwię się że tutaj piszesz błagając o litosć. nie ma litosci

ja jebe przecież to wesele twojego brata jest dosłownie powiedz mu o swojej sytuacji jak ci to spać nie daję ty pizdo

chcieliście cos bardziej upokarzającego, więc jestem do dyspozycji
ja to inny user

ehhhhhhhhh chyba pójdę już oglądać anibe w łóżku i spać
zwykle koło 3-4 chodze ale jakoś ostatnio szczególnie nudno
nie mogę się doczekać wypicia sobie rano kawy

ale to jest pizda, będzie żebrać o litosć, bo wie, że ŻLE zrobił

>będzie żebrać o litosć,
ale pokaz mi gdzie ja zebram o litosc?

Wszędzie
Idź się lecz ty kurwo

>Idź się lecz
to drogie, a i tak wole sznur
>cisne z tego anona co tu kiedys twierdzil ze spierdony sa zdrowe psychicznie

>tak wole sznur
Kto nie woli? ja jebie, po co w ogóle piszesz?
nie pisz, wszyscy będą szczęsliwsi

co tu sie odpierdala?

jeden user spierdon robi gorzkie żale

>postuj na szonie
>dziw sie ze spierdony zachowuja sie jak spierdony

o, przyszedł pedał filantrop kosmopolita

>pedał filantrop kosmopolita
wut

twój stary pedale

co ci sie stalo? co ci tak aktywowalo migdaly?

nie daję już rady anonki

spierdalaj pedale

za dużo anime

spierdalaj niepedale

co tu sie dzieje

homofob

heterofob

za mało anime

lubie hetero, nie lubie homofobów takich jak ty

chuj wie

ale internetowych pedałów to wy szanujcie

nie bo są jebanym scierwem
obyscie sie wyjebali i rozwalili swoje glupie ryje diskordziaki pierdolone

a-ale ja nie korzystam z tego gówna

tak bo nie są jebanym scierwem
obyscie sie nie wywrocili i pielegnowali swoje piekne lica diskordziaki kochane

zabij sie jebany smieciu

dbaj o swoje zdrowie kochany skarbie

dzisiaj waliłem do doujina z koishi
jak ten w doujinie wypełnił ją spermą to ona go udusiła
jak teraz jak chuj mi się to przyśni czy coś

swoją drogą czemu te z koishi muszą być smutne zawsze albo creepy w jakiś sposób

śmieciu
koishi to moja żona a w tym doujinie to ja byłem
ale tylko żartowałem że mnie udusiła po prostu taki fetysz mamy debilu
walisz konia do tego jak uprawiam seks ze swoją żonką? bardziej rogaczyć sie chyba nie da

przepraszam panie user

ograniczę się do walenia do tych gdzie ona gwałci dzieci

ten był dobry

zalinkuj bo nie kojarze

teraz to już za późno bo nie mam z telefonu dostępu do smutnej pandy

okej już i tak znalazłem

nuda

śpicie?