Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

index.hu/tech/2017/09/08/homoszexualitas_algoritmus/
tereptarka.hu/spd/TAS00441/ZOLD-TAKTIKAI-HATIZSAK
vocaroo.com/i/s0GiKUQGmMXL
dailymotion.com/video/x4y48qo
twitter.com/NSFWRedditVideo

a nap kérdése: még sosem csináltam fonalat

tal nutag duudaj baina

hitler vagyok

kobra vagyok

az mi?

egy kígyófajta

és miért lennél te egy kígyó?

Szarbán, Orbánc, Viktátor, Vitya, Ocsmány Vigyor, Orsós Viktor, Gonosz Kertitörpe, fideSS, Fizess, fidesznyik

ELKÚRTA AZ ORSZÁGOT A SZARBÁN!!!!

ROHAGGY MEG SZARBÁN, ELKÚRTAD EZT A SZARORSZÁGOT, TE MOCSKOS ÁLLAT! ELKÚRTAD TE TÖRPE! OSTOBA, GONOSZ TÖRPE! TÖRPE SZARBÁN!

SZARBÁN A NEMZET MÉSZÁROSA, LEMÉSZÁROLJA A MAGYAROKAT! DÖGÖLJEN MEG MINDEN FITYISZ SZAVAZÓ! TÖNKRETETTÉTEK AZ ORSZÁGOT, MINDENT ELPUSZTÍTOTTATOK, NYOMORBA DÖNTÖTTÉTEK AZ EMBEREKET, MINDENKI MENEKÜL!

VISSZAFOGLALJUK AZ ORSZÁGOT!!!!

AJÁNLOM, HOGY MINDENKI SZAVAZZON BOTKÁRA, AKI NEM SZAVAZ BOTKÁRA AZ EGY MOCSKOS H A Z A Á R U L Ó !!!

JÓL HALLOTTÁTOK BÜDÖS NÁCIK!!! TI VAGYTOK A HAZAÁRULÓK, AZ ORSZÁG ELÁRULÓI, A NÉP ELLENSÉGEI, DÖGÖLJEN MEG MINDEN NÁCI, MINDEN TAKONYGERINCŰ MOCSKOS FIDESZNYIK!!! KOMMUNISTÁK ÉS FASISZTÁK VAGYTOK EGYBEN AZ EMBERISÉG MOCSKA!

KI TAKARÍTJA KI A MOCSKOT???!!!!!

BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA


HA NEM SZAVAZOL BOTKÁRA, KITAPOSOM A BELEDET, HA SZARBÁNRA SZAVAZOL ELVÁGOM ANYÁD TORKÁT IS!!!!!!

AJVÉKOLJANAK CSAK TOVÁBBRA IS EZEK A SZÁNALMASAN PRIMITÍV ÉS MENTHETETLENÜL AGYATLAN BALLIBBANT SIMLICSKA-SZOLGA ELNYŰTT PM-MASZOP-DK-BLOWJOBBIK-MAFFIA-NYALÓ K(URCSÁNY) FERI-HÍVŐ FŐAGYMOSÓ HAZUG GYŰLÖLETKELTŐ PÁRTSZAVA 168ÓRA index 444 HÍR24, HVG, MN(00) és a szintén főagymosó RTL szektATV HÍRTV KANÁLISOKAT BAMBULÓ INTERNÁCI Szeppa-Ricsi-FÉLE AGYATLAN SZOCI süsü shushu Appaloosa Jonesy BERNIVAN Lizabet Józsibá-féle AGYATLAN G.C. BALLIBBANT SZOCLIBSI LAZARO nils1-LIBERATOR HAVI HOZSANNA H.CSABANÉNI-FÉLE DEGENERÁLT KOALÍCIÓS (ALIAS DK-S) G.C. ZSOLTI SZOCI piás pipas35 senkiházi IXARK3 dupla nulla Botka-hívő AGYATLAN BALLIBBANT g.c. SIMLICSKA-CSICSKA SZOCI JOBBIK-MAFFIA-NYALÓ K. OLGA TARR qtyafütyi FÉREG Szeppa-Ricsi-FÉLE AGYATLAN VÉGLÉNY BIRKÁK!!!!4)

NAGYON jó posta

az ember aki megette a saját fiát

ez egyszer még jól jöhet
index.hu/tech/2017/09/08/homoszexualitas_algoritmus/

ja arra fogják használni hogy a mocskos ciszhet fehér férfiakat végre ki tudják szűrni

hát mert kobra vagyok

megújítottam a feketézve előfizetést

kurva anyád nem vagy kobra

ezt ki lehet próbálni magunkon?

El kell mennem délután a francúzzal városnézni. Pedig hoztam egy csomó filmet.

a francúz kapcsolatban van vagy egyedülálló?

Mióta ismerem egyedülálló.

wow. kettesben mentek "városnézni"?

EZ A TÁSKA A L F A?

tereptarka.hu/spd/TAS00441/ZOLD-TAKTIKAI-HATIZSAK

hátizsák az soha nem lehet alfa

Ez ilyen munka dolog. Csokigyárba megyünk. Most szólt

I beg to differ

azért mert 6 éves korod óta hátizsákban cipeled a két hetes penészes szendvicset nem jelenti hogy a hátizsák hibája hogy béta lettél
nagy terhek cipelésének a legmegfelelőbb módja

LOL DE MÉRGES
ömm kis szartenger

>olyan inszekjúr vagyok hogy a ruházatommal kell kompenzálnom a maszkulinitásom hiányát
LOL SZŰZ LMAO

>ama vetítés
öld meg magad kis köcsög sziszifiú vagy megerőszakolom a seggedet

>béta agresszió
SZŰZ LMAO

>hogy befosott mikor rájött hogy rossz emberrel kezdett
BESZART A SZŰZ LMAO

>rossz ember
>valójában az apród csicskám
>nem tudja hogy én irányítom
lol... SZŰZ LMAO

>cs-csak vicceltem
késő kisköcsög, a segged már az enyém

sokat kell még tanulnod, hogy túlnődd mestered, de jó úton haladsz

Tepertő, töpörtő vagy töpörtyű?

>töpörtyű
töpörtyű

Nálunk falun töpörtyű.

Tepertyű

MI VAGYUNK A GÁJER FEKETE KUPACA

szeksz lesz :D

ALFA
LFAA
FAAL
AALF

nekem majdnem ugyanilyen van, csak kicsit kevesebb rajta a molle meg szerencsésebben van elosztva

...

*BBBBBBBBBRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPPPPPPP*
*szagol* *szagol*...óh igen drágám....*szagol*...elég pikáns valóban....*szagol*...ez....jól érzem....tojás? *szagol* *szagol* hmmm...igen...jól érzem drágám *szagol* nagyon pikáns tojás aroma *szagol*...oh...igen...nyomokban sajtot érzek....elég nedves drágám...de óh igen.....ez így jó lesz....*szagol*...de kérlek drágám.....ha lehetne.....mégegyet....egy jó nagyot
*BBBBBBRRRRRRRAAAAAAAPPPPPPPFFFFFFFFLLLLLLLLLPPPPPPPPPFFFFFF*
Óhh igen...nagyon jó!...nagyon recsegős és nedves....hhhhmmm....a-az egy d-darabka amit ott látok???....hmmm...csak egy...csak egy kis kostolót....hhhmmmmm...ez egy nagyon finom darab "csokoládé" volt drágám hehe......hmmm...had találjam ki....marhapörkölt volt ebédre?....ugye eltaláltam?....gondoltam....eljött az idő egy újabb szippantásra*szagol*.....hmmmm....hmmmmm..látom...igen...igen...ez bizony marhapörkölt.......hmmm...ez az aroma összetéveszthetelen...igen....hagyma....pirospaprika...jól mondom??.....óóhh igen....
*BBBBBBRRRRRRRRPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFTTTTTTTTTTT*
Húha erre nem voltam felkészűlve...ez...ez egy hirtelen szélvihar volt hehe....elég váratlanul ért...igen...mégis nagyon gyengéd volt.....csak had...had szippantsam....szippantsam be egy kicsit*SZAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL*....óh....nagyon erős....igen.....az aroma...*szagol* *szagol*..óhh igen...*szagol*...már majdnem a számban érzem.....*szagol*...csak még egy kis szippantá.....*szagol* *szagol* *szagol* ......nagyon kellemes.......teljesen magávalragadó....kijelenthetem....*szagol*....a legpikánsabb amit valaha.....

bázisolt fingkorcs

jöttök inni?

én most szüleimnél vagyok

miért?

Mindjárt kész a tokány

ilyen tokányt még nem láttam

megyek a falunapokra de nem iszom

kétfajta hús van benne?

fát vágni
kicsit be vagyok baszcsizva úgyhogy szurkoljatok hogy ne fejeljek bele a körfűrészbe véletlen

zabálnám, alfán néz ki

ALFA KAJA

Töpörtyűnek a vidékieket laarpoló műmájer városi picsák hívják, akik évente egyszer elmennek Erdélybe is és diólikőrt csinálnak a panelban mert az mekkora VIDÉHKY GYÓGYMÓDH már, Utálom az ilyen kényeskedő pöcsfejeket, az tepertő és kész, a mocskos cigány geci kurva anyátokat már.

>A TISZABIVALYBASZNÁDI SZEPTEMBERI CSONKOLÁSOS KATASZTRÓFA
>ELŐZMÉNYEK

hosszú és fájdalmas halált kívűnok neked

>kora délután már részeg
>vidék

LOL DE MÉRGES

nálunk azt mindig töpörtyűnek hívták és előbb volt internet a faluban mint csatorna

ebéd volt, mi a faszt csináljak

nálunk még mindig nincs csatorna D:

Ez a kép megnyugtatott, hát mekkora cukiság már.

turulos pedofil észlelve

koncertet nézek :D

LOL MEKKORA ÚJBUZI

értesítettem a rendőrséget

csatorna lmao te kis pöcskópé, az gecire nem falu már, az már város ayy te kis pudvás városi pöcsfej, kit érdekel mit laarpolod a falusiakat te pesti fasz

vocaroo.com/i/s0GiKUQGmMXL

KRINDZS
ÖLD MEG MAGADAT

hát ezt kár volt felvenni te megvadult buzi

hát jó gecc, bakony vagyok, nem valami tolnai átokfölde

Csirke, marha, borjú meg sertés

biztos? :D még van 2 óra hátra a koncertből
dailymotion.com/video/x4y48qo

laborjegyzőkönyvet hogy fordítanátok le angolra?

lab report vagy journal
nálunk úgy volt

lablog :D

labor note he is a book

az ő csokigyárára gondolt
VEDD MÁR A LAPOT AUTISTA

jah én is a lab reportra gondoltam

SOTEs arc van itt? Nem tudja mikor lesz/volt a szemeszternyitó buli? Az jó szokott lenni, kéne megint menni, hől

péntek 8

de

Ne beszélj szart Tolnáról, mert seggbebaszlak.

majdnem olyan szar mint somogy

Amúgy igen, de akkor se beszélj szart róla lécci.

hogyhogy ne?

Mert ott születtem.

sajnálom de szarlyukban születtél

LOL SZARBAN SZÜLETETT ÉS SZARBAN FETRENGVE FOG MEGDÖGLENI

LOL

Mondom, hogy tudom én is, de attól még neked nem engedem, hogy szart beszélj róla.

Nem Szekszárdon lakom már.

hogyhogy?

Mert elköltöztem.

lol az összes sotés buli szar

az összes sotés buzi hől

>t. keserű hamburgerköpködő segíthetekgyerek kiskrumplival

ha nem faltámasztó csicska vagy akkor nem

Szekszárdon születtem
a péniszt szeretem