/tr/+/BLACK/+/afr/

artık çekiçli değilim edisyonu

ee artık çekiçli olmadığımıza göre poldeki yem tiradlarımıza devam edermiyiz :DDDD

bir süre ara verelim ben daha çok /his/e saldırmaya başladım şu sıralar orası da pol/int karışımı gibi bir yer

ZENCİler erkekliğin zirvesidir.
İlk önce bedenine bakalım, Onun bedeni büyük.Büyük vücudu sayesinde kendisi uğraşmadan bütün ilgiyi kendisinde toplar ve kendisini belli eder. Yüksek seviyede ki testosteron sayesinde kendini kaslıdır. Bu ona sağlıklı ve güçlü bir görünüm verir. Ayrıca vücudu KARA deriylen kaplıdır, Afrikanın öldürücü sıcaklarında binlerce yıl yaşamanın sayesinde gelişen bir özellik. Onun derisi bize onun sağlamlığını hatırlatır. Ayrıca onun derisi gözlemcide psikolojik etkileri de vardır, Onun KARA derisi bizim bilinçaltımızdaki kara ve şehvetli arzularımızı harekete geçirir.

google translate mi bu?

Yoo, çok mu kötü çevirdim ;_;

hayır seni gavur sandım google translate de son zamanlarda iyi çevirmeye başladı ayrıca

Kara boga

boynuma dola
sen çok yaşa

SİYAH adam erkek egemenliğinin ve erkekliğin simgesidir.

Vücuduna bakarak başlayalım. Vücudu büyük. Onun baskın büyüklüğü, kendini göstermesi gereken bile olmadan varlığını bilinir hale getirir. Yüksek seviyedeki testosteronun sonucu olarak kaslıdır. Bu ona sağlık ve güç çıkışı verir. O daha sonra koyu teniyle kaplıdır. Bu koyu renkli cilt, bize zorlu koşullarından, Afrika'nın kavurucu güneşine maruz kalması nedeniyle gelişmiş ve böylesine aşırı koşullara dayanıklı hale gelen bir özelliği hatırlatıyor. Ayrıca gözlemci üzerinde psikolojik bir etkisi vardır. Koyu renk cilt bize ilkel bilinçaltı geçmişimizden gelen karanlık ve derin arzularımızı hatırlatıyor.

SİYAH adamın tavırları alfabelerden biridir. O baskın, iddialı ve patlayıcı bir şekilde agresif olabilir. Davranışı korku, daha korkak, korkak ırklara (ʷʰ * ᵀᵉ köpekler)

Erkekliğinin vücudundaki ifadesinin zirvesi penisidir. Siyah penis, tüm ırkların en büyüğüdür. Penis, erkekliğin sondan bir önceki simgesi olduğundan, bu sadece KARADENİZ'i erkekler arasında en erkeksi yapmak için yeterlidir. Bu geniş penis, vajinadaki tüm girintileri doldurmaktan çok daha fazlasına sahip olan kadınların en seksi çocuğunun arzusunu yerine getirir. Uzunluğu boşaldığında, güçlü bir Afrika tohumu, SİYAH adamın emprenye ettiği kadının rahmine derhal girer.

Toplamda, SİYAH adam bu erkekliği en çok örnek bir şekilde yatakta ifade eder. Dövüştüğünde, isteksizlik ve arzularının tamamını ortağına kısıtlamadan serbest bırakır.

Bütün bunlar, SİYAH erkeğin erkekliğin esas nedeni olmasıdır.

:DDD gerçekten iyi çevirmeye başlamış benimkinden bin kat iyi :DD bir kaç düzeltme lazım sadece

kendini göstermesi gerek bile olmadan*
Bu ona sağlıklı ve güçlü bir görünüm verir*
Sonra, vücudu koyu ten rengi ile kaplıdır*
SİYAH adamın tavırları alfalıklarından biridir*
O, baskındır, iddialıdır ve patlayıcı bir şekilde agresif olabilir.*
Onun davranışı, korkak ve ürkek insan ırklarına korku salar*

SİYAH penis, tüm ırklar arasındaki en büyüğüdür*
devamını düzeltilir ama gördüğüm kadarıyla çoğu doğru

siteyi polak orospu cocuklari doldurmus :D tuvalet temizlemekten vakit kalinca inte dolusuyolar amk

Berkay?

Everyone looks hot until they hit 40.
Just wait...it will happen to you, too.

down syndrome

boğaya bak be ALFA ULAN ALFA

pırt

sonunda post atabildim aQQQ
öğlenki tiradda "nerdesiniz" diye post attım başka HİÇBİR şey atmadım sonra bir saat sonra bir baktım yine "posting from your ip bla bla" diye ketlemişler :DDDDdd
iyice alıştı PİÇler

How do we stop wh*tey

genocide

arkadaşlar /sg/deki PİÇler gene kaşınmaya başladı icablarına bakalım şunların

ben postluyordum orada wh*Te PİÇleri agresif yazınca niyeyse fazla cevap veremiyorlar

o şans işi xocem bir gün wh*Te genocide tiradı açarsın 1 saat içinde bump limitine ulaşır öbür gün açırsın kimse yazmaz.

kaje turci

u kurcu ste skroz, nema vas uopće

KARA BOGA

bu tirad düşerse f*rat piçinin mezarına sıçarım

SEN ÇOK YAŞA

zarrt ooh osurdum

terliyimin altına yabışmış domatez çekirdeyi gözüme ilişti ve dedimkine benim şindi şuğan domatez silkmeme ney engel ola bilirkine

Bu Anadolu PİÇleri neden İzmirlileri sarışın mavi gözlü nazi propaganda posterinden çıkmış gibi sanıyorlar ak-47 ? Ne zaman İzmirliyim desem "aa sen izmirlimisin yhaa sen hiç izmirliye benzemiyosun amaaaa" diyorlar boktenli de değilim amk neden öyle diyorlar anlamadım gitti.

zihin

ne zihni ulan anasına siksok yaptığımın

>160
>120
>evden son çıkış tarihi: 4 Mart 2005
>Bu Anadolu PİÇleri neden İzmirlileri sarışın mavi gözlü nazi propaganda posterinden çıkmış gibi sanıyorlar ak-47 ? Ne zaman İzmirliyim desem "aa sen izmirlimisin yhaa sen hiç izmirliye benzemiyosun amaaaa" diyorlar boktenli de değilim amk neden öyle diyorlar anlamadım gitti.

Güzel projeksiyon yapmışşın kanka ama her 2 haftada bir sokağa çıkıyorum biraz özgüvenim olunca normie olmaya da başlıyacağım inşKARABOĞA

KARA BOĞA (Allah) yanında olsun bremın

inşBOĞA brem inşBOĞA

hele şunların yüzlerinin yapısına bak yav bunlar bildiğin MASTERRACE

why are all the turks on Sup Forums such cuckposters?

>cherrypick hajummmmmmmmmmmmm
>ZENCİ (pbuh) alfa değildir betadır hajummmmmmmmmmmmmmmmm
>b*Yaz PİÇleri ağırlık kaldırma yarışmalarında birinci hajummmmmmmmmmmmmmmm
waxxxxxxx
we're not cucks you're cuck

polde göt yakmalık malzeme postlayın bakayım

>muh sports

hadi başlıyorum

KARA BOĞAYA CAN FEDA

whites are only good at e-sport

shoo shoo wh*Te subhuman

Give BBC!!