/polska/

Edycja wiedeńska. Never forget 1863

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=7hg9AAn4eAo
youtube.com/watch?v=N7Nv3zVHG4Q
youtube.com/watch?v=8aYZzUfn43c
youtube.com/watch?v=FBbVlDWTMVg
youtube.com/watch?v=9GQF1_PUTqE&t=1s
youtube.com/watch?v=BP-WsAKLZas
twitter.com/NSFWRedditImage

/balt/

jak znalesc tanie pokoje
??????????????

chce mi sie jechac tako nic nie zamawiajac, jak wejde do hotelu czy innego chuja to dadzo pokoj tako od reki?

>user, masz dziewczynę?

CZASEM JEBNE SE BRAGA ZAMIAST ZNOWU ROBIĆ STORYTELING
.
A
.
.
NIECH KTOŚ ZROBI O TYM STORYTELING

w internecie poszukaj po tych portalach

/sralt/

Dadzą pokój jeśli jest dostępny, ale najprawdopodobniej przepłacisz.

HUSARIA POLAND STRONK WE WAR YOU HONOR SOBIESKI KURWAAAAAA 1410 GRUNWALD JA PIERDOLE KWIIIIIIII KURWA XD

kurrrrrrrwwww

ja pierdole jak ja nie lubie zamawiac nic kurwa na zas ja pierdole jade tak

nikt jak Lehu i Oskarek. mes to gówno pozdro.

LARP edycja

>ja pierdole jak ja nie lubie zamawiac nic kurwa na zas
Ty masz autyzm jakiś (nie ironiczne pytanie)? Wycieczkę będziesz musiał zaplanować jakby nie było, lepiej zamówić od razu pokój i być pewnym, odłożyć sobie pieniądze od początku.

eeeeeehhh moze i mam moze poprostu jestem spierdolonym anonem ktory nigdzie w zyciu swoim beznadziejnym nie byl

powiedz mi co mam robic, mam znalesc pokoj, zadzwonic, powiedziec ze zaklepuje, potem nastepnego dnia kupic bilet na pociag, wsiasc, jechac, wysiasc isc do tego hotelu czy hostelu powiedziec jestem zostawic rzeczy i isc sobie zwiedzac?

jade tylko do jebanego trojmiasta na dzien albo dwa

youtube.com/watch?v=7hg9AAn4eAo
kto /poker/ tutaj?

kurwa w necie zaklep jakis nocleg

>dziobry chciałbm pokuj jutro
>jednej osoby czy może nei
>jednej dziekuje
>dozobaczneia

youtube.com/watch?v=N7Nv3zVHG4Q

ale ten, no przynajmniej nie jestesmy zdegenerowani jak zachut chrum chrum

>dozobaczenia
>d-dowidzenia

kurwa jaki dobry problem jest dobry

dlaczego czarni mają tak dużo lepsze memy

Jeśli zamówisz pokój przez internet jak wspominał inny user, na przykład przez booking.com, to nie musisz nawet dzwonić. Wystarczy że zaklepiesz pokój na te i te daty i koniec. Nie jestem pewien, czy musisz zapłacić od razu kartą, czy możesz na końcu gotówką.

Każdy hotel ma swoje tak zwane check in/out policy. Powiedzmy, że hotel który znalazłeś ma check in od 14.00, a check out do 14.00. To oczywiście znaczy, że możesz wejść od 14.00, a kiedy już sobie będziesz szedł, musisz zwolnić pokój do 14.00.

W zależności od hotelu (ile ma gwiazdek), sezonu itd mogą być z tym luźniejsi, ale tak to miej więcej wygląda.

A tutaj mam wiadomość słuchajcie dla dziewczyn w Polsce i dla kobiet w Polsce. Słuchajcie dziewczyny, nie dawajcie Polakom, nie dawajcie dupy Polakom. No bo co te brudasy mogą wam zaoferować prócz tych ich obwisłych brzuchów, obślizgłych ciał i śmierdzącej spermy i śmierdzącej japy kurwa. A taki Murzyn albo Arab? A, to jest co innego dziewczyny słuchajcie. Zazwyczaj jak przyjeżdżają do Polski Murzyni albo Arabowie to są ludzie z zamożnych rodzin z Afryki czy tam z Arabii właśnie, wykształceni, tak więc wiecie, oni mogą Wam coś zaoferować, jakiś awans cywilizacyjny, a Polacy co Wam mogą zaoferować? Podarte gacie kurwa? I te ich śmierdzące mordy. A Murzyn czy Arab słuchajcie, ciała mają napięte, oni wyglądają jak dzieła Fidiasza, jak Apollini, rozumiecie? Same mięso na nich, skóra napięta, pory niezatkane, pachną świetnie. Jak się Arab albo Murzyn nawet nie umyje przez miesiąc to, Polak to śmierdzi zaraz po umyciu, a Arab czy Murzyn zawsze pachnie takim piżmem jak jest brudny. Tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, bo białasy to śmiecie, dawajcie czarnym, dawajcie Arabom. Tak więc wiecie, i dzieci będą ładniejsze, i te ich zęby, i w ogóle, i siła fizyczna... przecież taki Arab czy taki Murzyn to Polaczka napierdoli i Polaczek nawet nie będzie wiedział kurwa gdzie on ma spierdalać, zniszczy białego śmiecia błyskawicznie kurwa. Ja wiem, bo sam jestem czarny, tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, dawajcie tylko czarnym i Arabom. To jest po prostu przyszłość dla Was, rozumiecie? A najlepiej jakby te skurwysyny białasy się na to patrzyły, to dla nich będzie taka męka, że jak ten czarny czy Arab śmie Was brać od tyłu, ale ja wiem że Wy to lubicie, dlatego dziewczyny jeszcze raz: nie dawajcie białym śmieciom, dawajcie czarnym i Arabom.
Pokaż mniej
ODPOWIEDZ
6

siema

Typowy PRO8L3M, czyli odyseja osoby upośledzonej.

Oskar zajebiste flow i stylówka nie do podjebania nikt mnie nie udowodni inaczej

...

Aha juz moj anus sie rozluznil skoro nie musze dzwonic

dziena

nie ma sprawy

nie pij piotrek

eh nudzi mi się

to nie chmury
to pałac kultury

youtube.com/watch?v=8aYZzUfn43c

o kurwa zajebiste

Co grecki wogóle robi na szambie? Przecież to turbo normik

zapostuj to drugie fajne na imprezki gdzie jest OGIEŃ OGIEŃ OGIEŃ

grecki to huj jebany napierdole mu

co ten dembski odpierdala kurwa wrzucił Teaser star treka zamiast normalnie odcinek jebany cwel chytra kurwa na pieniądze

youtube.com/watch?v=FBbVlDWTMVg

dziena mordo

JEEEEEEEEEESTEM JESTEM TAM TAM

kurwa postujcie bo 4 raz leci ten jebany Bosski ft. Robert M

gdzie gruby bas

Choć animu nie polubiłem i nie za bardzo przypadło mi do gustu to opening miało naprawdę zajebisty.
youtube.com/watch?v=9GQF1_PUTqE&t=1s

ROMAN BOSKI PARK NARODOWY KARKONOSKI

nie dadza kurteczki ładnej w zarze. poszukam szczęścia w h&m

o kurtke bym sobie kupił jakąs fajną
znajdziesz cos dobrego user to daj znać

ale z ciebie naziol

ehhh

wtf

no co należało sie nie ma dla was miejsca nazisci :)))))

>Przecież to turbo normik
O tempora, o mores

O zamknij, o morde

Jak się odnosisz do starszego anona? Umarłem za wasze spierdolenie

e
h

bdp

Ale ładna dziewczynka.

nieironicznie leci mi fragment tego za każdym razem jak widze że cos postujesz
youtube.com/watch?v=BP-WsAKLZas

tobie nie

dajcie mi Ilye (18-letnią)

KURWA JA CHCE TAK WYGLĄDAĆ REEEEEEEEE

nieironicznie myślę że szilowanie od miesięcy tej piosenki w /polsce/ to szczyt gówna

Chciałbym także powiedzieć, że nawzajem

nie

o co ci kurwa chodzi

żeby fetyszyści manchildy się za tobą oglądali?
fembojstwo jest przereklamowane

jakiś skurwiel mi się wjebał na Spotify i puszczał gównianą muzykę

odezwał sie kurwa administrator smiesznosci serwisu wu wu wu /polska/ kom
zamknij morde

KURWA JA CHCE TAK WYGLĄDAĆ REEEEEEEEE

o chuj
spierdalaj
śmieciu

ktoś by się przynajmniej oglądał

aha no dobra

Jak masz taki wielki ból dupy to nie chciałbym wyobrazić sobie co by było jeśli był bym Ruskim, heh.

zostań pięknym młodym mężczyzną zamiast jakimś apatycznym skinyfatem
ja się na pewno obejrzę

haha what the fuck? if cock is your national animal?

heh heh AHAHAHA DOBRE DOBRE:))

no dobra jak zmienić twarz

niech ktoś webema z kiblem

o kurw 7 7 7 MONEYMAKER

ale kupe zrobiłem, gdybym tylko miał coś co by mogło usunąć ten przykry zapach

>To jest mój sekret. Jestem zawsze wkurwiony.
Przestań tak memić dziecko.

antifa pomazała pomnik upamietniajacy odsiecz wiedeńską bo Sobieski to naziol

nie musisz
męskie piękno leży gdzie indziej
to żydki chcą cię naciągnąć na operacje i obsesje na punkcie rzeczy których zmienić się nie da
myślisz że dlaczego tak shillowany jest skurwiony, fetyszystyczny amerykański homoseksualizm ostatnimi czasy?

napierdalałbym

cośtam cośtam bądź sobą

nazioli?

>łykanie zanęt ruskich szilów pod ukraińską flagą
user, naprawdę?

why you so mad? chill, we won't make another massacre if you'll be good boys. ;)

WSZYSTKICH
URODZONY ŻEBY UMRZEĆ
JESTEM SMIECIOWYM CZŁOWIEKIEM

>12 września dzisiaj
>wakacje od 12 czerwca
trzy miesiące TRZY MIESIĄCE zmarnowane, nic nie zrobiłem, nigdzie nie pojechałem, ba nawet niezrobiłem tego co tak planowałem zrobić w wakacje

ja pierdole nie wierzę w to

ale gierki były chyba?

ja byłem i mam teraz taki nie fajnie spalony brzuszek i mi źle
lepiej zostać w domu

nie możesz nie być sobą
ale możesz siebie zmienić
tylko nie daj sobid wmówić że jesteś gorszą istotą ze względu ma swoje geny

...

kto /chronicznykłamca/ tutaj?

170 godzin w wiedźmina ale 170 godzin a trzy miesiące? tyle rzeczy do robienia ale nie lepiej siedzieć w pokoju już nawet nie oglądałem anime tylko leżałem o patrzyłem się w sufit

o ja pierdole

>wakacje od 30 VI
>do 14 lipca rób praktyki
>od 17 lipca kładź bruk i skończ dopiero 16 IX
echhh a miałem zamiar shitpostować i oglądać animki całe wakacje

ile zarobiłeś?

180k

>wakacje od dwóch lat
>nadal nic nie zrobiłem

zasmialem sie z tego posta i loszka co obok mnie w autobusie siedzi sie na mnie popatrzyla jakbym sie z niej smial