/ex-yu/

novi

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=g4es6AHRCMg
youtu.be/FTxetL2ihaw
youtube.com/watch?v=ose6EcF4dps
youtube.com/watch?v=Q8I1ImzoXvU
twitter.com/NSFWRedditVideo

New thread

...

ajmo anoni, ljubavni problemi, pomagajte

di pa greš

za tvoju staru

da te redpilujem
zene vole paznju i sve sto rade je da bi dobile tvoju paznju (sredjuju se, smeskaju se, izlaze gole etc)
zbog paznje se osecaju mocno i samopouzdano, bez kurca se osecaju tuzno i neispunjeno, treba neci meru
sve ispod 10% paznje upadas u frendzone,
svi iznad znaci:
>znaju njene drugarice da je neko zaljubljen u nju
>dobiju ruzu i stavi je na sred sobe da svi vide
>ne dobiju sms tokom dana i dosadno im je
i druge stvari koje feelsgood za devojku

da bi bio sa nekom, ti moras paznju da postponujes, jer zasto bi ti ona dala bilo sta(picke) ako si ti njoj posvetio svu paznju? bukvalno nemas sta drugo da ponudis

procenat paznje koje trebas da posvetis devojci da bi je smuvao:
> ako je ona average
usamljena: bilo koji %
u potrazi za deckom trebas da joj ponudis vise paznje od ostalih ali manje od 90%,
ako je izasla iz veze dolazis u obzir samo ako ponudis do 20%.

>ako je vrh riba
% je nebitan jer dobija svaki moguci procenat od dosta njih, nastavi da drkas

>ako je popularna qt:
50%. ni manje ni vise.
ako posvetis manje, za nju je jadno da ona juri tebe (a mozda nisi zaintresovan)
ako posvetis previse, postaces nesto cime ce se hvaliti frendovima i nikad te nece shvatiti ozbiljno

>ako je ispod average
case 1: ti si ispod njene lige, ponasaj se kao da je average
case 2: ti si iznad njene lige, ponudis 30% i vidis reakciju,
if preodusevljena: dolazi u ozbir samo ako hoces da je zenis. ne bi ti dala da je jebes odmah jer je zeljna sve paznje koju nije dobijala, hoce ljubav i ostalo, i zavrsi se na to da ti izgubis godine muvajuci nesto ispod tvoje lige
if meh odusevljena onda jebi, jer oboje to hocete i u prilici ste

Кoшapкaши Pycијe плacиpaли cy ce y чeтвpтфинaлe Eвpoбacкeтa пoштo cy y ’Cинaн Epдeм Apeни’ дeклacиpaли ceлeкцијy Хpвaтcкe peзyлтaтoм - 101: 78.

Чecтитaмo ycтaшaмa, caдa зaиcтa пaкyјy кoфepe и ''зa дoм cy cпpeмни"

...

zbari, izadi van, zabavi se, ne moras je zenit

Auf der Heide blüht ein kleines Blümelein
und das heißt: Erika.
Heiß von hunderttausend kleinen Bienelein
wird umschwärmt Erika
denn ihr Herz ist voller Süßigkeit,
zarter Duft entströmt dem Blütenkleid.
Auf der Heide blüht ein kleines Blümelein
und das heißt: Erika.
In der Heimat wohnt ein kleines Mägdelein
und das heißt: Erika.
Dieses Mädel ist mein treues Schätzelein
und mein Glück, Erika.
Wenn das Heidekraut rot-lila blüht,
singe ich zum Gruß ihr dieses Lied.
Auf der Heide blüht ein kleines Blümelein
und das heißt: Erika.
In mein'm Kämmerlein blüht auch ein Blümelein
und das heißt: Erika.
Schon beim Morgengrau'n sowie beim Dämmerschein
schaut's mich an, Erika.
Und dann ist es mir, als spräch' es laut:
"Denkst du auch an deine kleine Braut?"
In der Heimat weint um dich ein Mägdelein
und das heißt: Erika.

Taxista ovde, eto i ja malo sada lurkovao nisam od sinoc dosao a necu ni do sutra.
Sinoc sam jebao i to do jaja bas mnogo...spavao kod devojke te, otisao kuci i imao obaveza, sada dosao kuci i jedva cekao da dodjem, okupam se, obrijem, presvucem i popijem koje pivo malo da se ohladim.
Cekam druga i imam sat vremena za kompom pa moramo nesto poslom, konkretno mi nudi dobar posao i malo da se vidimo, nadam se poslu, nebitno.
Koji su to autisti koji mene nazivaju autistom i ovaj mentol koji mislim da samefaguje jer nema bukvalno zivot, drugi malo hejtuju iz ljubomore a treci seru mangupski kao aj pali smorio si jebes ciganke i dovodis i kuci da timestampuju.
Ukratko ne mogu da analiziram ali kapiram da je taj hrvat jedan jako tuzan lik, ima ih i par ali ovaj bas predvodi.
Mada mi je jedan lepo rekao, jebes ribu i zezas se i kacis na 4chenu, pa smesno je u pauzi od sexa, hteli smo i vocaroo ali nas mrzelo, ugasili telefone da nam niko ne smeta do ujutru.
Moje shitpostovanje sa onom ribom je bilo cisto baitovanje a nije tred mogao da se smiri od guzobola, ono je haos jbte.
Nemoj ni da se trudis da tumacis takve sto si opisao, aj u zdravlje!

>biti toliki pacenik da te anonimni lik iz druge zemlje trigeruje
>pljuvati po njemu svaki dan a 99% toga ni ne vidim je i ne dolazim non stop
>otici u toliku krajnost da cuvas njegove postove i slike
>otici jos u vecu krajnost da to kacis stotine puta dnevno
>otici jos dalje u dubiozu licnog guzobola da se sprdas sa tudjom smrcu i nesrecom gde je mlad momak poginuo
>cuvati i sliku mrtvog lika koga ne znas kao i moje
Auuuuuuuu jebote koji si ti mentalni midget, znaci ne znam prosto koji je to nivo patologije, ti si bolestan mentalno i to ne kazem jer sam "trigerovan", navikao sam na tu "foru" sa Djoletom ne mogu 100x da se pecam vec sam cekao samo da vidim odgovor tvoj.
Cak mi te je i zao, kunem ti se u tog decka ciju si sliku ostavio da te zaista zalim.
Ne smem ni da zamislim koliko su tvoji roditelji "Ponosni" na sina.
Jebote ti si debil koji mi je odgovorio pre 2meseca kada smo se prozivali sa
>ovu rundu si dobio ali bili smo blizu
Iskreno vise mi je tuzno ovo sto ti pisem nego sto je smesno, jasno mi je kao dan da si neki pacovcic od muskarica ali nemam reci sta pametno vise.
Pomozi sebi, ozbiljno ti kazem, nije sarkazam.

a zelio sam je zeniti do trenutka dok mi nije rekla

cesto izlazimo i druzimo se
prosli put sam ju trebao poljubiti
nisam
bio sam pizda

ja desno

>još jedan novopederčići otkrivaju paste konac

a sto je nisi spuco odma nogom usta?

sto vise razmisljas vise ces se sjebat
jesi imao neku prije ove?

Vor der Kaserne,
vor dem großen Tor,
stand eine Laterne
und steht sie noch davor.
So wollen wir uns wiedersehn,
bei der Laterne
woll'n wir stehn,
wie einst Lili-Marleen.
Schon rief der Posten,
sie blasen Zapfenstreich.
Es kann drei Tage kosten,
Kam'rad, ich komm' sogleich.
Da sagten wir auf Wiedersehn,
wie gerne wollt'
ich mit dir gehn,
mit dir, Lili-Marleen.

Hvala momci, svakom prilikom se trudim, mogu i sada da kacim slike i da nastavim sinocnu agoniju
le ciganka le trandza le tax le kurva le ne znam ni ja vise....onaj osecaj kada citas sa osmehom i pokazujes ribi a napomenuo sam joj svaki moguci odgovor i bukvalno je riba vristala od smeha jer je videla kasnije to sve samo se nadrkala jer nije ni izvalila da sam je slikao mada joj nisam slikao facu tako da je boli uvo.
Htela ona da snimi neki bas brutalan vocaroo u smislu da totalno posere nitare ali nas mrzelo, nismo imali inspiracije.
>Procitam koja bi se sa njim jebala sem ciganke
>10tka od ribe mi kaze u sred strasti i jebanja da bi mi dete rodila, kaze ti bukvalno da si savrsen.
Iskreno prvi put sam cuo to da mi neko kaze ali ne postoji veci ego booster.
Na ovo me podsetila, kao klinac sam se palio da sam neki mangup na ovu pesmu
youtube.com/watch?v=g4es6AHRCMg
Mada nikada nisam slusao domace toliko iako znam skoro sve pesme

ne, naravno

da vas redpilujem
zene vole paznju i sve sto rade je da bi dobile tvoju paznju (sredjuju se, smeskaju se, izlaze gole etc)
zbog paznje se osecaju mocno i samopouzdano, bez kurca se osecaju tuzno i neispunjeno, treba neci meru
sve ispod 10% paznje upadas u frendzone,
svi iznad znaci:
>znaju njene drugarice da je neko zaljubljen u nju
>dobiju ruzu i stavi je na sred sobe da svi vide
>ne dobiju sms tokom dana i dosadno im je
i druge stvari koje feelsgood za devojku

da bi bio sa nekom, ti moras paznju da postponujes, jer zasto bi ti ona dala bilo sta(picke) ako si ti njoj posvetio svu paznju? bukvalno nemas sta drugo da ponudis

procenat paznje koje trebas da posvetis devojci da bi je smuvao:
> ako je ona average
usamljena: bilo koji %
u potrazi za deckom trebas da joj ponudis vise paznje od ostalih ali manje od 90%,
ako je izasla iz veze dolazis u obzir samo ako ponudis do 20%.

>ako je vrh riba
% je nebitan jer dobija svaki moguci procenat od dosta njih, nastavi da drkas

>ako je popularna qt:
50%. ni manje ni vise.
ako posvetis manje, za nju je jadno da ona juri tebe (a mozda nisi zaintresovan)
ako posvetis previse, postaces nesto cime ce se hvaliti frendovima i nikad te nece shvatiti ozbiljno

>ako je ispod average
case 1: ti si ispod njene lige, ponasaj se kao da je average
case 2: ti si iznad njene lige, ponudis 30% i vidis reakciju,
if preodusevljena: dolazi u ozbir samo ako hoces da je zenis. ne bi ti dala da je jebes odmah jer je zeljna sve paznje koju nije dobijala, hoce ljubav i ostalo, i zavrsi se na to da ti izgubis godine muvajuci nesto ispod tvoje lige
if meh odusevljena onda jebi, jer oboje to hocete i u prilici ste

...

Osjecanko, da li ces mi doci ...

Heute wollen wir marschier'n,
einen neuen Marsch probier'n,
in dem schönen Westerwald,
ja da pfeift der WInd so kalt.
O, du schöner Westerwald,
über deine Höhen pfeift der Wind so kalt;
jedoch der kleinste Sonnenschein,
dringt tief ins Herz hinein.Und die Grete und der Hans
geh'n des Sonntags gern zum Tanz,
weil das Tanzen Freude macht
und das Herz im Leibe lacht.
O, du schöner Westerwald,
über deine Höhen pfeift der Wind so kalt;
jedoch der kleinste Sonnenschein,
dringt tief ins Herz hinein.Ist das Tanzen dann vorbei,
gibt es meistens Schlägerei,
und dem Bursch, den das nicht freut,
sagt man, er hat keinen Schneid.
O, du schöner Westerwald,
über deine Höhen pfeift der Wind so kalt;
jedoch der kleinste Sonnenschein,
dringt tief ins Herz hinein.

dobar tred

Wenn die Soldaten
durch die Stadt marschieren,
Öffnen die Mädchen
die Fenster und die Türen.
Ei warum? Ei darum! Ei warum? Ei darum!
Ei bloß wegen dem Schingderassa, Bumderassa, Schingdara!
Ei bloß wegen dem Schingderassa, Bumderassasa!
Zweifarben Tücher, Schnauzbart und Sterne
Herzen und küssen die Mädchen so gerne
Ei warum? Ei darum! Ei warum? Ei darum!
Ei bloß wegen dem Schingderassa, Bumderassa, Schingdara!
Ei bloß wegen dem Schingderassa, Bumderassasa!
Eine Flasche Rotwein und ein Stückchen Braten
Schenken die Mädchen ihren Soldaten
Ei warum? Ei darum! Ei warum? Ei darum!
Ei bloß wegen dem Schingderassa, Bumderassa, Schingdara!
Ei bloß wegen dem Schingderassa, Bumderassasa!
Wenn im Felde blitzen Bomben und Granaten,
Weinen die Mädchen um ihre Soldaten.
Ei warum? Ei darum! Ei warum? Ei darum!
Ei bloß wegen dem Schingderassa, Bumderassa, Schingdara!
Ei bloß wegen dem Schingderassa, Bumderassasa!
Kommen die Soldaten wieder in die Heimat,
Sind ihre Mädchen alle schon verheirat´
Ei warum? Ei darum! Ei warum? Ei darum
Ei bloß wegen dem Schingderassa, Bumderassa, Schingdara!
Ei bloß wegen dem Schingderassa, Bumderassasa!

znam da zvuci klisej, ali jednom moras napraviti taj korak i stvarno nemas se cega bojat
uvali joj jezicinu sljedeci put cim budete sami, nema ti sta biti bed

Koliko je vremena proslo od kad se ocek poslednji put javila? Bojim se da nas je zauvek ostavila

youtu.be/FTxetL2ihaw

jebiga, dobro smo poceli

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

Die blauen Dragoner, sie reiten
Mit klingendem Spiel durch das Tor,
Fanfaren sie begleiten
Hell zu den Hügeln empor.
Die wiehernden Rosse, sie stampfen,
Die Birken, die wiegen sich lind,
Die Fähnlein auf den Lanzen
Flattern im Morgenwind.
Morgen, da müssen sie reiten,
Mein Liebster wird bei ihnen sein.
Morgen in alle Weiten
Morgen, da bin ich allein.
Die blauen Dragoner, sie reiten
Mit klingendem Spiel durch das Tor,
Fanfaren sie begleiten
Hell zu den Hügeln empor.

inaće nisam nacist al ova mi je ipak dobra
youtube.com/watch?v=ose6EcF4dps

>novopederi otkriju paste
>novopederi ih pocnu spamovati
>novolederi pocni biti osudjuvani
>novopederi samo nastave jer ih je strah od poraza i sramote

I took her out, It was on New Year’s Eve
Went to Cologne, was full of rapefugees
They started chimping out,
and they took off her pants,
But then I ran to the police

And that's about the time they walked away from me
Nobody helps you if they’re rapefugees
And they’ll just call you a xenophobe
What the hell’s a Glock 19?

Merkel says I should cuck my race.
What's my race again?
What's my race again?

Then later on, on the TV.
All we saw, was miscegeny
It said that blacks were cool, and you should fuck a few
Soon Whites will be minorities

And that's about the time I saw degeneracy
Nobody likes you when it’s 2016
And you think you want to make mixed race kids
What the hell are recessive genes?

The Jews say I should cuck my race
What's my race again?
What's my race again?

(Europe is dying.)

And that's about the time that I was shown the light
Nobody likes you when you run and hide
And you still act like niggers are your friends
What the hell is wrong with you?

My Volk say I should act my race
What's my race again?
What's my race again?

That's about the time that I uncucked myself
No one should be brainwashed to hate themselves
Diversity is just white genocide
Why would you wish that on us?
I would never wanna cuck my race
What's my race again?
What's my race again?
What's my race again?

Eto ga. Eto ga opet. Pogledajte, svi! Postao je to opet! Zar nije on najsmesniji lik ovde? O moj Boze.

Skoro mogu da vidim tvoju pateticnu debelu siluetu u mraku, osvetljenu tvojim kompijuterskim monitorom koji je jedini izvor svetla u tvojoj sobi, smejuci se kao devojcica dok opet pises tu tvoju poruku i radis captcha. Ili mozda i ne radis captcha. Mozda si toliko odvratan NEET da si zapravo platio za Sup Forums pass, tako da samo biras koju ces memu ovaj put. Jedna od onih 'epskih' mema, zar ne? Zamisljam te malog govnara kako se smejes toliko jako dok klikces da ti je poispadao Smoki po podu, ali ok je, tvoja mama ce pocistiti to ujutru. O da, tako je. Jel sam zaboravio da napomenem? Zivis sa mamom. Ti si debeli isprdak, verovatno ju je muka tebe do sada. Toliko ju je muka sto mora da radi sve svaki jebeni dan, svaki dan, za dete koje provodi svo svoje vreme na Sup Forums govnopostajuci. Samo zamisli ovo. Imala te je, i onda je pomislila da ces biti naucnik ili astronaut ili nesto veliko, i onda si postao NEET. Pateticni autisticni NEET. Verovatno place pre nego sto zaspe svaki dan razmisljajuci o tome kako je lose i kako bi zelela da prosto nestane. Ona verovatno ne moze ni da pokusa da prica sa tobom jer sve sto kazes je "ZA TEBE ZA TEBE ZA TEBE." Postao si parodija samog sebe. I to se sve sto jesi. Tuzan mali covek koji se smeje u mraku sam dok se priprema da uziva u istom plesu koji je igrao milion puta do sad. I to je sve sto ces ikad biti.

>kad hrvat kaze da nije nacist

slovenci se pokenjali po smrdljivoj letoniji, alal vera braco

Šta koji kurac si to rekao o meni, kučka mala prokleta? Da znaš, diplomirao sam kao vukovac u mojom klasi u specijalnoj brigadi, i bio sam zapetljan u brojne tajne napade na Al-Kaidu, a imam preko 300 potvrđene ubistva. Ja sam trenirao u gorile rata i ja sam vrh snajperista u celom srpskom oružanih snaga. Vi meni ništa ne značite nego samo još jedna meta. Ja ću vas obrisati sa sveta sa preciznošću koju niko ikada nije videla ranije na ovoj Zemlji, zapamtite moje jebene reči. Misliš da se možeš izvući reći meni takvo sranje preko Interneta? Razmisli ponovo, seronjo. Dok ti i ja govorimo sam u kontaktu sa svojom tajnom mrežom špijuna širom srbija, i tvoja IP-adresa se sada prati tako da bolje se pripremi za oluju, crv jedan smrldljivi. Oluja koja će zbrisati taj jadan stvar koji ti zoveš vaš život. Ti si mrtav jebote, mali. Mogu biti bilo gde, bilo kada, i ja mogu da te ubijem u preko sedam stotina načina, a to je samo golim rukama. Nisam samo intenzivno trenirao u goloruke borbe, imam čak pristup celom arsenala srpskog marinaca i ja ću ga koristiti u punoj meri samo da bi obrisao tvoje jadno dupe sa lica kontinenta, govno jedno pidžavo. Kada bi samo mogao znaš u napred kakva odmazda koja će da se sruši na tvojoj glavi zbog tvog malog "pametnog" komentara, možda bi zadržao taj tvoj jebeni jezik u usta. Ali nisi mogao, niste, a sada plaćaš cenu, prokletan idiot. Ja ću srati bes na tebe, a ti će se udaviti u njemu. Ti si mrtav jebote.

Jetzt kommen die lustigen Tage,
Schätzel, ade,
und das ich es dir auch gleich sage,
es tut mir gar nicht weh.
Und im Sommer,
da blüht der rote, rote Mohn
und ein lustiges Blut
kommt überall davon.
Schätzel ade, Schätzel, ade!Im Sommer, da müssen wir wandern,
Schätzel, ade,
und küssest du gleich einen andern,
wenn ich es nur nicht seh.
Und seh ich's im Traum,
so red' ich mir halt ein,
ach, es ist ja nicht wahr,
es kann ja gar nicht sein.
Schätzel ade, Schätzel, ade!Und kehr ich dann einstmals wieder,
Schätzel, ade.
So sing ich die alten Lieder,
vorbei ist all mein Weh.
Und bist du mir gut
wie einstmals im Mai,
so bleib ich bei dir
auf ewige Treu.
Schätzel ade, Schätzel, ade!

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

da te redpilujem
zene vole paznju i sve sto rade je da bi dobile tvoju paznju (sredjuju se, smeskaju se, izlaze gole etc)
zbog paznje se osecaju mocno i samopouzdano, bez kurca se osecaju tuzno i neispunjeno, treba neci meru
sve ispod 10% paznje upadas u frendzone,
svi iznad znaci:
>znaju njene drugarice da je neko zaljubljen u nju
>dobiju ruzu i stavi je na sred sobe da svi vide
>ne dobiju sms tokom dana i dosadno im je
i druge stvari koje feelsgood za devojku

da bi bio sa nekom, ti moras paznju da postponujes, jer zasto bi ti ona dala bilo sta(picke) ako si ti njoj posvetio svu paznju? bukvalno nemas sta drugo da ponudis

procenat paznje koje trebas da posvetis devojci da bi je smuvao:
> ako je ona average
usamljena: bilo koji %
u potrazi za deckom trebas da joj ponudis vise paznje od ostalih ali manje od 90%,
ako je izasla iz veze dolazis u obzir samo ako ponudis do 20%.

>ako je vrh riba
% je nebitan jer dobija svaki moguci procenat od dosta njih, nastavi da drkas

>ako je popularna qt:
50%. ni manje ni vise.
ako posvetis manje, za nju je jadno da ona juri tebe (a mozda nisi zaintresovan)
ako posvetis previse, postaces nesto cime ce se hvaliti frendovima i nikad te nece shvatiti ozbiljno

>ako je ispod average
case 1: ti si ispod njene lige, ponasaj se kao da je average
case 2: ti si iznad njene lige, ponudis 30% i vidis reakciju,
if preodusevljena: dolazi u ozbir samo ako hoces da je zenis. ne bi ti dala da je jebes odmah jer je zeljna sve paznje koju nije dobijala, hoce ljubav i ostalo, i zavrsi se na to da ti izgubis godine muvajuci nesto ispod tvoje lige
if meh odusevljena onda jebi, jer oboje to hocete i u prilici ste

dajte onu brad pitt pastu

I never thought I’d die in Rome
We put up walls of styrofoam
I traced the flame to find the fuse
Of course it’s always been the Jews

I went to school, got a job
I did my part and still got robbed
The white birth rate can’t carry on
You’ll be sorry when we’re gone

We always conquered when we came
’35 just held such better days
Days when we still felt alive
Back before we took the dive
The world is ours if we want it
And time will tell if we’ll survive
I just can’t wait to see the day
When my people finally awake

I never thought I’d die in Rome
I don’t feel pride in my own home
I love my people and wish them well
But everyone else can go to hell

Let’s close it off, board it up
Simple laws are not enough
To keep these savages at bay,
Mr. Trump please take these men away

We always conquered when we came
’35 just held such better days
Days when we still felt alive
Back before we took the dive
The world is ours if we want it
And time will tell if we’ll survive
I just can’t wait to see the day
When my people finally awake

We always conquered when we came
’35 just held such better days
Days when we still felt alive
Back before we took the dive
The world is ours if we want it
And time will tell if we’ll survive
I just can’t wait to see the day
When my people finally awake

Moja tri najdraža filma? Pa ono, znaš, Seven Samurai, Oldboy i Ikiru. Znaš li uopće tko je bio redatelj Seven Samuraia i Ikirua? Ne, vjerojatno ne znaš. Pa, to je čovjek po imenu Akira Kurosawa i ne očekujem da znaš tko je on jer si ti ipak djevojka i vjerojatno ne gledaš filmove koji su izašli prije 2000. Voliš filmove? Sumnjam u to, droljo, ti voliš flickove. Gledaš sranja poput Adama Sandlera i Kevina Harta. Što ja gledam? Ja gledam prave filmove. Filmove koji imaju preciznu filmografiju. Filmove koji su dovoljno vrijedni da ih se gleda u najprestižnijim kinima diljem svijeta. Kladim se da ne znaš ijedan japanski film. Ring se ne računa, zašto? Zato jer se ne računa. Filmovi strave su loši, ne mogu biti dobri, jedino ako nije The Thing u pitanju. Carpenter je majstorski režiser, jesi uopće gledala Escape From New York? Ne, naravno da nisi. Jesi igrala Metal Gear Solid igre? Vjerojatno nisi jer si djevojka koja cijelo vrijeme provodi na facebooku diskutirajući sa šupcima umjesto da cijeniš genijalan um koji je Hideo Kojima. Nego, da se vratimo na temu. Seven Samurai je najbolji film svih vremena i američke verzije tog filma su dobre, no nisu na razini Kurosawe. Jesi gledala Veličanstvenu Sedmoricu? I ne, ne verzija s Denzelom Washingtonom, iako je dobar glumac no šteta što je crnčuga, i ona bijedna isprika za glumca po imenu Chris Pratt. Govorim o originalu Stevea McQueena iz 1960. Da, naravno da ga nisi gledala, kladim se da nisi ni gledala ijedan vestern. I Back To The Future 3 se ne računa jer je sranje, samo jedinica i dio vezan za 2015. iz nastavka valjaju.
Odi u kurac, droljo jedna, nemaš pojma o pravim filmovima. Vrati se kad si pogledala cijeli azijski kanon i onda odi gledati Das Boot. Inception nije umno – savijajući film, 2001: A Space Odyssey je. Ali nemoj se njime zamarati, previše je težak za nekog poput tebe. Sad mi popuši kurac, može?

danas, 12. rujna 2017., je imendan svima koji se zovu: Anamarija, Beata, Benedikta, Blaženka, Dubravko, Gvido, Inviolata, Jana, Janko, Jano, Lina, Maca, Maja, Maka, Mani, Manja, Mara, Mara, Mare, Marela, Mareta, Marica, Marija, Marijan, Marijana, Marijeta, Marijica, Marika, Marinko, Mario, Mariofil, Marita, Mariška, Marja, Maro, Maroje, Maša, Meri, Merilin, Merina, Merinka, Mica, Mija, Mima, Mimi, Mimica, Minka, Mirjana, Regina, Rika, Rozamarija i Vladislava

Schwarzbraun ist die Haselnuss,
schwarzbraun bin auch i, ja i,
schwarzbraun muß mein Madel sein,
gerade so wie i.
Holderi juvi juvi di ha ha ha,
holderi juvi juvi di ha ha ha !
holderi juvi juvi di ha ha ha,
holderi juvi juvi di!Mädel hat mir Busserl geb'n,
hat mich schwer gekränkt, ja kränkt,
hab ich's ihr gleich wiedergeb'n,
ich nehm ja nichts geschenkt.
Holderi juvi juvi di ha ha ha,...Mädel hat nicht Hof noch Haus,
Mädel hat kein Geld, ja Geld.
Doch ich geb es nicht heraus
für alles auf der Welt.
Holderi juvi juvi di ha ha ha,...Schwarzbraun ist die Haselnuß,
schwarzbraun bin auch i, ja i,
wenn i eine heirat'n tu,
so muß sie sein wie du.
Holderi juvi juvi di ha ha ha,...

ja se zovem ljuba

nemoj ti meni opa

Brate i to moje paste su do jaja....lepo ja napisem, nego niko me ne kapira ozbiljno jer prvo i jesam iskoristio ove sve kurtone na jebanje zaista ali mi ne veruju a nije ni bitno. Drugo vozio sam i jurcao ribe danas....trece i imam par flasa ovog vina koje kosta....i ja sada smaram sa svime time autiste koji bleje ovde.
ALI, kazem ALI kada krenem da pricam ozbiljno i da se udubim i budem ok, pristojan itd...veruj mi da mozes mnogo toga cuti od mene, kako god. Ja nemam pastu, da imam okacio bih. Sinoc sam krenuo o zivotnoj filozofiji ali nikog ne boli kurac.
Najbolje okaciti zabu i napisati nesto tipa:
SMRT DIJASPORI

I to treba da bude "post"....

>Mariofil
jel to stvarno ime
ko je tu lud

ti filmovi se vrte svakih par mjeseci na hrtu 3

In Sanssouci am Mühlenberg,
Da steht ein altes Haus,
Dort schauen schon des Morgens früh
Zwei schöne Mädchen raus.
Die eine heißt Veronika,
Die andere Marie,
Zwei Mädelchen wie Milch und Blut,
Der Stolz der Kompanie.
Wenn straff die Kompanie marschiert
Im Gleichschritt monoton,
Am Mühlenberg, da wird gerührt
Nach alter Tradition.
Den einen grüßt Veronika,
Den anderen Marie.
Das ist der schönste Augenblick
Der ganzen Kompanie.

Und komm ich als Reservemann
Einst in die Garnison,
Dann gehe ich nach Sansouci
Aus alter Tradition,
Und grüße die Veronika
Und grüße die Marie,
Und warte, bis vorüberzieht
Die alte Kompanie.

youtube.com/watch?v=Q8I1ImzoXvU

Pa sta sam slagao degencino, lakse ti je tako izgleda, mislio sam da me trolujes ali ti si u stvari duboko bolestan pacenik kome bog ili dnk lutrija nije podarila nista, kao 7 i 2razlicith boja u pokeru dobiti, znaci najgore karte.
Ne verujes ni u sta jer nista nisi ni video.
Nista nisi ni doziveo, uvek si bio lik koji sam jede u skoli, koga nikada ne zovu za sport, nikada na rodjendane, nisi ni inteligentan pa da si barem onaj kucni genije koji nesto napravi pa vestacki stvori nesto sto treba da lici na zivot.
Verovatno i lose zdravlje, visina, debljina, mali kurac, ruzan izgled, sto je najgore psihicki extremno sjeban, kapiram da bi dobio povecu dijagnozu zivota mi!!
Poenta zivota gde je ljubav i u smislu sexa, i smeha i druzenja i veze sa devojkom i kroz rad i umor i kroz lepe trenutke/putovanja/zurke ti nisi osetio.
Ti si bukvalno duh, lik koga niko ne komentarise ako gleda slike iz skole, negativni u mladosti zlostavljani nesposobnjakovic.
I ne osecam se bolje NIKAKOOOOO na internetu sto "lazem", kada je zezanje je ok, ali ti si nesto skroz drugom ovde nema fora kao da je to neko drugi.
Bosanac je vrlooooo slican, cim gura onoliko edgy da bude znaci da ga DUBOKO poremecuje ovo pisanje moje po neetarama, sto anoni kazu, samo napred, zaista i treba, od pocetka zivota gradis svoj zivot pisajuce po sebi i dosao si do tacke kada ce ostali pisati po tebi, ZNAM veruj mi.
Evo jos malo guzobola, ima ovde par "tisuca" evra

znači nisi ok kužim vjerojatno si i djevac da pogodim nikad se nisi poljubio
vjerojatno niti nemaš prijatelja baš kamoli ženskih
neželim te vrijeđat to se sve da promjenit samo sada shvačam od kud ti ta razmišljanja

t.ljuba

dobro vece ovde radojka iz klagenfurt-a zanima me za sina on je rodjen dvaestreceg petog sedamdeset devete u pet po podne, zanima me za posao i za ljubav hvala

da vas redpilujem
zene vole paznju i sve sto rade je da bi dobile tvoju paznju (sredjuju se, smeskaju se, izlaze gole etc)
zbog paznje se osecaju mocno i samopouzdano, bez kurca se osecaju tuzno i neispunjeno, treba neci meru
sve ispod 10% paznje upadas u frendzone,
svi iznad znaci:
>znaju njene drugarice da je neko zaljubljen u nju
>dobiju ruzu i stavi je na sred sobe da svi vide
>ne dobiju sms tokom dana i dosadno im je
i druge stvari koje feelsgood za devojku

da bi bio sa nekom, ti moras paznju da postponujes, jer zasto bi ti ona dala bilo sta(picke) ako si ti njoj posvetio svu paznju? bukvalno nemas sta drugo da ponudis

procenat paznje koje trebas da posvetis devojci da bi je smuvao:
> ako je ona average
usamljena: bilo koji %
u potrazi za deckom trebas da joj ponudis vise paznje od ostalih ali manje od 90%,
ako je izasla iz veze dolazis u obzir samo ako ponudis do 20%.

>ako je vrh riba
% je nebitan jer dobija svaki moguci procenat od dosta njih, nastavi da drkas

>ako je popularna qt:
50%. ni manje ni vise.
ako posvetis manje, za nju je jadno da ona juri tebe (a mozda nisi zaintresovan)
ako posvetis previse, postaces nesto cime ce se hvaliti frendovima i nikad te nece shvatiti ozbiljno

>ako je ispod average
case 1: ti si ispod njene lige, ponasaj se kao da je average
case 2: ti si iznad njene lige, ponudis 30% i vidis reakciju,
if preodusevljena: dolazi u ozbir samo ako hoces da je zenis. ne bi ti dala da je jebes odmah jer je zeljna sve paznje koju nije dobijala, hoce ljubav i ostalo, i zavrsi se na to da ti izgubis godine muvajuci nesto ispod tvoje lige
if meh odusevljena onda jebi, jer oboje to hocete i u prilici ste

ja sam devac

ma boli me pichka bre

probudite me kad novopederi odu

Schatz, ach Schatz, reise nicht so weit von hier
Im Rosengarten will ich deiner warten
Im grünen Klee, Im weißen Schnee.
Drum, Mädchen, weine nicht, sei nicht so traurig,
Mach deinem Musketier das Herz nicht schwer,
Wenn wieder Frühling ist, kehr´ ich ja wieder
Wisch dir die Tränen ab und wein nicht mehr.
Auf mich zu warten, das brauchst du ja nicht.
Nimm einen Reichen, nimm deinesgleichen,
Mir eben recht, mir eben recht.
Drum, Mädchen…
Ich heirat nicht nach Geld und Gut.
Ein treue Seele, die ich mir erwähle,
Wer´s glauben tut, wer’s glauben tut.
Drum, Mädchen…
Wer’s glauben tut, ach der ist weit von hier
er ist in Schleswig, er ist in Holstein
er ist Soldat, Soldat ist er
Drum, Mädchen…
Soldatenleben, ei das heißt lustig sein
Da trinken die Soldaten zum Schweinebraten
Champagnerwein, Champagnerwein
Drum, Mädchen…
Champagnerwein, ei das ist ein guter Wein
Drum laßt uns trinken und wacker einschenken
und lustig sein – und lustig sein
Drum, Mädchen…
Soldatenleben, ja das heißt traurig sein
wenn andere Leute schlafen, da müssen sie wachen
müssen Schildwache stehn, Patrouille gehn
Drum, Mädchen…
Schildwach zu stehen, das brauchst du ja nicht
wenn dich die Leute fragen, dann sollst du sagen
Schatz, du bist mein und ich bin dein
Drum, Mädchen…
Wer hat denn dies schöne, dies schöne Lied erdacht
Drei Goldschmiedsjungen, die habens gesungen
in dunkler Nacht, auf kalter Wacht
Drum, Mädchen…

dodi za sat vremena, skola je sutra

Alle aufgepasst! Alle Tritt gefasst!
Wir marschieren in Reih und Glied.
Alle aufgepasst! Alle Tritt gefasst!
Kennt ihr das Funkerlied?
Von der Funkerei
Und der Liebe nebenbei
Singt alle fröhlich mit,
Singt, Kameraden, mit:

*In dem Städtchen wohnt ein Mädchen,
Und das lieben wir so sehr,
Denn es hat zwei blaue Augen,
Blonde Haare, siebzehn Jahre -
Sag', was wollen wir noch mehr,
Wir Funkersoldaten?

*(Denn wir sind ja von der L.N. Kompanie,
Und wir geben stets: "Ich liebe, liebe Sie",
Und alle Mädel hören mit.
Di da di dit, di da di dit!)x2

Ist der Dienst auch schwer,
Drückt das Schießgewehr,
Wir verzagen alle nicht;
Ob auch schmerzt die Hand,
Ob auch knirscht der Sand,
Der Schweiß strömt vom Gesicht.
Dann ertönt ein Lied
Wie von selbst durch Reih und Glied.
Singt alle fröhlich mit,
Singt Kameraden, mit:

Wiederholung*

Ist der Sonntag da,
Geht es mit Hurra
In das Städtelein hinein.
Jeder zeiget dann,
Dass er tanzen kann
Mit den schönen Mägdelein.
Wenn die Geige singt
Und ein Walzerlied erklingt,
Dann singen alle mit,
Dann singen alle mit:

vracam se za dva ipak, imam nesto, pa se onda druzimo

jel ima vece ljudine?

>biti toliki pacenik da te anonimni lik iz druge zemlje trigeruje
>pljuvati po njemu svaki dan a 99% toga ni ne vidim je i ne dolazim non stop
>otici u toliku krajnost da cuvas njegove postove i slike
>otici jos u vecu krajnost da to kacis stotine puta dnevno
>otici jos dalje u dubiozu licnog guzobola da se sprdas sa tudjom smrcu i nesrecom gde je mlad momak poginuo
>cuvati i sliku mrtvog lika koga ne znas kao i moje
Auuuuuuuu jebote koji si ti mentalni midget, znaci ne znam prosto koji je to nivo patologije, ti si bolestan mentalno i to ne kazem jer sam "trigerovan", navikao sam na tu "foru" sa Djoletom ne mogu 100x da se pecam vec sam cekao samo da vidim odgovor tvoj.
Cak mi te je i zao, kunem ti se u tog decka ciju si sliku ostavio da te zaista zalim.
Ne smem ni da zamislim koliko su tvoji roditelji "Ponosni" na sina.
Jebote ti si debil koji mi je odgovorio pre 2meseca kada smo se prozivali sa
>ovu rundu si dobio ali bili smo blizu
Iskreno vise mi je tuzno ovo sto ti pisem nego sto je smesno, jasno mi je kao dan da si neki pacovcic od muskarica ali nemam reci sta pametno vise.
Pomozi sebi, ozbiljno ti kazem, nije sarkazam.

ko je ovo pisao neki /ex-yu/ psihijatar mozda?

da te redpilujem
zene vole paznju i sve sto rade je da bi dobile tvoju paznju (sredjuju se, smeskaju se, izlaze gole etc)
zbog paznje se osecaju mocno i samopouzdano, bez kurca se osecaju tuzno i neispunjeno, treba neci meru
sve ispod 10% paznje upadas u frendzone,
svi iznad znaci:
>znaju njene drugarice da je neko zaljubljen u nju
>dobiju ruzu i stavi je na sred sobe da svi vide
>ne dobiju sms tokom dana i dosadno im je
i druge stvari koje feelsgood za devojku

da bi bio sa nekom, ti moras paznju da postponujes, jer zasto bi ti ona dala bilo sta(picke) ako si ti njoj posvetio svu paznju? bukvalno nemas sta drugo da ponudis

procenat paznje koje trebas da posvetis devojci da bi je smuvao:
> ako je ona average
usamljena: bilo koji %
u potrazi za deckom trebas da joj ponudis vise paznje od ostalih ali manje od 90%,
ako je izasla iz veze dolazis u obzir samo ako ponudis do 20%.

>ako je vrh riba
% je nebitan jer dobija svaki moguci procenat od dosta njih, nastavi da drkas

>ako je popularna qt:
50%. ni manje ni vise.
ako posvetis manje, za nju je jadno da ona juri tebe (a mozda nisi zaintresovan)
ako posvetis previse, postaces nesto cime ce se hvaliti frendovima i nikad te nece shvatiti ozbiljno

>ako je ispod average
case 1: ti si ispod njene lige, ponasaj se kao da je average
case 2: ti si iznad njene lige, ponudis 30% i vidis reakciju,
if preodusevljena: dolazi u ozbir samo ako hoces da je zenis. ne bi ti dala da je jebes odmah jer je zeljna sve paznje koju nije dobijala, hoce ljubav i ostalo, i zavrsi se na to da ti izgubis godine muvajuci nesto ispod tvoje lige
if meh odusevljena onda jebi, jer oboje to hocete i u prilici ste

In einem Polenstädtchen
da lebte einst ein Mädchen,
die war so schön.
|: Sie war das allerschönste Kind,
das man in Polen findt.
Aber nein, aber nein, sprach sie,
ich küsse nie. :|Wir spielten Schach und Mühle
und sie verlor beim Spiele
ihr ganzes Geld. -
|: Ich zahl dir alle deine Schuld
um eines Kusses Huld:
Aber nein, aber nein, sprach sie,
ich küsse nie! :|Ich führte sie zum Tanze,
da fiel aus ihrem Kranze
ein Röslein rot.
|: Ich hob es auf von ihrem Fuß,
bat sie um einen Kuß:
Aber nein, aber nein, sprach sie,
ich küsse nie! :|Und als der Tanz zu Ende,
reicht sie mir beide Hände
zum Abschied hin:
|: Komm her, du stolzer Kanonier,
bekommst den ersten Kuß von mir,
vergiß Maruschka nicht,
das Pölenkind. :|Und als ich kam nach Polen,
Maruschka mir zu holen, -
Ich suchte hier und suchte dort,
|: ich suchte sie an jedem Ort,
ich fand Mamschka nicht,
das Polenkind. :|In einem kleinen Teiche,
da fischt man eine Leiche,
die war so schön.
|: Sie trag 'nen Zettel in der Hand,
darauf geschrieben stand:
Ich hab einmal geküßt
und schwer gebüßt. :|

niste me ponudili ni chashom ex-yu soka od kako sam doshao owde

uh sad ce pismeni, samo da pocne oktobar, oa ce ovi letopederi konacno nestati

ne kapiram samo zasto su OVI letopederi ovoliki rak
ja nisam divljao ovoliko i bio degen kad sam prvi put dosao ovde, lurkovao sam dobar deo vremena

ponudicu te jednim sukom ako to zelis

ja sam divljao samo jedan dan
nakon toga, niko mi nije podario (you) tako da sam redje postao i vise lurkao

ah, to su bila vremena
zelim stari eksju

Ade, mein liebes Schätzelein,
Ade, ade, ade,
Es muß, es muß geschieden sein
Ade, ade, ade,
Es geht um Deutschlands Gloria,
Gloria, Gloria,
Sieg Heil! Sieg Heil! Viktoria!
Sieg Heil! Viktoria!

Visier und Ziel sind eingestellt
Ade, ade, ade,
Auf Stalin, Churchill, Roosevelt,
Ade, ade, ade,
Es geht um Deutschlands Gloria,
Gloria, Gloria,
Sieg Heil! Sieg Heil! Viktoria!
Sieg Heil! Viktoria!
Wir ruhen und wir rasten nicht
Ade, ade, ade,
Bis daß die Satansbrut zerbricht,
Ade, ade, ade,
Es geht um Deutschlands Gloria,
Gloria, Gloria,
Sieg Heil! Sieg Heil! Viktoria!
Sieg Heil! Viktoria!

Reich mir die Hand zum Scheidegruß
Ade, ade, ade,
Und deinen Mund zum Abschiedskuß
Ade, ade, ade,
Es geht um Deutschlands Gloria,
Gloria, Gloria,
Sieg Heil! Sieg Heil! Viktoria!
Sieg Heil! Viktoria!

cudno mi da srbi nemaju nijednu dobru navijacku pjesmu
dinamo ima puno bolje navijacke pjesme

cifre

anone ti si nam spas od novopedera

shuknem ti ga u senfaru

vas problem sto ste slali link za ex yu klincima u Sup Forums i Sup Forums

karam se sa tackastom (keva od tackastog)

ja slao nisam nista

da vas redpilujem
zene vole paznju i sve sto rade je da bi dobile tvoju paznju (sredjuju se, smeskaju se, izlaze gole etc)
zbog paznje se osecaju mocno i samopouzdano, bez kurca se osecaju tuzno i neispunjeno, treba neci meru
sve ispod 10% paznje upadas u frendzone,
svi iznad znaci:
>znaju njene drugarice da je neko zaljubljen u nju
>dobiju ruzu i stavi je na sred sobe da svi vide
>ne dobiju sms tokom dana i dosadno im je
i druge stvari koje feelsgood za devojku

da bi bio sa nekom, ti moras paznju da postponujes, jer zasto bi ti ona dala bilo sta(picke) ako si ti njoj posvetio svu paznju? bukvalno nemas sta drugo da ponudis

procenat paznje koje trebas da posvetis devojci da bi je smuvao:
> ako je ona average
usamljena: bilo koji %
u potrazi za deckom trebas da joj ponudis vise paznje od ostalih ali manje od 90%,
ako je izasla iz veze dolazis u obzir samo ako ponudis do 20%.

>ako je vrh riba
% je nebitan jer dobija svaki moguci procenat od dosta njih, nastavi da drkas

>ako je popularna qt:
50%. ni manje ni vise.
ako posvetis manje, za nju je jadno da ona juri tebe (a mozda nisi zaintresovan)
ako posvetis previse, postaces nesto cime ce se hvaliti frendovima i nikad te nece shvatiti ozbiljno

>ako je ispod average
case 1: ti si ispod njene lige, ponasaj se kao da je average
case 2: ti si iznad njene lige, ponudis 30% i vidis reakciju,
if preodusevljena: dolazi u ozbir samo ako hoces da je zenis. ne bi ti dala da je jebes odmah jer je zeljna sve paznje koju nije dobijala, hoce ljubav i ostalo, i zavrsi se na to da ti izgubis godine muvajuci nesto ispod tvoje lige
if meh odusevljena onda jebi, jer oboje to hocete i u prilici ste

ne mogu verovati da moja pasta prolazi kao tahi pasta
veoma sam srecna sada

Jeбo вaм Taчкacти cвe живo и мpтвo штo вaм пocтoји нa cвeтy!

sto je drzava manja, to je Evropskoj Uniji draza

Unija ne voli velike drzave, velike drzave su opasne po covjecanstvo

i nas kad usitne onda ce nam dozvolit da se pridruzimo

usro sam ti se u usta

srbija smrdija haha

SRBIJA RUSIJA

NE TREBA NAM UNIJA

kako da ne pa uskoro ce prihvatit srbiju i onda ce napokon svi u srbiji morat bit tolerantni prema homicima i transseksualcima

mislis prema hrvatima

2020 ulazi Srbija u EU, tako je na Football Manageru jos od FM12, a svi znamo da FM nikad ne laze.

vi ste mi jedini prijatelji

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

>USTAŠKA lezba im je premijerka

vucic kaze vec ove god

...

Da jebem