Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

expatica.com/ch/employment/minimum-wage-switzerland-average-salary-in-switzerland_995110.html
twitter.com/SFWRedditVideos

Bonjour!

Rázom a fenekem Bébi!!!

...

Svjáci user, itt vagy?

Oui!

3 200 frankból meg lehet élni bázel közelében? Nincsenek nagy igényeim és tudok főzni is

szóval se a parfüm se az egér sem olcsóbb nálunk

Megkérdeztem a kollégàmat. Azt mondta, hogy lehetséges, de nagyon nehéz. Ha nincs kocsid akkor egyszerübb, de úgy sem könnyü. Szerinte minimum 4500 frank. Föleg bázel környékén. Tudod, én nem élek itt, de ahogy látom elég drága itt minden.
Viszont az megoldás lenne, hogy németben élsz és bázelben dolgozol.
th;no lehetsèges, de szegény lennél.

Zurich's Office for Economy and Labour publishes an annual report outlining salaries in Zurich for almost every profession; the Lohnbuch 2017 (in German) includes data on typical salaries based on age and experience. Below are some examples of monthly salaries based on nationwide recommendations or averages of first-year salaries.

Profession

Monthly salary in CHF
Hairdresser CHF 2,601
Florist CHF 3,800
Graphic designer CHF 3,800
Shop assistant CHF 3,900
Carpenter CHF 4,018

expatica.com/ch/employment/minimum-wage-switzerland-average-salary-in-switzerland_995110.html

>nagyon nehéz

mond neki hogy jöjjön ide ha szeretné látni mi nagyon nehéz

Ja igen. Angelo kollégám senior engineer ezt hozzá kell tenni.

Akik szidják Rákosit...
Azoknak mondanám, hogy vannak emberek (pl.:én), akik tartják, hogy igenis voltak momentumai a rákosi-korszaknak, amik nagyon-nagyon pozitívak, és miután az értelmes kommunisták (pl.:én) nem ócsárolják a ti véleményeteket, mert ahhoz jogotok van, szerintem elvárható lenne, hogy ti se ócsároljátok azt a rendszert, amiben mi hiszünk, mert ez így korrekt. A nemtetszéseteket ugyanis tisztességesebben is lehet közölni.

>irónia nélkül védi Rákosit
>irónia nélkül védi az ÁVH-t és az általuk elkövetett kínzásokat és terrort
>irónia nélkül támogatja az ideológiai alapú cenzúrát
>mindezek fényében ő "értelmes kommunistának" vallja magát, ami oximoron
Reménykedem, hogy nem kell arra utalnom, mekkora retardált vagy, mert rájössz magadtól is. Nincs olyan, hogy értelmes kommunista.
Vagy ez, vagy egy nyugger megtalálta a 4tesót.

hogy lehet valaki unirónikusan 20+ évesen szűz?
ugye ti csak mémeztek?

Szerintem ez valami facebook komment volt valami nyuggertöl. (Esetleg tudatlan tinitöl)

Salsás kizombás anonoktól kérdezem, nálatok hogyan hat a lelkiállapotra a kekszuális táncikálás? Tegnap voltam olyan órán, ahol sokkal nyíltabb volt az érzések meg a szexualitás megélése, és hát nálam felerősítette a hiányérzetet, ahelyett, hogy levezette volna. Idővel javulhat ez valamit? (azon kívül, hogy utána kiverem és kész?)

Jakabszállás az autizmus melegágya országunkban.
Minden Jakabi, akt ismerek egy csököttagyú autista fasz.

táncizni azért jár mindenki hogy ismerkedjen, maga a tánc előjáték a szekszhez

vagyis, ha nem fogsz helyeskét akkor az olyan mintha vernéd a kukid de sose engednéd magad elélvezni, bizonyos fokú mazochizmus

Köszi
Nem hosszú távú lenne amúgy, csak szakmai gyakrolatra lenne fizetés, egy nagyon jó helyen

De gondolom akkor fizetnék a szállást, napi legalább egy kaját, stb. Nem? Mert úgy már nem rossz.

>nyilvánvaló csalira válaszol
első napod az interneten?

>Salsás kizombás anonok
mi a fene, ilyenek is vannak?

Szerintem nem, ez van a kiírásban
Glasdooron láttam a pontos összeget

Ja és igen, nem bázel, hanem genf

Istenem annyira utálom a szűzeket. Nem tudok mit tenni, ránézek valakire és kilóméterekről látszik hogy mekkora szűz. Az egész kisugárzásából, a testbeszédéből, a kommunikációjából árad hogy egy örök vesztes, örökké pótolhatatlan űrrel a szívében kell leélnie az életét. Ránézek egy ilyenre, és elfog az undor; felfordul a gyomrom, nem érzek mást, csak mély megvetést. Én már 12 éves koromban hátra tett kézzel pörgettem a farkamon a csajokat, ezek a vesztes emberek pedig élik az életüket 20+ évesem, és már annyira eltávolodtak a lehetőségtől is, hogy valaha megváltozzon az életük, hogy valószinűleg azt se tudnák már, mint tegyenek egy nővel. Egyszerűen undorítóan szánalmas.

A travel expenses alatt mit ért? A napi közlekedést, vagy az egyszeri kiutazást?
A lényeg az, hogy meg tudsz élni belöle, csak magyarként kell élned. Amihez talán hozzá vagy szokva. Én mennèk. Jól mutat az önéletrajzban, és simán megtanulsz franciául.

Na, erre lehet mennék ha normálisan fizetnek

hitler vagyok

csak nem részecskéket szeretnél ütköztetni?

Szakmai gyakorlatra még akkor is megéri kimenni ha ráfizetsz mert jól mutat az önéletrajzban

kéne Enzsivel baszni

rusnya narancsbőrös proli

Az ember aki megette a saját fiát

>sosem kelsz fel reggel arra, hogy Enzsi forró habteste hozzád dörgölőzik
Mi értelme az életnek?

Jó posta

mi?

konzergyári dolgozó kiéli gyerekkori álmait az arckönyvön, nincs ebben semmi meglepő

például van egy ismerősöm aki egy csúnya nő és a gyerekét már 10évesen kurvának öltözteti

Szerintem csak az oda-vissza út

Lehet :^)

Mondasz valamit

van esélyed bekerülni amúgy? azt gondolná az ember hogy oda csak ilyen elite többszörös verseny részvevő és nyertes emberkéket fogadnak akik már csecsemő koruktól a pályára készültek

nem hiszem hogy oda fog menni viszont egyébként nem olyan nehéz

ölni akarok

Egyél olyan sokat hogy meghalj.

de én nem akarok enni

Annyit evett ember a saját fiából hogy mindkettő meghalt

az ember aki megette a saját paradicsomos rántottáját és nagyon jóllakott

Az ember aki úgy bekúrt tegnap este hogy a 12.30as óráját lekési.

az elég nagy nyomorék lehet

az ember aki fogja magát és most hazamegy melóból

Nem, az én vagyok. :DDD

hogyhogy

Az ember aki az ágyában feküdt a terrortámadás ideje alatt.

értesítettem a TEK-et

picsa

mérési hiba

Az Index Meghatározta Hogy Fognak Kinézni a Magyarok 2050-ben és az Eredmény Gyönyörű

na, reggel csakazértis beiktattam egy kis hátazást, este tuti dálni fognak a munkahelyeskék :DD

milyen terrortámadás

Sok kábszi.
Elkezdtem inni a gólyatársaimmal, lájtosan bekúrtam, aztán egy felsőbbéves haverom rámírt, hogy szálljak be egy cigibe. Na az a cigi kettő lett, de utána még mentem velük tovább inni, aztán abban a kocsmában találkoztam egy perzsa haverommal meg az ő másik perzsa haverjával. Elkezdtem velük dumálni aztán mondták, hogy menjek át velük egy másik kocsmába, mondom OK. Bemegyünk, meghív a haverom egy sörre, meg csocsózunk, erre az egyik kitalálja, hogy menjünk ki cigizni. Elszívunk egyet, veszi elő a srác a másodikat, látom, hogy az már nem sima cigi. Megkérdezem milyen erős, mert én az itteni szarokhoz vagyok szokva, azt mondja ez jó lesz. Elszívjuk, nem érzek semmit. Induljunk el a bulihelyre. Lesétálunk, közbe beszélgetek azzal a sráccal, akit előtte nem ismertem, hogy mi a kedvenc piám, mondom neki sör vagy tequila. Odaérünk, elmegyek hugyozni, mire végzek áll a srác a pultnál egy sörrel meg egy tequilával, hogy igyak. Na amikor azt leküldtem, szimultán beütött szerintem a fű is, amit előtte szívtunk, így sikerült olyan szinten szétesnem, hogy éreztem, lehet el kéne indulni haza, de az is csoda, hogy kiértem egyáltalán.

Adott a srác valami nagyon illatos cigit is, amit itthon nem is lehet kapni, hogy majd másnap szívjam el, mert attól meggyógyulok. Kíváncsi leszek.

mér lennél jobban egy cigitől?

Nem tudom, de azt mondta, és tanult pár évet fogorvosnak, úgyhogy megbíztam a orvosi szakvéleményében. Így ahogy szívtam, lehet placebo, de kicsit mintha tényleg jobban lennék.
Amúgy arra jöttem rá, hogy bekúrva elég nehéz az angol.

jöttök runescapezni? :D

nekem nem szokott gondot okozni
igazából csak akkor szoktam angolul beszélni amikor részeg vagyok

Hogyhogy?

mert olyankor szoktam overwatchozni néhány amerikai lánnyal :D

Nekem könnyebb részegen az angol, mert olyankor leszarom a nyelvtant. Mostanában a francia részeg van.

Hát nem tudom. Akkor lehet annyira romon voltam, hogy magyarul se tudtam volna.

Ja, azt ismerem én is.

nagyon helyes, hajrá tesi :D

>romon voltam

a halálos ágyadon lennél már

Hogyhogy?

halat meg egyéb vízi élőlényeket csak a bomlott elméjű korcsok szeretik

Nem olyan vészes. A tanszékről elvileg voltak már páran.
Meg az is segít, hogy az ott dolgozók 70%-a infós.

na megjöttem
jézusom micsoda undarázs geci

ne törődj vele

voltmá

vége a hétnek, most utazom haza és gyönyörűségesen kiverem végre mert szétdurrannak a heréim

heló megjöttem :D
minden nap az egytemen meghal egy kicsi a lelkemből lmao
lol mire lediplomázom egy teljesen reményvesztett megkeseredett cinikus leszek ha ez így megy tovább lol haha

ratyi

lol nyomi

Na tesik, ma lesz az utolsó napja egyetemi napoknak
gyertek serényen mi le is bontjuk az egészet a végére, akkora veretés lesz :D

dögölj meg

öld meg magad szar

fordulj fel te patkány

a szociológia vagy a geológia diploma a jobb?

Nyomjad Tesi! De aztán a tanulás is ekkora lelkesedéssel menjen!

>egyetemről kibukott selejt beszél a tanulásról

ezek

végzős vagyok
kb már csak diplomát kell írnom
ez a félév már csak egy diadalmenet :D

nekem is :D
csak nem most hanem a következő félévben és most passzívon vagyok :D

Lehet, hogy pont ettöl van értelme.

kussoljál már idióta buzi

Ne erölködj ennyire tesi, mert kijön az aranyered lol szakadok

mi értelme az életnek

nyomiként semmi

és normiként?

úgy van

de mi

lehet sokat normisokdni