Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=nY8vFu91r5I
youtube.com/watch?v=3m-_VnU9-iI
twitter.com/NSFWRedditImage

A nap kérdése: Nem mosogattam el tegnap se bögrét, úgyhogy megint üvegpohárban kell megcsináljam a kávémat.

...

az instant kávé nem kávé

hogyhogy?

heló :D

:D

Anyád se kurva, mégis leszopik ha meghívom egy kisfröccsre.

megyek emelni :D

én csak szúrom magam :D

hát ez nagyon vicces volt
ÖMM

rázom a fenekem!

hogyhogy?

hát nem volt vicces

hogyhogy?

>leszopik

te cigány vagy

az ilyen instantkávé szűrcsölő proligecik kerülnek majd először a gázkamrákba

hitler vagyok

Tanulj meg magyarul, kis ratyi.
LOL DE MÉRGES A SZŰZ

és még undarázs is a falusi tonyó, hogy pusztuljál el rákban a családoddal együtt, szarházi köcsög
átok

olyan van hogy szopik meg olyan hogy leszop
ömm

Utolsó napom asvájcban! És most egy hét szabadság!

Az ember aki megette a saját fiát

hogyhogy? :D

egyszerűbb :D

ha megszurkálom magam anyám varrótűjével én is izmos leszek?

attól nem :D

akkor mitől leszek az?

lehet igazad van :D

hát ha injekciós tűvel szúrod magad amiben megfelelő szer van

Hogy lehetséges időt szerezni az emelésre, a temérdek etyetemi feladatra és a munkára?

ne legyél csicska

és mi a megfelelő szer?

mittomén menj el valami drágább kondiba a vécére és ott biztos lesznek akik szúrnak
azoktól kérdezd

de te akkor nem is szúrsz?

>sufnibuzulás

de :D

>tfw not hungary

delet

Ne legyen béen, barátok

hogyhogy?

Tyú gec, baszatós volt az nb/akph tegnap, nincs hangom, és nagyon másnapos vagyok. És egy helyeske is hozzám dörgölte a seggét.

Haha, OK. :DD

mi a fasz bajod van?

>buta normi nem tudja, hogy a gorilláknak kicsi a faszuk

Baeg

én se tudtam:D
mennyire kicsi?

iligy fehér fijú detektálva

Pipa hől

Egy libsi femináci lány ismerősöm tegnap este küldött egy snappet hogy füvezik és a Rick and Mortyt nézi, mire ma válaszul bemásoltam a reddites copypastát, szép lassan, darabonként, mintha én írtam volna, és az utolsó mondat túlfűtött szexizmusán (kb annyi hogy csak olyan párt keresek magamnak aki IQban maximum 5 ponttal tér el tőlem, lehetőleg alsó irányban) annyira berágott, hogy azt írta, itt van vége a beszélgetésünknek :DD

Nyilván négerekre gondolt

unalmas egy nyomorék lehetsz, ahelyett hogy megdugnád mémelni kezdesz

képet

Béen nem örülne :$ Amúgy egyszer régen megujjaztam egy telefonfülkében, ha az számít

ánon hányszoros sebesség hallgat zenét?
én 1.1-en

annak mi a fasz értelme van?

gyorsabban lehet végighallgatni

nem számít, unalmas numálé

Kevesebb idő egy dal végére jutni, ergo több dalt tudsz meghallgatni adott idő alatt

ÉN LEVADÁSZOM A FARKASOKAT HOGY MEGMENTSELEK

Nincs, snapchaten azonnal törlődik minden ahogy kilépsz a beszélgetésből

akkor dögölj meg te fasszopó cigány patkány

Majd utánad :DD

Az jó, én még a palvin barbit egy diszkó elött, mielött még híres lett volna

az én voltam te hazudozó féreg

1.0-án

Palvin Barbit én is megujjaztam.

ki nem?
ő volt a falu biciklije

én is

AJVÉKOLJANAK CSAK TOVÁBBRA IS EZEK A SZÁNALMASAN PRIMITÍV ÉS MENTHETETLENÜL AGYATLAN BALLIBBANT SIMLICSKA-SZOLGA ELNYŰTT PM-MASZOP-DK-BLOWJOBBIK-MAFFIA-NYALÓ K(URCSÁNY) FERI-HÍVŐ FŐAGYMOSÓ HAZUG GYŰLÖLETKELTŐ PÁRTSZAVA 168ÓRA index 444 HÍR24, HVG, MN(00) és a szintén főagymosó RTL szektATV HÍRTV KANÁLISOKAT BAMBULÓ INTERNÁCI Szeppa-Ricsi-FÉLE AGYATLAN SZOCI süsü shushu Appaloosa Jonesy BERNIVAN Lizabet Józsibá-féle AGYATLAN G.C. BALLIBBANT SZOCLIBSI LAZARO nils1-LIBERATOR HAVI HOZSANNA H.CSABANÉNI-FÉLE DEGENERÁLT KOALÍCIÓS (ALIAS DK-S) G.C. ZSOLTI SZOCI piás pipas35 senkiházi IXARK3 dupla nulla Botka-hívő AGYATLAN BALLIBBANT g.c. SIMLICSKA-CSICSKA SZOCI JOBBIK-MAFFIA-NYALÓ K. OLGA TARR qtyafütyi FÉREG Szeppa-Ricsi-FÉLE AGYATLAN VÉGLÉNY BIRKÁK!!!!4)

youtube.com/watch?v=nY8vFu91r5I
Olyan gyönyörű ahogy 0:20-nál a fekete dominálja a fehéret. Ez a természet rendje.

ELKÚRTA AZ ORSZÁGOT A SZARBÁN!!!!

ROHAGGY MEG SZARBÁN, ELKÚRTAD EZT A SZARORSZÁGOT, TE MOCSKOS ÁLLAT! ELKÚRTAD TE TÖRPE! OSTOBA, GONOSZ TÖRPE! TÖRPE SZARBÁN!

SZARBÁN A NEMZET MÉSZÁROSA, LEMÉSZÁROLJA A MAGYAROKAT! DÖGÖLJEN MEG MINDEN FITYISZ SZAVAZÓ! TÖNKRETETTÉTEK AZ ORSZÁGOT, MINDENT ELPUSZTÍTOTTATOK, NYOMORBA DÖNTÖTTÉTEK AZ EMBEREKET, MINDENKI MENEKÜL!

VISSZAFOGLALJUK AZ ORSZÁGOT!!!!

AJÁNLOM, HOGY MINDENKI SZAVAZZON BOTKÁRA, AKI NEM SZAVAZ BOTKÁRA AZ EGY MOCSKOS H A Z A Á R U L Ó !!!

JÓL HALLOTTÁTOK BÜDÖS NÁCIK!!! TI VAGYTOK A HAZAÁRULÓK, AZ ORSZÁG ELÁRULÓI, A NÉP ELLENSÉGEI, DÖGÖLJEN MEG MINDEN NÁCI, MINDEN TAKONYGERINCŰ MOCSKOS FIDESZNYIK!!! KOMMUNISTÁK ÉS FASISZTÁK VAGYTOK EGYBEN AZ EMBERISÉG MOCSKA!

KI TAKARÍTJA KI A MOCSKOT???!!!!!

BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA


HA NEM SZAVAZOL BOTKÁRA, KITAPOSOM A BELEDET, HA SZARBÁNRA SZAVAZOL ELVÁGOM ANYÁD TORKÁT IS!!!!!!

pesten a váci utcán van egy régiségkereskedő aki nemtudom milyen fidesznyik rádiót hallgat és meg van róla győződve hogy ki kell lépni az EUból mert "ezek úgyse hagynak minket békén"

ostoba zsidó haszonleső, be is csukhatja a boltot ha úgy lesz, miért ilyen rohadt ostoba mindegyik fidesznyik

azt én is szoktam :D

bázisolt hől
ideje végre kilépni az (((eu)))-ból

Miért van az hogy előző félévben megismerkedek emberekkel az etyetemen akikkel egész jól kijövök, a következő félévben meg csupa olyannal kerülök össze akik köszönni se nagyon akarnak? U-ugye amit a sors most elvesz, azt később majd visszakapom valahogy?

avanti ragazzi di budapest németül :DD
youtube.com/watch?v=3m-_VnU9-iI

kit érdekel

oxigént kell pumpálni a vénádba

szép dal
aki népnemzeti, az értékeli

nem, sose lesznek barátaid

bárcsak lenne egy barátom

én is szeretnék ;_;

nincs?

Szia márk

Ghec, az jó sok motyó

Nincs

milyen a szekszuális életed?

ma se lesz őrjöngés?

én ma pihizek

nem

:(

az miért van ha húzogatom a pömpölőmet akkor ilyen fehér sűrű ragacs jön belőle?

Engem.
Az olasz szerintem jobb mondjuk.

Hát ezért érdemes volt meghallgatni te repedtfaszú korcs cigány.

a tiédnek is slim jim íze van?

Hogyhogy?

Nincs :$$$

nem kóstoltam még
érdemes megenni?
nekem se ;_;

sok benne a fehérje