/ex-yu/

za one koji imaju fotke naših djevojaka iz ovdašnjih krajeva :) edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=3tmd-ClpJxA
youtube.com/watch?v=cD1kvczMATg
twitter.com/SFWRedditImages

Koljach

>miloš

tko /ck/ ovdje

koji je smisao života, anoni?

nti za bolja vremena

kad bi samo vec jednom odjebali odavde... zasraste sve

mmm nista sladje nego kad neki smrdljivi fash dobije preko pichke

youtube.com/watch?v=3tmd-ClpJxA

vidi što si me učinio da napravim

ex-yu antifa kada

sve od reda bi vas mogo prebit

hr antifa

kojeg reda

t. govnarko

gje su crna gorci

LMAO select auto a ono samo znak ima hahah ovaj muut je car trollerski

t. novopederko

t. novopederko

glavobolja od vina

...

a nigdje aspirina xD

lmao vidi te chicken legs

gluhonijemi himnu pjevaju

a nigdje aspirina xD

Prodajem DUDLSTOP

ubij se novopederko

a sta je lose biti nacional socijalista?
ovi antifa mi izgledaju jednako ko neki teroristi i zlocinci
ko se jos pametan maskira ovako i naoruzava palicama, ovo treba proglasiti ilegalnim

owo znači JEBI antifu i jebi ljudska prava

...

why you hate slavs we love canada uwu

nisam ja protiv ljudskih prava ali ovi antifa izgledaju ko obicna banda krimosa i nasilnika

e sad ga sjeba što ga dudlaš

aha aha strpi se nacisto doće i tebi maca na vratanca

nitko ne kuha?

...

nadam se da prijavljujete ovom listu postove umjesto da mu dudlate

valja, al ne valja bit prljavi nacoš stereotip kojeg je holivud stvorio. njih mrzim više od antife jer krivu sliku prikazuju idioti maloumni

why? you want to kill everybody from the balkans thats like 20 milion people

skuho sam ti mami hrenovku, usla straga a izasla sprijeda

Poštovani /ex-yu/ korisniče
Molimo vas suzdržite se od vrijeđanja, omalovažavanja i neprimjerenih poruka.

Bilo kakvo vrijeđanje na vjerskoj nacionalnoj ili rasnoj osnovi može dovesti do privremenog ili u težim slučajevima trajnog baniranja vašeg računa.

idem spavat jebeno sam mrtav

cujemo se u 4 ujtro anoni kad se budem najvjv ustao

serbs and bosnians are more like turks than slavs

tako je samo vi dudlajte strancima
demonizujte se
tako je slava đavlu

slatko snivaj, dominiče

t. nesrbin

odo i ja spavat, crko u teretani a sutra moram rano radit, aj vidimo se

laku noć dominik

Alo bre USTAŠO, ne hrani (Ti)kurvu

ubij se tackasti

antifa su samo edzi picketine
maskiraju se jer znaju da su krivi jebem im seme

1389

dan dolazi za neetare i sirotinju

t.achkach

hitler je trebao pobjedit

asfnasnf iksDIOn oi nAIS NdAdOAm pAM pm p, čnieg nwesndkm lčsmkf nias neincm fs
safn PI 3NEN KFMLČSM Fem FP23mF
l mkdfm ksdn pf
š m
nkasAMFK NdSN en fpanfi4nwine j ajsfnoism fikwe
f miansdfl om
d
SALF m
SAMF đpeskmfiengnds gćydgsdžgagmksdđn s
ždf nSDKN gć
f MSE3m2lmroa2"#MRO$#TK$
fmdkćf
lksdn ć
iwnmksdmfksmdčl m#QPA mffp4wnn

Rijetki su oni u ljudskome društvu što shvaćaju kakav je smisao našega postojanja u materijalnome tijelu. To je upravo shvaćanje sama sebe i svojih pogrešaka, vlastito usavršavanje i život prema Kosmičkim zakonima. Ljudska je duša, kao glavni element nedjeljivoga jedinstva trijade tijelo-duša-duh, poslana u materijalno tijelo baš radi toga da se usavrši. Zemlja je samo povoljna sredina za taj razvitak. Tko to shvati, promatrat će svijet i društvo sasvim drugim očima. Njegova je ljestvica vrijednosti potpuno drukčija. Zna da zna. Čovjek je bipolarno biće, neprekidno varira izmedju dobra i zla. Upravo taj spektar ponašanja omogućuje razlučiti dobro od zla i sve usporediti s temeljnim načelima, no to je omogućeno samo objektivnome promatraču.

Put ka samospoznaji vrlo je dug, a temeljno načelo usavršavanja sebe sama jest metoda učenja na vlastitim pogreškama i zato su razvojno starije zajednice i pojedinci uvijek moralno savršeniji. Temeljni čovjekov problem jest, dakle, nedovoljna moralna razvijenost, što se očituje u svim njegovim nepovoljnim karakternim osobinama, kao i u njegovu ponašanju. Samo pojedinci na maksimalnoj razini mogu biti usporedjivani sa standardnim članovima Svemirske zajednice, a takve se pojedince ovdje na Zemlji obično smatra duhovnim vodjama - guruima ili ludjacima. Ti su pojedinci, naime, razvojno ispred svoga vremena. I mi u načelu živimo u etapi primitivnoga početka uljudbe, etapi boja za vlasništvo, vlast i druge nevažne elemente. Ta je etapa nesumnjivo vezana uz dugotrajna razdoblja razvitka društva što traju tisućljećima, a jedno ih pokoljenje nije niti svjesno. Takve je etape moguće razlikovati jednu od druge tek u povijesnim prispodobama. Imamo iznimnu sreću što je nadolazeća era Vodenjaka duhovno doba te možemo konačno očekivati napredak u ljudskoj evoluciji.

VRATIH SE PITCHKE

sisčanin moj, fino fino

sve mi je jasno

dogovorio sam spoj u subotu sa zgodnom 22 godišnjom curom
imam 30, i izgledam kao lučki radnik, mišićav ali ipak salast jebiga
brijem da misli kako sam mršaviji, a sada mi se i lice malo zaokružilo pa više nije kao na slici od par mjeseci
na masi sam ali neznam da će nju bit briga za to kaj sada dižem 160 na čučnju

neznam se ljubit
neznam se jebat dobro
neznam kada ju zbarit
neznam hoće li se uopće pojaviti na spoju ili ću samo čekati tamo samo kao debil
kaj da kažem kad ju vidim
da ju napijem
da se napijem
ona je jako zgodna zašto želi samnom
jesam li pretjerao sa slikama i izabrao one predobre, možda da sam stavio jdnu u kojoj sam prehlađen
da obrijem pazuhe i muda

t. inderko

prvo ju primis za sisu il dupe pa ak joj se svida zbaris ju

>>da obrijem pazuhe i muda
koliko ti nisi jebo...

dogovorio sam spoj u subotu sa zgodnom 22 godišnjom curom
imam 30, i izgledam kao lučki radnik, mišićav ali ipak salast jebiga
brijem da misli kako sam mršaviji, a sada mi se i lice malo zaokružilo pa više nije kao na slici od par mjeseci
na masi sam ali neznam da će nju bit briga za to kaj sada dižem 160 na čučnju

neznam se ljubit
neznam se jebat dobro
neznam kada ju zbarit
neznam hoće li se uopće pojaviti na spoju ili ću samo čekati tamo samo kao debil
kaj da kažem kad ju vidim
da ju napijem
da se napijem
ona je jako zgodna zašto želi samnom
jesam li pretjerao sa slikama i izabrao one predobre, možda da sam stavio jdnu u kojoj sam prehlađen
da obrijem pazuhe i muda

dajte tinder pastu

znaci izgledam ovako samo sa smedim ocima i smedom kosom i dalje nisam sretan

znam 5+ ženski koje bi bile samnom al mi se neda tlaka mi je i svi koji me vide misle da sam ful sretan i kul tip iako nisam i neda mi se pricat sa normanima

jel normalno ako su mi krupniji listovi nego misicna masa na rukama?

Itko kada je prehlađen više dana za redom obuće comfy staru duksu i samo puše nos u rukave?

ima već godinu dvije stari moj

ili savjet ili se jebi

hvala jebem ti mater beskorisnu

JERKov

dogovorio sam spoj u subotu sa zgodnom 22 godišnjom curom
imam 30, i izgledam kao lučki radnik, mišićav ali ipak salast jebiga
brijem da misli kako sam mršaviji, a sada mi se i lice malo zaokružilo pa više nije kao na slici od par mjeseci
na masi sam ali neznam da će nju bit briga za to kaj sada dižem 160 na čučnju

neznam se ljubit
neznam se jebat dobro
neznam kada ju zbarit
neznam hoće li se uopće pojaviti na spoju ili ću samo čekati tamo samo kao debil
kaj da kažem kad ju vidim
da ju napijem
da se napijem
ona je jako zgodna zašto želi samnom
jesam li pretjerao sa slikama i izabrao one predobre, možda da sam stavio jdnu u kojoj sam prehlađen
da obrijem pazuhe i muda

ovo sam incae ja

oni ladno imaju na novcu naslikanu piramidu sa okom na vrhu i pun kurac nekih latinskih recenica i simbola i broj 13 je svuda

pa jbt koji kurac

Podigni svoju vibraciju brate, vidim da ti je post prepun sumnji i nesigurnosti (koju ne možeš kompenzirati bez rješavanja njenog uzroka), fokusiraj se zato na ono što želiš i slušaj samog sebe. Ne postoji ništa važnije od života u ljubavi i svjetlosti, to je rješenje svakog problema.

svaka čast stari to treba postignut
to je taj "trčim po brdu" look
ja imam široke listove sprijeda uske iz profila jebe me u glavu

nisam tražio postat mema nego kaj da radim

ubij se krekre

ukratno, nebuti pičkica, ti vodiš igru. osam godina si stariji od nje, ona se boji da će ispat mala glupačica. samo prirodno i opušteno, valjda moš skužit kada joj neka tema nije zanimljiva

ubaci neki kontakt svako malo, ako je pozoveš u stan i prihvati onda znamo svi što će biti i samo kreni kada vidiš. neznam da ti nacrtam kada trebaš krenut. ajmo reć kada budete u stanu, sjedite jedan pored drugog i krene tišina.

poljubije je i onda šta oš. autist guide 2017

hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hahahaahahahahahahahahaahahahah
tu sam ali nisam on isuse kako si blizu bio

Poceo je Parograf.

miluj mi potiljak

>krekre

>to je taj "trčim po brdu" look
???

Ok heres what I have to do with you:
go take a photo of some dough if you have it
go post some pic of you or when you got out, had fun and had a life
call someone to your place and take a pic, having some company will be pleasant to you but you have none of these things i mentioned we all know that
Yes i fuck, and sex is something pretty good, relfection of a fucking manhood and pleasant, did you ever fucked anything other than a bagel? Do you know to fuck, do you have the balls to fuck, to make a move on a chick? Show some picture, or at leas your calls or messages with a female, i know you dont have any.
I eat what i want to eat because i can afford it, whats wrong with that, its good for me but no for you because you cant, go order some food for 10 euros i will strean myself doing push-ups naked and jumping like a monkey, but you dont have it, we all know it, YOU know it ffs!
And how are you not a loser and why i shouldnt look at you like you're some sissy? Tell me how, tell me sincerely.
Only today i had conversations with girls you could litterally dream of for rest of your life, not because im a le man le womanizer le look at me but because a im a man and they appreciate me for lots of things.
I even screenshotted that. But it is funny for me to give you links and pics of women that are "known" beautiful, smart, young, videos from tv and rest where they talk to me when you and those other guys will write to them something stupid, i mean, you will make fools out of yourselves and some complications for me.
You will then just repeat that im butthurt, lame and other, you fucking slimey internet sissy.

al ce da ga kaci brendon na aparature

ma jebote živim sa starcima i neću ić autom jer nemam gdje sparkat
nisam autist znam s ljudima, znam i bacat fore i dominirat društvom ali za ove stvari sam totalna truba

ti si bas kul momak i voleo bih da se druzim sa tobom dbi

ovo se naprosto ne sme propustiti

Ljudi koji trče po uzbrdicama razviju listove a ruke baš i ne vježbaju kada trčiš.

:)

Ne družim se sa autistima sa 4chana

opet se onaj babunko uzbudio cec

>30 godina
>sa starcima
user...

Ovo je tek dokaz opsega vladavine sila tame. Međutim novac je neutralna vrsta energije koja se može upotrijebiti na pozitivan način, stoga bi ga tako valjalo i upotrebljavat.
Znaj samo da se njihova moć bazira isključivo na sljepoj masi spavajućih ovaca koju čini većina čovječanstva, i da su im kontrolni programi koji miču najvažniju silu Ljubavi iz srca ljudi veoma razvijeni te ih se ne može pobijediti na racionalan način, samo Ljubavlju.

nestvarno kako se lako okida lik

>Ljudi koji trče po uzbrdicama razviju listove a ruke baš i ne vježbaju kada trčiš.
pa ja ne radim to pa su mi opet veci listovi nego misici na rukama wtf

>on plaća 2500kuna stambenom židovu kako bi sam prao prozore

Nema to veze sa nekim tajnim društvima. 13 označava broj kolonija, a oko u trouglu(sveto trojstvo) je simbol koji je predstavljao Boga u srednjevjekovnim manastirima i crkvama(više na zapadu ali ima i kod nas).

a sad malo kafica pa da prizivam mracne sile

youtube.com/watch?v=cD1kvczMATg

youtube.com/watch?v=cD1kvczMATg

youtube.com/watch?v=cD1kvczMATg

youtube.com/watch?v=cD1kvczMATg

*popije hektolitar ruske spermovache*
*urla na orkovskom*

ma nemo oni su mi kao neki znaci hriscani i sveto trojstvo a nema jednog krsta na novcanici? kako njega zaboravise od svih sranja koje su stavili?

i sta je sa onom sovom u uglu?

OVO SE ČEKALO

lewd !

ahahaha

>taj stari radijator
>cvijeće u tegli od pekmeza
>stari namještaj od iverice
U Jugi sve polovno, cura je zgodna