/polska/

edycja anime

Other urls found in this thread:

discord.gg/JNnDuRv
youtube.com/watch?v=Kjd59fXHe2E
twitter.com/NSFWRedditVideo

To nie jest ten trap przypadkiem? Wyglądał jak nep z miniaturki i się nawet ucieszyłem.

dupcia ałky

anibe

pierwszy dla pedalstwa

odezwał się kurwa ekspert od naleśników

nie wal konia szmato

zrób mi nalesnika, prosze

no nie mówcie, że siedzicie tam

CHODZCIE NA DISCORDA

...

byłem pare dni temu, ale jeden kolega mnie nazwał zjebem, a drugi forsował pytanie o polityczce to już tam nie wchodzę

pierdole diete anoni KONIEC z tym kurwa od jutra zaczynam jesc jak chlop a nie jak baba

>on nie je jak Jezus na pustyni
Ciota

ktory dzien?

Smutne jest życie polskiego robactwa

dobra jako że w tej nitce nikt nie chce siedzieć to też sobie idę, papatki anonki, do jutra

Zerowy, rodzice za bardzo trują mi dupę, że wielce zasłabnę. Przynajmniej mam dwie dwudniowe posty na koncie.
Ale zbliża się czas, kiedy matka nie będzie musiała robić obiadu, więc nie będzie takiej presji na mnie, będę poscił przez cały tydzień roboczy.

...

Głos na S2D to głos na Anime.

discord.gg/JNnDuRv

Wbijać, głosować.

nie

kurwa doslownie jedyne anime na ktore czekam

toho

Ech zuchy i w przyszłym tygodniu znowu studenty kampus zaleją, a tak fajnie i spokojnie było.

Hitler był szanował Polskę i chciał aby ona była jego sojusznikiem aż do chwili kiedy jakiś żyd minister polskiego rządu zaczął robić swoje. Nie łykaj tego ścierwa co mówi ci profesor

youtube.com/watch?v=Kjd59fXHe2E

ehh anoni to byly czasy

piechota ta szara piechota

chcę do ojczystego domu, a jeszcze 3 tygodnie muszę tu siedzieć ;_;

ehh anoni.. jest tu jakiś user jeszcze?

>discord
sami niemili ludzie

to byl user ignoruj zjeba

tylko user jest niemily

nie wchodźcie na ten jebany kurwidołek bo tylko pompujecie ego tego idioty, który masturbuje się do liczby użytkowników

no nie wiem zuchu
każdy discord w którym byłem to nic innego tylko wzajemne kółko masturbacyjne moderacji i sranie na nowych użytkowników
czuje smutno żbsz bo nawet przez internet nie umiem się z kimś zacolegować ;_;

ja mogę być twoim kolegą

>czuje smutno żbsz bo nawet przez internet nie umiem się z kimś zacolegować ;_;
to
zawsze kogoś dodawałem to się kończyło ciszą i po jakimś czasie któreś z nas usuwało
już nawet zapomniałem jak nawiązywać znajomości przez internet

raz wbiłem na tego discorda ale jakiś koleś mnie zaczął wyzywać od manletów to się popłakałem i wyszedłem

Kiedy oni się wreszcie nauczą?

ehh kokonku
nawet nie ma jak się wbić w dyskusję bo zawsze jakieś starocioty zaczną cię alienować

fora i grupy to ogólnie gówno i chuj
tutaj chociaż jest anonimowość do jakiegoś stopnia

No tak. Chwala anonimowości, nikt nie wie kim ja kurwa jestem, bardzo poręczne to dla mnie.

Twoja flaga oraz znajomość języka trochę psują tą zasłonę anonimowości na /polsce/

>zawsze kogoś dodawałem to się kończyło ciszą i po jakimś czasie któreś z nas usuwało
TO

Z tym że ja raczej nikogo nie dodawałem, jak już to ktoś mnie.

*przydatne

Lubię tą flagą ale co to jest znajomość języka polskiego nie wiem.

dawajcie założymy własnego discorda bez tych zjebów

i tak tam przyjdą i nasrają na stół

to bedzie mozna ich wyrzucać, chyba jest tam taka opcja?

No widzisz żadnej znajomości ok? Jestem Polakiem proksiarzem i mam tą flagą dla beki.

tą flagę*

odczuwam wrażenie, że może i fajnie by się nam rozmawiało, ale trud sprawiłoby dodanie się gdzieś poza szonem. poza tym autyzm, nie wiedziałbym o czym mam rozmawiać. I tak jest z każdym kto mnie dodaje.

prędzej czy później stanie się takim samym gównem jak tamten zjebany discord

Właśnie w ten sposób giną agenci FSB w Polsce. Przez przypadki. To jest naprawdę smutne.

*tę flagę

kek
ehh

Smoleńsku nie pytałem.

Polish transplant circa 2001, am 21 now, should i move back to the fatherland? whats it like? is owning an apartment/home expensive?

my family is from around Rzeszow, but i was thinking about maybe living somewhere else, Gdynia and Gdnask seem really nice. What are some jobs I could go for, is knowing english a significant advantage?

cyś czy user?

a po polsku mówisz?

almost everyone nowadays speaks english in any self-respecting workplace. Coast is good overall but don't go further east than Tricity, nordic languages are an adventage.

speaking yes, i think i have an english accent though so ill stick out but i grew up in a Polish household where we spoke only Polish. Reading im okay with, but writing I never learned, ive been watching movies/shows lately with Polish subtitles to get a better grasp on it

you can do it, brother
good luck

No to chodź poćwiczymy panie burger, pokaż co potrafisz.

gl with ortography Burgernon

chyba pojadę po coś do jedzenia do makdonalda

zamkniety juz

>on nie ma 24/7 maków w okolicy

gdzieniegdzie jeszcze są całodobowe

pierdole tego discorda wiecej tam nic nie pisze

>On Nie ma Miki Disa w domu

ehh anoni brakuje mi domu
brakuje mi babci
brakuje mi beskidów

dobra spierdalam

ide grac w overwatcha

chujowa gra

wiem ale lootboxy

co to w ogóle daje? gameplayu nie zmienia ani zarobić na tym się nie da

to już wolę rollować w Fire Emblem

co robić jak ludzie z ktorych wysysasz atencje i pomiatasz jak pionkami nagle przestaja chciec spedzac z toba czas?

odinstalować discorda

moja anime dziewczynka może nosić nowe ciuszki jak jej wydropie i potem wale sobie do myśli, że je przymierza i mi dziękuje za spędzony czas na grindowaniu na nie

nowe skiny musze je miec

ok co dalej

cydr koi dusze

nauczyc sie zyc samemu
powodzenia

w /domku/ moderacja sama z soba jest sklocona...

jakoś nie mogłem przemóc smaku angielskich cydrów jak tam byłem, w polszy nawet Lubelski który niby nie jest 100% kwas i rak nie przechodzi mi najlepiej

Zapraszamy na discordzika jest /komfi/.

discord.gg/JNnDuRv

nie klikać watykańczyk

potwierdzam
kliknąłem i odpadł mi siusiak

>tug nie masz takiej Chloe przyjaciółki z korzyściami

Faktycznie inaczej smakują w bonglandii? Słyszałem że u nich to całkiem inaczej robią.

discord jest naprawdę comfi

discord jest naprawdę gównem

A wyjaśnijcie mi młodzieży kochana co to jest ten Discord bo często o tym wspominacie a nigdy nie używałem.

osole mijo
delme soleo
bo delma z solo pyszniejsza jeeeeest

anonki sobie rozmawiaja w zasadzie jak /polska/ tylko ze wieksza integracja

also mamy kanaliki nsfw wiec mozna sobie sfapac tez

chce sie zajebac z braku atencji

zrob to

samobój na kamerce z autozapisem na jakiś serwer
tysiące jak nie setki tysi widzów

A to pisane czy mówione?

>discord.gg/JNnDuRv
Mozesz wejsc jako gosc i zobaczyc. Nie polecam.

Jak się nazywa hiszpański generał?