/polska/

edycja piątek w domu oraz anime

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=nEoSBL25RO4
clips.twitch.
twitter.com/NSFWRedditVideo

/cm/

(męska)

12cm

dupa megumin

jutro do fabryki na 6 robic na tasmie z brygadzistka ktora dostala fuche po znajomosci bo bzika sie z synem szefa

...

spazmy autyzmu

ej to musi być fejk
co do chuja 60k euro

no ten no uczyć się ))))

najsu eksplozion

ej a fajnie sie postowało w tamtym
ehh po co nowy

>60k euro
kurwa za taką kasę nogę bym sobie dał nogę obciąć bez znieczulenia

a ja nie, lubię mieć obie nogi

po co ja gram w tego jebanego izaka AHH
nic mnie tak nie tiltuje nawet żadne moby

idę do biedronki po cos na obiado-kolacje i może jakies cziperki bo dawno nie jadłem, także birajtbak

już za tobą tesknie

Nie uważam się za wyjątkowego gracza, grałem jednak na tyle w Isaaca aby mieć eternal w vanilii i base Re praktycznie na 100% (muszę znaleźć 3 items i je podnieść aby się zaliczyły).

Re wygląda ładniej (chociaż to subiektywne) i ma lepszy performance, ale jak zagrasz w niego tuż po vanilii jest po prosu EA-SY.

DLC do Re nie kupowałem, ostatnio tylko kupiłem Afterbirtha po tylu latach bo był na obizce. McMillan zajebał swoje gówno do góry z tymi cenami, fakt, że DLC kosztuje prawie tyle co base gra to żart.

Yep, te całe DLC to gówna jebane

przynieś mi serowe tortilla czipsy

roll

>
zgaduje że trzy itemki to skeleton key, black lotus i ta głowa szatana co tak nakurwia

pokazuj
roll znowu i nic mnie nie obchodzi

>Danuta Sobczak-Domańska, działaczka Komitetu "Ratujmy
Kobiety 2017" złożyła skargę na brutalność szczecińskiej policji. Twierdzi, że funkcjonariusze bili ją i wyzywali.
>Do zdarzenia doszło w środę 20 września w Szczecinie. Działaczka Komitetu „Ratujmy
Kobiety 2017”, Danuta Sobczak-Domańska wracała ze zbiórki podpisów pod projektem ustawy liberalizującej prawo aborcyjne. Została zatrzymana przez policyjny patrol podczas przechodzenia na czerwonym świetle.
>- Wyjęłam telefon, żeby nagrać moje zatrzymanie. Policjanci chcieli mi go wyrwać, zaczęła się szarpanina. Kiedy policjant zobaczył logo komitetu „Ratujmy Kobiety”, krzyknął do mnie „Ty lewacka szmato!” – mówi Sobczak-Domańska.
>Działaczka twierdzi, ze policjanci wrzucili ją potem do radiowozu. - Krzyczałam „Ratunku, pomocy”. Wtedy policjant wykręcił mi ręce, wyrwał telefon i rzucił nim o deskę rozdzielczą – mówi. Dodaje, że podczas jazdy dwukrotnie została uderzona kajdankami w głowę.

>krzyknął do mnie „Ty lewacka szmato!”
Brzmi legitymacyjnie w chuj.

>Kiedy policjant zobaczył logo komitetu „Ratujmy Kobiety”, krzyknął do mnie „Ty lewacka szmato!”
tak było

Transcendence i Godhead. Ten trzeci to Monstro's Lung, ale już go widzę na liście, więc musiałem jakiś czas temu go podnieść w jakimś playu.

a kurwa jebać angel deale i ten item pool skurwiały
zrobili by żeby była fajna alternatywa a nie tylko devilki

ale kurwa zdeh. normictwo wypierdalac

Dobra sry już ide

no juz wypierdolili dlatego zdeh

Dobra, to jak same prawilne zuchy zostały to ja spytam tak:

Kto wygra w Yahari Oregairu?

najlepsza dziewczynka

iroha
[spoiler]chciałbym[/spoiler]

Jak to tempa kurwa przecież.

Co sądzicie o tych stópkach

duże trochę, wydają się nawet większe od moich

Dzwonie po bagiety.

>piątek godzina dwudziesta
>wszystkie generale aktywne
>/polska/ martwa
jaki kraj taki general

Jak to się mówi, do szesciu razy sztuka.
Do nalesników trzeba jajek, zagadka rozwiązana, koniec tematu.

dobra robota danonku

ZWYCIĘSTWO

Ech tak waliłem że teraz mam dużego siniaka między łopatkami i boli ech atki los degenerata

Zrobię ci zaraz naleśnika bez jajec żeby udowodnić że nie trzeba.

Robiłem na zwykłej patelni, bez jajek się ładnie nie zetnie.

sorry postuje odpowiedź na posta sprzed trzech godzin ale tak mnie zcynglowała że ja pierdole

no kurwa a jak zamierzasz wydać zarobioną pensję to przecież kurwa zapłacisz VAT

co z tego że na rękę masz 2500 zł jak realnie możesz za to kupić towar warty bez VAT 2000 zł?

Znajdź przepis jakiś i zrób se normalne pancakes ty kurwiu

youtube.com/watch?v=nEoSBL25RO4

ale przecież ona sama jest malutka
jak to możliwe?

gram sobie w herosy 3 na multi z kolegami i jest super zabawa

dajcie mi drobną żoneczkę do ospermienia

nie damy

Nikt Ci nie uwierzy ze masz kolegow.

...

no elo

hm, zagrałbym sobie w twierdzę krzyżowiec przez gamerangera
szkoda, że nikt nie ma wersji hd

twoi rodzice powinni kliknąć abort

>nie zauważ ludzi przy przejsciu dla pieszych
>przejedź przez przejscie
Jak bardzo mam przesrane?

Bum, naleśnik bezjajeczny raz.
>burgerskie naleśniki
Ty mnie nie cyngluj grecki.

za każdym jebanym

Dobra, jak to zrobiłes? Mi wychodziły tylko przypalone mutanty.

pamiętam tą klawiaturę chyba

ehhh

oj przepraszam

>on nie kupuje z chin omijając cło i podatki
>on nie płaci jedynie 8% vatu od żywności, a i tak ma połowę ze swojego gospodarstwa
>nie kupuje ubrań na bazarze od bułgarów
>on nie dostaje zwrotu akcyzy za ON, z racji nieopodatkowania wsi
>on nie płaci 2800zł KRUSU na rok
>on nie płaci całego podatku dochodowego w formie podatku gruntowego zależnego od cen żyta, którego kurs ministerstwo rolnictwa obniża
poprzez krótkotrwałą emisję zboża ze skupów interwencyjnych posiadanych przez państwo ustalając wartość podatku na ok 40 zł/hektar
>on płaci podatek od psów
>on nie ma własnej oczyszczalni ścieków i musi płacić dosłownie za gówno
Kto wieś masterrace hijer?

Trochę musiałem podważyć bo się faktycznie trzymał mocno, ale dało radę.
Postuję czasem zdjęcia, bo jestem kurwą atencyjną.

Używałes oleju?
I w sumie dzięki za radę.

Tylko w mieszance.

Hmmm, ciekawe. Dzięki za info, może innym razem znowu spróbuję, ale nie teraz, za bardzo to matkę cyngluje.

Spoko. Powiem ci jeszcze, że bez jajka trochę inaczej smakują, są takie bardziej kremowe i miękkie. Do krokietów by się nie nadały, ale na słodko idealne.

>tug normiki o tej porze he he melqnżują a ty jesteś na siłowni
A wy co robicie anonki

naleśniki

poka cialko to zwale do niego

coś czuję że cię żyd nieźle rucha na karneciku

Zajebioza, dzięki!

clips.twitch.
tv/AverageLitigiousWatermelonSoBayed
>tug nie jesteś kobietą

69zl/miesiąc

>tug przegapiles boom na strimowanie jak grasz w gierki
ehhh pamietam w 2007 xfire i own3d.tv juz wtedy chcialem zaczac strimowac siebie jak gram i ludzie by mnie ogladali placili pieniazki NIE MUSIALBYM ZAPIERDALAC W FABRYCE ZA PSIE PIENIADZE BOZE TY KURWO ZA CO MNIE UKARALES

Możesz nam zawsze coś postrimować.

trzeba mieć charakter do strimowania.

jak jesteś w jakiejś bardzo dobry to i tak znajdą się ludzie by cię ogladać

albo cycki i cipe

Strimowanie gier umiera. Nowy trend to menelostrimowanie na youtubie w stylu mahonka i DanielaMagicala

>znowu snapujesz gumkami recepturkami

nie mam juz sily czy checi grac w gierki a zaczynac teraz z mysla o jakichs zarobkach byloby glupie

>menelostrimowanie
Nie rozumiem wowik, że co?

Podałem 2 przykłady takich strimerów, poszukaj i zobacz spermiarzu

tego typu strimowanie umiera jeszcze szybciej przez nalozone reguly sponsorow i platform na ktorych strimuja a polscy strimerzy nie zarabiaja jeszcze tak duzo zeby zatrudniac aktorow i co strim miec cos nowego

Pozwolcie ze pochwale sie moim skillem. A jak chcecie to mozecie stope ocenic.

To ty nie masz nawet siły grać i byś chciał strimować jeszcze? Idź w pizdu, debilu.

o kurwa kosmita grażyna biegnij po harpun

Co, menelostrimowanie ma sponsorów? Z regułami nie ma problemu, jak ich wygonią z youtuba to znajdą inną platformę, może nawet jakaś nowa polska powstanie.

zagrałbym w pubg ale nie mam z kim

ja co drugi dzień prawie kogoś przejeżdżam
t. stolica

pograłbym w coś na couch coop ale nie mam z kim

pograłbym w coś

zależy czy trafił się jakiś pajac wykopek który nagrał to albo zrobił ci zdjęcia

Chyba nie i było ciemno, ale jest kamera na skrzyżowaniu, przez które musiałem przejechać

Dobra, sprawdziłem tego Magicala i widzę tyle, ze siedzą, chleją, a po remontu ani trochę.
I ONI DOSTAJĄ ZA TO KASĘ?

Mam zero motywacji do uczenia sie hiszpanskiego. Jezyk doslownie malp. Pierdolone lenie i ich siesty. Ale oczywiscie jebane normiki musieli wszyscy wziasc hiszpanski no bo "hehe uno dos tres cuatro despacito i francuski dla geji". Jak bym umial francuski to bym czul sie jak bog bo wladam tym samym jezykiem co Ludwig 14, hiszpanskiego to wstyd sie przyznac ze sie wogole zna.

przynajmniej nie jesteście aż tak zjebani