Kurva anyátok

kurva anyátok

éhes disznó vagyok

norvég user áruljad már el ki vagy, kimentél vagy kinti kölök vagy, olyan ismerős ahogy írsz

Kimentem, user

hitler vagyok

hazaáruló

Hány évesen?

az ember aki megette a saját fiát

Jaj user, ne legyél ilyen autista, még lehet engem is megrémítesz

itt vagyok ne féljetek!

Kaposvár?

ez a Baki te pöcs

dögöljön meg

dolgozni vagy valami erasmusos vicc?

Nem Baki, fárasszatok valaki mást

gyertek verekedni

oké Ádi

ez az ádinak az elbaszott testvére

Utoljára mondom, nem vagyok Ádám sem.

Észre se veszed és elindul a balkéz

akkor postázd a személyidet Ádi

nem is mondtam hogy ádám vagy, olyan titokzatos vagyol

Te is postázd, Ádi.

menj innen nem vagy te magyar!!!

>Amerikai zászlóval
Szép

minek?

Én is azt kérdezem

mod vagyok. itt kell lennem.

hát hogy bizonyítsd hogy nem vagy ádi

Azt hittem te vagy az

nem, te vagy az Ádi

meddig feszíted még ezt a hülyeséged? először sem volt vicces és így ötvenedjére sem vicces

Nem te vagy?

nem, te
ne legyél mérges ádámka

Ammedig a szüzessége tart

gecyre hülye vagy, most meg megint ezzel a szarral spammelitek a fonalat
baszott unalmas, inkább kussoljatok

lol ravaszolva

>cs-csak tettetem ám hogy retardált vagyok
ömm

takarodjatok dolgozni, ingyenélő söpredék!

Úgyis csak egy szar doxolásra használnád a nevünket, ami azért egy elég szégyenletesen gyenge próbálkozás.

nem tettem semmit csak ravaszoltam az ádifiúkat

A keresztneved alapján nem tudlak doxolni ádi

az hogy idegesít amiért ilyen retardált vagy az nem ugyanaz mint a ravaszolás te újbuzi korcs

12 napja nem vertem ki
de lehet hogy most már kéne tesik

én őspostázó vagyok kisgyerek

a faterod egy ősbuzeráns kommunista drogos patkány, te egy újbuzi retardált korcs vagy akinek fingja sincs az itten terminológiáról

segítek

>itteni terminológia
micsoda kis buzi szűzkorcs vagy atya ég

Hagyd, nincs értelme.

szóval beismered hogy te vagy Ádi?

>é-én vénbuzi vagyok ám
>csak retardált vagyok és mindent szarul használok
ömm
te is csak szarpostázol egész nap bazd meg

lol de mérges a törpeagy
kajálod minden egyes szarpostámat mint barbi a niggergecyt
szégyeld magad te buta szar

bazd meg menj és szopd le az ádit ha ilyen kurvára rá vagy izgulva, de én nem akarom hallgatni a buziskodásodat

lásd

>cs-csak csalizok ám
kösd már fel magad te korcs patkány
az első ötven alkalommal leszartam a baromságodat de már kezd baszott idegesítő lenni

Megvan a cucc, time to get fucked up

>ennyire seggfrusztráltnak lenni
gondolom zs4-be is minden mémen epéset hánytál XDDD

leszarom a v4et
egyértelmű volt az első perctől hogy a norvég nem a kertész és te is jól tudod, de vagy rá vagy buzulva vagy én nem tudom és folyton rajta jár az agyad, amit szintén leszarok, buzulj akivel akarsz de had ne kelljen megint 5 oldalon át néznem hogy szia ádi szia ádi szia ádi mint valami kanos indiai csetüzenetei aki fehér lányoknak írogat a facebookon

>ne szarpostázz a szarposta fonálba
oké Ádi maradj mérges

Te valami Isten ajándékának képzeled magadat, mert olyan hülyeségeket írsz hogy már fáj ránézni.

Mivan csikcskák

lol de mérges az Ádika

menj és masszírozd a prosztatádat miközben az ádira gondolsz te buzeráns

Üdvözletem

ánuszom érintetlen és hamvas ellentétben a tieddel buzigyerek

Külfőld>>>>>Fideszistán

Félreérted a reakciót, én nem vagyok mérges mivel nem adsz okot rá. Csak nem értem hogy ez neked miért olyan vicces hogy minden alkalommal ezzel tunkold tele a fonalat.

szart most is egy srácon jár az agyad te buzeráns, heterók ilyet nem csinálnak

Így bizony, meister uram.

>n-nem vagyok mérges
lol de mérges
szép vetítés ratyi

legalább bevallaná hogy szerelmes az ádiba akkor, ha felöltözik egy anime lánynak még talán buzulhatna is vele

ELKÚRTA AZ ORSZÁGOT A SZARBÁN!!!!

ROHAGGY MEG SZARBÁN, ELKÚRTAD EZT A SZARORSZÁGOT, TE MOCSKOS ÁLLAT! ELKÚRTAD TE TÖRPE! OSTOBA, GONOSZ TÖRPE! TÖRPE SZARBÁN!

SZARBÁN A NEMZET MÉSZÁROSA, LEMÉSZÁROLJA A MAGYAROKAT! DÖGÖLJEN MEG MINDEN FITYISZ SZAVAZÓ! TÖNKRETETTÉTEK AZ ORSZÁGOT, MINDENT ELPUSZTÍTOTTATOK, NYOMORBA DÖNTÖTTÉTEK AZ EMBEREKET, MINDENKI MENEKÜL!

VISSZAFOGLALJUK AZ ORSZÁGOT!!!!

AJÁNLOM, HOGY MINDENKI SZAVAZZON BOTKÁRA, AKI NEM SZAVAZ BOTKÁRA AZ EGY MOCSKOS H A Z A Á R U L Ó !!!

JÓL HALLOTTÁTOK BÜDÖS NÁCIK!!! TI VAGYTOK A HAZAÁRULÓK, AZ ORSZÁG ELÁRULÓI, A NÉP ELLENSÉGEI, DÖGÖLJEN MEG MINDEN NÁCI, MINDEN TAKONYGERINCŰ MOCSKOS FIDESZNYIK!!! KOMMUNISTÁK ÉS FASISZTÁK VAGYTOK EGYBEN AZ EMBERISÉG MOCSKA!

KI TAKARÍTJA KI A MOCSKOT???!!!!!

BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA


HA NEM SZAVAZOL BOTKÁRA, KITAPOSOM A BELEDET, HA SZARBÁNRA SZAVAZOL ELVÁGOM ANYÁD TORKÁT IS!!!!!!

nem én spammelem tele a fonalat egy fiú nevével állandóan te buzeráns kis köcsög

induljon az élő műtét buzik?

>n-nem vagyok mérges
lol de mérges

gógyi felügyelő a lényegre tapint mint mindig.

végre kinyírod magad?

zholud'

Kurvára nem azt mondtam hogy az mszp jobb.

már megint a ratyiságon jár az eszed buzikám?
epikus seggfájás gecc

csak buzulj valahol máshol a szerelmeddel

AJVÉKOLJANAK CSAK TOVÁBBRA IS EZEK A SZÁNALMASAN PRIMITÍV ÉS MENTHETETLENÜL AGYATLAN BALLIBBANT SIMLICSKA-SZOLGA ELNYŰTT PM-MASZOP-DK-BLOWJOBBIK-MAFFIA-NYALÓ K(URCSÁNY) FERI-HÍVŐ FŐAGYMOSÓ HAZUG GYŰLÖLETKELTŐ PÁRTSZAVA 168ÓRA index 444 HÍR24, HVG, MN(00) és a szintén főagymosó RTL szektATV HÍRTV KANÁLISOKAT BAMBULÓ INTERNÁCI Szeppa-Ricsi-FÉLE AGYATLAN SZOCI süsü shushu Appaloosa Jonesy BERNIVAN Lizabet Józsibá-féle AGYATLAN G.C. BALLIBBANT SZOCLIBSI LAZARO nils1-LIBERATOR HAVI HOZSANNA H.CSABANÉNI-FÉLE DEGENERÁLT KOALÍCIÓS (ALIAS DK-S) G.C. ZSOLTI SZOCI piás pipas35 senkiházi IXARK3 dupla nulla Botka-hívő AGYATLAN BALLIBBANT g.c. SIMLICSKA-CSICSKA SZOCI JOBBIK-MAFFIA-NYALÓ K. OLGA TARR qtyafütyi FÉREG Szeppa-Ricsi-FÉLE AGYATLAN VÉGLÉNY BIRKÁK!!!!4)

Nem érti, mert egy porbafingó szűzfarok. Csak röhög amikor meglátja hogy külföldön élünk, de addig nem jut el az a defektes kis agya hogy miénk az utolsó szó amikor ő csak rinyál hogy nincs pénz.

a puncisokat szeretem
velük hogy kell buzulni?
látod már megint te gondolsz a ratyiságra, nem én

egy buzeráns vagy
egy fiú nevét spammeled az interneten, ilyet csak szerelmes tini lányok csinálnak

Amugy talán majd visszajövök 5 év mulva ha ez megnyugtat kedves

NE VÁLASZOLJ, NE ÍRJ VISSZA, NE OKOSKODJ TE OSTOBA SZARPOSTÁZÓ, HÁT NEM ÉRTED MEG, HOGY ALULMARADTÁL AZ INTELLEKTUÁLIS PÁRBAJBAN?!

HÁT NEKED TELJESEN MINDEGY, HOGY MIRŐL VAN SZÓ, MI TŐRTÉNIK, MI AZ ÍROTT SZÓ, MINDIG CSAK VALAMI OSTOBA FÉLIG EMÉSZTETT MÉMVÁLASZT BÖFÖGSZ IDE AGYATLANUL?

HÁT MINEK ÉLSZ EGYÁLTALÁN TE ÁLLAT, MINEK LÉTEZEL HA NINCS SEMMI ÉRTELME A CSELEKEDETEIDNEK!

GYŰLÖLLEK ÉS MEGVETLEK MÉG IDEGENKÉNT IS, MERT NEM VAGY TÖBB A SÁRNÁL, A KOSZNÁL, A PISZOKNÁL, SÁREMBER VAGY!!!

lol a kis homokos vetítőgép annyira bizonytalan a szekszualításában hogy nem mer egy férfinevet leírni az interneten mert fél hogy buzinak nézik

100% meleg

micsoda minőségi szarpostázás, hát a szemem könnybe lábad

>a magyar lakosságnak az átlagmentalitása

Okézsoké tesó

százszor leírni egy férfi nevet már elég buzis

Igen? Majd akkor ugass, ha nem anyád okádékát zabálod reggelire, ami visszaböfögött disznógeci, miközben a rüh rágja le a korcs poofádat te tetűlepte koszladék cigány.

>számolja hogy hányszor hangzik el egy férfinév a fonálban
fartúró bemérve

>n-nem te
szóval idáig jutott a sufnibuzulás előli menekülésed
írd le még pár százszor a srác nevét, attól nem fogsz buzinak látszani

Legalább a capsnak vége

nem nehéz amúgy

micsoda kis buzi vetítőgép vagy
sebaj van aki így is elfogadja a korcs testedet

lol tesóm jobban nem is lehetnél eltévedve, 195 centi vagyok 20 centis a faszom 100 kiló szálkás izom vagyok gyönyörű feleségem van és 1 erős fiam, sehol nem vagy béta béka

Miért van itt ennyi undarázs krindzs újbuzi?

Amúgy a Chad-nek mi a magyar névmása?