Kurva anyátok

kurva anyátok

nagyon jó OP

/cm/

Megvan az új cpu hűtőm

iligy vagyok Ádám

Oké te szar mémer, már hiányoztál a leltárból

nekem is ilyenem van ádi
de már 3 éves

rendben ádám
nem tudom miről beszélsz amúgy

szűz vagyok ments ki innen

aki az előbb felajánlotta ingyen a fiúpunciát a szűz kukiknak az meg is engedné hogy beleélvezzek?

ratyi

de azt mondta hogy lány

Hülye vagy?
azt akarod hogy terhes legyen?

azt mondta hogy nőies

munkát kereső (és sajnos kapott) NEET user itt, nemrég munkába álltam az adminisztrácós helyre, de pár napja felhívtak egy cégtől hogy tetszett nekik az önéletrajzom és hogy menjek már be állásinterjúra.
Megszellőztettem az új munkahelyen, hogy kéne egy szabadnap de a főnök aztmondta hogy nem kerek perec. Ilyenkor mi a frászt lehet csinálni? 50.000 vs normális fizetés és valós esély hogy felvesznek. Hogy lehetne ezt elintézni hogy elléphessek interjúra? Életem esélye

> tetszett nekik az önéletrajzom
mi volt az önéletrajzodban?

jah, azthittem hogy csapda, úgy hogy lány, már nem kell :S

nem értem

A pénztárcámban de nincsen pénzem csuhajja

Ha nincs benne, majd lesz benne

A miniszter majd tesz bele

de csuhajja Ha nincs benne, majd lesz benne

Az Orbán Viktor majd tesz bele

de csuhajja!

...

...

a halálomig tartó szüzességemért kápótól hogy ilyen ízesen szarpostázhatok egész nap a barátaimmal együtt

nem értem

volt szobaellenőrzés a koliban
levontak 3 pontot mert büdös volt D:

én se
redditről van

egy ricsikép

...

ebin :D

hogy lehet valaki ennyire életképtelen

>jaj izé belázasodtam
>fosok

oszt elmész interjúra munka helyett

ide kéne csődíteni az /r/hungary közösséget
unirónikusan zöld nyilaznak és mémelnek folyamatosan
jókat lehetne őrjöngeni

>mi volt az önéletrajzodban?
Én :D
Nem hazudtam vagy nagyítottam fel semmit. Sztem a felsőfokú angoltudásom imponálhatott nekik. Csak ez így nagyon szarul jött ki hogy dolgozni kell, de be kéne ugrani állásinterjúra is. Csak nemtudom hogy.

hitler vagyok

ilyen sokat ér a felsőfokú nyelvtudás?
nekem van német angol felsőfokúm viszont minden másban tehetségtelen tróger vagyok

hát szólj nekik

>átlagos bölcsész.jpg

milen cég?

Nyomi vagyok tudom. De burokban éltem mindig is.

>jaj izé belázasodtam
>fosok
És nem totál gáz, meg átlátszó hogy ma rákérdeztem a szabadságra és pont most betegszek le? Vagy ha isten ne adja, esetleg felvesznek a másik helyre hogy dobbantok rá nemsoká?

Ha jól beszélsz persze, Magyarországon rengeteg cég van ahova szinte csak a nyelv kell, ilyen SSC - shared service centerek. Meg pl már a bankoknál is az dívik hogy egy helyen van egy nagy központjuk ahol folyik az intenzív háttérmunka.

mi a faszom az az shared service center is mit kéne csinálnod

olyan cukker mukker :3

hogy én milyen aranyos vagyok! hihetetlen! :33

nem, te csúnya vagy, meny inen

mindenki azt mondja hogy ari vok.

pontos pozíciót nem nevezném meg de itt van SSC-kről egy kis leírás
facebk.com/recruitmentsolutionshu/posts/691000547654547
Rakj be két oo-t belé, valamiért azt hiszi Sup Forums hogy spam

excelt mennyire nehéz megtanulni egy nem autista számára? kell munkához.

Volt egy poszt az előbb a szingli lányokról. Én is keresek szingli lányokat, akik nem akarnak párkapcsolatot, mert szívesen bedönteném a tervüket. #phcsődör #szűzvagyokmég #trollposzt #beszólniérdeszabályokattartsukbe #humormindenekfelett

Osszátok please!

Hány hónap kellet, hogy kiszivárogjon ez mém a magyar fb oldalakra?
15-16?

>hónap
lol

kurva anyját a szarbánnak, a SEA kapcsolatok miatt még ennél is több Nyugger hogy beáramlani

progresszív vagyok.

dzsender sztádi meg ilyenek?

Épp lábazok :DD
És közben animét nézek :DDD

kuki szopi?

Harcolok az emberek jogaiért. Szabadságot mindenkinek. Egyenlő bánásmódot.

takarodj nyomorék

popsi baszi?

tudod hogy foglalt vagyok. erre ilyeneket írkálsz. tiszteletlen vagy.

balázs értékeld már a versemet

ez jó. nekem hiányzik belőle az az igazi magyar proliság. Az, amikor az átlag csürhe azt hiszi, hogy ő a megmondó ember, aki jobban ért mindenhez.
Talán a 2. versszakba betehetnéd.

basszus akkor nem leszek többé minimálbéres
hallod ezt balázs?
megyek dolgozni és nem anyáékon élősködöm majd

MINDIG AKKOR HAL MEG A FONÁL AMIKOR BECSATLAKOZNÉK

dögölj meg
fordulj fel
halj meg

ugyan már.
vagy még tíz évig fogsz iskolába járni. Addig a szüleiden fogsz élősködni.

NIGGER VAGY

de már van diplomám médiaszakon

amúgy médiaszakon voltam, videóvágást tanultam.
Vagy most csak azzal akarsz mémelni, hogy én is büfészakot választottam? Pedig én azt választottam, ami érdekelt. S nem olyan szakot választottam, amivel ki van tömve az ország.
Veled ellentétben én egyetlen egy szakra jártam. Míg te egyik diploma után a másikra fogsz hajazni. Mert legbelül te is tudod, hogy így is, úgy is viszonlyag nehézkés életet fogsz élni, de ameddig az iskolapadot koptatod, nem kell dolgoznod. Azaz, nem fogod direkt észrevenni, mennyire nehéz normálisan élned.
De ha már megint mémelünk, ugye van új munkám, ami extra 900 dollárt fizet havonta az előzöhöz képest. Ez ugye olyan mértékű pénz, amit te az életben nem fogsz látni.
Várom mérgelődő válaszod. De ne adj isten, hogy most az egyszer nekem legyen igazam.

lol kisregényt írt megint
nem olvasom el LOL

lol mérges

de, totál gáz, csak hogy a közmunkánál nincs lejjebb, ha a pici segílyt megvonják amit úgyse fognak mert a cigányok 6szor nagyobb köcsögök mint te, akkor sincs olyan óriási gond

mi az anyádért békultál ha találsz munkát, dolgozzál, jobban jársz

proli maradsz életed végéig.
Milyen érzés úgy tervezned a jövőt, hogy tulajdonképpen nincs jövőd?

ha minden illatos és szaga csak a szarnak van akkor az átlag turolcsenes proli milyen szagú?

nem azért írtam
tényleg média szakos diplomám van

nekem is. a baross utcába jártam, pesten,

M.. mé... médiaszak PFFFFF XDDDDDD

Mondd hogy a BKF-re jártál és itt halok meg a röhögésben gecc

vedd be a gyógyszered

gyári munkás leszel LEL

vedd fel a fizut. ja.. hogy nincs xDDDDD

ha nem lennél zsidó/ nem lennének kapcsolataid szerbiában söpörnéd a szemetet és a magyar gyári munkás fizuját irigyelnéd LEL

De nem így történt. gerincesnek születtem.
Ha neked is lenne gerinced, akkor máskép alakulhatot volna az életed.

>zsidó
>gerinc
LÓL
szó szerint csak a mázlinak köszönheted hogy ott vagy

mázli?

fogalmam sincs hogy kerültél ki de úgyse mondanád el mert punci vagy és félsz a morzsázástól

te buta vagy. ez nem az EU. Ide nem lehet csak úgy berepülni. Összekevered az országot angliával, ahova a barátaid kimentek mosogatni.
Én talpraesett vagyok. Veled ellentétben. Máshol is megállnám a helyem.
Most meg "mázli"-m van, hogy amerikai vagyok? Korábban meg azzal jöttetek, hogy de szar (lesz) nekem. El kellene ezt dönteni.

>Captcha: shelf

mondd el hogy kerültél ki, polcmester?

szerintem lebetegedtem
megyek aludni sziasztok

á, vágysz te is ide, mi? :33

munka útján jöttem ki.

>munka útján jöttem ki.
ennél idiótább magyarázatot még belőled se néztem volna ki.

Mégis hogy?

otthonkondis ánon vagy? :D
én ma melleztem és bicepszeztem :D

remélem halálos

semmi közöd a magánéletemhez.

Gondolom, van 26 felsőfokú angol nyelvvizsgád. Azt felhasználva az OKJ-s Internet Használó diplomáddal nyugodtan beguglizhatnád, hogy TE hogyan juthatnál ki.

Ezt mondtam. Buta zsidó vagy és csak a mázlinak és a kapcsolatoknak köszönheted a szánalmas életed. Nem árulsz el semmit mivel tudod hogy igazam van.

nem csalizol ezzel.
Te alattam vagy a ranglétrán. Egy nulla vagy. Egy kutya. Hallgass ha azt mondom.

Én vagyok a mázlista? Te vagy az, aki huszonévesen ingyen élhet a szüleivel.

>semmi közöd hozzá
>postázza saját magát

kicsit skizofrén figyelemkurva

kapom a figyelmet elég jól ezektől a proliktól.

gecyre ravaszolt vagy és nem tudod cáfolni amit mondtam

az vagyok. meg is vagyok sértődve. Mindjárt megyek is!!!!
áruld már el, milyen felnőtt létedre a szüleiddel élni? ha barátok jönnek át szombat este, akkor az hogy működik?

>barátok

te meg a buzi kanoddal élsz és az övé a ház.

Nem tudom melyik rosszabb lol

ja, van párkapcsolatom. ez megint egy olyan dolog, amire irigy vagy. milyen érzés úgy élned, hogy még egy buzi is szebb párkapcsolatban él, mint egy afla heteró, mint pl önmagad?

>és az övé a ház.
most erre fáj a fogad. De ki kell hogy ábrándítsalak. Nincs igazad. Hamarosan lesz neked is saját lakásod, ha a nagyszüleid megdöglenek,

emberkereskedelem

>mi az anyádért békultál ha találsz munkát
Sok oka van. A fő ok talán az hogy az egyetemi évek nagyon sokáig felmentettek attól hogy a valós élettel és munkával szembenézzek. Meg ha őszinte vagyok, nem is vonz a pénz. Annyit amúgy se kapsz hacsak nem a maffiában vagy, vagy lopsz, hogy valami értelmesre fussa. A mi generációnknak háza se lesz, hacsak nem örökli, vagy anyja apja építteti. Úgy voltam vele akkor minek keressek munkát? Én olyan jól elvoltam, olvasgattam, művelődtem a szobámban. Bár az utóbbi időben egyre többet futottam abba, hogy útját állja fejlődésemnek a pénzhiány.
Meg úgy gondoltam ha dolgozol, nincs időd munkát fektetni magadba, kiélvezni azt a keveset is amit meg tudsz venni. Ami igaz.
Nehéz kérdések ezek.
Egy hónapja kb döntöttem úgy hogy ideiglenesen felfüggesztem az elmélkedést, és beadtam pár helyre önéletrajzot, próba szerencse alapon. Csak a munkaügyi, ami általában éveket várat mire talál valakinek valamit, most gyorsabb volt mind gondolta volna az ember.

>most erre fáj a fogad. De ki kell hogy ábrándítsalak
persze persze buzizsidókám, ha elhagy a köcsögöd tyroneért akkor mehetsz San Franciscoba csövelni