/slav/

Začto davno ne bylo?!
Osamotili ste sę jedin od drugogo i sědite v svojih /ex-yu/, /ex-ussr/, /balk/, /polska/, /v4/.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=HLm3H4U5AOo
youtu.be/3fQRZCj9wg4
youtu.be/6oGwj6XZU9g
twitter.com/SFWRedditVideos

ubi se

Tem dlä razgovora net

/slav/ je mrtev

Frderbej se

V onyh generalah temy takože ne imajut, ale to ne izgleda kako problem po ihnje egzistovanje

ljubi slovjanov, kurvin syne

v /balk/ ne sme slavjani

Trěba je oživiti

Vah! Selam alejkum, brate! Vitaj v /slav/ě

wa alaikum salaam, arkadas

Vkusen li byl tvoj kebap dnes?

mama prigotovila "vinen kebap''
znam da je svinja haram, ala...

Mmm... dobra je tvoja mama, htel byh ju sebi

KARADZIC DID NOTHING WRONG

Hm, vyzerá to dobre.

A kako ti to vygleda?

To nie je nič pre mňa, radšej mám víno.

Ne ljubim vino, zato že daje glavnu bol' po jutru i ne ima zajmlivy mi vkus.

>zato že daje glavnu bol' po jutru
Nepi príliš veľa a všetko bude v poriadku.

>slav
>half of the posts here are made by a turk

Dobry' Den'

hillo my hihil friend

Segda imamo i cyganski posty

hai siktir bre

Tak to ne čini xD

Dobry. Kako se imaš? Ljubiš samogon sa slaninoju?

South slavs have nothing in common in other slavs. And the other slavs are disgusting in terms of outlook and behaviours. South slavs are like meds, other slavs are untermensch.

t. urkgarian flagfag
The other slavs have either been significant (Poland and Russia) or have high life standards (Czechia). You are turks.

I personally think that we're just like West Slavs. The folk music, food, language, history, all of them are very similar.

>we're just like West Slavs
Imaš na mysli lužičanov? Da, vy imate nekoju podobnost

V mislih sem imel bolj Čehe in Slovake, ki so zelo podobni nam Slovencem in pa tudi Hrvatom.

Ale v čim je podobnost? Pivo i galuški vy ne imate, jezyk je celkom iny,
tradicijno oblěkanje je takože ino.

Daily reminder

nasılsın?

O V O

Dobrij vecher

Dobry. Jesi rus? Čto dělaš v Švejcariji?

фy

Kje je tvoj Bog sedaj?

>Jesi rus?
Da
>Čto dělaš v Švejcariji
Rabotau zdes/radim

Boh je mrtu.

Ubil sem ga včeraj.

O fajny general pogadam z wami.

Co tam u was słychać?

seme vam jebem pricajte ko ljudi na engleskom ili svom jeziku sta je ovo mater vam jebem
a ti si najgori poluturcin kurci se kao zna interslovenski

Proksy czy polak na wakacjach?
A jak nie to czemu po polsku a nie po rusku

celému textu som rozumel

Co tam chuje
Hej
On się uczy polskiego

gleda tko PSG Bayern jebem vam majku poganu?

ja majmune

Ljubil by se zryvat na moment. Ča vy motrite kot Ščaveti, zaspravno so Vendi i Ščaveti, ale kako jih jas v skradnje vrymja prožnam, Arijci i Ščavokenjci. Ščaveti niso puška grupa po šeby, leh zaykôvna grupa rabjena ot bande dyčnih Vendov, imena grupa zače koye Evropa se nahodi. Čuda Sup Forums yûdi svajdànje zgriše Vendov za Ščavetov. Skroz trešântnu stvâr, vendska grupa šegvìto sezvaju "Ščaveti", i čuda Sup Forumsolerantov nisu švisny ča to so jušto Vendi, šrÿdnivykovna evropska nadraca
Ščaveti zaspravno se nahode, nu Vendi niso dylôj tega. Vendi su druhcÿ, čudo misàrni. To je hajno. Ščaveti šegvìto vaklape Vendov, nu to so zaspravno Ščaveti inkalâny Vendov. Švi "sezovêni" pulêntski-Ščaveti so zaspravno Vendi

youtube.com/watch?v=HLm3H4U5AOo #STREJTTUKOLA

jaz tudi

to je čar medslovanščine, da dejansko in popolnoma deluje

Kateri jezik je to? Slabo ga razumem.

staro-hrvatski

Stari čakavski

Hrvatski:

Volio bih se ubaciti na trenutak. Ono što ti smatraš slavenima su ustvari Vendi i Slaveni, ili kako ih ja u zadnje vrijeme nazivam, arijevci i slavogovna. Slaveni nisu etnička skupina sami po sebi, nego lingvistička skupina učinjena korisnom od strane Venda, vitalne etničke skupine zbog bez koje moderna Europa uopće nebi postojala.
Mnogi Sup Forums korisnici greškom mješaju Vende i slavene svakodnevno, uopće ne shvaćajući to. Zbog čudnog sljeda događaja Vendska skupina se često naziva Slavenima, i mnogi Sup Forumsoleranti nisu svjesni toga da su upravo Vendi srednjeeuropska arijevska rasa.
Slaveni zaista postoje sami po sebi, ali Vendi nemaju nikakve veze s njima, Vendi su drugačiji, mnogo civiliziraniji itd. Ovo je za tebe obavezno da shvatiš. Slaveni često uključuju Vende u svoje krugove, no to su onda jednostavno slaveni sa dodatnim Vendima. Svi takozvani "zapadni Slaveni" su ustvari Vendi

oldukça iyi
davaj po polsku, nierazumie sie to

Jeg vil bare skyte inn et lite ǿyeblikk. Det du refererer til som slavere, er faktisk vendere og slavere, eller som jeg nylig har begynt å kalle dem, mesterrasen pluss slaverdritt. Slavere er ikke en etnisk gruppe for seg selv, men bare en språklig gruppe som er gjort nyttig takket være baserte vendere, en viktig gruppe som vi kan takke for at Europa eksisterer.
Mange på Sup Forums tar feil av vendere og slavere hver dag, uten å innse det. Pga. merkelige begivenheter blir vender-gruppen ofte kalt "slavere", og mange Sup Forumsoleranter er ikke klar over at det i utgangspunktet er vendere, en sentraleuropeisk mesterrase.
Slavere eksisterer, men vendere er ingen del av den gruppen. Vendere er forskjellige, mye mer siviliserte og greier. Dette er viktig for deg å innse. Slavere inkluderer ofte vendere, men i utgangspunktet er det slavere med Wends lagt til. Alle de såkalte "vestlige slavere" er virkelig vendere.

>Arijci i Ščavokenjci
umirem
postaj to na ex yu

nemislim da su druga rasa ovi tvoje Vendi
druga rasa smo mi

Čto to kurva za pěrdoljenje?

Velut interloqui vellem paulisper. Quid tibi cum referendo ad Slavos excitaverat, est quidem Magontiam; et Slavos excitaverat, seu quod Ego recens capta, ut vocant eam, et masterrace slavshits. Sclavis, qui ethnic group non ad se, sed per accidens modo coetus fundatur in Magontiam est utile: in quo vitalis coetus gratias Europa existit.
Multa / int / users in errorem maesto defixus quotidie Slavos excitaverat, nesciunt. Per peculiarem de iis de rebus ad Wendish coetus est saepe dicitur "Slavos", et de multis / int / olerants apud Magontiam non scitis quomodo abominatum sit Centrvm Evropvm major rasvm.
Ibi vere sunt Slavorum advenerunt, qui Magontiam; et pars non est. Magontiam; et aliud, et multo magis supellectilem indelebile nostrum. Quod maximi est momenti pro vobis ut animadverto. Plerumque includit Magontiam; Slavicarum servarent, sed quod suus 'plerumque addidit Sclavones apud Magontiam. Omnes dicitur: "turmae Slavorum occidentalium" non realiter movit, componit.

prijemi pravu vjeru

Nauči se medžuslovjanskomu, lěnivy ty si kurac

koliko ti je trebalo da naučiš taj slavenski esperanto? i jesi inače talentiran za jezike ili? ja sam kurac za jezike jebiga

Koju? Pravoslavny žaboizm?

Možgani = razčesnjeni

evo, bom prevedel še v slovenščino iz hrvaškega teksta:

Rad bi za trenutek vskočil. To kar smatraš za Slovane so pravzaprav Vendi in Slovani, ali kakor jim zadnje čase sam pravim, arijci in slovanski dreki. Slovani sami po sebi niso etnična skupina, temveč zgolj lingvistična skupina, ki so jo koristno naredili Vendi, vitalna etnična skupina brez katere moderna Evropa sploh ne bi obstajala.
Mnogi uporabniki Sup Forumsa sleherni dan pomotoma zamenjujejo Vende za Slovane, pa tega nikoli ne ugotovijo. Zaradi čudnega sklopa dogodkov se vendsko skupino pogosto prišteva med Slovane in mnogi Sup Forumsoleranteži se ne zavedajo, da so Vendi zares srednjeevropska arijska rasa.
Slovani tudi v resnici obstajajo, toda Vendi z njimi nimajo nobene veze. Vendi so drugačni, bolj civilizirani, itd. Nujno je, da to spoznaš. Slovani medse često sprejmejo Vende, a to so preprosto Slovani skupaj z nekaj Vendi. Vsi tako imenovani "zahodni Slovani" so v resnici Vendi.

netreba vam medžuslavojanski, on uže jest - učte se

>koliko ti je trebalo da naučiš taj slavenski esperanto?
Malo. Samo jedin večer čitaš gramatiku i onda uže možeš čtokoli pisati.
> i jesi inače talentiran za jezike ili?
Ne. Čak anglijski ne znam.

Dost legko to mi se čitaje, ale myslim, že bulgary go ne razumejut, jerbo ne znajut pady.

>b*lgari
to nisu ti bijeli ljude,
nisu značimi,
nek se o nich stara ovaj jih Tangra

Hello slavic faggots

potato, u like slavs of western europe

hey Irish dog what's the craic?

Zvuči kak kompliment

a niech ma kartofel, dużo naszych tam u nich siedzi

Dobra noc, bratja

Vaših vsegde mnogo sědi tbqh

spokojnej nocy

Romek

Szalom

No bo chyba wszyscy tutaj używają łaciny to i ja też będę bo dla mnie jest mniej zjebane pisać w moim zjebanym polskim od pisania po rusku w łacinie.

Szalom
co nowego?

Zjebanym medžuslovjanskim ti bude ješče menje zjebano.

Uczę się yidisz, piję rum, no wiesz. Teraz jadę do domu bo mam już dość alkoholizmu.

tolko slaninu

No go nie znam. Tak w ogóle myślę że nie ma być żadnego międzyslowianskiego a tylko Ruski.

no u was akurat chyba nie?

Heh ok
Ja mam teraz wolne od pracy i w Jom Kipur też wolne więc jest zajebiscie
na zdrowie
hej dziadku, jak życie?

żona, dzieci, i siedzisz w knajpie chlejąc rum o północy w środku tygodnia?

czesc, po malu

A kiedy ten kipur?

Zaraz wyjaśnię ale tylko jeden raz, bo słowiański tred.

My z żoną oba pracujemy. Po kolei mamy dbać o dzieciach. Wczoraj był mój dzień więc poszedłem do domu o piątej. Zabrałem starsze dziecko ze szkoły, poszliśmy na zakupy i trochę się poczuliśmy polskiego i porysowalśmy.

A dziś to żona siedzi z dziećmi a ja pracuję. Do dziesiętej pracowałem a potym wjebalem trochę alkoholu i teraz idę do domu.

Jutro obudżam się o siódmej i prowadzę dziecka do szkoły i idę pracować ale o piątej idę po dziecko itd.

Jom Kipur jest od piątku wieczór do soboty wieczór

No słuchaj ja to nie jestem Żydem chociaż uczę się yidisz jak nie jestem Polakiem chociaż nauczyłem się trochę polskiego.

Po prostu lubię się uczyć języków.

bardzo zdrowa relacja jeśli mam być szczery

Fajnie
No ja też lubię się uczyć języków

Nom. Ale i tak ma być oburzona bo nie mam pić ehh. Ale wciąż robię co mnie należy, ale jak bym nie pił było by lepiej.

privet ty čo ohuel

Dia dhuit irlandzka mordo, konas a ta tu?

SŁOWIANIE PRIDE WORLD WIDE
youtu.be/3fQRZCj9wg4

youtu.be/6oGwj6XZU9g

pshek kurwa
ROISSIA=VPERDE

>open window for some fresh air
>smoke everywhere
Such is life in Silesia.