/polska/

Edycja klasyczna

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=dNHZe9s75e4
youtu.be/oRKnGwoyeAM
youtu.be/KaOEVHQoHzM
youtube.com/watch?v=nPJ3Sg_Uz4Q
twitter.com/SFWRedditGifs

Poland is epic, nobody understands how epic it is

y-yyou to esti

skończ pierdolić i kup tego thinkpada, tylko może lepiej wersję z 8gb ram
i SSD jeżeli cię stać

uwu owo uwu owo

pierwsza

Postuje mojo zone

czyżby pod przykrywką edycja postowania żonek?

żooono moja
serce moje

nie postuj ćwoka

...

kurwa mać nienawidzę was

po chuj postujesz jakaś Kalifornijską kurwę która jebie się z bogatymi czarnuchami

milfa którą rucham

jak nie nawidzisz kogoś, to znaczy że w głębi duszy sam siebie nienawidzisz. możliwe problemy w dzieciństwie. trzeba iśćdo przodu i porzucić marne ego dla lepszego życia. ale człowiek lęka sięzmiany, chociażby była oba na lepsze... pamiętaj,

>po co cokolwiek postować the post
XD

sorry, zła żonka

>mm o tak pyszna murzyńska sperma o tak

nie podszywaj sie

Wtedy koszt wskoczy o parę setek.
Jest inna opcja: odkupuję od sąsiadki asusa 1201HA. W sumie się nada do gównopostowania w /polsce/, a na srednim laptopie w Supreme Commandera i tak nie zagram.
Pewnie udałoby mi sie to kupić za grosze, bo sąsiadka jest przekonana, że sprzęt jest nie do naprawienia(ojciec próbował naprawić), chociaż kiedy ja wywaliłem Avasta i zastąpiłem Malwarebytesem, to chodzi sensownie, własnie z niego piszę.

siena podlududzie
chuj wam w dupe

jeszcze lepsza opcja wyruchaj sasiadke

pierdole was jebane polaczki xd

>intel atom
współczuję, po roku użytkowania podobnego gówna w 2010 rozjebałem go przez wkurwienie, atom nie nadaje się do niczego prócz telefoników z androidem
może serwer, ale nic więcej

prosze nie projektowaćtu swojego kakoldu xD

>jebany liść

>niezgolone włosy pod pachami

ja pierdole nie wyobrazam sobie jak mozna tak zyc to jest ta slynna polska b?

I went to the polish shaman because i wanted to know the secrets of your people. He said if i drink this ancient sarmatian potion while ihaling the fumes of a burnt ger*an flag i will feel and see like a pole, and gain insights no mortal man should see

prawdziwi mężczyźni sięnie golą.

good post

Za stara
Czytałem, że ponoć gówno, ale do filmów i przeglądania internetu się nada.
Wkurwia mnie brak podswietlenia klawiatury, może sobie jakąs lampeczkę załatwię.

EPIX BANTER XD
at least(leafs) you tried

atom będzie miał problem z odtworzeniem 720p na youtube.
kup tego pierdolonego thinkpada, pożyje Ci kolejne 5 lat bez problemu i będzie dalej działał jako maszyna do internetu czy filmów. Choćby ten co na jednej aukcji jest za 460zł czy coś, i3 już będzie sto razy lepsze niż atom.

DZIKI
DZIKI ZACHÓÐ

Co tam u was aniołki?

>atom będzie miał problem z odtworzeniem 720p na youtube.
Ma problem z filmami 360 na fullscreenie,
Ale ze sciągnietymi filmami sobie radzi. Z drugiej strony przydałby mi się w końcu dostęp do Windows 7, może kupię od Ciebie tego laptopa.
Asus się przyda do gównopostowania w terenie, mała strata przy kradzieży.

pacierz i do spania
rączki na kołderce :3

Czyli jak na przykład boje się czyjejś duszy to w glębi duszy boje sie swojej duszy? I jeśli jest dusza w głębi duszy w czyjejś duszy to jeśli boje się tej duszy w głębi duszy czyjejś duszy to tak naprawde boje się swojej duszy w głębi duszy mojej duszy? A ta dusza w głębi duszy czyjejś duszy która jest strachem przed moją duszą w głębi duszy mojej duszy w głębi duszy czyjejś duszy jeśli wydaje mi się straszna to tak naprawde bojąc się tej duszy w głębi duszy czyjejś duszy która jest moją duszą w głębi duszy mojej duszy w głębi duszy czyjejś duszy to boję się jedynie mojej duszy w głębi duszy czyjejś duszy która jest moją duszą w głębi duszy mojej duszy w głębi duszy czyjejś duszy?
Teraz rozumiem.

tak, obiektywnie patrząc na to jako psychonauta muszęprzyznać że wszyscy jesteśmy jednym ponad eterycznym duchem. i że świadomość ludzka jest jedna. tylko gdzieś tam ukryta i przypruszona przez jakieśtam co dzienne doświatczenia i wzorce.

dobranoc skarby :*

papatki *

*teleportuje sie za ciebie*

*głaszcze po futerku*

no elo wstalem

co tak wcześnie

zimno mi anoni

napij się ciepłej wódki

ja siedze w spiworku taki protip

namiot w środku pokuju to protip

implikowanie ze nie mam teraz rozbitego namiotu w moic spodniach

Τι λέει bracia? Όλα kαλά;

Dia’s Muire dhuit! Conas tánn tú

perdut, el meu ...

>youtube.com/watch?v=dNHZe9s75e4
O jezu, ale to byl dobry film.
Oraz: obczajcie tego młodego Willema Dafoe

elf?!

Postuj dla mnie disco polo poproszę
Lubie ten bardzo
youtu.be/oRKnGwoyeAM

Elfy są Połnoczne.
Ja raczej młody Satyros.

najlepsze
youtu.be/KaOEVHQoHzM

Ogrzewam lufe ; )) ayyy

Żygam ameryką, taki duży kraj, taki niby rozwinięty, a pusty w środku jak cholera

e tam, poleciałbym sobie gdzieśtam na pustynie w nevadzie potripować, wszędzie poza wielkimi miastami warto zobczyć

Wlasnie skonczylem ogladac tego ruskiego co na pociagi sie wpierdalał

Ni chuja mi sie taka ameryka nie podoba

ale co dokładnie? karaiby chciał bym zobaczyć
wszędzie źle gdzie nas nie ma

mówisz o tym filmiku 40 min gdzie ten illya czy jak mu tam jezdzi pociagami i co chwile go policja pyta co robi? ogladałem to wczoraj w nocy, zajebiste przeżycie

wincyj Juju, nowy komp i nie mam stuffu

daj się ktos przytulić

no chodź tu user

no gurwa chętnie, te jebane britbongowe chaty nie mają żadnej izolacji i piździ jak w Kieleckiem
tęsknię za akademem pomimo że pralnie były bulem w dópie

*kuca*

>youtube.com/watch?v=nPJ3Sg_Uz4Q
Russel Brand ma wszystko żeby zasługiwać na miano największego edgelorda (*) na świecie, ale jakos kiedy on to robi, to nie czuje ani uncji cringu tylko sam podziw.
Also, co on brał przed ta rozmowa (**)

(*) chociaż z drugiej strony nie, bo ludzie ktorzy probuja być edgy nie mają takiej swobody w dobieraniu słownictwa, popełniają jakieś błędy których nie są nawet świadomi, a on nie dość że to co mówi mówi z sensem to jeszcze robi to... pięknie

(**) dobra, doszedłem do tego momentu kiedy powiedziałże heroine

Alice dała mi dzisiaj zdjęcie swojej dupy hyhy

bump

...

elo robale

Russel Brand ma wciaż karierę (*)? Myślałem że miał hype'a gdzieś do 2009 jak go forsowali i potem zniknął.

(*) no jestem w pierwszej minucie wideo, teraz przypomniałem sobie że jest takim pretensjonalnym chujem (**)

(**) teraz oglądam 1:25, Hitler miał jednak rację

Jakie anime w tym sezonie?

>jest takim pretensjonalnym chujem
no tak, ale w jego przypadku to działa

Tylko z powodu akcentu chyba, każdy anglik brzmi naturalnie jak pretensjonalny chuj.

ty chyba nie słyszałeś w życiu akcentu klasy robotniczej, albo zwykłego północnego.

>Tylko z powodu akcentu
Nah, nie. Już prędzej z powodu tej hery.

Nie ma już takich anglików, teraz tylko posh, sikh i paki boys.

>znowu miałeś sen gdzie wszyscy cię w nim wyzywają

przestań wchodzić na Sup Forumsa jebie

>nigdy nie miałeś koszmaru
co to oznacza?

Nie projektuj. To kiedy Sup Forums chce poczytać nowiny wchodzi na mój blog.

Mangostan otwierasz przez przyciśnięcie guzika na dole owocu. W środku masz biały czosnek smakuje jak bardzo słodki śluzowaty ślimak. Niektóre ząbki tego czosku mają w środku twarde nasienie którego nie jadłem. Zewnętrzna czerwona warstwa owocu jest kurewsko gorzka. Moja ocena owocu obrazem obok

o ty chuju waflu

dajcie bf

>reklamowanie bloga na Sup Forums
grecki co ty robisz

gib bf

Jakie reklamowanie, miałem na myśli że Sup Forums słucha mnie, a nie na odwrót.

>implikacja że to nie jest najważniejsza era dla Europy, gdzie wybór ludzi zadecyduje czy on przetrwa, czy upadnie

wy moi pszyjacjele
racja

jebać zawór

czemu?

To troche taka samospelniajaca sie przepowiednia, w sensie ze jedynym zagrozeniem ktore na nia czycha to wlasnie samo to pierdolenie ze jest czyms zagrozona. A i to jest przesadzone, bo każdy wie ze bez EU wszyscy na tym kontynencie mają przejebane. Jedyne czego możemy się bać to populistów grajacych na tym strachu, ale mam wrażenie ze im samym tak naprawde tez nie zalezy na rozpadzie.

Ale może nie polityczkujmy z rana?

>tug nie dadzo trzeciej lambdy

UE =/= prawdziwe Europejskie wartości

a co ma UE do wartosci?

Jestem obrońcą naszych kobiet , ale brat mi mówił , że bezrobotni chcą rozwiązania NATO

Słyszałem , że uchodźcy wyrzucają śmieci w lesie