Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=bQZ4rDw9XJw
youtube.com/watch?v=EzuVk_9GNXo
norvig.com/21-days.html
hiddenlolcdn.com/v/191191.mp4
twitter.com/SFWRedditGifs

A nap kérdése:
Ha ánon megerőszakolhatna egy valakit és soha nem derülne ki, ki lenne az áldozata?
Magáért a szekszért csinálná inkább vagy fontosabb volna az okozott trauma?

Anyádat.
Bosszúból, hogy téged a világra hozott. :D :D

*btrfgrfrfrggfffftttppprrrr*
úgy ván fehér fijú szágol szágol ^_^
inhálál én szuszi szagú fingjáim hiihii
hágymá csípősz ment bele :3

heló megjöttem

hitler vagyok

>fontosabb volna az okozott trauma?
Erre nem is gondoltam volna, hől
Így egyszerű a válasz. Őt:
youtube.com/watch?v=bQZ4rDw9XJw
youtube.com/watch?v=EzuVk_9GNXo

ez ki?

Ne legyél már ennyire életképtelen.
Fájlnév
Az egyik videó címe
A másik videóban ott a művész neve, és a leírásban az igazi is.
De még egy képkeresővel is megtalálnád szerintem.
Ömm

Megtölteném a piaci rését ha érted mire célzok :)

látom a nevét, nem az érdekel, hanem hogy ki a faszom ez?

A Miát mert szeretem a kihívásokat

fúj

Learn Python for Data Science in 4 hours by completing 57 interactive exercises.

lol embergyerek

>Tanuld meg x-et y idő alatt
Ömm
norvig.com/21-days.html

Valami feminista repper

Kemény Zsófi egy aranyos.

jah jó bőr
kikéne kúrni belőle a liberális agymosást

á 10 év az nagyon sok nekem holnaputánra kell :D

>10 év
1 év alatt egy majmot is meglehet tanítani programozni

Orbán Viktor felajánlotta, hogy Katalónia elszakadása esetén az FC
Barcelona elindulhat a magyar bajnokságban. A hír hatására a
függetlenség támogatói tömeggyűlést szerveztek, hogy hitet tegyenek az
egységes Spanyolország mellett.

Kunsziget

Ő a menyecském, mondjatok róla valami szépet

nekem nem megy D:

mi nem megy?

megtanulni

Lassan már vágásérett. :)

hogyhogy?

hát nem sikerül
már 3 éve próbálom és még mindig nem megy

azt mondtam szépet

mert nagyon nagyon buta vagy
nem is meglepő ha programozónak mentèl

szép nagy rusnya feje van

melyik részénél akadsz el?
nem értem

szarul vagyok és be kell mennem dolgozni D:
de legalább a niki is benn lesz :D

Én a helyedben megfontolnám mielőtt írok valamit

ha valaha is akcióra kerül a sor a nikivel védekezz rendesen mert 15 különböző nemi betegséget számoltam az instás fotóin

mért néz ki úgy mint egy koszos cigány?

most már én is rájöttem, de már nem hagyhatom ott az egyetemet

hát nem tudom, tömbök és loopok pl
írok valamit és sose olyan lesz mint ahogy akarom

Írok neki egy DMet, hogy vigyázzon kivel áll szóba a munkahelyén. Gondolod rájönne, hogy te vagy az aki itt postázgat róla?

lehet hogy hányni kell tesik

Hát egyszerre csak ketten vagyunk bent

hogyhogy?

Na írtam neki. Ne csodálkozz ha ma távolságtartóbb lesz majd. :D

Habi

Ja. De később lehet írok neki, csak most nincs időm instát csinálni ezért.

Zongorázni is meg lehet tanulni egy év alatt. Még sem hívnának az akadémiára egy év után

nem is akadémiára kell vele menni, hanem dolgozni nagyokos

Mert az apja is az

De az elég nagy gecység lenne

Valóban. Főleg, hogyha még egy kicsit fel is dobnám a töténetet.
De jobban belegondolva nem tenném meg, mert szeretlek titeket így kollektívan, akármilyen nyomik is vagytok.

nekem ellopták az oroszok a 3 napos instámat és azóta nem csináltam újat D:

Benne volt a kombinált fogó?

unmemetikusan kekeltem
pedig annyira nem is volt jó

Niki okos lány vagy egyszerű?

Átlagos proletár csaj. Alapvetően nem kifejezetten buta de nem igen van neki semmilyen szintű műveltsége. Valami közgázos suliba járt.

Pedig sokan ezert valasztjak az afrikaiakat, mert remenykednek, hogy valami jo nagy .....t kapnak.
Tudod kicsoda Heidi Klum? Nos, amikor ferjet, Sealt megismerte, az epp a luxusszalloda edzötermeböl jött kis, s egy szük biciklisnadrag volt rajta, ami kiemelte a hm. formait.

Heidinkre ez a latvany olyan benyomast tett, hogy azota is gyönyörködik benne immaron vagy 6 eve.
Ha ez a dolog egy növel esik meg, akkor a rohadt szzexehes disznot mar tucatnyi növedelmi szövetseg beperelte volna szexualis zaklatasert.

Igy meg? Heidike nagy büszken elmeselte a nemet teveben.
Volt vagy ket evvel ezelött egy topic, amelyben egy nö arrol irt, hogy ö csakis fekete ferfivel tud szexualis kapcsolatot elkepzelni.

Ha en ugyanzet leirom, csak azzal, hogy en meg csak feherrel, azonnal leharapjak a fejemet, mert rassziszta vagyok.

Ki erti ezt?

Nem igazan ertem,mire is gondolsz.Egyetertek egy elottem szoloval,ez kulturaltsag,illetve kulturalatlansag kerdese,legalabbis Magyarorszagon.En magyar vagyok,jelenleg Angliaban elek,es bizony nagyon nagy kulonbseg van akozott,ahogy viselkednek az afrikaiakkal itt es otthon.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy Magyarorszag csak es kizarolag negativ,es itt Angliaban nincs rasszizmus,mert az nem igaz.De megis,egy napon se lehet emliteni.Ugyhogy ha nem foglalkozol azokkal,akik ebbol egyaltalan kerdest illetve problemat csinalnak,akkor igazabol semmilyen hatranyod nem lesz abbol,hogy afrikai ferjed van.Es gyonyoru felver gyermekeid lesznek,nekem is gyonyoru 14 eves felver fiam van (a csajokat mar most oda vannak erte,elore felek,mi lesz kesobb...),hiszen a legszebbek a felver gyerekek,bar tudjuk,hogy vannak,akik szerint az "oseid buszkek lesznek rad",veluk nem kell foglalkozni.Egyebkent miert is ne lennenek buszkek.Nalunk oltari botranyok voltak a fekete barataim miatt,meg nekik "nem kell barna unoka!",ahhoz kepest,amikor megszuletett a fiam,egybol o volt a "legedesebb,legszebb,legszeretnivalobb kisunoka".
Persze,mivel ok egy mas kulturabol jottek,biztosan lesznek kulonbozosegek,dehat ezeket kezelni kell,hiszen nem kell feltetlenul mas kulturabol jonni ahhoz,hogy kulonbozoek legyunk.Szoval csak hajra!

kurva anyád

gyökér geci
minek postáztad ezeket?

tanulságos olvasmány

gyönyörű félvér gyerekek

Valóban gecisokat lehet olyan emberektől tanulni, akik arra képtelenek hogy ékezeteket használjanak.

az ékezet nem fontos

Nézzétek mit találtam otthon :D

lol szűz

Nekem is megvannak :D

Nekem a Cata meg a Vanilla is dobozosban van meg :D :D

lol noob

catával normális ember már nem játszott te korcs

jöttök játszani? :D taurin tolom

trololol
hiddenlolcdn.com/v/191191.mp4

megy a faszom

krindzs

megkell védenünk ejrópát

Miért van az hogy betegen olyan büdöseket fingok és meleg a gecym?

Pacsi :D
Én ezen a kettőn kívül nem is költöttem rá, a vanillát egy haverom vette meg nekem goldért, utána meg a free trial-okból kapott ingyenes 10 napokban játszottam :D

low csicska

á már évek óta letettem

lol szűzgathering a ka-ban, csak a szokásos

és?

ja azért jelentél meg egyből

Catával csak a nagyon hosszúra nyúlt DS raid volt a probléma, hől.

Gyere vissza, a Legion nagyon jó lett!

lol takarogy már innen m*té

lényegtelen
a catára kb a korosztály kinőtt a wowból, aki ezután is vele játszik az korcs

>arcom mikor nálunk a guildben az átlagéletkor 30 körül van és a legtöbben már házasok + néhányaknál már gyerek is van

>mindenki aki csúnyát ír a m*té
>a szűz srácok kézikönyve vitatkozáshoz anonim belterjes homoerotikus fórumon

és most ez boldogsággal tölt el vagy mi?
az hogy találtál egy csapat korcsot magadnak?

nem mindenki aki csúnyát ír, csak az az egy gyökér akinek a lol szűz lmao a szókincse és semmi más

már bc alatt is együtt játszottak, én meg wotlk elején léptem be
örülök, hogy ilyen jó bró-im vannak, akikből nem lett autista fotelhuszár, hanem normális emberek, akik mellesleg játszanak is

de ánon más is írja azt

>jaj nem a máté vagyok amúgy
>ne utáljátok a mátét ezt nem ő írta

ELKÚRTA AZ FONALAT A MÁTÉ!!!!

ROHAGGY MEG MÁTÉ, ELKÚRTAD EZT A SZARFONALAT, TE MOCSKOS ÁLLAT! ELKÚRTAD TE SUFNIBUZI! OSTOBA, GONOSZ SUFNIBUZI! SUFNIBUZI MÁTÉ!

MÁTÉ A FONÁL MÉSZÁROSA, LEMÉSZÁROLJA AZ ÁNONOKAT! DÖGÖLJEN MEG MINDEN METÁL HALLGATÓ! TÖNKRETETTÉTEK A FONALAT, MINDENT ELPUSZTÍTOTTATOK, NYOMORBA DÖNTÖTTÉTEK AZ EMBEREKET, MINDENKI MENEKÜL!

VISSZAFOGLALJUK A FONALAT!!!!

AJÁNLOM, HOGY MINDENKI SZŰRJE A MÁTÉT, AKI NEM SZŰRI A MÁTÉT AZ EGY MOCSKOS H A Z A Á R U L Ó !!!

JÓL HALLOTTÁTOK BÜDÖS ROCKEREK!!! TI VAGYTOK A HAZAÁRULÓK, A FONÁL ELÁRULÓI, A NÉP ELLENSÉGEI, DÖGÖLJEN MEG MINDEN ROCKER, MINDEN TAKONYGERINCŰ MOCSKOS METÁL "ZENÉT" HALLGATÓ!!! SZÜZEK ÉS SUFNIBUZIK VAGYTOK EGYBEN AZ EMBERISÉG MOCSKA!

MI TAKARÍTJA KI A MOCSKOT???!!!!!

SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ SZŰRŐ


HA NEM SZŰRÖD A MÁTÉT, KITAPOSOM A BELEDET, HA METÁLT HALLGATSZ ELVÁGOM ANYÁD TORKÁT IS!!!!!!

>30 évesen wowozik
>nem autista fotelhuszár
jah ok

lmao top kakukk

LELŐŐŐŐŐSZ DE NEM ESEEEEEM EEEEEEEL

Én szeretem a Hetalia főcímdalt :D

paranoiásak a srácok errefelé, előfordul, kb mikor a norvég zászlótól kezdve mindenki az ádika volt aki animés képet postázott, semmi új nincs, most meg mindenki aki leírja hogy szűz az a máté

nem vallunk megint szint, hogy ki mit szokott postázni mint egy évvel ezelőtt?

Vajda m*Té KAF

>norvég zászlós
>nem az ádi

az ember aki megette a saját fiát

Rajzolj egy kört, ez a föld :D
Hetalia dalok nem rosszak hől
Régen nagyon oda voltam érte, meg írtam fanfic-et is livejournal-on :D