Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

magyarchan.net/boards/b/image/1507/24/15072461779689.webm
twitter.com/NSFWRedditGif

Szar fonál.

hogyhogy?

Üres.

így szokott ez lenni reggel 7kor

az előző fonál megse halt, ezt jelentsétek spamért

csinálj máskor gyümölcsös opot és akkor nem fogok reggel almát csinálni

t. bomlasztó turulos korcs
Jó az alma

kibaszott nátha

én is meg vagyok fázva D:

alattemberek

Ez.

Aki ettől eltér, annak nőjön be az orra lika!

hogyhogy?

ez jó fonál
a nap kérdése: mikor ütjük meg semjén zsoltot

Március 15.-én.

Vajon 8.40ig be tudom fejezni a szarást és el tudok indulni itthonról?

még csak 18 van, csak sikerül

függeszd fel, a többit szard ki érkezés után

hát ja gondolom
egészkor kezdtem és már a vége fele járok, csak még fel is kell öltözni

A szűzek számának csökkentésére az állam kirendeli ánont egy szűz lányhoz. Ennek örülne ánon? Nincs lehetőség megnézni a lányt az aktus előtt.

Nekem csak helyeske vagy gecypréselő gép alfanőstény kell hől

nem mert valószínűleg valami bálna lenne

Kutyapózban egy 3/10 is elmegy 5-6/10nek
Szóval igen

erre most felállt hogy elképzeltem beavatok egy 14 éves kislányt a szeksz rejtelmeibe de van bn szal inkább nem, idősebbeknél igen problémás lesz szüziket találni

Random módon történik a lány kiválasztása, életkortól függetlenül, vagy mondjuk 18+osok játszanak csak?
Mert ha az előbbi, akkor van esélyed egy 14-17 éves helyeskére, aki egyszerűen csak nem akarta elveszíteni olyan fiatalon, viszont beleszaladhatsz egy háomévesbe is, ami azért elég necces. Viszont ha az utóbbi, akkor a legvalószínűbb az, hogy valami külső és/vagy belső defekt miatt szűz a hölgy. Na most ebben a szituációban a belső defekt nem feltétlenül probléma, viszont lényeg a lényeg, nem biztos, hogy ezzel jól járnék.

Amúgy elvileg kevesebbet szexelnek az emberek mint a múltban. Persze nem jelent semmit, de bennem ez életben tartja a reményt.

a kakukktolikusok genocídiumakor

Persze, összességében.
A férfiak 10ed annyit, a nők meg 2szer annyit. Néhány Csanádnak jut az összes punci.

Amúgy én vagyok itt az egyetlen aki szűz de úgy érzi hogy egy csődör baszógép lenne az ágyban?

ez

Ha lenne csanádgenocídium akkor a megmaradó béták faszára huppannának a rostik, és mindenki boldog lenne?

Vagy kiemelkedne a béta rétegből egy újabb csanád-generáció amikor rájönnének hogy most ők vannak a tápláléklánc csúcsán?

igen

Ha megölnénk minden Csanádot, akkor a Branádok vennék át az uralmat. Ez a természet rendje.

Tehát a lehetőségek: rangban lehagyni egy helyeske potenciális csanádjait, vagy megölni mind (ami végülis az elsőt is magába foglalja).

Már a gondolattól is hánynom kell.

Természetesen differenciálódna a béta réteg és igen hamar kialakulna az új cságeci-osztály. A probléma egyetlen megoldása az hogy az állam biztosítja hogy mindenki képességei szerint szekszezhessen ész a szükségletei alapján részesedjen a helyeskékből.

akkor az átlagos férfiak válnának csanáddá, leginkább a gyilkosok

olyan forgatókönyv nincs hogy félénk kisfiú legyen a férfiideál

nagy faszom van és naponta 3szor szoktam szekszelni a bnnel, elég idős vagyok már, nekem mit utal ki az állam ha igényt nyújtok be (bnt lle tudom tagadni ha muszáj)

Az adagot amit kiszabnának úgy képzelem el, mint a minimálbért; főleg csak arra lenne elég, hogy rájöjj még jobban hogy ENNYI NEM ELÉG.

téged élve kibelezünk

Béencsalóként bíróság elé vinnének.

eljött a programozás ideje :D

Először is neked be kéne szolgáltatnod a bn-t aki egy hasonló paraméterekkel és potenciállal bíró bétához kerülne. Az utópiánk alapvetése hogy addig osztályidegen normi csanád nő közelébe nem kerülhet amíg nem kapott minden egyes béta egy top helyeskét.

szar egy rendszer, békadiktatúra, pedig nem is vagyok csanád

évekig nem is szekszeltem korábban

>Megnő a kiéhezett csanádok száma
>Mivel nincs más ezért a béta kisfiúkat kezdik el baszni
Szerintem legyen rajtuk kötelezően áramos faszlakat mert ez így elég buzis hől

>A 43 éves, mentős-betegápolóként dolgozó Kovács Zsolt Béla október 5-én műszakból még hazatért Miskolc-Görömbölyön található családi házába, de rövid időn belül ismeretlen helyre távozott - írja a Bors.
>A családja kétségbeesetten keresi a férfit, de eddig nem jártak sikerrel. A rendőrök sem találják. A Bors információi szerint a férfi töltényekkel, és egy lereszelt csövű vadászpuskával távozott otthonról.
>A 170 centi magas, 75 kiló súlyú férfi
>170 centi magas, 75 kiló súlyú
>170 centi magas, 75 kiló súlyú
>>>>"férfi "

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Indul az emberke forradalom tökik!

ratyi

hát minden csanádokat korlátozó tevékenység inherensen homoszexuális

A helyeske-kommunizmus nem jöhet elég korán.
Helyeske-kulákokat munkatáborba, a helyeskéket a helyeske-proletárok ölébe!!!

ezt hogy érted?

Lehet nem is lenne olyan rossz az abortusz tiltása, anno a Ratkó korszaknak hívott kommunista terv lényegében az volt hogy nem engedik eldönteni a nőknek akarnak e gyereket vagy sem. Szaporodott is a magyar. Hiába volt közfelháborodás és megfelelő infrastruktúra hiánya. Biztos sok béta béla is tovább örökítette a génjeit általa.

Egy versenyen alapul aminek a helyeskék csak marginálisan a részei. Igazából csak a csanádokat akarod legyőzni, és a férfiak közötti versengés az homoszociális.

Amikor a csanádokat korlátozod, hogy kevesebb szexük legyen, akkor az erődet, a potenciálodat használva dominálod őket. Szinte szó szerint faszméregetés.

engem nem az érdekel hogy ő mennyit szekszel csak a titkárnő popsiját szeretném megtölteni a gecimmel naponta, de nem lehet mert ott a buzi törpecsanád

képt

Egy jó prosztataorgazmusban semmi buzis nincs

t. uborka user
majd ha nem fogok itt dolgozni megkapjátok

A FEHÉR FAJ SEGGET SZOPIK

Ne postázd, csalódáskeltő lesz mint minden idepostázott rostos

...

soha többet nem edzzek késő este
fél tizenegykor végeztem a mell-tricepsz napommal, éjfélkor már ágyban voltam, aztán fél kettőkor sikerült csak elaludnom miután bevettem egy adag altatót, úgy, hogy reggel nyolckor már kelnem kellett, tehát a testemnek alig volt ideje a regenerálódásra, és úgy nézek ki mintha a tegnapi gyúrás meg se történt volna

a náci triplák előtt kénytelen leszek meghajolni, nem postázom soha

mert a gyúrás szar meme és hiába pumpálod a karod a pöcörőd attól pici marad

Kutas

milyen jó lenne ilyen alfának lenni

magyarchan.net/boards/b/image/1507/24/15072461779689.webm

hitler vagyok

csanád vagyok

Ez ki?

Lenin

merev vagyok

Az a vézna rostos jobb napjaiban

Jöttök a kálvinra? :D

Az ki?

most nem tudok de ha ott jársz hozzál már nekem a baross utcai kínaiból egy adag csípős egzotikus csirkemellet rizstésztával meg szerencsesütivel tesa :D

én is akkora vagyok D:

Nem vágom
Az jó? Lehet hogy veszek magamnak

Hát az a gebe akit múltkor posztoltam de most nem tudok telóról

kedvenc olcsókínaim pesten, 800 forintból egy fél napra eltelít

Aki mostmár tetkós és linkelted az instáját?

Ez ki? Nagyon ébredt

>800 forintból
680 a budafokin

Dehogyis, az kurvára nem gebe. Egy másik még korábbról.

Mi a neve a helynek?

fasz se fog átmenni budára emiatt

nem tudom, a Szabó Ervin könyvtár előtt van, egy dohánybolt szomszédságában

>ételt vesz amikor cigit is lehetne
milyen érzés szűznek lenni, pocó?

bárcsak én is pesti lennék

Cuki
Leszel a b(n)-m?

ánon szerint menjek be ma egyetemre+intézzem a dolgom
vagy jáccak egész nap?

Jáccás, egyértelmű

másfél hónapja nem gyújtottam rá dehiszen

hogyhogy?

Nem iszom, nem dohányzom

Egyetemre csak szüzek járnak

24 évesen késő újra kezdeni és kitanulni vmi szakmát?
Asztalos pl

dehogy, még van vagy 40 éved mire megdöglesz, az alatt 5 szakmát is ki tudsz tanulni ha nem vagy egy lusta geci

t. K. Lajos kőfejtő

Zsíros Deszkának hívják
ezt a videóját sajnos már törölte

Minden infóra járó lány ugyanúgy néz ki
>barna hosszú haj
>szemüveges
>arcra aranyos
>10 kiló felesleg

Lusta nem vagyok csak ostoba

Sunázhatóak?

Ugyanez igaz a fiúkról is