Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

desuarchive.org/int/thread/66142716
twitter.com/SFWRedditImages

Mondjatok egy (1) okot, hogy miért ne öljem meg magamat.

awoo

legyen lazaság

hello
wanna talk?

imádom a Mátét

szia! nah i just came here to shitpost

Szeretem kövér nőkre verni

pls talk to me
the hungarians here are awful

what is the comfiest small town in Hungary?

legyen szeretet

Szeresd Őt.

legyen tánc

50-ből 17 kibaszott pont.
Ne menjetek holnap a 3-as metróval, mert befekszem alá.

Küngös

dunno man, Sopron maybe
what's the comfiest small town in the US?

kopj már le te szaros nigger

>visegrádon 1832 ember él
elme=elfújva

törpeagy

lol az agyatlan buta szar

ne bántsátok már szegényt
biztos csak nem készült

hát akkor úgy kell neki
hülye gyökér

és ha buta akkor mi van?
neked a lelked gonosz ami sokkal rosszabb

ez

Te most csak gúnyolódsz rajtam

nem is
itt is az idióták a leghangosabbak, de hidd el, hogy nem mindenki egy megkeseredett szemétláda

hitler vagyok

Nem hiszek neked.

megint kezdi az őrjöngést

te jó srác vagy, szimpatikus, spanolunk?

lol a töpörödött agyadat biztos megerőltette erre rájönni

már a kutyabaszó is lusta őrjöngeni
ez már tényleg a vég

>Nem Hollókő
Na el lehet takarodni

sajnálom, hogy a többiek miatt ilyen bizalmatlan vagy, de nem tudom azt mondani, hogy nem értem meg
te most az igazi máté vagy vagy az emilypostás?

az original, az utánozhatatlan. és komolyan gondoltam, szeretem a pozitív embereket, sőt mi több gyűjtöm őket

sajnálom hogy mindig ilyen ideges vagyok, be kell vallanom hogy homoszexuális vagyok és a társadalmi frusztráltságomat az interneten élem ki két szipuzás között
remélem megértőek lesztek velem

haha lol

nem gáz, én pozitív vagyok

Hazug vagy.

jaj de jó, néha amikor rájövök hogy mekkora egy rohadék vagyok akkor rámjön az 5 perc és kezdem játszani a jópofit, csak ezekre az időkre emlékezz légyszíves

én vagyok a legjobb dolog ami ezzel a fonállal történhetett, valljátok be

hát akkor ma nem találtál új barátot sajnos
már levagyunk spanolva
nem

itt nem de amúgy majdnem minden nap megismerkedem új pozitív emberekkel

lol mivel sértettelek ennyire meg?:D ezt a seggfájást

olyan szar az életem hogy csak az interneten tudok barátokat keresni, légyszi spanoljatok velem
és ha nem spanolsz velem akkor meg úgyis egy rohadt semmirekellő szarházi utolsó geci patkány vagy lmao, de sosem őrjöngök, tökre jófej vagyok

>itt nem de amúgy majdnem minden nap megismerkedem új pozitív emberekkel
azt hogy kell?

gyakorlatilag te tetted tönkre az egész fonalat úgy ahogy van

ez nem igaz, sztem most van az egyik legjobb állapotban az életem, de nyilván te jobban tudod, annyira rám vagy pörögve hogy az már majdnem hízelgő
pozitív kisugárzás és jó kommunikációs készség
köszönöm, de azok ti voltatok

nem igaz, csúnya emberek megsértettek és csak megvédem magam, nem én tehetek róla hogy minden nap itt őrjöngök mint egy autista

te szoktattad ide a pedofil buzit
azért néz ki az egész generál így

soha nem sértett itt meg senki, egyszerűen az indokolatlan agresszív fellépésre én is dobálom kicsit rátok a szart, hátha magatokba szálltok, de úgylátom csak még keserűbb és mérgesebb leszel csak tőle

>n-nem is, tökjó az életem, csak éppenséggel egy autista vagyok aki egész nap egy int fonálban játssza az agyát

tökre jó arc vagyok, csak dobálom egész nap a szart mindenkire, tökre pozitív dolog

kicsit el vagy tévedve az időrenddel báttya, a dávid már jóval előttem itt őrjöngött veletek, csak jóval később vettem fel vele a kapcsolatot

nem tűnt volna fel csak késő este jövök fel pár faszságot benyomni meg most lefekvés előtt idiótákkal csetelgetni ugyan nem tudom minek, erről is le kéne szoknom

>n-nem is érdekeltem ám engem l-lol
kösd már fel magad gec

az lényegtelen hogy mikor jött ide, de már régen lekopott volna ha te meg az a szubhumán lúzer haverod nem tartaná itt
amúgy jah, kopj le a gecibe

lekophatsz hől

mi a fasz nálam eltűntek a zászlók D:

>drogos őrjöngés 5662-dik kiadás
na jólvan inkább megyek aludni

amúgy elég igazatok van, nem tartozom ide, ti azért jártok ide tényleg mert gyakorlatilag semmi nem történik veletek, semmi értelmes emberi kapcsolatotok nincs, ezt a helyet használjátok valami pótléknak de abból is csak az sűl ki hogy egymásra anyáztok mert többre nem tellik, képtelenek vagytok kapcsolatot kialakítani bárkivel is, ha megjelenik valaki aki kevésbé keserű mint ti leugatjátok, szidjátok amit ugye a való életben nem tehetnétek meg mer azzal a lendülettel kapnátok az állast; egy önmagát evő kóros szellemi métely ez az egész hely
én is csak azért járok ide most már mer szórakoztató hergelni titeket, régebben valami értelmes mókás csalit bedobni hogy legalább feldobjon párótokat hogy történik valami ebben a szar fonálban de már ahhoz sincs kedvem, időm se meg felesleges akár egy pici szellemi energiát is rátok áldozni, az elején még segítőkész is voltam de semmi értelme nem volt, az is csak irigységet szűlt meg ellenérzést, akkor meg minek?

LOL DE MÉRGES A KIS GECI

lol de mérges

akkor kopj le és dögölj meg
viszlát
vajda máté, buta cigánygyerek

oké csáó, utolsó postám, további jó ömemésztést

ekkora seggfájást lol

lol ez jó volt

kár, még akartam gyűjteni a posztjaidat amiket beküldök a zsernyákoknak a drogozásaidról

hála a jó égnek, remélem a lúzer masztúr is megy a gecibe és talán helyreáll már ez a retek fonál

jó paszta

a kutyabuzit már rég nem láttam szerencsére, ha a 3 buzi eltakarodik tényleg jelentősen javulni fog a minőség

persze ugyanúgy itt fog őrjöngeni a hülye fasz

>helyreáll már ez a retek fonál
az mit jelentene?

amúgy akkor megosztom azt az elméletem is ha már így kiterítette a szennyest a vajda máté, hogy azaz állítólagos "denevérember" sem létezik, hanem csak a fogyatékos mátégeci egyik szar csalija ugyanis mindketten ugyanolyan stílusban írnak

nem mintha nehéz lenne kiszűrni, mindig ugyanúgy őrjöng de ha legalább az autista identitásbuzulását befejezi az is valami

fordulj fel Rolandgeci, mehetsz a gyökér buzigyerek után

desuarchive.org/int/thread/66142716
ilyen lenne

nem értem

egy kicsit megkönnyeztem hől, régen fasza volt a fonál
kár hogy így elkúrta a rák

Akkor most, hogy a rák triumvirátus lekopott a /kurvaanyátok/ megint nagy lesz?

á ez szar
túl sok az anime benne

az már nem, minden mókás ember lelépett régen, de legalább a 3 rákos geci nélkül már nem lesz annyira szar

nem, de ha nem lesz minden nap tele ugyanazzal az agyatlan csalizással és őrjöngéssel akkor már jó
az őrjöngéssel egyébként nincs semmi baj, ha az valami normális témához kapcsolódik és nem a szűz csalizáshoz

ne aggódjatok én itt maradok!

szerintem csúnya de veled nincs bajom

hát jó

az anime jó
kéne venni anime figurákat a monitor mellé

jappi?

neki vannak figurái dehiszen, vagy voltak még régen, nem tudom csinált -e velük valamit

úgy rémlik, hogy eladta őket, de már nem vagyok benne biztos

mindegy, aludjatok jól srácok!

bezabáltam egy csomó gumicukrot, most megint nem fogok tudni elaludni

békásat? :D

nem, ilyen fél kilós tesco value akármit :D

de az szar

á amúgy nem
kurva jó és olcsó, csak mindig elbassza a gyomrom mert megeszem az egész zacskót egyszerre D:

mérték?

mi?

Hú geci miről maradtam le :D
kár hogy holnap ugyanúgy fog szarpostázni a kretén Máté

ki vagy te?

mértékkel egyél gumicukrot és akkor nem fáj a beled

hát gec azt gondoltam hogy úgy kéne, de nem sikerül megállnom