/polska/ + /jp/

Edycja tej kurwy tewi

Other urls found in this thread:

kobieta.wp.pl/anja-rubik-chce-edukowac-nastolatki-bez-sensu-wystarczy-poczytac-historie-z-zycia-wziete-6180552143489153a
kobieta.wp.pl/na-imprezach-dziewczyny-rozkladaja-nogi-przed-chlopakami-taki-jest-efekt-braku-edukacji-seksualnej-6180552143489153a
twitter.com/NSFWRedditGif

/jp/ 100% hehe

no ok możecie postować anime ale postujcie /płaskie/ + /krótkie włoski/

jesm właśnie pestki

ok

KIEDY JESIENNA WYPRZEDAŻ NA STIMIE AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

[spoiler]miała być możliwość płacenia polską walutą[/spoiler]

zlotowki jakos zaraz wejda nie?

>płacenie za ciąg 0 i 1
goje

>tug poszedłeś w różnych skarpetkach do pracy
boże jakie kompro co sobie w korpo pomyślą

że się spieszyłeś?

dlatego ja mam same czarne skarpetki, ludzie nigdy nie beda wiedziec ze mam dwie rozne

Gaben obiecał że będą ale na jesienną wyprzedaż

>tug neetowales pare miesiecy
>kupa w majtach bo pare rozmow o prace juz nagranych
echhh bym to wszystko odwolal gdyby nie to ,ze cebule sie koncza

22 listopada

ty tez nigdy nie bedziesz wiedziec ,ze masz dwie rozne

...

opinia o nowym th?

patrzcie na te waluty

>Argentinian Peso (ARS)
>Costa Rican Colón (CRC)
>Israeli New Shekel (ILS)
>Kazakhstani Tenge (KZT)
>Kuwaiti Dinar (KWD)
>Polish Zloty (PLN)
>Qatari Rial (QAR)
>Ukrainian Hryvnia (UAH)
>Uruguayan Peso (UYU)
>Vietnamese Dong (VND)

przypadek? nie sądzę

>Vietnamese Dong
hehe

>New Shekel

zloty i szekle w jedym poscie, przypadek nie sadze

gdzie jest ten tartak zajebany

tibia to byla dobra gra jednak

wszystkie te państwa są w tej chwili opanowane przez żydów żbsz

>tug neetowales pare lat
>kupa w majtach bo oferty prace antyludzkie
mhmhmhmhmhmhmhmhm

wyobraźcie sobie siedzieć w jednym pomieszczeniem z typowym użytkownikiem Sup Forums przez 3 godziny
ja tak wczoraj miałem

czerwony czopek zasadzony?

jeszcze jeden taki dzień i ja mu pokażę swój power-level

>płacenie za atomy

możesz zamieszkać u mnie, będę cię utrzymywał

>płacenie atomami za atomy
sprawia że myślę

Dajcie mi już piątek

>wymiana mniejszej liczby atomów -(((pieniędzy))) - na większą liczbę atomów

Warszawa?

jedyna giereczka na stimie na którą czekam to Italia do ETSa 2

ide grać elo

150km na północ od warszawy żbsz

>tug rozmowa o prace na regular developera
>900 cebul/dniowki
>nie ogladales kodu od pol roku i padniesz na pierwszym prostym pytaniu
spergowac i odwolac czy isc?

> "Na imprezach dziewczyny rozkładają nogi przed chłopakami". Taki jest efekt braku edukacji seksualnej
>"Dziewczyna powinna zdawać sobie sprawę, że więcej niż chłopiec płaci za nietrafny wybór, bo nie ma równości w naturze. On jest dawcą życia, 'siewcą', natomiast jej ciało 'glebą', w której będzie wzrastało nowe życie. Postawa chłopców, którzy stają się ojcami, bywa różna" – to tylko jeden cytat z podręcznika do wychowania do życia w rodzinie. Tak wygląda od lat edukacja seksualna w Polsce. Rządzący problemu nie widzą. I tu wkracza Anja Rubik.

> Na zajęciach WDŻ nuda. Chce mi się śmiać. Prowadzi je ta sama nauczycielka, która uczy religii. Mówi o tym, że lepiej poczekać do ślubu, że kobiety, które zaczynają wcześniej współżycie, chorują. W klasie połowa dziewczyn ma za sobą inicjację. Jedna z dziewczyn jest smutna, bo jej eks nakręcił ich seks. Teraz pokazuje wszystkim. Takie lekcje więc to po prostu obciach i marnowanie czasu - opowiadała jakiś czas temu w rozmowie z WP Malwina, 16-latka z Gdyni.
>– Stałam z moją 15-letnią córką w sklepie, gdy spytała: "Mamo, czy przez spodnie widać moje duże wargi sromowe?". Dbam o naszą relację, rozmawiamy o wielu rzeczach, ale to pytanie mnie zabiło – to wspomnienie Alicji, mamy dorastającej dziewczyny.
>– Pokazywałyśmy sobie kiedyś wargi sromowe. Inicjatorką była koleżanka. Wiem, że inne dziewczyny wysyłały sobie na zdjęcia, porównywały. Słyszałam historie, że chłopak pierwszy raz zobaczył nagą dziewczynę, ostro skomentował jej wygląd. Mówił: Powinnaś sobie to zoperować – opowiadała 16-letnia Weronika, gimnazjalistka.
>Karolina, 16 lat: – Nieraz na imprezach dziewczyny wręcz rozkładają nogi przed chłopakami, obściskują, rozbierają się, zachowują prowokująco. Ostatnio byłam świadkiem, jak dziewczyna zdjęła majtki na imprezie i powiedziała do chłopaka: "Chodź, wsadź mi tam palec".

>900 cebul/dniowki
nie wierze desu

>"Mamo, czy przez spodnie widać moje duże wargi sromowe?"

Sup Forums ma zawsze rację

Sup Forums is always right

900 + vat na b2b czyli miesiecznie jeszcze 1200 zus i - 18% dochodowego

>>Karolina, 16 lat: – Nieraz na imprezach dziewczyny wręcz rozkładają nogi przed chłopakami, obściskują, rozbierają się, zachowują prowokująco. Ostatnio byłam świadkiem, jak dziewczyna zdjęła majtki na imprezie i powiedziała do chłopaka: "Chodź, wsadź mi tam palec".
no i w czym problem?

Grube, tłuste, nadwaga, ociężałe, żyzne
vs
szczupłe, ładne, piękne

...

>Anja nauczy mówić o seksie
>Dużo w ostatnich tygodniach mówi się o edukacji seksualnej. Dużo się mówi, mało się robi. I tu pojawia się cień szansy, że o seksie można mówić otwarcie. Rękawy zakasała Anja Rubik. Modelka zainicjowała kampanię #SEXEDPL. W sieci pojawiły się już pierwsze informacje na ten temat. Modelka we współpracy ze znanymi Polakami przygotowała pierwszą od lat kampanię, w której otwarcie mówi się o seksualności.

No dobra, ale kiedy legalizacja pedofilii?

>bądź z prawicy
>dostań kurwicy
tak było

>Rubik nagrała 60-sekundowe filmy, w których każda osoba opowiada: o antykoncepcji, masturbacji, pierwszym razie, świadomej zgodzie, rozmowie z dzieckiem na temat seksu, o regularnych badaniach, wizytach u ginekologa, pigułce "dzień po", wrażliwości. Mają rozwiewać mity, otwarcie mówić o tym, co nie przechodzi przez gardło nauczycielom, politykom, a czasem i rodzicom.
>– Z powodu klimatu, który obecnie panuje w Polsce - brak edukacji seksualnej oraz konsekwentnie realizowany plan rządu, by ograniczyć dostęp do antykoncepcji - zdecydowałam się stworzyć kampanię edukacyjną (…) Wybrałam grupę powszechnie znanych w Polsce osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, wywodzących się ze świata sztuki, muzyki, filmu oraz mody z prośbą o wzięcie udziału w projekcie i szerzeniu wiedzy na temat edukacji seksualnej – pisze Rubik na Instagramie. – Z pomocą specjalistów oraz grupy Dziewuchy Dziewuchom, stworzyliśmy listę głównych lekcji na temat edukacji seksualnej. Następnie poprosiliśmy każda osobę biorąca udział w kampanii, by opowiedziała historię, która nawiązuje do jednej z lekcji. Kampania rozpocznie się 28 października, codziennie będziemy wypuszczali jeden z 60-sekundowych filmików. Wszyscy mówimy o tym, jak ważna jest edukacja, a nie rozmawiamy o edukacji seksualnej, a seks jest tak istotna częścią naszego codziennego życia!!! – dodaje.

kiedyś nie byłlo seks-edukacji i było dobrze

[potrzebne źródło]

no ok w sumie

seks-edukacja szkodzi

nie idz dawaj instaluj windows 2000

jaki jezyk?

kobieta.wp.pl/anja-rubik-chce-edukowac-nastolatki-bez-sensu-wystarczy-poczytac-historie-z-zycia-wziete-6180552143489153a
źródło desu

>kobieta.wp.pl/na-imprezach-dziewczyny-rozkladaja-nogi-przed-chlopakami-taki-jest-efekt-braku-edukacji-seksualnej-6180552143489153a

>tug napolona po seks-edukacji koleżanka z klasy nigdy nie podejdzie do ciebie i zrobi ci dobrze w szkolnej toalecie
ehhh, na chuj żyć żbsz

> java 7 / 8
> ant / ivy / maven
>jboss 7 / wildfly 10 / jetty / tanuki
> jaxb / jaxrs
> mysql / cassandra / elasticsearch>- hadoop
> jasper
> angular

no to pensja spoko
also
.>java8
naprawde ktos tego wymaga?

znam syntax javy i potrafie zarzadzac baza danych mysql przez phpmyadmin myslisz ze by mnie przyjeli do takiej roboty????

ja miałem wdż z babką z fizyki, oni chyba ciągną patyczki i ten kto wyciągnie najkrótszy zostaje seksnauczycielem

a ja potrafię walić konia stopami
ktos mnie zatrudni?

Co to oznacza jak tylko stópki niedojrzałych dziewczynek mi się podobają?

ze masz dobry gust

to ja umiem niewiele wiecej

A. Ruchasz psa jak sra?
B. Jak się zesrasz to śmierdzi?

...

A ja nie chodziłem na wdż bo miałem wyjebane

Bym zapostował jakieś ale jebana szatnia nie pozwala, i nie chodzi wcale o sprośne obrazki

...

ale zmarnowane

> gówno 7 / 8
> gówno dla gówna / gówno dla gówna / gówno dla gówna
> gówno 7 / gówno 10 / gówno / gówno
> noname gówno / noname gówno
> gówno / cassandra / elasticsearch >- przereklamowane gówno
> noname gówno
> najwieksze gówno

to desu. ale java7 to szanuj

tooo tylko turbo pascal i assembler

>tfw no bf

zabij się

zostaw go

Anonki sytuacja krytyczna. Loszka przytulała mnie ponad 10 sekund i ja szybciej ją puściłem niż ona mnie. Co robić bo źle się z tym czuję, a ładna jest.

Przytul ją następnym razem na powitanie i nie puszczaj pierwszy

zlap ja za cipe

t. seba turboruchacz

When did you taste penis for The first time?

raczej prezydent USA

Wesoły

czad piorunokutas kontra czlowiek z /polska/

when i fucked your mother

ale bym najebal jakiemus ciapakowi

ale bym najebal jakiemus pedalowi

ale by najebac jakiemus polak

ale bym przytulił jakiegoś prawicowca

Zmarnowałem polowę życia na to.

>kukuryku
>kukuryku = new
>kukuryku
nic z javy nie pamietam ale wkurwiłeś mnie tym

ale qt boja widzialem anonki jeszcze łibek bo koszukle z one punch mana miał

Test

Ale bym przytulił dziewięciolatkę

Ale bym przytulił anona

a ten kurwa co? do komunii się wybiera?