/ex-yu/

bobe edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=nYWDUWp2t1k
informer.rs/vesti/politika/154879/DOSAO-TAJ-DAN-Najmoderniji-ruski-migovi-stigli-Srbiju-HRVATI-STA-CEMO-SAD
espreso.rs/vesti/politika/131401/770-imena-ovo-su-sve-javne-licnosti-koje-podrzavaju-vucica-za-predsednika-kompletan-spisak
clip.rs/tati-ne-smeta-kada-mi-sevne-guza-ovde-zivi-provokativna-pevacica-a-detalji-doma-ce-vas-ostaviti-bez-teksta/10774
youtube.com/watch?v=Cm89PfjU_qo
youtube.com/watch?v=OmkgumqrYrQ
twitter.com/SFWRedditVideos

prvi za anime

dobra edicija

Jak wy głosujecie podczas Eurowizji?
Czarnogóra Serbia - to na pewno
A poza tym?

Бићe бoљe 2015.

malo malo red bula da me digne

*blokira ti put*

Pokazi bobs i vecinu

Бићe нaм бoљe кaд ми бyдeмo бoљи.

...

...

#vjerujusebe

>pospishanko ljubomorko opete jede gowna

>ook skapiras da je majk ustvari ekranizovan zoran marjanovic iz detinjstva

youtube.com/watch?v=nYWDUWp2t1k

lolara jebote isto on

i on ima starijeg brata, i on je vidjao karakondzule iz drugih dimenzija...

vaistinu su demonizovani ti marjanovici

mark frost pise tajnu jelene jece krsmanovic kad?

idi se drzi za ruke sa svojim deckom ahahahha

to bi bilo epohalno, mogla bi lagano da bude servska lora palmer

Srpska napredna stranka obeležila je svoju slavu, Svetu Petku, sečenjem slavskog kolača u sedištu stranke na Novom Beogradu, a domaćin slave, potpredsednik SNS Marko Ðurić poručio je da je Srbija zemlja slobodnih ljudi, koja sama vodi svoju unutrašnju i spoljnu poltiku i sama odlučuje, preko svojih izabranih predstavnika, sa kim će i koliko da sarađuje.
Slavsku sveću upalio je Ðurić, a obeležavanju su prisustvovali predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić i stranački prvaci, Marija Obradović, Miloš Vučević, Milenko Jovanov, Darko Glišić, Nebojša Stefanović, Zorana Mihajlović, Goran Knežević, Jorgovanka Tabaković, Bratislav Gašić, Goran Vesić.
Gosti slave su bili premijerka Srbije Ana Brnabić, te koalicioni partneri lider SPS Ivica Dačić, P S Aleksandar Vulin, i predsednik SNP, ministar Nenad Popović...
U obraćanju prisutnima Ðurić je rekao da 700. 000 članova SNS ima razloga da bid epšonosno na ono što je učinjeno i što mogu da kažu da je SNS pokrenula točak istorije unapred.

samo jako SNS

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHA

Bиди ce дa јe и дaљe иcкpeни пaтpиoтa мa штa гoд пpичaли o њeмy.

sa tri prsta

>ta faca

koliko krezav moras da budes da bi popushio ovo sranje lol? krezaviji od gownarka svakako, znaci mora broj zuba da ti ode u minus

Powiedzcie, no

informer.rs/vesti/politika/154879/DOSAO-TAJ-DAN-Najmoderniji-ruski-migovi-stigli-Srbiju-HRVATI-STA-CEMO-SAD

hahahaha

Mora i gospodinu Marku Djuricu da se oda priznanje na danonocnoj borbi za Kosmet i za nase ljude dole, presao je hiljadu puta gore dole i neumorno je radio da bi nasi ljudi dole imali sto bolji status.

>aвpшиo јe Пpaвни фaкyлтeт y Бeoгpaдy ca пpoceчнoм oцeнoм 9,44 - изнeo јe Mapтинoвић Byчићeв пpoceк и дoдao дa јe имao дeceткe из Увoдa y пpaвo, Oпштe coциoлoгијe, aли и из Пoлитичкe eкoнoмијe кoд Mиpoљyбa Лaбyca, кoји јe биo Byчићeв пoлитички пpoтивник. Mapтинoвић јe кpeнyo дa peђa Byчићeвe дeceткe, пa јe тaкo пoчeo дa пpичa штa јe дoбиo кoд Becнe Paкић Boдинeлић, aли нијe cтигao дa пpoчитa дo кpaјa збoг нeдocтaткa вpeмeнa, aли јe пopyчиo дa ћe нacтaвити y cлeдeћeм oбpaћaњy.

B A Z Z A

Kenjaju o laznim diplomama a demokrate su izmislile fiktivne fakultete. Najobrazovani su uz SNS i Vucica i to je dokazano.

espreso.rs/vesti/politika/131401/770-imena-ovo-su-sve-javne-licnosti-koje-podrzavaju-vucica-za-predsednika-kompletan-spisak

clip.rs/tati-ne-smeta-kada-mi-sevne-guza-ovde-zivi-provokativna-pevacica-a-detalji-doma-ce-vas-ostaviti-bez-teksta/10774

Tati ne smeta kad mi sevne guza :3

grozomorno

zalostno

smrdi smrdi, užasno smrdi

>HRVATI-STA-CEMO-SAD
Danas ću ih podsjetit.

A sere mu NATO Bosko Dveri koji je preko veze zavrsio faks kod coveka koji je u njegovoj stranci. Zalosno.

to behu one demokrate koje ne znaju ko su nadezda petrovic i uros predic? lol

Жaлocнo.

petak

Da nam zemlju vode ustase poput JOJ koalicije (jankovic obradovic jeremic) to bi mozda i bilo izvodljivo, ali cete od Vucica dobiti kurcinu da isterate oci i vi i taj pacoliki lazni general.

govnarko opet uzeo mamin i babin telefon

izlazim na ex-yu

jel to ovaj sto je doveo u skupstinu latentnog ustasu svog toplog brata?

bez sumnje najzalosnija kreatura na ovom zalosnom portalu

tackasta degencina skinula trip i krenula da kmeci ko pizdurina kakva jeste

Žalosno

opako sizofrenisanje se trenutno odigrava u dredu

ubi se tackasta degencino

no dobro, tackastog ce uskoro umodovati a onda bye bye gownarko. sled dogadjaja koji ce kulminirati gownarkovim samoubistvom poceo je nezaustavljivo da se odvija...

obicno je tako na petak vece

t. skicofreni govnarko

ubi se gownarko

zaista zalosno

pijem sa babom belu kafu i cekamo da pocne zadruga

Ovo je dobra prica

jedve cekam da mu pukne crna pogibija dbi

kada tacno pocinje dbi?

ja gledam ceo dan na zadruga.tv

Nzm dbi baba popizdela psuje reklame vec pola sata lol

jesi probala da aktiviras VR opciju i budes u kuci sa njima?

plakem

nemam taj uredjaj dbi, a vrlo rado bi gledala

>pinkove zvezdice

ok barem imam hepi,sada su nominacije u toku

baba mi rekla da je usao gastros, jel to istina?

samo marko dbi, najjaki je

Hvala Bogu pa imaju dva rijalitija pa moze da se miksuje

Žalosno.

Jeste. Žalosno.
Ovo ali iskreno!

Prava gradska faca i mangash

imam proverene informacije da mu lepi mica pravi sacekusu posle rijalitija

>BLEK HOK

plakem

...

u pravu si, pravilno je blek houk

yasserstain vs dnevnjak vs andrija i andjelka?

neca shmeca dbi

ne idite u zajecar, crni i beli macori imaju fajt pun sacekusa, kad se smiri onda je okej da se ide

Ovo je smesno.

lele... kvo se to be desava tamo?

How do I order stuff in Belgrade again?
What app was it

It's donesi.com. Donesi by the way means bring me up.

Ajde be begaj majke ti ga nabijem u pičku.

>petak vece
>oni botuju i shiluju na japanskoj slikodasci

fali mi banatjanin

banacanin je funjarica mala pljuje iza ledja a slihta se kad je neko tu

a ti?

maloletna uchmaraga koju ce djocko kad tad nalupati

nemam motivacije ni za sto drugo, van mi se neda, posla imam al mi se neda radit, spavat ne mogu jer sam odspavao popodne i jos popio dvije kafice, vecina ljudi vani pa nitko ne cima na fejsu, film jedino da neki opet pogledam al mi se neda trazit koji, vidye nemam sta igrat, kupit cu si neku novu igru sljedeci tjedan kad budem imao vremena, vidit cu sta je izaslo u zadnje vrijeme

i tako ostao eksju

ljubomorko opet ljubomorishe

fali i meni, prepreden je igrac, djocko ocigledno nema dovoljno skilla da odgovori na banatjaninovu strategiju

mene najvise zanima da li fixxon taktizira sa djockom ili je njihov odnos iskren

NOVO NOVO NOVO

youtube.com/watch?v=Cm89PfjU_qo

youtube.com/watch?v=Cm89PfjU_qo

POKVARENI BRADONJA O SVOM ISKUSTVU U PAROVIMA

LAJK I SUBSCRIBE

youtube.com/watch?v=Cm89PfjU_qo

>ne zna da spremi sebi hranu

zalosno

najgori rijaliti igrac ikada sad cu da mu napisem u komentarima

brate ne gledam evoviziju

youtube.com/watch?v=OmkgumqrYrQ

This is the best Serbian Eurosong entry.

O V O
V
O

>gledati rijalitije

bacirana marija kulic kaci laznu kraljicu lepu lukic na aparature