/polska/

edycja muzulmanska

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=xVdn9GhwJgk
youtube.com/watch?v=Qoe8nJLDwm8
twitter.com/SFWRedditVideos

dobra edycjAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

THEME NITECZKI

youtube.com/watch?v=xVdn9GhwJgk
youtube.com/watch?v=xVdn9GhwJgk
youtube.com/watch?v=xVdn9GhwJgk

NIE POSTOWAĆ TU

nie zamierzam
wkurwia mnie łamanie zasad

dej sos do seta

user, co Ci odjebało z tą edycją?

jak sobie klikniesz to tam snax i pasza wielcy polacy som na obrazku :)))))))))

jestem lewakiem i mam tak samo wyjebane na muzulmanow jak na katozjebow

wielki polak i grek

eh strimy jankosa jak sie banterował z całym teamem i udawali homo z tym ich supportem były bardzo comfy

ta jest legalna, nic nie możemy na to poradzić, user miał święte prawo zrobić edycję taką jaką chciał. Chcesz znowu skończyć z dwóma /polskami/ jak za czasów nitki /pedalskiej/ i /niepedalskiej/?

>mfw pedalskie były moje i mnie denerwowało jak nie chcieliscie przechodzić
dlatego zostane w tej choćbym tu samemu miał pisać

Anonie

Ile lat ma twoja siostra?

zostanę tu z tobą mój ty gejuszku kochany

dziekuje
za dużo user pedofil

miała 9 lat jak ją wyruchałem tak potężnie, że wytrysk rozerwał jej młode ciałko na kawałki

Widać zabory

See behind forests

nie mam żadnego sosa ani seta, wygugluj se czy coś, szamba zapisałem

nie mam nic przeciwko muzułmanom jeżeli przyjeżdżają legalnie opinie?

chuj mnie to żbsz

o ty lewaku jeden jebac lewakuw ciapakuw nie polakuw bug dopomusz

a przyjeżdzają w ogóle jacys muzułamnie tutaj?
tylko tureccy studenci i kebabownicy z tego co wiem, ale jest ich kilkuset co najwyżej

*wyciąga ostrze*
cofnij to kuffarze

w samej warszawie jest 6 tysięcy podobno
sam studiowałem z kilkoma nie-turkami muzułmanami

żbsz mam sąsiadów muzułmanów
t. warszafka

>warszawsioki w mojej nitce

i co normalnie chodza po ulicach i nie dostaja wpierdolu?

bo połowa była nielegalna, czas skończyć z rozbijanie niteczki na dwie, to coś co mnie cyngluje najbardziej. Czego wiara nie rozumie w "jedna nitka po 310, jak przez przypadek zrobią się dwie to postować we wcześniej zapostowanej (o ile legalna), drugą recyklować jeśli dożyje"?

w sumie rzadko widuje mężczyzn ale kobiety często
i właściwie ci muzułmanie są bogatsi, bardziej uprzejmi i w ogóle porządniejsi niż znaczna większość polaków

>tug nigdy nie będziesz arabem z dziewięcioletnią żonką

tak wiem, też mnie to denerwowało bo nie chciało sie nawet postować bo zasięg mniejszy, dlatego już nie zakładam nowych

>Czego wiara nie rozumie w "jedna nitka po 310
ale powiedz to tym zjebom którzy kiedy wejdzie pierwsza nitka po 310 zaczynają ją bojkotować i wchodzą do jakiejś swojej

>Czego wiara nie rozumie w "jedna nitka po 310, jak przez przypadek zrobią się dwie to postować we wcześniej zapostowanej (o ile legalna), drugą recyklować jeśli dożyje"?
Bo to kurwy atencyjne z ADHD

dobra ja lecę spać samotnie w łóżeczku, do jutra danonki

pamietam jak w okolicach wielkanocy widzialem muzulmanke z dzieckiem w wozku i to dziecko trzymalo tego cukrowego baranka wielkanocnego co w sklepach sprzedaja

>samotnie
pod twoim łóżkiem potwory są, w końcu halowin

dobranoc, kolorowych snów misiaczku

tug gf poszla wczesniej spac i nie mam sie z kim przytulac bo nie chce jej budzic

...

Hello poles,

Due to the ongoing collapse of Christian values and ethnically white communities in the US I'm curious about the average pole's opinion on an American moving to Poland permanently. My girlfriend of 5 years has polish citizenship as she was adopted from Poland at a young age and I believe if we get married I will gain reciprocal citizenship. I am a medical student currently and fully committed to learning the polish language and all I want is a traditionally white Christian society to raise our children in.

TL:DR; Thoughts on American going for Polish citizenship?

pays for doctors r garbage
just move to white state or smth idk late hour i would ask tomorrow desu

>I'm curious about the average pole's opinion on an American moving to Poland permanently
>medical student currently
you'd have to be the dumbest fucker around to do that
polish doctors are currently on strike, read about it
of course you can move here if you want to earn less than a 1000$ for doing massive overtime for the next ten years

Why would you care about our opinions? Noone gives a shit, if it's legal, do whatever suits you.

yes please come to poland we need more med students in here

nie odpisywac niepolakom lewaki zajebane

Move if you want, I'm sure Poles will like you and you won't have any immigrant-like problems, but expect your pay to be absolute shit.

Would be bad decision. It's almost completely different world from USA. Poland is poor and depressing. Yes, it's homogenous and christian but still shit.

>wywinąłeś się z chodzenia po grobach

tylko czasu o boże
skończę projekt
pójdę na spacer do parku

Odpowiedziałem Amerykańcowi i mi się przypomniały te wszystkie posty "GRAŻYNAAAA". Kek.

to polska dla polakuw kurwa won z ciapatymi

mamusia nawet zła nie była że nie chciałem z nią isc
czuje dobrze cieplutko w domu

>ablu ablu strajk
zajeb sie lewaku i tak wystarczajaco zarabiaja jak im sie tak nie podoba to niech wypierdalaja

youtube.com/watch?v=Qoe8nJLDwm8
lmoa

>Torrent wziął przyśpieszył
Tak Kurrrrrrrrwa!

no właśnie kształcą się przez lata u nas i wypierdalają za granice bo tu im płacą worek ziemniaków i 2 gumy turbo za 60 godzin tygodniowo i to jest problem od wielu wielu lat

ale mnie ztriggerował ten buc
dosłownie 1,5h max

White state or not, the federal influence into state's rights is constantly increasing and affects all facets of education and community.

I wouldn't come over as a student, im finishing my education in america.

I had no idea about the strike, I'll look into it.

>Why would you care about our opinions?

It's your country and I know nothing about it. Nor do I have any personal connections that I can ask.

When you talk about pay being shit, do you mean because of the USD conversion rate? Or are doctor's paid less than mechanics?

I'm not offended by the poverty, or depression for that matter. I know polish attitude is bleak and outwardly depressing, but I'd rather be surrounded by people that frown rather than people that brown.

to niech spierdalaja jak wola sprzedac honor za euro od lewackiego zachodu niech sobie tam lecza ciapakow zamiast swoich rodakow

nom, nie podniecaj się tak, idź se pompki porób i kurczaka zjedz bo ci jeszcze bf spadnie o 0.0001%

jestem największym leniwym gównem które w życiu nic nie cwiczyło ale siłownie szanuje

>White state or not, the federal influence into state's rights is constantly increasing and affects all facets of education and community.
You realize that everything like that is centralized in Poland?
And state influence is not the reason why your education is shit. quite the opposite

a ok chyba że tak
no to w sumie niech wypierdalają zdrajcy narodupolskie podziemie jeszcze się z takimi robakami rozliczy

>people that frown rather than people that brown.
jebany szekspir lmao

dosyć dobrze prawi

>I wouldn't come over as a student
I wasn't talking about some shitty internship (which are usually unpaid btw) I was talking about you working as a full time doctor for the next ten years doing overtime until you get a specialization

spoko, dałem mu (You) za ciebie bo widze że zapomniałeś

>polska taka katolicka biała i tradycyjna
ja pierdole ale mamy wizerunek wśród tych zjebanych prawicowych zachodniarzy

>Or are doctor's paid less than mechanics?
Yes. I talked to a cab driver yesterday who earned more.

własnie specjalnie nie dałem bo kurwa polska dla polakuw jebac lewakuw ciapakuw zachodiarzy

mojej chyba było przykro ale lata szantażu emocjonalnego zamieniły mnie w zimnego chuja

A ja byłem na grobach bo kocham moją babcie i nie chciałbym żeby sama szła na cmentarz

qt

Kurwa Anoni, teraz mi się przypomniało, jak byłem wczoraj w tym Amazonie to tam się zakolegowałem do jakiegoś ziomeczka, i on mi opowiadał że przez 5 lat pracował jako rzeźnik (bez żadnego wykształcenia) 40-45 godzin tygodniowo i miał 5500-6000 złoty/msc na rękę. A ja myślałem, że jak robiłem jako brukarz za 820 zł/56 godzin tygodniowo to miałem dużo.

>user od love live to prawak katozjeb i jeszcze robi w jakims amazonie jak niewolnik za minimalna
hmmmmmmmm kto by pomyslal

no nie wiem, jest stara i gruba, ale w sumie niesamowicie oczytana i inteligentna, szczególnie jak na osobę która całe życie przeżyła na wsi

mówiłem o tobie

>Centralized

With 1/7th of the population.

>and state influence is no the reason why your education is shit

right, it's the federal influence?

that's stark

I should be specialized within 5 years coming out of school in US.

You do have an image, but the one I have in mind isn't all spring flowers and perogies, but there is an image of a nationalististic people that won't easily give up their homogenous country. I'm planning for the future here.

and specific city on your mind?

o-oh

>katozjeb
Wiara to nie jest coś co się wybiera, serduszko mi podpowiada, że Jezusek naprawdę umarł na krzyżu za nas wszystkich, więc trudno abym sam siebie i innych okłamywał. A z tym prawakiem to nie przesadzaj Cię ładnie proszę, bo to akurat nie jest prawda.

this country is a shithole and there's a reason everybody moves out from here
maybe if you had a steady income from somewhere out of Poland it could make sense

ide grac w overwatcha

anoni dzisiaj po raz pierwszy wziąłem 100 kg na klate
czuje dobrze

to prawie tak jakbys wziął 2 mnie na klate

>Wiara to nie jest coś co się wybiera,
hej, to twoj wybor ze w to wierzysz

I'm going to try and travel poland with gf next summer, especially interested in Gdansk and Krakow but I'll have to travel poland and find out.

at the very least, I would like to maintain a home in poland

>14 ip

*blokuję waszą drogę*

>people that won't easily give up their homogenous country
but for us homogenous means -99,9% polish and catholic- not 99,9% white. If rapefugees would have been christian, we would accept them. We don't really care about being white and shit.

fajny czatopokoj bieguny

wszystkie posty moje, tych 13 napisalo po 1-2

obiektywnie kłamstwo bo wszystkie moje

chyba odwrotnie jest dla wiekszosci prawakow kolor skory jest tak samo wazny jak bycie katolikiem

w ogóle to nisekoi warto oglądać czy guwno

nasze, podświadomościo XZ-573

to jedno z tych tzw cuck anime

polityka nie istnieje w rzeczywistości

aha czyli guwno dzięki user