/ex-yu/

youtube.com/watch?v=_2hCyvHlE8U

youtube.com/watch?v=_2hCyvHlE8U

youtube.com/watch?v=_2hCyvHlE8U

shomy i sara edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=_2hCyvHlE8U
instagram.com/ljubicasta_maca/?hl=sr
blic.rs/vesti/politika/secate-se-daciceve-miljenice-evo-kod-kog-ministra-se-nedavno-uhlebila/q5zlx6d
b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=11&dd=01&nav_category=16&nav_id=1320432
srbin.info/2017/11/01/na-helloween-uhapsena-4-zagrepcanin-maskirana-u-mladica-karadzica-arkana-i-slobu/
youtube.com/watch?v=fGFNmEOntFA
twitter.com/SFWRedditImages

prvi za prdaru

Smije buduci da je hr ta koja izvrsava agresiju a i nato se ne bi mjesao

Why are the Balkans so 90's?

Koljach

retro > modern

>youtube.com/watch?v=_2hCyvHlE8U
Vrlo đikanski.

melanija golic je bolja dbi

instagram.com/ljubicasta_maca/?hl=sr

Nakon 2 mjeseca u Italiji moram reći da smo sve razjebali s ovim ratom. Kad prođeš tim malim selima naokolo (ili gradićima) na sjeveru, osim što su crkve predivne, kao i kuće mještana koje imaju fantastične vrtove i dvorišta, ono što me najviše fascinira je to što su sva polja obrađena a svako mjesto ima nekakvu tvornicu. I to ne """""""""""tvornicu"""""""""""", nego halu ili slično na par kvadratnih kilometara. Ali doslovno svako mjesto ima nekakvu industriju i proizvodnju.
A što mi imamo?

moze neki tl;dr ne mog vas povatam

Tell me about the balkans, why do they make such shit music?

A ko smo "mi"? A ko si ti?

mi smo ex-yu, a ja sam iz ex-yu

ZAČARAN U KRUGU

RAZMAZAN U KLUBU

Because the people are like 70% gypsy.

nismo mi dio nikakve usljive Evrope

mi smo dio velicanstvene imperije Otomanskog carstva koje se proteze na 2 kontintenta

bombe DEVEDESETIH

POMAZE BOG

jedino sto se prostire na dva mjesta je guza tvoje mame na dvije stolice :^)

lete samo bombe

javljaju se pajaci, cirkuzanti, mediokriteti...

nedostaje mi kcn sport emisija

Pečem dunjevaču/kruškovaču dbi

jedva cekam da pocne bozicno vrijeme

alo kako ti to razgovaras samnom? Oces da ti dodjem tamo da te jebem majku sad?

dobra rakija je to

dodi, u trstu na glavnom trgu u subotu u 12h

zhasto se balkanci pale na cigankhe?
nije ni chudo zasto nas svi sprdaju da nismo belci. ja sam beo ko sir, imam zelene oke i svetlo braon kosu, i necu da zhenim nista ako nema plave/zelene oke i kosu slicnu kao ja. ja necu da mi deca lice na male nigercice ok jeri to jasno ciganchichi?

djocko odjebi

plavusani i plavookani su najvece pizde od muskaraca, to znate svi koji ste isli u skolu, najslabiji u razredu su bile te zute svetle pickice, dok smo mi tamnoputiji uvek jebali pre i uvek smo im nabijali komplekse, svaka zena sveta ce uvek pre izabrati markantnog tamnijeg muskarca sa ostrim crtama lica nego neke providne pedercice zato su i plavusani uglavnom svi pedercici i prelaze u pedere da bi ih opet ti markantniji crni jebali

ovo, ja cu da zhenim oksanicu

nazalost ovo

ovo je teski redpill

...

fakat je temelj

najbolja rakija dbi

ovo sam inace ja samo sa smedim ocima i smedom kosom

odlicna inspirativna slika

ko je za neki freestyle session

Бићe бoљe 2015.

БPAAAAП

Бoг ти пoмoгo.

ubi se tackasta degencino

napisham ti puno dupe

Ak nebuš na vocaroo nije potrebno

nemam mic al moze nebojsha odrepat

modernisticki degeni

bosko jakovljevic je na hepiju upravo rekao "moj decko koji je italijan ..."

blic.rs/vesti/politika/secate-se-daciceve-miljenice-evo-kod-kog-ministra-se-nedavno-uhlebila/q5zlx6d

samo tete dame i starije mame

vredjaju nitare na hepiju u popodnevnom programu, voditeljka podrugljivo rekla "i dokle ce tako da zive a? dok ne crkne kompjuter?"

ovo je govor mrznje dbi

ciganka je al najlepsa

Ovo ti nije trebalo

de stavite placc carapice molio bih

stize islamisticko-katolicka teokracija uskoro a degene koji šire americku kulturu trpamo u logore

postaj djanicu zagrepchanko

cekaj da se nebojsa vrati iz kladionice

...

nesem iz zagreba i ne znam kaj je to djanica

Deni kliću

za vikende i blagdane na ex-yu mi tocno treba neko iz grada da prevodi taj vas nerazumljivi sleng

jebo sam im mamu

Metni pičić

dragan bjelogrlić

ocenite mog caleta nitaru

rene bitorajac

jel to onaj cale sto slusa ploce i kasete sa tobom u sobu?

pravi kladionicar

volio bih gf za klizanje

Idem danas po groblju i skužim davidove zvijezde pokraj imena na nekim grobljima. Inače nisam primjećivo kad sam bio mlađi al sad me stvarno natjeralo na razmišljanje.

10/10 would hang out with

ovog coveka stalno srecem u mozzartu

kul lik

bih odigrao zajednicki tiket/10

jel andjus na slobodi? jel neko isao u njegovu omiljenu meridijan kladionicu da proveri dal je tu?

b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=11&dd=01&nav_category=16&nav_id=1320432

bazzirani vozac rektovao thotaru

andjus nikad nije bio u zatvoru

t.njegov advokat
AMA

moj cale nitara cesto ide tamo i kaze da ga nije sreo tamo mesecima

meni keva neetara

>“oborio na betom i udarao je pesnicama po telu”.

fakat je bazza

Mi smo rak evrope. Ima da ugine od nase ruke, da pokorimo ih sve i vse.
Da evropa postane Sorabija opet, da mucki taremo onu gamad iz pustinje, da ih porobimo i ugnjetavamo
Da budemo prvi koji ce da poruse i opustose dubaji, svo zlato da im otmemo
Da ko nasi slavni preci ponovo pokorimo dobar komad svijeta i stanemo pred kinom, ili indijom.

da je tahista bio u tom busu ovaj vozac bi zavrsio na terazijma obesen oko jajica

Pa i sam Isus je govorio aramejski jezik za koji se kasnije ispostavilo da je srpski jezik

>nasi slavni preci
Turci?

neoboriva cinjenica

tahista se ne vozi basom, on se vozi samo u gepeku

>panjoglavi shaban koji nemoze da podnese low level banter pa skace da se bije sa lajavom alapachom koja ga proziva da je doshao iz pizde materine dok sama zivi na jbnom petlovom brdu lel
>baziran
uvek cecnem kad prochitam u novinama da su iznabadali nekog gsp shofera, a hvala bogu redovna je pojava

obo

Ma stari srbi od kojih vladara i generala nastale legende, tj postali su bogovi za mnogobozce, tj pagane.

Kakva kurvetina, nadam se da joj je slomio lobanju

srbin.info/2017/11/01/na-helloween-uhapsena-4-zagrepcanin-maskirana-u-mladica-karadzica-arkana-i-slobu/
HAAHAHAHAH KOJI GUZOBOL

O V O
B
O

ja da sam bio vozac spuco bi je nogom preko ustiju rec vise ne bi progovorila

Tarzan
Misli mine

Zna li iko o cemu se radi?
Samo old skul smekeri znaju o cemu je rijec

posebno mu se treba najebati mame sto je ustao sa sedista i izasao napolje da pravi zastoj dok su mu putnici vikali da sedne i vozi. vise puta sam prisustvovao batinanju vozaca gradskog prevoza i mogu reci da su svakog puta batine debelo zasluzili!

usg

ubi se gownarko

youtube.com/watch?v=fGFNmEOntFA
EVO JA I GF SLUSHAMO OWO

gownarko mi se ponovo trti a josh mu plinara nije zarasla od sinoc, kakav mazohista opsednuti

jebote al je luda i zivcana, reci ovako nesto ozenis u grob bi te oterala za 10 godina

divna numera comislave

neironicno drkao na ovo kada je izaslo

govnarko je gori degen cak i od hercesta

govnarko opet skicofrenise...

kako te je lako provaliti govnarko c c c