Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=PVwbMi5bkHU
twitter.com/NSFWRedditGif

A nap kérdése:
Anonnak van linkedIn profilja

Korcs korcs korcsoknak

TOday is shiny apple! Congrats!

rohadjatok meg
kurva anyád neked is

uh geci

reggel nem volt kedvem wc-re menni ezért ideszartam a padlóra
ilyet egy fizukukker sosem engedhetne meg magának LOL

Van. Gyakran keresnek is ajánlatokkal.

nincs

Nincsen.

Jó reggelt harcosok! :D

szia
youtube.com/watch?v=PVwbMi5bkHU

Van.

Akkor érdemes lenne csinálni egyet?
Fényképed van fent?

És használod is valamire?

addig volt amíg nem volt munkám

hitler vagyok

Ha nyitott vagy munkákra, akkor érdemes. Nekem elég jó munkám van (fizetésem) de szívesen járok interjúkra. Képem nincs fent mert lusta vagyok olyat csinálni, a fb profilképem meg nem kompatibilis a linkedinnel.

van, de nem nézem, meg basztam rendesen kitölteni is

szíg hejl :DD

etyetemistaként lehet értelme linkedint csinálni vagy ott csak olyanokat keresnek, akik értenek is a szakmájukhoz?

olyanokat keresnek akik nem korcsok

nincs mivel 28 év alatt 10 hónapot nem dolgoztam szóval nincs tapasztalathoz mit írni
még egyetemen baszom a rezet, úgyhogy végzettség sincs
a kutyának nem kellenék. illetve lehet kellenék, de fizikai munkát nem vagyok hajlandó végezni, nem azért tanultam évekig hogy a ganét lapátoljam vagy egy gyárban majomkodjak egy gyártósor mellett

jöttök lolozni? :D

ja értem. az kár mondjuk

megtanítasz? :D

vettem paprikás csipszet meg adrenalint

á én csicska szar vagyok :D

és mit tanulsz? mihez fogsz érteni ha végeztél?

ezért szar az ország

What's with the apple?

What's with the kiwis?

I heard you guys rape koalas, is it true?

de én jáccani se tudok vele

...

attól hogy megesz vagy rám ül jobban félek

To be fair, you have to have a very high IQ to understand /kurva anyátok/. The humour is extremely subtle, and without the ability to understand multiple layers of irony most of the jokes will go over your head. There’s also the posters nihilistic outlook, which makes their personalities even more complex drawing heavily from Japanese cartoons, namely anime for instance. The posters understand this stuff; they have the intellectual capacity to truly appreciate the depths of these jokes, to realise that they’re not just funny- they say something deep about LIFE. As a consequence people who dislike /kurva anyátok/ truly ARE idiots- of course they wouldn’t appreciate, for instance, the humour in user’s existential catchphrase “DIE YOU FUCKING MUTT,” which itself is a cryptic reference to Matt Furie’s famous cartoon Pepe the frog. I’m smirking right now just imagining one of those addlepated simpletons scratching their heads in confusion as /kurva anyátok/’s genius wit unfolds itself on their computer screens. "What's with the fruits?", "What does kurva anyátok mean?", "Why do you always post an apple?" they ask themselves. What fools.. how I pity them.

Mit mondtál a feleségemről, te KÖCSÖG?

11 kilót leadtam egy hónap alatt
már csak 102 kiló vagyok :D

Üdvözlégy Mária, kegyelemmel teljes, az Úr van teveled, áldott vagy te az asszonyok között, és áldott a te méhednek gyümölcse, Jézus. Asszonyunk, Szűz Mária, Istennek szent Anyja, imádkozzál érettünk, bűnösökért, most és halálunk óráján. Ámen

szép munka tesi
mennyi a cél?

- Idefigyelj, mondta komoran -, ha egyszer megígérted valakinek, hogy
ekkor és ekkor itt vagy amott leszel, és nem vagy ott időben, csak két
mentséged lehet: meghaltál, vagy olyan beteg vagy, hogy mozdulni se tudsz!
Hogy nem haltál meg, azt látom. Nos, mi a betegség, hadd hívjam a doktort?!
Elmondtam neki szorongva ott a sötétben, hogy mi történt. Nagyapám szó
nélkül végighallgatott. Mikor aztán kifogytam a szóból, megszólalt. Súlyos,
lassú beszéddel.
- Idefigyelj, mondta. Vannak emberek ezen a földön, akik úgy dobálják
ide-oda a szavakat, meg az ígéreteket, hogy azoknak semmi értékük nincsen
többé. Mi, Wassok nem ezek közé tartozunk. Ha mi mondunk valamit, az áll,
mint a sziklakő. Ha mi a szavunkat adjuk, azt tartjuk is, ha belepusztulunk
is! Érted?
- Értem, hebegtem megrendülve.
- Dehogyis érted, csapott le reám a szava -, de elmagyarázom úgy, hogy
megértsed. Látod itt a mellényem zsebében az aranyórát? Nagyapámtól kaptam,
amikor leérettségiztem. Amikor leérettségizel, a tied lesz. Ez az óra
számomra minden csecsebecsénél értékesebb. De ellophatod. Visszaadhatod,
vagy megtérítheted az árát. Ellophatod valakinek a lovát, a tehenét, ökrét,
vadászpuskáját. Mindenét ellophatod és visszaadhatod megint, vagy
megtérítheted az árát. Csak egy valamit, ha ellopsz valakitől, nem
térítheted meg soha. S ez az idő! Ha valakinek az idejét lopod, azt úgy
megloptad, hogy soha jóvá nem teheted. A várakozásban eltelt időt semmi
hatalom a földön nem hozhatja vissza. Nincs, eltelt, vége. Örökre elveszett,
és te voltál az, aki a jóvátehetetlen veszteséget okoztad. Érted?
Értettem. Úgy megértettem, hogy attól a naptól kezdve, ha valakinek szavamat
adom, hogy ekkor és ekkor itt vagy amott leszek, akkor már ott vagyok öt
perccel azelőtt, még ha vénasszonyok esnek is az égből, ahogy drága jó
nagyapám szokta volt mondani. Erre neveltem gyermekeimet és unokáimat is.

- Idefigyelj, mondta komoran -, öld meg magad.

90-ig lemenni, aztán ha még megy, akkor annyit, amennyit kényelmesen le tudok dobni

unirónikusan ezek nők?

szia szép proxy

én meg visszahívtam 10-et
megint 125 vagyok

igen

hogyhogy?

>100 kiló fölött van
>ember
Egyet lehet választani

nincs motiváció
elszállt az akaraterő stb

korcs

rádüljek?

hogyhogy?
miért volt egyáltalán?

nem tudom, úgy egy fél évig szigorúan tartottam, hogy keveset zabálok meg mozgok
aztán nem tudom mi lett
az egyetlen dolog amit azóta is tartok, hogy csak vizet iszom, mondjuk ez a legkönnyebb

szerintem hullik a hajam

egy egytől tizes skálán mennyire gáz hogy látni a fejbőröm? :S

ratyi

>hosszú haj
ratyi

szia dorka :3
lecummantasz gyorsan?

az szar
mért nem folytatod a mozgást? úgysincs jobb dolgod

azt honnan tudod?

Rei vagy Asuka?

úgy hogy nem azt mondta(d) hogy nincs idő a mozgásra, csak egyszer csak abbamaradt
tehát lenne rá lehetőség csak kedv hiányzik

>fekete haj
korcs gecy

nyomd ki a prokszit vagy szólok a jancsinak

hogyhogy?

szóljál korcs, lesz majd másik helyette

a retkes kurva élet büdös zsidó faszáért nem lehet szűkebbre venni azt a szaros inget?

mert régen 170 kiló volt a csaj, az a régi inge

ez elég szűk?

...

Jeff seid fizikuma elérhető naturalban?

lesz egy órám kint ebédelni, hol egyek?

korcs rajzfilm

kínaiban

na ezt szereti a kuki

ki /kontaktlencse/ itt?

egyé csárdába

kontaktlencse? Inkább korcstaktlencse

...

*korcsnaklencs
>a kihagyott lehetőség

gondolkodtam rajta de a következő lépés a lézer lesz

hogyhogy?

barátságos emlékeztető hogy az a legtöbb nagy magyarnak hosszú haja volt, Szent Istvántól, Rákócziig

középbarna az báttya, némi vöröses beütéssel. felhős időbe nem annyira látszik. most mostam meg szal még nedves kicsit

az egy lány a képen

olyan lányos selymes hajad van :3

én is gondolkodtam rajta hogy megnövesztem a hajam. Csak olyan sűrű és erős hogy a hajvasaló se vitte. Plusz az elbaszott sváb genetikámnak köszönhetően 2 forgóm van.

műttettem és rábasztam

>nem korcsnaklencse

B U Z I
U
Z
I

cuki kisfiú szakaszon?

hogyhogy?

most bepóstáznám a ballagós képemet de félek hogy a sok korcs pedofil csapkodná rá a kukacát

Csinálj nekünk egy headbang vidit lécci

mostmár feltüzeltél te kis szuka, postázzad

>csak lányoknak lehet vékonyszálú, egyenes haja
Érdekes feltételezés
hát kösz, de mint mondtam, szerintem hullik, és elég durván
Az a leggázabb rész. Csak addig kell túlélni amíg a füled mögé be tudod berakni ami a szemedbe hull, mert nagyon idegesítő. Ha otthon vagy, egy vékony fekete hajráffal lehet rajta segíteni. Vagy mint a szamurájok összefogod felül a fejed közepére egy gumival. A kulcs hogy minnél kevésbé zavarjon, aztán észre se veszed már meg is nőtt.

Tegnap a négyeshatoson felszállt egy csöves, rettentő büdös volt, nagy kék szatyrokkal hurcolkodott és belevetette a mocskos létét az egyik ajtó melletti ülőhelyre szépen elterpeszkedve ott (a leggyakrabban oda ülnek a csövesek, soha nem ülök le az ajtók mellé a körúti villamoson, nehogy elkapjak valami pestist!). A következő megállóba beérkezés előtt rákérdeztem, hogy ugyan jeggyel utazik e, mert én igen és ha már itt tartunk, betartja e az üzletszabályzat ápoltságra vonatkozó részeit, mert ha nem, akkor pontosan ennél a megállónál fog leszállni. Összekapta magát és leszaladt, amint kinyíltak az ajtók, de ekkor következett életem legmegdöbbentőbb élményeinek egyike. Egy tizenéves leányka odafordult hozzám és azt mondta, hogy: Szégyelje magát! Nekem, a normális és normakövető polgárnak, aki ráadásul az apja lehetnék! Köpni nyelni nem tudtam, csak valamilyen agyi automatizmus generált egy: Ez a normális hozzáállás! replikát határozott hangon.

Nagyon súlyos problémák vannak a városlakókkal. Talán ez az oka annak, hogy Tarlós és a komplett FIDESZ úgy döntött, hogy ha a csövesek kiebrudalását minden lehetséges módon fúró szutykos pesti söpredéknek a hajléktalanok kellenek a rend és tisztaság helyett, akkor kapják meg, amit érdemelnek! Életemben először voltam emiatt egy kicsit megértő Tarlóssal is. De akkor is döbbenetes. Milyen borzalmas lelki torzulás kellhet ahhoz, hogy egy ocsmány, büdös, szociopata trogloditának a kirekesztését erkölcsileg helytelennek tartsa!

Nagyon gáz hely Budapest! Legalábbis a lakóinak egy része és nem a csövesekkel van az igazi baj, mert ők csak a következményei a városlakók azon tömegének akiket ez a fiatal lány reprezentált. Budapesten, akárcsak a Afrikában, a legnagyobb baj a lakókkal lehet!

most már egy nagy szőrös alfa állat vagyok

közel nem látok olyan élesen, mint szemüvegben
ennek tetejébe miden fényforrás körül koronát látok
a monitort csak akkor látom rendesen, ha felteszek egy cilinderes szemüveget

ráhúzlak a faszomra kis ratyi

ezt is minek olvastam el