/polska/

edycja gorszej miko

Other urls found in this thread:

powerlisting.wikia.com/wiki/Timeline_Distortion/
twitter.com/NSFWRedditVideo

/cum

>tug

Zihuatanejo

Sanae > Reimu

>ja bym tam wolal spotkac qt lolitke
A czy ja mówię, że sam bym nie wolał?

co to kurwa za abominacja
jest tylko jedna prawilna frog waifu

mi raz powiedziała "wejdź we mnie" i nie musiała długo czekać

gdzie pracujesz?

Stand generator?
Stand Name: Laugh or Cry

Stand Ability: [Timeline Distortion] powerlisting.wikia.com/wiki/Timeline_Distortion/

Power - B

Speed - A

Range - B

Durability - B

Precision - D

Potential - A
User can change timeline he's existing in, something like a reading Steiner but you can actually change timeline to the timeline you win a battle, or you have some OP ability

o kurwa ale cuuck anime

>>po powrocie siostra pyta sie czemu jestem taki jaki jestem
Chyba żyje trochę z tobą to powinna wiedzieć nie?
>>kuwra jebana mnie nabrala i czekala tam na nas jej kolezanka z ktora chciala mnie zapoznac
Zazdro. Fajną masz sistrę.

Idź ją prytul i powiedz jej że ją kochasz.

Chuj ci w dupę normiku.

W razie czego napisz sobie wolę bo niedługo cię skarzą, i to nie będzie sąd.

najdziwniejsza, najtrudniejsza do przełożenia z angielskiego brudna gadka do ruchania to "daddy"
no ciężko mi czasami nie skisnąć jak loszka powie "tatusiu"

halo hakurei, mamy tutaj kogoś do eksterminacji

>używanie 'normik' jako obraźliwe
wydaje mi się, że to tak niedziała

Czy w ogóle jakieś anonki też grają w FGO czy jestem jedynym który jest aż tak zjebany?

Sanae jest kurwom w sam raz na moja kieszen
A jestem neetem

>odpowiadanie na paste
debilu

ja tam do pedofilów nic nie mam dopóki trzymają się 2D. nie ich wina że są spierdoleni z urodzenia, nie trzeba im dojebywać jeszcze dodatkowo

na mnie te teksty 'daddy' jakoś nigdy nie działały

ja nie gram w nic ostatnio, zarówno stare jak i nowe gierki przestały mnie rajcować

Nie można ich lekceważyć, 2D to przejście na żywe, tak jak marihunana to gateway do heroiny i kokainy.

na mnie początkowo też nie, dopiero gf mnie w to wkręciła

Grecki przyszedl
Piatek zjebany

>tak jak marihunana to gateway do heroiny i kokainy
kekłem nie powiem.

Co oznacza ten obrazek w kontekście do twojego posta. Jesteś zagubiony?

ile userów ma tu girlfriendy? liczymy (you)s
liczą się tylko te z krwi i kości

Mnie też user, ale czymś jednak trzeba zapełnić tę pustkę w życiu

to, pozostaje obawa 'a co jak komuś kiedyś zrobi krzywdę'. To nie jest preferencja analogiczna do bycia gejem, trans, czy czymś w tym stylu.

daj datki

Debilu

żona się liczy?

nikt nie mówi że to preferencja, uważam że powinny istnieć dla nich terapie i grupy wsparcia pomagające im panować nad swoimi żądzami
no i zakaz pracy przy dzieciach itp no bo szanujmy się

srają na całe społeczeństwo a zwłaszcza kobiety
ale jak komuś się dzieci podobają to mają ból dupy jakby sami rodzicami byli
mimo tego że będą wiecznymi prawiczkami

to pokazuje, jak głęboko zakorzeniona kulturowo jest ta nienawiść

tak

>terapie i grupy wsparcia
kto za to zapłaci ??

>Nie można ich lekceważyć
Za to ciebie jak najbardziej.
Powiem więcej; trzeba.

Sanae wygląda na taką co jest into shota, trzeba popatrzeć doujinki chyba

Dobrze ze jestem efebofilem bo bym sie obrazil

>To nie jest preferencja analogiczna do bycia gejem, trans, czy czymś w tym stylu.
Fajne podwójne standardy kurwo.

Jest dużo leków dla nich, mianowicie bejsbol w głowę, karabin, glock, bazooka itd.

user pedofil jest pedofilem czy hebefilem?

terapie mają tylko sens jak ktoś ma osobowość gwałciciela
więc tak na dobrą sprawę to bycie pedofilem tu nie ma znaczenia, chodzi o skłonności do molestowania, kogokolwiek
a te nie występują u większości pedofili

sanae, alice i yuuka mają content z shotą
miłej zabawy

Wiekszosc pedofili to geje

nie można stosować tych samych standardów
jedni chcą ruchać dorosłych którzy są świadomi swoich akcji i mogą wydać przyzwolenie
drudzy chcą ruchać dzieci które nie mogą wydać świadomego przyzwolenia
>inb4 A CO JEŚLI DZIECKO CHCE

pedo
podobają mi się dziewczyny tak od sześciu do jedenastu lat

Suwako i konpaku tez

nie kurwa, to pokazuje, że postujący tutaj to (w większości) normalni ludzie z empatią, nie akceptujący zadawania cierpienia innym, niezależnie od tego jak krawędziowe rzeczy są tu wypisywane. Spełnienie waszych żądz jest zwyczajnie nieosiągalne bez cierpienia jakiegoś dziecka, stąd fajnie że ograniczacie się (mam nadzieję) do 2d, ale i tak wolałbym żebyście byli pod okiem jakiegoś lekarza / policji.

Dzienki anonek, wpadnę pewnie znowu nie długo do was, nie ma co się kręcić w normosferach jednak, dobranoc chopaki.

Pedofilia – rodzaj parafilii: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania.

>dzieci które nie mogą wydać świadomego przyzwolenia
I pewnie jeszcze myślisz że poniżej 18 roku życia nie mogą?
Ale jak się dwójka 13 latków rucha to jest okej nie bo obydwoje nie mogą dać przyzwolenia?
Idź się ujeb.

hebefilia ftw
chociaz mlodszymi tez bym nie pogardzil

no i dajdzie mi jeden argument dla którego społeczeństwo miałoby dać szansę takiemu pojebowi i opłacać mu terapię?

Co anony pijo na sylwestra?

właśnie nie rozumiem co tak dzisiaj zebrało normę, przecież piątek i powinni pić piwo ze znajomymi.

>A CO JEŚLI DZIECKO CHCE?

Zostaniesz przywiązany do traktora i ciągany przez pole pełne gnoju na wieczność

>A CO JEŚLI JESTEM ZJEBANY?

wódka, tylko po to, żeby się upić

no jesteś, nic na to nie poradzę

bo jest chorym psychicznie człowiekiem, który (jak na razie) chyba nikogo nie skrzywdził. Leczenie powinno jednak być obowiązkowe.

Zapomnialem ze mam mange do przecytaniaww

>Trochę zazdroszczę anonowi od Amazonu.
nie ma czego, nawet jak mam pieniądze, to nigdy nie wydaję ich na przyjemności, jem najtańsze gówna, palę krecone fajki, kupuję najtańsze ubrania i jak piję piwo to niemal zawsze jest to harnaś. Mam w sobie wewnętrzną blokadę, która nie pozwala mi trwonić pieniędzy na rzeczy który nie mają wartości (np. smaczne jedzenie, rzeczy niematerialne itp) i wydaję tylko na takie rzeczy jak remont pokoju, komputer, manga, dyski przenośne, jakieś drobne gówienka typu proca z aliexpress, kostka rubika itp, bo one są teoretycznie wieczne, kolekcję mangi z pólki mogę sprzedać za kupę mniej niż kupiłem, ale mogę ją sprzedać, tak samo kompa, ale pójście do kina, wesołe miasteczko, smaczne jedzenie to zmarnowany pieniądz. Z drugiej jednak strony czuję nieustanną potrzebę zwiększania numerka na moim koncie i im więcej mam tym trudniej mi cokolwiek z tego wydać. Każdego dnia odmawiam sobie wafelka w sklepie, bo nie opłaca on się z punktu zaspokajania głodu. Palę chujowe fajki, bo są tanie, a ja jestem uzależniony. Zmuszam się do chodzenia do jebanego amakołchozonu (wśród pracowników zwany "Amschwitz"), bo mogę tam zarobić dużo hajsu, pomimo moich dziennych studiów. Hajsu nie wydam prawdopodobnie przez następne 10 lat, bo odkąd orkan ksawery wyjebał mi pare dachówek z domu, stwierdziłem że chciałbym wyremontować dach, a że mieszkam w jebanym szlacheckim domu, z chuj wie na co ogromnym dachem, przewidywany koszt to około 100 tys. złociszy za wszystko, więc stwierdziłem że muszę zacząć oszczędzać już teraz i tak o to przymierałem wczoraj głodem, bo mi się skończyła gotówka od rodziców (bo połowę tego co mi dają zawsze wpłacam na konto), a ja nie potrafiłem się zmusić do wydania paru złotych, mimo iż na koncie mam ponad 1,6k. Jestem ogólnie chyba jakiś pojebany, bo pomimo życia pełnego wyrzeczeń jestem raczej szczęśliwy.

Nie ja jestem imbecylem implikującym że dzieci się nie ruchają.
Idź paciorek odmówić i spać.

piwo

tego się nie leczy/nie da leczyć.
bredzisz.

no to trudno, zostaje chemiczna kastracja

ja też nie, nigdzie czegoś takiego nie sugerowałem
jak dwójka 13 latków się rucha to nie okej bo prawdopodobnie nie wiedzą jaki bagaż emocjonalny wiąże się z ruchaniem ale nie można tutaj mówić o jakimś "sprawcy zbrodni"
poza tym mówimy o pedofiliach, 13latki już się pod to nie łapią chyba co?

woda czy inna cola, i dużo blantów

Gejów i ludzi którym wydaje się że są przeciwnąpłciąnie w tym ciele też się powinno leczyć.

w zdrowym spoleczenstwie ktore szanuje swoich obywateli pedofilia powinna stac sie normą

dosłownie ja potrafiłam przez miesiąc nakurwiać jak maszyna i zarobić sporo pieniędzy, które nie wydałem na nic, nawet na nowe buty za 100 zł było mi szkoda wydać chociaż te 100 zł to wtedy nie były dla mnie pieniądze.

Jestem pedofilem ale i tak chcę wiedzieć o co ci chodzi
Bo to brzmi trochę absurdalnie

Ja w sumie tez

>piwo

>2k17
>dzieci nie wiedza co znaczy ruchanie
user...

Nie, geje i przeciwnopłciowi faktycznie nikogo nie krzywdzą. Pedofile strasznie lubią udawać że to to samo co oni, ale tak nie jest. Już zoofilię łatwiej uzasadnić moralnie ('to tylko głupi zwierzak'), a i tak dostaje się za nią paragrafy za znęcanie się nad zwierzętami.

Wybierz jedno

co z tego że wiedzą jak się to robi skoro nie wiedzą co się z tym może wiązać

>poza tym mówimy o pedofiliach, 13latki już się pod to nie łapią chyba co?
To ty nie wiesz że wszystko poniżej 18 to pedofilia według typowego szarego debila?

>bagaż emocjonalny wiąże się z ruchaniem
>w obecnym roku

>przeciwnopłciowi faktycznie nikogo nie krzywdzą
Chyba kurwa pod kamieniem żyjesz albo twittera nie czytasz.

Ja chcę pełnoletnią dziewczynę co od 10. roku życia brała blokery pokwitania i hormonu wzrostu

>>bagaż emocjonalny wiąże się z ruchaniem
>>w obecnym roku
hyhy no tak zapomniałem że zachód upada i wszysy się ruchajom ze wszystkimi totalny nihilizm hedonizm proszem pana
prawiczek wykryty

ropuche

dzieci dobrze wiedza z czym sie wiaze ruchanie, szczegolnie 13 latki

>hehe, no co wy anoni, my tak tylko hehe o siedemnastkach cały czas mówimy, a skoro zgadzamy się że z siedemnastką można, to z dziewiątką hehe przecież też można

w tym wypadku wolę wielkie cyce żbsz, już kompletny brak jest bardziej interesujący niż małe.

Ogólnie rzecz biorąc to mnie sam wiek gówno obchodzi, liczy się wygląd. W ogóle najlepiej by było żeby wyglądała na 12-13 wiecznie.

Pierdolicie dzisiaj jak debile

dobranoc anonki

mam nadzieje że sie rano nie obudze

>bycie białym rycerzykiem wobec dzieci

Srednie > wielkie
Desu

Ale te po lewej to średnie/duże, nie małe

nie postujcie tyle bo nie nadążam

Ja wyznaję zasadę "jak krwawi to można" 18-letnią granicą, anulującą tą zasadę na rzecz wolnego dostępu seksu, nawet bez osiągnięcia pełnej dojrzałości fizycznej. Seks to akt fizyczny, mający na celu rozmnażanie, a więc jeśli dziewczęce ciało mówi że może zajść w ciążę, to znaczy, że może się ruchać.

no elo xD

juz to postowales marcel

>łam
P O Z N A Ń
O
Z
N
A
Ń