/polska/

Edycja łokietka

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=vxWcQbla5w8
youtube.com/watch?v=wGfguhnvECc
a.pomfe.co/dhlikab.webm
twitter.com/AnonBabble

imperium lechitów

kangz

w sumie to od czasu memu o manletach nie jestem w stanie patrzeć na łokietka bez takiego hehe.

Przypominacz że Polki to fajne dziewczyny a kilka szmat nie stanowi reprezentacji całej grupy.

youtube.com/watch?v=vxWcQbla5w8
wracając do stalkero postowania.

barbie tajne agentki super film
polecam lepsze niz anime

show bussi

no ale pomyśl jakie zajebiste drewniane mowy mógłby jakiś Henryk Pobożny zapodawać
>co prawda dziś Polacy są podzieleni, ale niedługo poznają prawdę i przejrzą na oczy
>co czynisz, konradzie! nigdy nie ufaj teutonom, zgubę przyniosą tobie i naszej Ojczyźnie!
>niewierni mongołowie niosą islamskie zagrożenie Polsce, musimy bronić jej granic z kopią w jednym, a różańcem w drugim ręku
a Legnica to byłoby takie lepsze Krwawe Wesele

Przypominacz że polki to szmaty a kilka fajnych dziewczyn nie stanowi reprezentacji całej grupy

>gra o tron
przecież ten serial to gówno desu

no dlatego tvp musi zrobić cos lepszego
>polska
>POLSKA KURWA
>bóg
>honor
>ojczyzna
>krew
>cycki
wspaniałe stulecie to nic przy koronie królów

>cycki
>w tvp
no jak to, to nie po katolicku

jak na misjonarza to można

przymknie się na to oko, dla dobra ojczyzny

pierwsze 2 sezony były szczytem serialów kiedykolwiek żbsz, ale potem to już równia pochyła.

trzeba pokazać młodym jak się bachory robi bo niż demograficzny

>tfw nie masz nikogo, żeby dzielić z nim tę noc
youtube.com/watch?v=wGfguhnvECc

Ten zamek w Kamieńcu Podolskim to obecnie zakon?

Breaking Bad w ogóle nie miał cycków czy ruchania i był świetnym serialem

otóż miał
jedna z pierwszych scen to gejowska miłosc jessiego i waltera

I want to escape this

a.pomfe.co/dhlikab.webm

please adopt

Z tymi wojnami husyckimi to naprawdę nieźle nawet do GoT-a pasuje
Nawet historia samego Husa jest bardzo podobna. Z tym jak jedzie do Konstancji.
I ginie pod koniec pierwszego sezonu.
A to nawet nie jest początek wojen wtedy.

tylko że breaking bad po polsku to musiałby opowiadać jak to janusz ze stachem pędzą bimber w oborze, co najwyżej
>inb4 Dom Zły

IMTN, kto jest z Nidzicy?

at least you have mosques

Jak dla mnie trzeci i czwarty też równie dobre ale to jak się sprzedali w siódmym to jakaś żenada

Otóż AMC, można by powiedzieć... mógłby zgłupieć gdyby wiedziała że należy do izraelsko-polskiego imperium filmowego założonego przez żydów z Jabłonnej.

Dlatego westerny z MGMu są najlepsze.

w jaki sposób widać to, że się sprzedali?

nie chcę być >tfw too inteligent, ale ostatnio strasznie zaczęła mnie wkurwiać ta cała popkultura dosłownie ściek gówna

nom, nie to co animki na przykład, to jest jakościowe kino

nic nie zrozumiałem wowik

bo był o przestępcach

akurat u mnie /now playing Manon Lescaut - teil II. Wersja Pucciniego, nie wiem czemu Massnetowską tak wychwalają.

>tfw no bf

lol o em gje stejsi oglondasz strejndżer fings lol are jestem nerdi

No to że jest mnóstwo fanserwisu, wszystkie postacie stają się jednowymiarowe, za dużo scen walk i za dużo smoków

Np. śmierć Paluszka - to jest tak niecharakterystyczne, już w chujowych fanfikach to lepiej by ujęli

>Lady Shansha, I believe you lied under oath when you said your aunt Lysa jumped through the Moon door? Does this not matter?
>Ah, I shuppoze we are taking a crippled boy's dreams as facts, then? Should all trials be settled this way?
>Do great deeds not weigh in on my innocence? Saving you from the Lannisters, returning you to your seat in Winterfell, saving your brother and bringing the Vale into your service. A fair trial is the least you can offer me.
>No? Very well. I shall demand trial by combat.
>Not even that? Fine, then the Night's Watch will serve me well enough, with the dead on the way you need every man you can spare.
>You wish to kill me right here? Are you forgetting about the gods? You cannot kill a guest under your roof, you'd be no better than your family's killers.
>You don't care about that? Very well, but you are a Stark, my lady. I shall not accept accept your sentence if you are not the one to look me in the eye and take my life yourself.
>Or, whatever, just have the goblin bitch mutilate my throat with my dagger. Then burn my body.
>Or just leave my corpse on the floor. I shuppoze that would be acceptable as well.

stary got:
postaci mają wielopoziomową osobowosc i swoje wykluczające sie cele, przez co wywiązuje sie wiele interesujących konfliktów. nie da się okreslic kto jest "dobry" a kto "zły " wszystko jest bardzo względne.
sezon 7:
jon snieg i dany sa dobrzy i rozjebią tego lodowego gnoja!!!1!! i chuj w dupe lannisterom ale nie krasnalowi bo jest spoczko.

DUŻE MURZYŃSKIE PAŁY
RAP
LMAO SENPAI BAKA
LUBISZ BYĆ BIAŁY? TY JEBANY RASISTO

dzięki, t. skończyłem oglądać po drugim sezonie

A poza tym, akurat ja też chciałbym żyć na tym świecie gdzie nie ma autorytetów, mistrzów i guru, ale widzisz kto pierwszy wynalazł wizjer a następnie kineskop i taśmę celulozową.

anoni czekają na nowe archiwum x?

>RAP

postuję dla polskich żydów po cały swiat

ech pamiętam jak w licbazie jako jedyny chyba z klasy lektury czytałem, wszyscy serialiki jakieś, teraz tak próbuję je obejrzeć i przeklikuję z zakładki po paru minutach za każdym razem

Polak, żyd ci sami, zachodnich gojów tępią parami.

>jak w licbazie jako jedyny chyba z klasy lektury czytałem
czy jestes mną

Raczej na "The shape of water", będzie ciekawe zw względu na O. Spencer i na pewne topic z dokumentów USDoW.

debilem trza być żeby lektury czytać, strata czasu kompletna, no chyba że ktos lubi to wtedy spoko

>debilem trza być żeby lektury czytać, strata czasu kompletna, no chyba że ktos lubi to wtedy spoko
to całe zdanie

wesele najlepsza lektura
lalkę jebać

na ilu warstwach ironii jesteśmy?

jedyna lektura jaką szanuję to potop

Ej jakie to uczucie wsadzac benisa w bagine? Do czego mozna porównać?

Za gówniaka nie rozumiałem jak to ludzie moga mieć znajomych
Jak np chodziłem do szkoły czy inne zającia to niby się kolegowałem ale po powrocie do domu chciałem mieć tylko święty spokój
Byli mi ci koledzy potrzebni tylko do umilenia czasu, ale nigdy się nie widywałem z nimi nigdzie indziej
Nawet jak się w ludziach podkochiwałem na poziomie znajomości (o ile to ma sens)
Ja pierdolę, dlaczego

odwrotnie

zatrudnilibyście takiego?

>nie dramaty
Zemsta nadal jedna z moich ulubionych książek

dosłownie ja

>to uczucie gdy za godzine patrzę na żydowski serial

nom na umowe o dzielo za 1200

Pan Tadeusz najlepsza lektura
Jako jedyną przyjemnie się ją czytało

chuja się znasz

Też tak sądziłem. Dopóki nie uwierzyłem w fabułę książki Kamińskiego "Kamienie na szaniec".
Polecam każdemu kto wierzy że akcja pod Arsenałem odbyła się na zlecenie Otto Geibela.

Co wy pierdolicie.
Lalka > dramaty

To tak jak ja nad boobsami Sarsy toczę spermę? xD

>CZŁOWIEK CAŁE ŻYCIE ZAPIERDALA
>ŻYŁY WYPRUWA
>I PLUJĄ MU W TWARZ ZA 1200
>JA PIERDOLE KURWA MAĆ HALYNKA DAJ NO MNIE PANADOL BO ZARAZ WYKRUWIE TUTAJ

POLSKA DLA COHENÓW

ech no a mnie wkurwia styl życia normików, imprezki rzyganie w klubach seks cipa ruchanie jakby nic innego w życiu nie istniało

Lalka była chujowa
Wokulski to głupia niezdecydowana ciota
Jakbym chciał taką poznać to bym spojrzał w lustro

wokulski największym betą literatury polskiej
czepiec był czadem

>Młoda Polska
Dosłownie grupka circlejerkujących hipsterów. A Lalkę szanuj.

>Sienkiewicz
>Mickiewicz
ja rozumiem że to się za zaborów mogło podobać, ale obecnie?

>czytał Stanisław Tym i Wojciech Orliński

Co ty pierdolisz panie.
Wokulski był zdecydowany

a mnie to zawsze lektury wkurwiały bo nie lubię przymusu
może jak przyjdzie ten słynny kryzys wieku średniego to zacznę czytać lektury z podbazy i wspominać jak to wtedy fajnie było

Ja za 25 lat

Lalka najlepsza lektura

>A Lalkę szanuj
nie ma za co
jeszcze za placówkę prusa mogę szanować ale lalka to jakies odpady pisarskie

o to to

wszystkiego się boję

>tug oglądasz zdjęcia sprzed roku i widzisz czujesz jak bardzo się zapuściłeś przez ten czas
bez powrotu

No właśnie nie był
Tam jakiś rok stalkował tę swoją pannę
Potem po powrocie z Bułgarii nie mógł się zdecydować między nią, a tą samotną matką z kamienicy
A na końcu gówno wybrał, tylko bohatyrnął

nie znam, nie mogę czytać po polsku

Nie po to wtedy na wsi p. Ochab założył Szkolne Kluby Rozrywkowe na początku lat 70.

Wtedy tam były (heh) dyskoteki. Ale albo puszczano transmisję z klubu Beksińskiego, albo grano z patefonu.

a co sądzicie o "Chłopach" Reymonta

ja to powoli wychodze ze spierdolenia i wyglądam lepiej

ja też anonku, nieironicznie parę razy własnego cienia się przestraszyłem

Nie lubię czytać o nędzy bo mi jej wystarczająco w życiu

po prostu chciałbym wyglądać tak jak rok temu
o nic więcej nie proszę

nie kojarzę samotnej matki z kamienicy żbsz

pizdy

bo pisał jak jest
>arystokracja gównojady zdegenerowane
>chłopi tępi
>mieszczanie w kompleksach wobec arystokracji
>panna iza cała mokra na erazmusa z włoch
>beta-wokulski może i biznesmen, ale cuck i ciamajda
dosłownie nikogo wartościowego

A Król Ubu?
Któż zna to: [b]grrrrrrrówno![/b]

>tug wyglądasz mniej jak jakiś autysta, a bardziej jak człowiek
uch

Jak ty to robisz?
Co się dzieje

doceniam ale nudne w chuj i trochę

dobre jako etnografia, jako obyczajówka to trochę jednak nudne

znaczy wtedy to byłem na absolutnym dnie i nawet nie dbałem o higiene
teraz jak sie zacząłem myć i dbać chociaż trochę o ubiór i włosy to progres w chuj na moje standardy xD

no może twój punkt startowy rok temu nie był tak okropny, jak masz już takie podstawy to musisz więcej robić oczywiste

Ja tak robię a i tak jestem ludzkim gównem neetem bez znajomych
Wygląd nie ma znaczenia jak ma się osobowość jeża i się wszystkich boi jednocześnie