/polska/

edycja pingwinów

Other urls found in this thread:

steamworkshopdownloader.com/
youtube.com/watch?v=3ziQtBS8j-Y
en.wikipedia.org/wiki/Heritability_of_IQ
youtube.com/watch?v=tqXJmPPyd1Q&feature=youtu.be
zerohedge.com/news/2017-11-09/13-baltimore-high-schools-have-zero-students-are-proficient-math
en.wikipedia.org/wiki/Monoamine_oxidase_A
twitter.com/SFWRedditImages

wypierdalaj
jest już jeden to po chuj drugi robisz

Nie przypominaj mi chuju

bo cię nie lubię
zdejm proxy

łeee nie podoba mi się op z tamtego wątku dlatego muszę robić nową bo tamta uraża moje uczucia

NIE JAPOŃSKA
NIE NORMICKA
TYLKO /POLSKA/ KLUB PINGWIŃSKA

You lost to me again. If you still are a honorable hussar, face it and delete this thread right now!

no fug u

>tfwnbf

jem dzisiaj kebaba na obiad

gay

ja juz zjadlem sniadanio obiadko kolacje

a ja dziś w chuj dużo zjadłem na obiad i teraz będę musiał powstrzymać się przed jedzeniem do jutra

wybieram tą
atencji tamtemu kurwiowi dawać nie będę

>Już od dzisiaj, 13 listopada, Steam pozwoli płacić w złotówkach. Dla Polaków to bardzo dobra wiadomość - jest szansa, że w największym cyfrowym sklepie z grami zapłacimy mniej niż dotychczas.

DZIĘKI GABEN NO CZEKAM

>płacenie za gierki
>w ogóle

Pogram sobie w wowa, sub mi wygasł rok temu ale nadal mogę miło spędzać czas ~20lvlowymi altami w goldshire na serwerach RP

muszę bo mody na Workshopie i multi

steamworkshopdownloader.com/
?

nowe konto trzeba zakładać czy normalnie na nowych postaciach?

>Tygodnik "Do Rzeczy" przeprowadził niezwykle ciekawy wywiad z rzecznikiem Młodzieży Wszechpolskiej Mateuszem Pławskim.

>Redaktor tygodnika pytał o szeroko pojęte określenie rasy. Rzecznik przytoczył wiele argumentów, opowiadających na rzecz ,,czystości rasowej", aż w końcu jasno stwierdził, że ,,osoba czarnoskóra nie jest Polakiem".

każdy normik u mnie na gojbuku, nawet ci z "Polska dla polakuf nie dla mzumanuf" mówią że odcinają się od tego gościa co jest smieszne
>NIE AHMED NIE MOŻESZ TU BYĆ TWOJA KULTURA TU NIE PASUJE
>ale ja mieć paszport polaka
>a to witamy serdecznie rodaka :)

postuje w edycji polactwa biedactwa

Polecilibyście mi Usagi Drop jak jestem pedofilem?

jestem polak jestem biał
zdjencie ja :)))

Nie trzeba, możesz normalnie na nowych/starych postaciach o ile są poniżej 20

ja bym ci polecił short drop pozdrawiam

np. modów do Warhammerka nie odpalisz na tym bo launchera nie ma

hmmm moze dlatego ze kazdy czlowiek jest inny i na kazdego nielegalnego ciapaka ktory przyjezdza do europy brac socjal i gwalcic kobiety przypada inny umiarkowany ciapak ktory sobie wierzy w swojego bozka ale przyjezdza legalnie pracuje placi podatki i nikomu nie robi zadnych problemow
ale wedlug prawakow wszystko czarne albo biale masz nienawidzic wszystkich albo jestes lewakiem open borders polska dla ciapakuf

nom racja odcienie szarości

nie zgodzę się wystarczy spojrzeć na USA, po tym jak w 1969 prowadzili "immigration" act liczba białych spadła z 90 iluś procent to ledwo 50 coś tam.
Obywatelski nacjonalizm to błąd który przynosi fatalne rezultaty po długim okresie.

Trzeba być jakimś półgłówkiem żeby być faktycznym rasistą

>ale wedlug prawakow wszystko czarne albo biale masz nienawidzic wszystkich albo jestes lewakiem open borders polska dla ciapakuf
to samo dziala w druga strone dla lewaków wszystko jest dawaj ruchac swoja córke murzynom albo jesteś nazistą, polityka jedynie dzieli

t. komuch syn ubeka lewak genderowiec

>tfw ftm

W USA to gdzie indziej jest problem
Np. w systemie edukacji i dostępie do broni przy takiej nierówności społecznej jaką tam mają

Nawet nie wiem czy żartujesz czy nie

>systemie edukacji
nazwij jeden kraj w którym system edukacji działa tak jak powinien

ocenianie chlopaka twojej corki przez sam kolor skory to wedlug mnie podchodzi pod rasizm, moze lepiej ja wychowaj zeby sie nie jebala z kim popadnie nie wazne czy murzyn czy bialy

Trzeba być skończonym idiotą lub obcym agentem, by nie widzieć oczywistych różnic między rasami i nie chcieć zachowania kultury swojego kraju.

edżuje już od rana parzyste decydują gdzie leci spermostrzał

w Polsce akurat działa całkiem nieźle (pomijając wszechchujowość naszych wyższych uczelni)

na ten obrazek

>zachowania kultury swojego kraju
Nie wiem jak tam u Ciebie seba, ale w kulturze mojego kraju jest tolerancja również do innych ras czy wyznań

Mówię o rasiźmie nie o ksenofobii kulturowej cwelu
Ja mówię o pierdoleniu że Murzyn nie może być Polakiem albo że Murzyn to z natury gorszy i zasługuje na podludzkie traktowanie

bez memów teraz, rasizm jest naturalny. Np. kiedy badano dzieci z kim wolałby się bawić białe dzieci wybrał białe a czarne, czarne.
Nie ma nic w tym złego, ludzie wolą otocznie "swoich" niż "obcych".
Rasizm jest zakorzeniony w każdym niezależnie jak bardzo lubi sobie wsadzać wibrator odkupienia w dupę, tak samo z chęcią posiadania dzieci.
Wszystkie feministki itd pierdolą że one to dzieci a zwłaszcza białych nie będą miały a kiedy kończą 30 lat to szukają chętnego byle by tylko je zapłodnił.

tl;dr
ziemia jest okrągła a rasizm jest naturalny i zostanie tak długo dopóki ktokolwiek z ludzi czy czarny czy biały żyje

kto chcę być moim bf?

ja nie chcę

cd.
Zauważanie że Murzyni się bardziej pocą, albo uznawanie ich za nieatrakcyjnych to nie rasizm

jak mozna dobrze wychowac córke w dobie fejsbuków i wielkich nosów mówiących nam jak zyc, lepiej poprostu wyeksterminować wszystkich czarnuchów i mudslimów i część problemu z głowy

szukałem was a wy tu przeszliście
dajcie mi znać następnym razem koledzy ok?

jebana kalifornizacja jakbym mógł zbombowałbym ten stan

było mnie trzymać za rączkę głupku

Rasizm to jak uznajesz całą grupę o zbliżonym podłożu genetycznym za gorszy sort człowieka i odmawiasz im praw

to co się dzieje w stanach to też tyulko częściowo rasizm bo tam duża część Murzynów tworzy własną warstwę społeczno-ekonomiczną

Tak samo jak mówienie że kobiety są takie a faceci są inni to nie seksizm

Nie znacie podstawowych pojęć to o czym my gadamy

To po chuj używasz polskiego proxy?

Ojej, lewaczek poczuł się urażony, jakże mi przykro.

Pewnie że Murzyn może być Polakiem (w końcu bambo Olisadebe nastrzelał nam parę bramek, zanim spierdolił do Grecji), pytanie tylko czy powinien? A odpowiedź generalnie brzmi "pewnie nie", bo przeciętny czarnuch to agresywny tępak. Nie mam nic przeciwko mądrym czarnuchom, ale statystycznie szansa na takiego nie jest wysoka.

>Murzyn nie może być Polakiem
bo nie morze, Polakiem może zostać tylko biały
>Murzyn to z natury gorszy
bo jest, iq testy, statystki kryminalne oraz ich kultura bycia wieczną ofiarą to potwierdza
>zasługuje na podludzkie traktowanie
tu się nie zgodzę, to że murzyn to nie oznacza że ma być traktowany jak śmieć

każdy ma cel oraz dom i Polska nie jest ani domem ani celem nie białych i nic się nie zmieni.

murzyn nie może zostać polakiem, ale może zostać obywatelem polski

dudek nigdy nie bedziesz polakiem

Piwniczniaki neety prawiczki uważają się za lepszych od czarnych

kisnę

tak

>bo nie morze, Polakiem może zostać tylko biały
Polakiem jest ten kto się uznaje za Polaka
Tak było od zawsze więc nie wiem skąd ten wyjątek wobec czarnych
>bo jest, iq testy, statystki kryminalne oraz ich kultura bycia wieczną ofiarą to potwierdza

Kolejny wg którego Amerykańscy Murzyni reprezentują wszystkich czarnoskórych na świecie

>Polakiem jest ten kto się uznaje za Polaka
anoni musze wam cos wyznać...
od dzisiaj jestem Azjatą, przechodze do /jp/ elo

>Polakiem jest ten kto się uznaje za Polaka
>Tak było od zawsze więc nie wiem skąd ten wyjątek wobec czarnych

To jest transgenderyzm pod względem tożsamość narodowej.

Nie do konca, nie uwazam siebie za lepszego od czarnych bo ja jestem nic nie wartym śmieciem lecz rase białą za lepszą od czarnej. Spójrz na dokonania obu ras i powiedz mi ze tak nie jest.

Nie mówiąc już o tym że większość w tych kilku tysięcy murzynów w Polsce to dzieci klasy wyższej z Afrykańskich państw, nie Amerykańscy murzyni o których się naczytaliście na /polu/

>Polakiem jest ten kto się uznaje za Polaka
nie no kurwa trzymajcie mnie XDDDDD
absolutny stan lewicy ja pierdole banda zwierząt

A ja jestem helikopterem.

>Polakiem jest ten kto się uznaje za Polaka
Nie, Polakiem jest ten którego przynajmniej jeden rodzić jest Polakiem.

>dzieci klasy wyższej z Afrykańskich państw
To znaczy ze maja 85-100 IQ a nie 75.

youtube.com/watch?v=3ziQtBS8j-Y

>Polakiem jest ten kto się uznaje za Polaka
uznaję się za Niemca, padać na kolna polskie psy i lizać podeszwę

IQ jest zależne od edukacji

dlaczego tyle osób sie ustawiło wokół?

IQ jest bardziej zależne od genow i odżywiania.

>The general figure for the heritability of IQ, according to an authoritative American Psychological Association report, is 0.45 for children, and rises to around 0.75 for late teens and adults.

en.wikipedia.org/wiki/Heritability_of_IQ

>IQ jest zależne od edukacji
fakt że czarni dostają więcej kasy na edukacje niż każda inna rasa a mimo to mają najgorsze wyniki zaprzecza temu
>wszyscy tacy sami, to że 90 procent osiągnięć naukowych istnieje dzięki białym to nic nie zmienia :)

>Polakiem jest ten kto się uznaje za Polaka
o kura, absolutny stan lewicy, ty już lepiej idź bo na marsz kobiet się spóźnisz

>dokonania obu ras
Uważasz że automatycznie jesteś lepszą jednostką bo się utożsamiasz z dokonaniami innych ludzi o tym samym kolorze skóry??

Ja tu cały czas mówię o jednostkach a nie o jakimś zbiorze

Znowu gadasz o Ameryce

Dobra nie ten user ale spójrz ziomek bo sie przyjebałes do niego ciągle o to samo
wyraźnie ci napisał że sie nie uważa od nich lepszy bo jest smieciem a ty mu znowu w następnym poscie trujesz że sie uważa za lepszą jednostke no kurwa xD

Indiwidualizm to jest to samo co pacyfizm z punktu widzenia zycia codziennego. Brzmi prawidlowo ale jednostki beda zmiażdżone przez zbiory tak samo jak pacyfisci.

>jednostkach
problem w tym że u czarnych jest na odwrót, u nich jednostki to dobrzy ludzie a większosc to banda dzikich, kryminalistów

>marsz faszystów
youtube.com/watch?v=tqXJmPPyd1Q&feature=youtu.be

>Znowu gadasz o Ameryce
zrozum to wreszcie że nie ma jebanej różnicy między czarnymi z USA a z Afryki, jedyna różnica to ta że ci pierwsi mają więcej kasy i dostęp do edukacji a i tak są odpowiedzialni zą większość przestępstw pomimo bycia mniejszością

quady potwierdzają

IQ afro-amerykanskich jest wyższe niz afrykanow bo maja dostep do lepszego odzywiania i sa do pewnego stopnia zmieszani z bialymi.
Ale..
zerohedge.com/news/2017-11-09/13-baltimore-high-schools-have-zero-students-are-proficient-math
>13 Baltimore High Schools Have Zero Students That Are Proficient In Math

jaki najlepiej obwód powinna mieć lina do samobójstwa? boję sie ze jak będzie za gruba cos sie moze nie udac

>chrum chrum kwi kwi wszyscy tacy sami ty jebany rasisto
>jamal chce być polakiem? to nim jest ty pierdolony ksenofobie
>nagle przestępstwo się zwiększyło kiedy niebiali tu przyjechali? nie ma to z nimi nic wspólnego typ pierdolony chamie kwi kwi kurwa mac
taki wygląd wasz liberałowie

W Ameryce murzyni mają chujową edukację
Nie sugeruj się samymi pieniędzmi bo nie da się rozwiązać problemów bez planu działania

>a i tak są odpowiedzialni zą większość przestępstw pomimo bycia mniejszością
To ma większy związek z
>historią
>kulturą
>wielopokoleniowym charakterem tej całej patologii
Rasa to odgrywa bardziej rolę pomocniczą - Biali wiedzą do kogo się nie zblizać, Czarni wiedzą kto należy do ich światka

Oglądałeś The Wire?

>>jamal chce być polakiem? to nim jest ty pierdolony ksenofobie
No to zależy tylko i wyłącznie od jego samego, i jego otoczenia

>liberałowie
za dużo Sup Forumsa

uwaga to nie wina czarnych że popełniają przestęptwa
to ma tylko związek z ich
>kulturą
>historią
>wielopokoleniowym charakterem tej całej patologii

>W Ameryce murzyni mają chujową edukację
każda rasa ma a mimo to murzyni mają najgorsze wyniki
i co do tych przestęstw
>kultura
sam się teraz przyznałeś że popełanie przestępstw jest ich jebaną kulturą a mimo to chcesz aby tu byli
>tata bo ci chłopcy ze szkoły mnie dotykali na przerwie
>to nie ich wina słonko tylko ich kultura :)

dobra typ trolluje jak chuj bo zaprzecza sam sobie przy każdej okazji
nie karmić You

>>a i tak są odpowiedzialni zą większość przestępstw pomimo bycia mniejszością
>To ma większy związek z
>>historią
>>kulturą
>>wielopokoleniowym charakterem tej całej patologii

absolutny stan brainleta

>W Ameryce murzyni mają chujową edukację
Chodzilem z myrzynami do szkoly w Kanadzie. Brali tzw. "Basic stream" w liceum bo debile.

>Oglądałeś The Wire?
Bylem w Detroit. I co z tego?

ja mialem na studiach murzyna z nigerii i mial prawie najlepsze oceny w grupie

Zapomniales o rasizmie. Rasizm spowodowal ze 5% czarnych ma ten rodzaj MAO-A.

en.wikipedia.org/wiki/Monoamine_oxidase_A
> 5.5% of Black men, 0.1% of Caucasian men, and 0.00067% of Asian men carried the 2R allele.
>In humans, an association between the 2R allele of the VNTR region of the gene and an increase in the likelihood of committing serious crime or violence has been found.

>>to nie ich wina słonko tylko ich kultura :)
Głupie chuje nie znacie definicji kultury
Nie mówię że to ich zachowywanie się jak zwierzęta jest dobre ani coś co trzeba wychwalać, albo szanować
To jest po prostu ich kultura, w obiektywnym i neutralnym znaczeniu tego słowa
Nie uważam że każda kultura zasługuje na równe traktowanie

^ to też jest przynęta na You jak cos

jedna jaskółka wiosny nie czyni

wyjątek z grupy

>murzyn nie moze miec wysokiego IQ
alez moze chociaz zdarza sie to pareset tysiecy rzadziej niz w przypadku innych ras

spoko tylko czemu mam go nie lubic dlatego ze statystycznie czarni popelniaja wiecej przestepstw albo maja nizsze iq
oceniaj czlowieka a nie statystyki