/rzeczpospolita polska/

edycja polek najpiekniejszych kobitek na planecie

Other urls found in this thread:

wprost.pl/kraj/10086909/litewski-sejm-wspiera-polske-w-sporze-z-ue-ws-praworzadnosci.html
youtube.com/watch?v=1UIzl4_SFp4
danzigfreestate.org/
reddit.com/r/confession/comments/6ttykr/my_brother_once_raped_me_and_im_still_in_love/
twitter.com/NSFWRedditImage

BARDzo DOBRA NITKA

>wprost.pl/kraj/10086909/litewski-sejm-wspiera-polske-w-sporze-z-ue-ws-praworzadnosci.html

jest dobry

Dobra edycja, ruchalbym.
Zartuje, jestem beta pizda.

bardzo dobra nitka

ehh anony

>rzeczpospolita
debilu

i can also write polish
rzrcrssr njajrrcarzrr plazinzc

...

no co tam robicie anonki

jak no jest debl dziekuje

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

fuck you too

And pszhsh wódka sobieski jak kanał sueski żbksżabapupaksz to you kind sir

wkurwiam się

>tug wygrałeś debatę z Sup Forums, którzy twierdzili że to Polska wywołała IIWŚ ale zaraz potem pojawia się drugi wątek o tym samym

Za każdym razem.

nic

no przecież tam prawie wszyscy to są ojej pochodzenie niemieckie w 1/16

spokojnie
nie ma co się denerwować

wtf kocham litwę ojczyznę moją teraz???!?!!

na to wygląda dziecinko, jestesmy obywatelami swiata ale nie tego gejowskiego

Wszyscy wiedzą, że Sup Forums to banda debili, po co w ogóle się tym zajmujesz?
Ewentualnie możesz zrobić im infografikę i postować w każdej nitce.

No właśnie dziwne, że każdy Kanadyjczyk/Amerykanin udaję obrońcę praw terytorialnych Niemiec z XIX wieku. A jeszcze lepiej jak pod jakimś historycznym filmikiem na youtube koleś z alt-rightowym avatarem pisze o tym jak ukradliśmy Niemcom wielkopolskę. Nie wspominając już o tym wkurwiającym fake cytacie Rydza. Wygląda na to, że mem o bazowanej Polsce kończy się w momencie, gdy mówi się o historii. Wtedy każdy dupek zza oceanu wie o twojej historii więcej od ciebie.

youtube.com/watch?v=1UIzl4_SFp4
Obława! Obława!

jak mawiał klasyk:
"szkoda szczępić ryja"

>on bierze na powaznie przygłupich redneckowych larpujących jako nazisci nastolatków z Sup Forums i przejmuje się ich opinią na jakikolwiek temat

Myślałem o tym i kiedyś zrobię. Ale tak sprytnie tzn. taki mały poradnik jak obalić Holokaust. Czyli poprzez sprawdzenie bezpośrednich źródeł historycznych i dokumentów. Temat który zawsze unikają. Po prostu mnie wkurwia to ich udawanie przejętych prawdą, jak to tylko o politykę chodzi. Szkoda, że książka o Żydach Zychowicza nie została przetłumaczona.

Ostatnio jak pytałem o ich zdanie o niemieckich programach likwidacyjnych poza obozami (zabijanie inteligencji itp.) to mi ktoś powiedział, że była to zapłata za zabijanie niemieckiej mniejszości w Danzigu. No kurwa.

sram pod siebie bo nic nie zrobiłem

wytłumaczcie anonowi debilowi gdzie się trzyma pieniążki? otworzyłem konto w banku i tam trzymam wszystkie oszczędności czy powinienem mieć jakieśkonto oszczędnościowe?

>była to zapłata za zabijanie niemieckiej mniejszości w Danzigu
kurwa xD

Za parę lat rynek pierdolnie i tylko skarpety się ostaną.

w skarpecie i złocie

>traktat wersalski był zbyt surowy!

>nawet połowy górnego śląska i prus nie dostaliśmy

takie rzeczy wypisuje na swojej stronie rząd na uchodźstwie wolnego miasta, ktos to pewnie czyta przecież

>takie rzeczy wypisuje na swojej stronie rząd na uchodźstwie wolnego miasta
Nie ma takiego przecież
Najpierw wybrali sobie nazistów , a potem WMG zostało legalnie wcielonie do III Rzeszy

gdyby fryce nosili swego czasu mniej szałowe mundury to dzisiaj nie mieliby tylu obronców w necie
oj dziecinki dziecinki
>danzigfreestate.org/

>>traktat wersalski był zbyt surowy!
vae victis żbsz

"Historically, the truth is quite different, and the pious gentlemen are lying. The name Mieszko is derived from the surname Mesico, of the Norman prince Dago, from the very highly respected family of the Daglingers, from the Kingdom of Norway. Dago-Mesico was the ambassador of Scandinavian princes, who had come as scouts and traders in the land on the Weichsel and Warthe."


Gurwa. To ja uważam się za dumnego gdańszczanina, a nie wiedziałem, że mamy jakiś rząd na uchodźstwie. Widzę coś z cyklu srogie grzyby. Przedwojenny, w 90% niemiecki Gdańsk to chyba najgorsze miejsce na sfingowaną masakrę biednych Niemiaszków.

a tam nie pierdol polaczku złe słowiany robaczany biły biedne niemce dawno temu nad zimnym morzem

Tutaj zgarniam hajs z rap gry mordko, wiesz o co chodzi

>The name Mieszko is derived from the surname Mesico
>Dago-Mesico was the ambassador of Scandinavian princes
moje boki

...

Kurwa i piszą, że Rota na początku była przeciw Rosjanom i dopiero potem podmieniono ich na Niemców, by ich gnębić bo przecież pruski zabór taki fajny.
Ja to biorę do ulubionych, bo widzę że trochę czasu spędzę z tym tekstem.

>pruski zabór taki fajny.
japierdole

no chłopaki już trochę działają to i sporo czasu mają na wymyslanie i pisanie
wydaje mi się, że są bardzo niedoceniani, chyba nikt nigdy ich działalnosci publicznie nie skomentował

No ale było że tam bodajże w testamencie mieszko I był podpisany Dagome czy jakoś tak

Leżę w łóżeczku

I napisali list do ONZ o przyznanie im statusu prawnego członka.
A ja na starym mieście to z Niemców spotykam tylko turystów. Raz jakiś dziadek zapytał mnie o drogę bo się tu urodził. Nie wydaję mi się by liczba gdańskich ekspatriantów była zbyt wielka.

niemcy sa spoko

niemcy nie są spoko

ty kurwa durniu xD

Kiedyś to bych ich wszystkich już powiesili.

A teraz to kurwa co najwyżej im palcem pogrozić mogą.

>tug nikt ci tak nie zrobi
ehh
myślicie że to prawdziwa historia?

>Funkcjonuje również hipoteza, iż Dagome to ligatura imienia Dagobert (które władca miałby przyjąć na chrzcie) źródło: wikipedia

co by mi pasowalo do takich bucików? (bluza, koszulka)

absolutny stan polskich nazioli purystow rasowych

bluza cropp i joggery

Ator coś pierdolił o tym, że organizatorzy mają pomagać uczestnikom marszu w składaniu pozwów do mediów i polityków oskarżających wszystkie 60 tysięcy osób o bycie nazistami.

Dżogery są komfi

KIM ZOSTANĘ GDY ZACZNĄ TUTAJ CZCIĆ SZTANDAR BEZ BARW CIENIEM POSRÓD ZNIEWOLONYCH MAS

I tam było potem: "Iudex" a to przekonwertując brzmi jako "Iudecum" - czyli inaczej przymiotnik w 3 os. "żydowstwa" czyli inaczej po niemiecku "Iudische". Czyli tak w pełni nie przyjęlismy chrzescijaństwa, tylko judeo-chrzescijanizm (per saldo kainizm)?

>cropp
nie jestem juz biedny

no i dobrze

...

>My brother once raped me and I'm still love with him.
O kurwa xD. Nawet dalej nie zamierzam tego czytac.

To kupuj na Gomez.pl i znajdż sobie gajerek czy pullower.

Przeczytaj
reddit.com/r/confession/comments/6ttykr/my_brother_once_raped_me_and_im_still_in_love/

>przekonwertując brzmi jako "Iudecum"
a babel brzmi jak wawel i chuj z tym, że kiedys pisało się wąwel

fajny pattern ale takie pieluchy to smród

opinie o takiej kurtce dla anona?

wyjebista żbsz

daj wiekszy obrazek

bym zajebał kogos w takim czyms

Nie no historia o nordyckim księciu dago jest totalnie legitna tak samo jak prześladowanie rdzennych gdańszczan przez polskich nacjonalistów.

A w ogóle uwielbiam jak prokremlowskie komuchy i naziści używają tych samych anty-polskich argumentów. Normalnie jak za dawnych dobrych lat. Polska taka zła bo miała konflikt z Czechami o kilka wiosek. Sama się o to prosiła.

...

o czym ty do mnie pierdolisz serduszku
ja pisałem tylko o tym, że "słowa a brzmi jak słowo b" to raczej bardzo kiepski argument jest

jak to chyba jakis tani syf szyty przez chińskie dzieci

>dagome iudex
>MY BYLI ŻYDZI
Memy to było za dużo

Tylko że ówczesny alfabet łaciński wynosił do IX w. po Ch. tylko w formie 19 znaków, w tym 3 dialektycznych. A samo to też "die iudischen Gemainden" jak łatwo w typowym niemiecko-łacińskim dialekcie wytłumaczyć?

Ale alternatywna teoria o Mieszku i tak została zmyślona przez Niemców.

co to kurwa atak tytanow? xD

chcialbym byc na tyle bogaty zeby moc nosic pik relatywny ale biedak tutaj i pozostaja mi najeczki w ktorych wygladam jak podwiek

t. biedaki

przecież niemcy nie istnieją

Gdyby nie to, Mieszko by wprowadził dynastię Merowingów na tron wislicki. A raczej ją by przedłużył o całe 810 lat.

Zwykły bomber dla prawdziwego anona i herosa. Po chuj taka cena, kup se z H&M/Zara itd

ja to bym wolał salomonidów

albo takie tez bym z checia nosil ale nie dla biedaka to

Salomonowie i Abbasydzi w jednym kraju w drodze przez Bosfor, Elbę i Achai?
Za dużo tych memeproponów.

chciałbym być na tyle bogaty żeby móc spożywać pik relatywny ale biedak tutaj i pozostaje mi alkohol po którym nadal czuję pustkę świata

>ten ból dupy PiSkopków o Pałac Kultury

I tak go nigdy nie zburzą.

doktory martensty to pro tip

jaki ból dupy o pałac kultury, co się stało?

kup se amfę

jarkaczowi tam kiedys czapke ukradli

mefedron to pro tip

zęby ci się spierdolą

Ja tam jestem za zagospodarowaniem placu defilad a nie burzeniem czegokolwiek
Tylko u nas tak jest i to beznadziejnie wygląda, ta pustka

Warzecha jak zwykle dobrze gada, a beton się wkurwia.
Tak samo, jak narzekał na dalsze kontrolę w różnych branżach biznesowych. Komentarze: "Co Pan chce tu mieć Somalię?"