/kurva anyátok/

...

Other urls found in this thread:

youtu.be/3AdPl5xIAvE?t=2040
youtube.com/watch?v=2ba8PIHwbtA
twitter.com/SFWRedditGifs

A nap kérdése: ánonnak hogy van a depressziója?

Húztam a farkamat s elmúlt

Most egész jól, lehet, hogy meglesz a megajánlott egy tárgyból és könnyű lesz a házi egy másikból.
Szóval most kicsit jobb mint egy hete

általában így

ja, most veszem észre
szar fonál, elmész a kurva anyádba te agyatlan korcs
ezennel bojkottáltalak

*10 perc múlva postáz megint*

Jó munkát bérkukkerok, én léptem alukálni.

jobb reggelt

why does this general always start with a picture of fruit?

>picture of fruit
no there's a system for this
the first one for the day is an apple, the second is a pear, the third one (which rarely happens nowadays) is a plum, the fourth is a peach and after that one there is dome room for improvisation
however this RETARD who created the thread clearly is an AUTIST with no regard to social norms and wants us to plunge into anarchy

^^^
>az a posta
>mást hív autistának

p-persze menj csak n-nekünk igenis megtisztelő hogy hasznos tagjai vagyunk a társadalomnak

someone told me that they want to celebrate their turkish ancestry....
probably a joke

valamelyik weeb meg tudja mondani, hogy mit mondanak itt?
youtu.be/3AdPl5xIAvE?t=2040

nem akartok átjönni az almába?

már nem
már késő

kéne posztolni

Hónapokat késhet az automatikus nyugdíjnövelés

az otp-s nunci mindig olyan kedves velem és a hangja is olyan édes, kicsit meg is keményedtem miközben vele beszéltem :3

NEEEE ELKURTA AZ ÉLETEM A SZARBÁB
BOTKÁT BOTKÁT BOTKÁT AKAROK!!!!

>sikkasztó polgármesters váltja a többszörösen büntetett előéletű expolgármester, hála a közmunkások szavazatainak

a magyar vidék állapota

mit érdekel téged hogy melyik vajda hajtja a cigányokat? olyan kurvára mindegy

>ma találkoztam egy 'emberrel' akinek Schwáb volt a vezetékneve
van még lejjebb?

leadtam egy rendelés, azt írta, hogy 2 napon belül szállítják de azt nem írták oda, hogy munkanap
ilyenkor mi van?

>azt hiszi csak a cigányok közmunkások

te se jöttél még fel a pincéből

majd a jövőhéten megkapod tesi

péntek

szószerint tökéletes
az ária hercegnőm

nem csak a közmunkások, hanem az egész vidék, pláne az olyan falvak amiről beszélsz

a nyuszifogak a gyengém

ja hogy úgy, hát igen végülis elmaradott szellemi rokkant alkoholisták ahol a kocsma a kultúra központja

jöttök rendszer sokkolni?

Attól tartok hogy beleszerettem a Flammába :3

korcs level up

It's because our national drink, pálinka is made of fruit.

jobb esetben igen. Rosszabb esetben abból ami van

a kék telefon alfa?

na végre feltörték az új eu4-et
nem szokott eddig tartani általában

nagyon kéne

rühellem ezt a videót mert még a béta békán is látszik hogy nem meri megfogni rendesen mert ott figyel csanád a fotelban

rohadjon meg az összes köcsög

csak fosol mert lenyomna a rostos

hagyjuk már, pálcika lány

Jó reggelt bérkakukkok!

ma hány ezerrel húztad le a nemzetet?

Halott fonál.

szerintem 100% hullik a hajam
hol lehet itt venni minodixilt magyarországon?

sehol, betiltották

kibaszottul beteg vagyok, nem is mentem ma sehova
mondjatok nekem valami kedveset hogy jobban legyek

közel már a vége

egynek elmegy

inkább legyél férfi és szard le

>nem is mentem ma sehova
dögölj meg tetves normi

nem minoxidil kell neked, hanem finasteride, vagy nagyon esetleg a kettő keveréke
de ezekkel óvatosan, mert nem kevés mellékhatással rendelkeznek, orvossal konzultálj és ő írhat is fel neked

punci

Elment a Niki ;_;

én a transzi user vagyok

>de ezekkel óvatosan, mert nem kevés mellékhatással rendelkeznek
finaszteridet már szedek, 1-1.5 miligrammot naponta, gondoltam elég lesz, mert mellé van 300 mg verospiron meg 4mg ösztradiol elosztva reggel, este. úgy tűnik nem jó mégse. szóval jött a mioxidil ötlete
amúgy jó lenne nem maszekban kellene csinálni ezt az egészet, de sehol egy normális endokrinológus. akihez volt szerencsém szegény idegbeteg volt. azóta mindent a háziorvos ír, de ilyen vértesztet nem csinál. [pedig kéne, de már így is felír mindent szó nélkül, nem akarom forszírozni]

akkor is
legyél férfi, nem buzi

Gyenge kisfiú vagy sajnos

RÁKKci

5mg finaszteridet szoktak javasolni, az a mennyiség az ami nem csak blokkolja a dihidro T-t hanem vissza is fordítja a kopaszodást
minoxidillel az a baj, hogy be fog válni, de ahogy abbahagyod akkor elveszíted az egészet, úgyhogy csak rövidtávú megoldás hair transplantig (+ finasteride-t ugyanúgy kell szedni mellette)
de ha van még kérdés, szólj ánon bátran, hátha tudok segíteni

Gec, a korreaiak tényleg olyan gyökerek mint a videókon iket user szokot postázni.
A mozgólépcsőre nem tudott normálisan felszállni.

>5mg finaszteridet szoktak javasolni, az a mennyiség az ami nem csak blokkolja a dihidro T-t hanem vissza is fordítja a kopaszodást
De az csak férfiaknak nem? Elvileg a T-m női szinten van. Meg az ösztrogén is. Vagy hát volt, pár éve mikor utoljára volt mérve. Szóval ebből gondoltam hogy nekem nem kéne akkora atomtöltet dózis.
>minoxidillel az a baj, hogy be fog válni, de ahogy abbahagyod akkor elveszíted az egészet
Akkor mit javasolsz? gondolom egy vértesztet. de ha megvan utána növelni a finaszterid dózist?
Szabad megkérdezni honnan értesz amúgy ehhez?

Szerintem a legtisztább az lenne, hogy 5mg-ra felvinni a finaszteridet. Ha az nem válik be, akkor lehet blokkolni kell a dihidro-t (amúgy a dihidro bekavarhat T szinttől függetlenül is, nem feltétlenül van köze a T és E szintekhez).

HRT-d milyen szinten van? Mennyi ideje, és mit használsz? (Pirula, tapasz vagy szuri?)

(Idézőjelbe akartam rakni azt hogy "szinten".)

amúgy neked most megy össze a pöcsöd és nőnek a melleid?

lol degenerált buzik

>Ha az nem válik be, akkor lehet blokkolni kell a dihidro-t
Mire gondolsz?
>HRT-d milyen szinten van? Mennyi ideje, és mit használsz?
öh, hát már egy ideje kínlódok vele. 2013-2014 talán. Sajnos az endokrinológusom az elején ott tartott be ahol tudott, nagyon sok időt elhúzott. Miután otthagytam, nagyrészt magam voltam kénytelen beállítani az egészet, némi kutatás után a neten, meg tapasztalat alapján. pl 400 mg spiro eléggé taccsra tesz. Kb egész délután a budin tudtam ülni és pisilni egyhuzamban, miközben a pissing the night awayt dúdolgattam a Chumbawambától.
a 300mg is elég sok. van hogy elfelejtem bevenni, mert bealszok stb, mindig onnan veszem észre hogy nem vettem be hogy jobb a közérzetem. De muszáj.

Egy ideig ment az a Divigél 1mg, négy tasakocskányi egy nap. Nagyon megdrágult, akkor áttértem az Estrimax tablettára, de sokáig csak 2 mg volt. Egy fél éve talán, meg sikerült elintézni a finaszteridet, de minden orvos mossa kezeit, mert hivatalosan transzneműeknek nem adható magyarországon.

Jó reggelt bérkukkerok, milyen nap volt a gyárban?

itthon voltam
eddig 3-szor spircceltem

...

nyugalmas, jól aludtál békuci?

én megígértem magamnak hogy no nut november legyen és ma 2x is spricceltem :(

az elég béta ánon
5-ig meg se állj

Kéne tesztoszteron

akarsz szekszelni?

elég laza nap volt hől

kéne

mi?

punci

I made this thread. Please post in it

thanks

np bud

kéne nyuggereket ölni

megütöm a nyuggereket

hát ide jutottam. Izin sem tudok túlélni 50-nél több napot ebben a gecis játékban
(They are billions)

mi a cél?

megvédeni a főépületet 150 napig

Oda van írva a képre, mondd, te analfabéta vagy?

Nem olyan jó az angolom

igen, a Game duration alatti rész első mondata egy jó erős általános iskolás szint azért van

igazából meg sem nyitottam a képet

youtube.com/watch?v=2ba8PIHwbtA

ez egy mestermű hől

most nőtt egy picit az internetkukacom

hogyhogy?

megdicsérte a fotóshoppom

most pl a zenére gondoltam de a képed is 10/10

rendszeresem postázom de sajnos nem sokan mentik el

a vadászházas VONATot lementetted?

mi a fasz van ma?
meghalt valamelyik szarpostázó?