Kurva anyátok

kurva anyátok

VÉGRE A KÁNON KÖRTE

rossz op

jah, nem körte.gif a neve sajnos
jó emily amúgy

ja a hétvégén nem voltam
Egyébként csütörtökön volt utoljára, az nem olyan hosszú idő

youtube.com/watch?v=Ey2JUUrBFs8

kekeztem
te fejjel lefelé postázó gyökér

ADJ FLAMMA BNT

nagyon hiányzol

(っ˘̩╭╮˘̩)っ

mise után megyünk drogozni

Azt hiszed te teremtettél engem?
De én mindig itt voltam arra várva, hogy valaki szabadjára engedjen

hogyhogy?

HERBÁÁÁL

Valaki csinálhatna már egy négeres tindert és posztolhatná az eredményeit hől

nem értem

üdvözletem híveim

hitler vagyok

a nőket lefogni meg ujjazni meg robbantani

csak a fidesz!

Jóestét.
A fonál kérdése:
Ánon mit gondol az amerikorcs mémekről?

20 év múlva te minészterelnük leszel

jók de vótmá

végre felrakott egy nevet, így legalább tudom szűrni

úgy úgy! tüzifát mögkaptátok? gyuriék a sört?

az hogy délelőtt is ez volt a téma meg amúgy nem is valami vicces

há kaptam 10 mázsát, még fogok kapni

utálom a szarbánt

ahogy igértük! csak a fidesz!

utálom a m*tét

ennyire aktívan?

jah
hétvégén tüntetés

hol?

újgyőrin

kb csak annyira mint kutyaszart az utcán

they hate me cause they ain't me

egyből le is vette a nevet lol

persze, már nem kell a szerepjátékhoz ;-)

Szívjatok szart csibészek

milyen szar lehet olyan jelentéktelen pondró cigányszarnak lenni hogy valaki puszta jelenlétemtől is agyfaszt kapjatok ;-D

Itt az idő

ki fogad rá hogy ma is agyvérzést kap és deklarálja hogy soha többé nem jön ide?

Kussolj már fasszopó

sakkmatt hülyegyerek, soha nem kaptam agyvérzést, azt hiszed a jelentéktelen szűz seggetek bármilyen érzelmet kitud váltani belőlem szánakozáson és röhögésen kívül? mit gondolsz mért járok ide? nulla erőfeszítéssel is feltudok baszni mindenkit, annyira tudom mit kell írni

nem hiszem hogy huszadjára is eljátssza az elmebajos

Na ez se tartott sokáig

De mekkora gyerek vagy nyúljak a faszodba

LOL MÁR MEGINT AGYVÉRZÉST KAPOTT XDDDDD

valamit be kell magának magyaráznia különben szembe kéne néznie vele hogy igazából mekkora egy seggfej

köszönöm, van gyakorlatom a szűzidomításban, több mint 1 éve hobbim

FASZOK

már megint kezdődik, legalább volt ma egy komfortos m*témentes almánk

NÉZD MEKKORÁT ŐRJÖNG LOOOOOOOL

az itt elhangzott valaha volt legjobb csalik mind tőlem származnak, tudjátok miért? mert ismerem a közönséget és nagyon kifejezett pszichológiai érzékkel rendelkezem

kivéve, hogy egy senkiházi vagy
minden ma használatos csali az én művem

Te vagy szűz
Szűzfaszú

...

>a TuDáS közelebb visz a mennyekhez Xddé
Szar meme, haljon már ki

a szűzgombócok már nem is vitatkoznak, csak elfogadják az axiómákat, a lerántott lepelre tekintenek, és belátják, hogy csak a bábjaim, akiket zsinóron rángatok

mi?

csak álmaidban
szószerint én vagyok az oka annak, hogy itt téged mindenki utál és a neved szitokszó lett

kevés vagy ide apróagyú kis buzi, én terveztem el itt mindent és az én akaratom szerint zajlik minden

Anyádat rángatom 7végente

>megint itt vergődik az autista cigány
Végre, csak ezért járok mostanában ide, remélem agyvérzést kap ma is

szerinted véletlen doxoltam magam? véletlen meséltem el később hogy "doxoltam" magam? hmm, ha tényleg azt hiszed bármit is irányítasz, tényleg nagyon jó vagyok

neked ez nem megy sajnos mert természetedből fogva ostoba véglény vagy

>hmm
Igazi gecifaló lehetsz

már rég bevallotta hogy homokos amúgy is

te csak a túllógó fitymádat rángatod háromnaponta a zuhany alatt hogy kiveresd alóla a túrót, kis szűzgombóc

mégis engem ismer mindenki, te meg egy senki vagy

egy senki vagy itt, egy nagyon béna cigány név és egy autista őrjöngő személyiség ennyi

kevés vagy az én géniuszomhoz, mindent én irányítok

Krindzs

>folyamatosan identitásbuzul
>d-de engem felismernek
lol kösd már fel magad

>mindenki nekem válaszol
áh, PÉNZ ÉS SÁRM

újabban már ez is elég, arra sincs szükség hogy bevessem a fantáziám, leszopjátok a faszomat anélkül is, telelocsolom a pofátokat

mi jót csinálnak a belföldi magyarok ezen a héten?

szerintem menekülj amíg teheted

újabban már az is elég hogy egy szót kimondjak és a fonál önjelölt szűz proli bohóca rögtön elkezdi szórakoztatni a fonál népét

mint mondtam, kevés vagy hozzám

mi értelme van ennek, ez már nem is őrjöngés

Ez aztán az autista őrjöngés, ez a cigány a kedvencem, elég egyszer ránézni és egyből jobban érzem magam hogy vannak nálam is sokkal fogyatékosabb emberek

nem ez már csak a hulla rugdosása

a proli vegyészkorcs 2 szó után mindig agyvérzést kap

csak akkor kezdek el szerepelni ha én úgy akarom, azt hiszed a szűz segged bármit is befolyásol? szórakoztatni a fonál népét? én is elég jól szórakozom rajtatok ne aggódj, megunom, rátokunok azt megyek tovább a napi dolgaimmal, ti meg maradtok itt aztán fantáziáltok az öngyilkosságról meg hogy kéne bn

>ha azt mondom hogy őrjöng és ideges akkor én nyerek
igen ez már a kertésznek se nagyon jött össze, nembaj tőletek se vár az ember többet

persze, hogy ezt hiszed mert meghagytam neked az illúzió örömét te buta proli

ha ezt is elvenném akkor valószínűleg öngyilkos lennél

Nem túl fantáziadús de az autizmusfok az elég magas

nem akarunk valami másról beszélni?

>menekülj
a fonalbol?

>ideges vagyok de majd azt mondom, hogy nem vagyok ideges hátha elhiszik

klasszikus törpeagyú proli

>egy képtáblán őrjöngő szerencsétlenek sanyarú sorsa az egyetlen boldogsága az életben
csak szánni tudlak, te alantas korcs, te vagy az az emberi hulladék, akinek még a rák is csak áldás, mert megszabadítaná őt a nyomorúságos kis életétől

vajon egy elmebeteg faszkalap vagyok? áh nem, mindenki más téved

megvetés != idegesség

Nem az egyetlen boldogság de azért elég jó, mint mikor koldusokat látsz az aluljáróban, kicsit jobban érzed magad hogy nem azon a szinten vagy

>úgy csinálok mintha megvetnék itt mindenkit de közben csak végtelenül mérges vagyok rájuk

klasszik vajda máté

ja

valami kifogást kell keresnie

de neked az egyetlen, te szarember, akinek rendes, kiegyensúlyozott élete van, az nem azon élvezkedik, hogy koldusokat lát, hanem elszomorítja, és segíteni akar nekik. Csak a hozzád hasonló hulladék férgeknek jelent örömet a mások nyomora, mert egy értéktelen, üres életet élsz, és ezért csak a semmivel, a nihillel, a pusztulással tudsz azonosulni.
Gyenge és erőtlen vagy, hogy boldog életet élj és jobbá tedd a világot, ezért csak a pusztulásra vágysz, de az egyetlen, aki pusztulni fog, az te vagy.

már ne haragudj de ha kicsit elkezdesz gondolkodni logikusan akkor milyen egyenlet szerint jön ki nálad hogy én mérges vagyok rátok? mert mindenki utál? és ezek után 3-4 naponta ugyan úgy feljövök itt faszkodni. tényleg ennyire fontosnak érzed magad? egy dedós Sup Forums fonál 13. szűz srácaként? te sem gondolhatod ezt komolyan

sajnos nem tud mit kezdeni az itteni szellemi fölénnyel a buta szar

Lehet de attól még engem felvidít hogy vannak ennyire autista emberek mint a máté, máris intelligensebbnek érzem magam

>n-nem vagyok mérges

ennyire seggfájni....édes istenem

>szellemi fölény
>bukott mérnökinformatikusok, corvinusos csúszott bölcsészek meg 18 éves koruk óta bérkakukkoló éhbéresek
jaja van benne valami

Jön már jön már, itt az agyvérzés

>valaki ezeket tényleg elolvassa