/polska/

edycja na bogato

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=0lYUrZdHx10
youtube.com/watch?v=9DvWShozwLo
twitter.com/SFWRedditImages

szanujecie zakup ajFonika?

znacie anonki jakiś tzw. "nu-male"? u mnie na roku jest jeden ale nie z wyglądu.

>tfw no bf to abuse you emotionally

>gwiezdna szarość

>prawie 5 tysi za telefonik który będzie przestarzały za 2-3 lata
o kurwa stary

G W I E Z D N A    S Z A R O Ś Ć

KUUUURYYYYWA

>vat 900zł

>gotowe do wysyłki
>2-3 tygodnie
bieda w chuj, za 3 tygodnie to już będzie stary telefon

W zdrowym ciele zdrowe cielę

>tug znalazłeś anonka do torturowania emocjonalnego jak i fizycznego
uwu owo

                                                                                                                                                                  EBIN

W zdrowym ciele głupie cwele

>iPhone
Jak można się tak ograniczać?

co przez to masz na mysli?

w zdrowej skorupie zdrowy duch

baw się z nim dobrze

>jego nie stać na wydawanie 5k co 3 lata
było się uczyć

uwaga androbieda gang atakuje

ojeju jakie pulchhhhhh

>tug masz tylko 5300zł oszczędnosci

kupywać? będe klepał biedę ale chociaż iphonik będzie cnie?

>androbieda
No ale można kupić lepszego za tyle samo

Czemu jak się gojom jabłecznym wytyka że przepłacają za swojego Makbuczka to oni się zawsze powołują na jakieś tanie Chinkpady a nie za coś o porównywalnej cenie?

umrę nawet nie mam 25

OwO

ajfon to bezbłędny sposób na rozpoznawanie biedoty
znaczy się, oczywiście biedota myśli że jest inaczej, ale własnie dlatego tak łatwo ich poznać po tym że mają ajfona

>zapierdalaj autobusem z uczelni
>stoi młody dynamiczniak włoski na żel smart casual garniturek, pachnie jak skurwysyn, broda przystrzyżona widać że korpo
>w ręku nowy ajfonik
>dzwoni gdzieś
>no elo mordeczka słuchaj siemanko tutaj XYZ pożyczyłbyś stówkę bo mi brakuje do dziesiątego
moje mame gdy

jesteś taki sam jak mój ex
jeb się

posłuchaj mnie bardzo uważnie, zainwestuj wszystko co masz w BTC za rok mi podziękujesz

bo kupując produkty z japkiem płacisz za oprogramowanie i dizajn z Kalifornii, jeśli chodzi o jakość samego sprzętu to jest niewiele lepszy od przeciętnego chińskiego szajsu

Nie spinaj pizdencji, śmieję się tylko.
Sam mam 10 letniego laptopa i czteroletni blackberry q10.

Wyjebane po całości na zabaweczki dla kurwa dzieciaczków o podzielności uwagi złotej rybki

Przyznać się czyj to przybytek?

ehhh romuś

>granie na loterii

nie dziękuję

>zapierdalaj autobusem
ale smród

>ty nie masz fejsa?
>co???

t. pożyczający stówkę bo brakuje do dziesiątego ale przynajmniej ajfon jest c'nie ma ti

to żbsz kupiłem ajfonika bo chce sie pochwalic kolegom że kupilem ajfonika ze strony apla i jestem zajebisty

nie spotkasz mnie na ulicy bo nigdy nie wychodzę z domu

mój

Bez nerwów już 3 lata temu przerzuciłem się na rower, bo miałem spore problemy z ludźmi w komunikacji miejskiej.

wiesz co bym zrobił z takim anonem? przytulił.

taniej kupić bilet do aus

to jak anonku instalujemy libreoffice czy dalej przymulasz na currysoft office?

>bo kupując produkty z japkiem płacisz za przywilej nienależenia do biedoty (mimo że de facto właśnie to zdradza twoją biedę)
ftfy
ajfon to najtańszy sposób na pokazanie wszystkim dookoła "p-patrzcie, nie jestem taki b-biedny", bo biedota najbardziej wstydzi się właśnie swojej biedy i zrobią wszystko żeby ludzie ich nie uważali za biednych. Nawet poświęcą ostatni grosz. Na tym właśnie zarabia apple, a nie jakimś dizajnie, dkn

jeśli chcesz żyć marzeniami to nie idę z tobą suko, już ci mówiłem

nom jasne i w zime i w deszcz też zapierdalasz na lofelku, larperze?

a wiesz co ja bym zrobił?
nie dał się przytulić

>biedaki mysla ze niebiedaki kupuja rzeczy zeby komus pokazac
jestem materialista i wyjebane mam na was nie mam ajfonika bo mi nie pasuje aj o es ale jak cos kupuje to dla siebie bo lubie miec fajne rzeczy huj mnie obchodzi czy ktos to widzi czy nie

>zrobią wszystko żeby ludzie ich nie uważali za biednych. Nawet poświęcą ostatni grosz.
>tug znam taką osobę

zawsze doradzam że to zły pomysl rozpierdalać ostatnie pieniądze ale on sie legitymuje tym że poprostu chce miec tą rzecz

Tak samo z ubraniami

Zima i deszcz są znośne, najgorszy jest wiatr jeśli mam być szczery. Ale tak, zapierdalam na rowerze cały rok.

>larperze
Nie wszyscy są spasionymi knurami ale każdy mierzy własną miarką

youtube.com/watch?v=0lYUrZdHx10

Nikt tak nie myśli, biedacy myślą tylko o sobie w takich sytuacjach

>rowerek
ja to bym się bał jeździć na rowerku jak tuż obok są auta na ulicy

czyli bogaci ludzie chodzą w podartych ciuchach

>jeden biedak ból dupi że musi jeździć autobusem bo go nie stać na samochód
>drugi biedak ból dupi że musi używać gówno telefonik z androidem bo go nie stać na iphona

hehe ktura godzina

wyśmienity goy

No wśród artystycznych kręgów klasy średniej to od zawsze jest modne udawanie biedaka

Mnie rozkurwia jak biedota przepierdala całą swoją kasę bo
>trzeba się lansować
miałem znajomego w liceum który był z takiej niezamożnej rodziny, przez tę parę wakacji zapierdalał tam na truskawkach tylko po to żeby przepierdolić 20k oszczędności w liceum na stare BMW które co chwila mu się pierdoli i do tego nie ma kasy na paliwo, spotkałem go dwa miesiące temu i pytam o to BMW a on
>no fajne tylko co chwila się coś jebie, no i nie jeżdżę za dużo bo benzyna drogą he he

>korposzczur myśli, że jest fajny bo ma ajfonika i nazywa wszystkich biedakami

kołobrzeg?

hehe ktura godzina w puł do komina

O to właśnie chodzi, że jak masz kasę to nie musisz nikomu nic pokazywać - bo po co? Przecież masz kasę.
To tak jak debile którzy rozwiązują stosy testów na IQ bo muszą się dowartościować że nie są debilami chociaż tak naprawdę czują że są brainletami, podczas gdy ludzie inteligentni mają je kompletnie w dupie i widzą to jedynie jako stratę czasu bo nie muszą się łechtać skaleczonego ego bo po prostu to jest dla nich oczywiste że nie są głupi.

cyngluje mnie taka postawa lekko żbsz no ale kto co lubi

masz piniondze to nie wydawoj kupuj najgorsze bo jeszcze ktos pomysli ze kupujesz rzeczy na pokaz chrum chrum kwiii grazyna dawaj zrobmy jeszcze jedne dziecko dla pincet plus bo trzeba wymienic opony w naszym wolcwagenie

haha whats the time half past chimney

>tug biedak
ehh anonki co ja bym dał za bycie bogatym

dawaj seba kupuj kurwa ałdi bedziesz najlepszy każdy bedzie zazdroscił chuj że wydasz wszystko i jeszcze bedziesz jebał na nie żeby utrzymać XD

Cyganie to są w tym mistrzami

i co byś zrobił? strzelił sobie w łeb?

chodził na strzelnice i zawody strzeleckie biedaku

>nie odrzucanie "gender roles" kiedy kobiety są kurwami
>expectations placed upon the traditional male
Tak idź zapiedrdalaj na czyjeś bachory, dobry goj.

greath thread post more shit

>biedak nazywa mnie biedakiem

kek

Owszem. Typowy reprezentant "old money" chodzi w starej marynarce (ale marki o której nawet nie słyszałeś bo to nie twoje progi), jeździ starym luksusowym autem, mieszka w starej willi, ma stary arystokratyczny tytuł po dziadku i używa nokii albo blackberry
Stąd się wzięło właśnie określenie "new money" czy nasze "nowobogacki" żeby opisać ludzi którzy dopiero co zrobili pieniądze więc muszą się pokazać że "należą" do tej klasy więc kupują wszystko nowe.

o tego właśnie nigdy nie zrozumiem. jadąza granicę, żyją w strasznych warunkach, ciężko pracują i to wszystko po to żeby kupić sobie samochodzik w którym co chwila będzie coś do roboty. ja rozumiem, że za młodu nic nie mając chce sięale czemu np. nie kupić samochód po to by go sprzedać drożej i na tym jeszcze zarobić zamiast stracić?

i mieszkają w piwnicy/garażu a te mieszkania gargamele to stoją niezamieszkane. to mnie najbardziej cyngluje

>tug dodałeś uwu owo do filtra

Da się przyzwyczaić.
Najgorsze doświadczenia mam o dziwo z ciężarówkami, za kierownicą często siedzą pierdolone klauny
Jeżdżę po łodzi i generalnie mam wrażenie że kierowcy rowerzystów się boją. A gdy kierowca uważa to rowerzyście na zdrowie.

Jeśli chodzi o ścieżkę rowerową to tak 1/3 trasy do roboty mam ulicą, reszta ścieżką rowerową, więc nawet zimą jest bez bólu.
Ale jeżdżę rekreacyjnie na krótkie wycieczki tak po 100-130km dziennie, żeby się gdzieś pierdolnąć, przespać i wrócić przed końcem weekendu.
I poza miastem to wgle jest miodzio, odpływasz po prostu, bardzo przyjemne polecam

>Seba pa na moje nowe be em wu, dokleje sobie m3 naklejke to będzie taki lanosior we wsi ja pierdole ale dup wyrwiemy kurwa stary

0w0

i na huj mi taka stara nokia jak ja do nikogo nie dzwonie tylko uzywam telefonu do internetu i gierek i czasem przeczytac albo wyslac email

Ale czasami trzeba sie lansować. Bieda kosztuje, bo bieda upokarza i jak nie chcesz być nietykalnym podludziem z którym się nie robi poważnych interesów to po prostu musisz chwytać się takich cwanych sztuczek

znaczy się, bo ty sie smiejesz z seby z bmw i owszem seba to debil, ale można inaczej, jak Gatsby który też przecież nie miałgrosza ale wiedział jak działa ta gra i że jego jedynym wyjściem jest lans

ja tam rowerki bardzo lubię, ale w zimie to sobie nie wyobrażam popierdalać tak

może ktoś zapostować cysiaka? zwalić sobie musze

>i na huj mi taka stara nokia jak ja do nikogo nie dzwonie tylko uzywam telefonu do internetu
old money nie musi uzywac internetu
ma od tego ludzi i pieniadze

lubiłem go i był ładny

jak to jest że Google Docs potrafi nie rozpierdolić za każdym razem formatowania w plikach z Offica a Libre jakoś nie

>kupowanie niepotrzebnego auta to to samo co nie udawanie biedaka
ładne ubrania, jakiś telefon były by 10000 razy lepsze do przekonania ludzi że nie jesteś biedakiem niż dziurawy podkoszulek i stara beta

>on nie ma subskrypcji
bkżbsz

co za przypadek teraz go słucham, straszna szkoda, że umarł
youtube.com/watch?v=9DvWShozwLo

no ale beta mati kurfa bedziemy driftować XD wszystkie karyny nasze

kurwa danonki w to jestescie z jakiejs innej planety niz ja jednak
zrobiłem miesiac temu prawko(dopiero teraz) i za pierwszy samochodzik jakis mały mam zamiar dać 2-3 koła nie więcej

ale te pazury to mógłby obciąć

>oni nie piszą wszystkich dokumentów w TeX'u
ale normiki brainlety fuj

nie, akurat auto to jeden z najlepszych sposobów na udawanie niebiedoty wśród tych przed którymi powinno ci zależeć żeby udawać niebiedote
bo każdy wie że ciuchy mozesz kupic w byle lumpeksie, ale bemki już nie

uvu ovo

>on nie chce, żeby taki go drapał pazurami
plebejusz