/polska/

edycja koniec tego dobrego

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=NLTJhtEYlKw
twitter.com/NSFWRedditImage

pierwszy za benisa w bagine

strzelectwo, modelarstwo, gotowanie, czytanie, chodzenie na siłownie
uwielbiam każde z moich hobby i nie potrzebuje żadnej opinii od frajerów dla których seks to wyznacznik bycia fajnym czy nie

>tug

>tfw no bf

youtube.com/watch?v=NLTJhtEYlKw

co ta Szydło odpierdala znowu?

dlaczego pojechała do tego burdelu?

Co nowego anony?

Kiedyś zarucham się za wszystkie czasy.

>on nie jest pogrążany w depresji i pełnej niemocy do robienia czegokolwiek
NORMIKUUUUUUUUUUUUUUUU

to kurwa zadnych powtarzam ZADNYCH relacji z francja zdegenerowany lewacki zachod pelen ciapakow od lat w stanie wojennym z niebialymi slyszeliscie ze ostatnio kazali zdjac krzyz z pomnika papieza POLAKA prawdziwego patrioty katolika precz z lewacka zaraza

Ja na foto zbsz

z czego strzelasz? postuj gnaty

a i zajebiste inb4 wcale nie zdradza twojej niepewności

Macron zaczął ostro swoją kadencję myśląc że państwa z naszej części Europy czują respekt i szacunek do państw zachodnich jak Francja.
Potem próbował rozbić inicjatywę trójmorza, promując Rumunię na jej nowego lidera, ale chyba już dał sobie spokój.

stara bieda

Warto zmieniać pracę dla kilku stów?

Wy sobie tak narzekacie jak to wy nie zaruchaliście
Ale przynajmniej jesteście pedofilami
Co ja mam powiedzieć?

dwa razy dzisiaj już zwaliłem do penisków

>tug nie masz comfy pracy w Amazonie

w tej samej branży? Ja bym zmienił

otóż tu się mylisz bo nie jestem pedofilem

Zależy z 2500 na 3000 to warto z 6000 na 6500 to pewnie nie

W pokrewnej, ale bardziej wymagająca i muszę dojeżdżać dalej. No i zakłada kontakt z klientami.
Ale zawsze to jeden krok dalej. Trzeba jednak iść założyć z przyjaciółmi jakiś swój biznes.

Coraz wieksza nechec do zycia mnie pograza. Mam nadzieje ze z nowym rokiem bedzie lepej. Odchodze z (gowno)roboty na poczatku roku mam naddzieje ze wjde na tym na dobre i sie ulozy.

która edycja

mi ostatnio chodzi po głowie pomysł poprowadzenia kampanii w Księstwach Granicznych

na /gif/?

>Ale przynajmniej jesteście pedofilami
Przynajmniej NIE jesteście pedofilami*

A co to za nowa praca?

a ile już siedzisz w obecnej

Jak patrzę na cieciów, którzy mają w moim zakładzie dyżury po te 12 godzin czy coś i jedyne co robią to wpisują nazwiska jak się kończy określona zmiana, a tak to siedzą po ciemku i oglądają filmy w internecie to czuję zazdrość.

>tug koleżanka ze studiów piszę czy nie chcę jutro wpaść na jebanie bo współlokatorka z akademika na weekend do domu wraca
studia to złoty czas

jak założysz biznes z przyjaciółmi, to szybko nie będzie ani biznesu, ani przyjaciół

Ponad dwa lata. Zasiedziałem się, ale już skończyłem studia to nie muszę pracować w nocy.

tak

?????? przecież za 6000 to dopiero zaczynasz żyć jak człowiek w tym kraju

Nie ma nowej pracy, musze zaryzykowac bo kurwa stoje w miejscu, nie rozwijam sie, zadnej przyszlosci. Mam dosc pieniedzy odlozonych aby sie utrzymac przez pewien okres wiec postanowilem na taki krok.

2 lata to jeszcze nie tak dużo

ale jeśli ta aktualna to praca w nocy, to nie zmieniasz jej dla kilku stów, tylko dla kilku stów i powrotu do normalności

Zgoda ale co to wnosi do dyskusji

to ja ci radzę rzucać obecną dopiero jak będziesz miał już dogadaną nową, bezrobocie chujowe jest

Chyba podstawowe Fantasy Roleplay. Przynajmniej według podręcznika, którego używamy na sesjach, ale ja się nie znam. Mamy tam jednego, który nie tylko gra, ale zna się ogólnie na całej branży.

Jaki serial?

podręcznik jest czarnobiały czy kolorowy?
kim grasz?

No dziwnie się pracuję w nocy. Niby najczęściej w co drugą noc i niby mam trochę czasu dla siebie między nimi od popołudnia, kiedy się budzę do rana gdy idę spać, ale nie da się tak niczego załatwić. To już wolę cztery-pięć dni w tygodniu, ale krócej.

>tug W TYM chlebie są ludzie, którzy nie potrafią pływać
To nie jebane średniowiecze do kurwy nędzy.

*wypuszcza bas z ręki*

To jest ten. Teraz gram jako łowca nagród, ale na następnej sesji będzie levelowanie.

jebany

Nie mam duzych wymagan, nawet umowy nie potrzebuje. Dlugo o tym myslalem, umowa mi sie konczy, nie przedluzam jej, jak powiedzialem kierownikowi ze nie chce dluzej pracowac to uslyszalem, no dobra przekaz tylko temu i temu bo oni tez musza wiedziec co mnie tylko utwierdzilo w przekonaniu ze dobrze robie.

stranger things

2 ed, czyli właściwa. Ostatnio była promocja na humblubundlu i kupiłem komplet PDFów.

Najgorsza jest psychiczna blokada. Mam kwalifikacje by pracować za wysoką stawkę, ale jedyna praca, która to gwarantuje zawsze wymaga na przykład robienie dealów z Wietnamczykami przez telefon, albo coś w tym rodzaju. Może przejdę jakieś kursy na logistyka. W życiu bym nie studiował tego gówna, ale to jest jedyna rzecz za którą można wyżyć.

>kupiłem komplet PDFów.
kupowanie kurwa pliku tekstowego no ja pierdole tylko polak moze byc takim debilemXD

praca w logistyce jest bardzo stresująca anonku nie wiem czy warto

Mam tak samo tylko odwrotnie zbsz

stać mnie, biedaku, a twórcom się należy

Nie zesraj się

*sra*

ja pierdole ale wy jestescie dynamiczni doslownie wiekszosc pokonczyla powazne studia dla ambitnych i siedzi w dobrze platnych pracach

śpiewał że blisko już świt

Czyli albo miej comfy pracę i klep biedę albo pracuj gdzieś w korpo czy w porcie żeby w końcu żyć jak biały człowiek za cenę ciągłego strachu.
Czy to dlatego 90% porządnych ofert pracy to zawsze coś w stylu "przedstawiciel handlowy"? Bo chociaż dobrze płacą to nikt nie chce pracować w tym szambie?

>tug w podstawówce i gmnazjum byłeś bulim, klasowym alfą (dosłownie)
>w licbazie bądź normikiem, chodź na imprezki i nawet przytulaj i całuj się z loszkami
>na studiach dopada Cię spierdolenie
t.7 lat do czarodziejstwa, a wy jak tam?

Żarty na ciebie, jestem neetem

>twórcom się należy
o jak gniję

no i co z tego jak masz papierek potwierdzajacy że coś potrafisz, czego wiekszosc polakow nigdy sie nie nauczy dosłownie kwestia czasu aż coś znajdziesz

>>tug w podstawówce i gmnazjum byłeś bulim, klasowym alfą (dosłownie)
To kara za te grzechy
Dobrze ci tak

Wyciągam poniżej 2500 PLN na miesiąc i mam takie sobie perspektywy na poprawę bo jestem raczej introwertykiem i chociaż znam angielski na poziomie zaawansowanym i mam studia na potwierdzenie, to boję się podjąć naprawdę wymagającej i dobrze płatnej pracy.
Na pewno nie jestem jedyny. Ale od nowego roku będę miał nową pracę i będzie coraz lepiej.

>podstawówka I gimbaza ciągły Bullying przez sebkow
>licbaza normik
Zbsz to nawet się cieszę z tak chujowego dzieciństwa

Piję piwo i jem kiełbasę opinie?

korpo jest comfy w chuj żbsz

jakbym nie był alfą, to by mnie gnoili mam 173 cm wzrostu.

>w podstawówce i gimnazjum byłeś bykowany, ale próbowałeś normiczyć, wychodziło to marnie
>w licbazie zamknąłeś się w sobie i to ostro zero kolegów ani nic
>studia i nadal tak jest

Dzięki. Dobre to?

nie moge jeść bo się odchudzam i jest mi z tego powodu bardzo chujowo

Ech jutro mają mi dać znać czy mnie na 100% w tym banku chcą bo jeszcze jakiś dyrektor musi klrpnac , zbsz to bym chciał ale trochę wysrany jestem

>matka polka przyjeżdża do paryża
>kilka godzin później jakiś francuz maca ją po broszce

PATRZYŁ NA RÓWNYCH TŁUMÓW MARSZ

Zaraz, to horror, czy w wała mnie robisz?

>zostało ci 5 kilo do 60
aaaaa już pół drogi za mną, a jest teraz jeszcze ciężej się powstrzymać

cygańskie geny macrona wychodzą, odwraca jej uwagę a broszke chce podjebać

Dobre piwa są w Rosji?

dosłownie jak? ja się zatrzymałem na 70

Może w nowej pracy spotkam fajną młodą koleżankę z którą będzie mi się fajnie rozmawiać i która pewnego dnia zaprosi mnie do siebie do domu i zrobi mi gałę?
Czy warto regularnie golić sobie jądra na taką ewentualność?

w sensie schodzę z 70

wała
Malcolm in the Middle

jeśli do tej pory nie włożyłeś to już nie włożysz

Czy jesteś tzw brzydalem?

Tak to sobie tłumacz

Wyglądam ok tylko mój głos mi się nie podoba.

Nie sra się tam, gdzie się je i nie rucha tam, gdzie się pracuję. To złota zasada i masz się jej trzymać zuchu.

>loszka ktora ci się podobała w liceum daje ci superlike na tinderze(nigdy z nią nie gadałem ale jak mijalem na korytarzu to mi się podobała)
>mam loszke w chuj spoza mojej ligi already
zagadać?

Czemu nie?
Przecież nie trzeba ruchać od razu

Idz do pracy
>bedzie lepiej, znajde jakas gf
Wyprowadz sie od rodzicow
>bedzie lepiej, bede mial gdzie zaprosic gf jak znajde
Od nowego roku bedde zmienial prace i znowu na to samo licze

Czy loszka jest już w zaawansowanym stadium grażynienie bądź zrobiła sobie dziecko z jakimś sebą?

Boję się, że z upływem czasu stanę się coraz mniej wybredny i będę chciał wiązać plany na przyszłość z pierwszą laską, którą będę dymał. A jedyną odpowiedź jaką Sup Forums ma pytanie gdzie szukać spoko gf to "w kościele".

Ale co powiedzieć

To prawda że druga połówka to wcale nie bliski przyjaciel?

Ludzie na serio inaczej zupełnie podchodzą do tych dwóch typów zwązków czy tak tylko w filmach?

gdzie ty się tego pytasz

>w pod- / gimbazie bądź bykowaną spierdoliną bez znajomych
>w licbazie miej znajomych ale trzymaj do nich dystans
>na studiach nie spotykaj się z nikim poza zajęciami chociaż ludzie cię w sumie lubią

Ja nie chcę "głupiej ale ładnej" karyny. Chciałbym kogoś z kim można normalnie porozmawiać na poziomie. Wszystkie na studiach były zajęte i nie miały ochoty na romans.

Raczej nie, to taka trochę myszka co miała towarzystwo Karyn wyglądowo dużo się nie zmieniła od liceum +ale na hookbooku zdjęć z żadnym seba nie ma

Mam podobnie. Spotykam się w sumie od wielu lat w tym samym gronie kilku przyjaciół. 5-6 osób znamy się z paroma wyjątkami od przedszkola góra podstawówki. Nie zawieram nowych przyjaźni spoza tego kręgu.