/polska/

edycja prawilnych ziomeczkow jebac konfidentow

Other urls found in this thread:

staremelodie.pl/piosenka/3075/A_B_C_Japonca_walic_chce
komputerswiat.pl/nowosci/internet/2017/48/facebook-wdraza-globalnie-narzedzia-zapobiegajace-samobojstwom.aspx
youtube.com/watch?v=oPHDXYTX954
youtube.com/watch?v=G8lOkgyPcaU
youtu.be/sq_Fm7qfRQk
twitter.com/AnonBabble

to cofnij się w czasie o jakies 20 lat i na bałkany

poczekaj z 15 lat i masz wojnę domową na zachodzie między białymi i imigrantami

...

...

staremelodie.pl/piosenka/3075/A_B_C_Japonca_walic_chce

Anoni dostałem ofertę pracy.
Już że list ontencyjny i wszystko.
Dają 10k do łapy.
Brać?

komputerswiat.pl/nowosci/internet/2017/48/facebook-wdraza-globalnie-narzedzia-zapobiegajace-samobojstwom.aspx
>Facebook wdraża globalnie narzędzia zapobiegające samobójstwom
>Facebook rozpoczął wdrażać na szeroką skalę nowe narzędzia. To nowe opcje, które mają pozwolić na lepsze oznaczanie materiałów, które mogą zawierać myśli samobójcze. Funkcja ma pozwolić na wykrywanie takich postów czy wideo na żywo. Popularny serwis społecznościowy chce także skupić się na poprawie powiadamiania osób udzielających pierwszej pomocy.
>Facebook jakiś czas temu rozpoczął ograniczone testy narzędzi do zapobiegania samobójstwom. Po programie pilotażowym nadszedł czas na wdrożenie nowych opcji dla wszystkich. Obecnie trwa globalny rollout funkcji i ta będzie wprowadzana globalnie.
>Facebook opracowałnarzędzia, które pozwolą lepiej wychwytywać posty i wideo na żywo, które mogą zawierać myśli samobójcze. Funkcja opiera się na sztucznej inteligencji, która analizuje zawartość wpisów w popularnej społecznościówce. Mark Zuckerberg skomentował to następującymi słowami:Z całym strachem przed tym, jak sztuczna inteligencja może być szkodliwa w przyszłości, dobrze jest przypomnieć sobie, jak sztuczna inteligencja pomaga dziś ratować ludzkie życia.
>Guy Rosen, wiceprezes do spraw zarządzania produktem na Facebooku przekazał także, że jego firmaskupi się też na poprawie powiadamiania osób udzielających pierwszej pomocy związanych z takimi przypadkami. Przy okazjido przeglądania oflagowych postów zostanie przydzielonych więcej ludzi.

...

i huj to kogo po co to tu wklejasz

Jak to jest bank Zenith, to bierz. xD

Kiedy i za co zamkną tutejszego pedofila?

jutro za przekroczenie predkosci na terenie zabudowanym o 100 km/h i potracenie staruszki na pasach

>twarzżyd
Nie mam
Ale kek

No przecież już zdechł.

Dawajcie największych polaków

dla ciebie

...

Tańczy sobie nad twoim postem, nie widzisz?

Wstawiłes Cybulskiego, to here's a moment of Zen.

>witamy!
>co Panu podać?
>wspomnę Panu tylko że dzisiaj mamy promocje, 50 procent przeceny na wszystkie napoje które zawierają soje!

Koniec tego dobrego, dodaję soję do filtra

>mtg zgłaszam wszystkie te konta na pejsbuku gdzie albo mają 2 osoby wspólne, albo wstawiają swoje imię w oba pola, czy inne debilizmy
>co chwila powiadomienia od pejsbuka że zmusili kogoś do zmiany

ale piecze soyaka

ej anonie pedofilu a ty postowales tutaj jak policja zwinela pedo postera?

nikt mi nie powiedział że jak dostanę robotę to nie będę miał czasu na codzienne shitpostowanie

YAHAHAHAHAHAHAHA
I'll take two!

>oni korzystają z żydksiążki
kurwa ja tam ostatni raz byłem jak do gimnazjum chodziłem.

w chuj ci się nudzi

Choćby na platoposting, harryposting, dumbleposting?

A czemu pytasz

jak wojna domowa to tylko w łóżku :^)

gdzie robisz?

owszem
a do tego normików wkurwiam sam siedząc na fejk koncie

niestety jak chcesz (albo musisz) być w kontakcie z normikami to trzeba używać tego gówna

>janusz halina kowalscy
>zdjecie jakiegos gowniaka na profilowym
za kazdym razem

prędzej bym się spodziewał wojny domowej w polsce żbsz

raportuj za podszywanie
jechać z kurwami

Znaczy się niby mam czas ale mi się nie chce
IT Engineer w pewnej Fortune 200 firmie.

Skoro mowa o fejspeju, to kto szanuje GAB?

czyli to ty

>jak on byl w gimnazjum to polaczki juz wiedzieli co to fejsbuk
podwiek wypierdala na karaczan

cos ty zadnej wojny nie bedzie, biali poddadza sie i podzielą swoimi kobietami z czarnymi

To nie ja
Tamten chyba nadal siedzi

Żadnego końca swiata nie będzie
bo w Tokio
jest już jutro
~Szczepan Twardoch

to

Die bist

>Nazwisko Imię zamiast Imię Nazwisko
>"Szlachta nie pracuje" jako miejsce pracy lub WSRH jako uczelnia
za każdym razem

>biali poddadza sie i podzielą swoimi kobietami z czarnymi

>implikacja że czarni zostawią cokolwiek dla białych
biali mężczyźni będą co najwyżej zredukowani to roli 24/7 wagecucków aby za czarnych robić, biały mężczyzna będzie mógłby sobie co najwyżej zwalić do interraciala jego kruszynki z oficerem Jamalem

Ja nie bo nie mam swojej kobiety

tylko sarcuck of blackdad tam siedzi i nikt więcej

to

co to jest wsrh

>Sciana wschodnia
>93% nastolatków w wieku 13-19 lat
>naj. stężenie: Moszczenica, Cmolas, Obsza, Złota

wyższa szkoła robienia hałasu

Od kiedy w generalu mamy imieciote?
Turecki nie wystarczył?
I od kiedy żaba i wojak z downem to topowe mejmeje?
Co mnie ominęło?

Nieprawda. Ja też.

smoelnsk juz dawno byl

białych kobiet ledwo starcza dla białch mężczyzn, wystarczy spojrzeć co się dzieje kiedy niebiali imigrują masowo do białych krajów. W normalnym kraju stosunek mężczyzn do kobiet wynosi około 1:1 i jest git bo w miarę łatwo jako facet możesz kobietę mieć ale kiedy jest więcej facetów niż kobiet jak w Szwecji (około 127 mężczyzn na 100 kobiet) to jest problem, bo Ahmed chciałby poruchać a Sven dzieci by chciał mieć i dlatego w Szwecji tyle gwałtów jest, sfrustrowani seksualnie muzułmanin chcą ruchania.
To samo dzieje się na zachodzie, po prostu nie ma wystarczająco kobiet dla każdego a wy tu gadacie że się ludzie podzielą

>żaba i wojak z downem to topowe mejmeje?
czym jest anime i papież ?

Poroszę z kategorii Każdy głupek by to wiedział za 200

First but not least: Po pierwsze, ten wojak był z Korei. Po drugie, Pepe to canta rasberiana - taki rodzaj rzekotki.
A po trzecie: 0,5-chan jest nadal pod okupacją manichejczyków.

bedzie ta wojna rasowa czy nie albo jakakolwiek wojna nawet powstanie

ide grac w overwatcha

jak zabraknie kobiet dla białych normików to wtedy się zacznie

no w 8.0 horda spali teldrassil a alliance przejmie undercity

>horda spali teldrassil
otoz nie bo jak ktos gra horda to jest gownem jebanym i pada na chaos bolta zbztcszr

a mleko?

Hypervolius a. chyba. Sorka za deffect.

ale tak bedzie nawet concept arty palacego sie teldrassil pokazali na blizzconie

youtube.com/watch?v=oPHDXYTX954
GAZ
GAZ
GAZ

Wyciąg z lodówki.

chuj mnie blizzard wow sie skonczyl na mopie

*wyciąg z fiuta

youtube.com/watch?v=G8lOkgyPcaU

CHCĘ NADEPNĄĆ NA GAZ

Pamiętamy [*]

nie dziękuje, wczoraj piłem

anoni jak zyskać na wartości i przestać być jebanym robakiem?

Moje cyferki

youtu.be/sq_Fm7qfRQk

Gdzie wiatr wschodni wieje - Zygmuntowskie Aleje Gdzie Motor z psów się śmieje - Zygmuntowskie Aleje Gdzie rodziły się nadzieje - Zygmuntowskie Aleje Gdzie niejedno pokolenie pamięta stare dzieje Gdzie zarząd to złodzieje - Zygmuntowskie Aleje Gdzie z klubem się starzeje - Zygmuntowskie Aleje Gdzie czasami krew się leje - Zygmuntowskie Aleje Gdzie publika szaleje, spiker nie wie co się dzieje

...

...

>ten moment w którym w jakimś silosie jedna z atomówek właśnie obróciła się o pare stopni przypadkiem celując w warszawę

dobrze tak lewakowi jebanemu

Jakim dzikiem zwietzem trzeba być żeby bullować człowieka za gazetę którą czyta, tym bardziej starcza.

A no tak, o Warszawiakach mowa...

>ktos spokojnie czyta sobie gazete
>jakis huligan napada na niego
>to wina pisu

nie głosowałem na pis i mysle ze to idioci, no ale do kurwy nędzy szanujmy sie.

>tug codziennie rano tak czytasz gw w autobusie
>gw
>lewakowi

to

to

czy to ten slynny reddit spejsing?

Po pierwsze; każdego wychwalać, łazić komus w dupę bez opamiętania z małą konwersją agogiki swojego ego di penterum tutti egens.

Po drugie; rozwalać auta, mosty i ciągi kanalizacyjne. Natywizować własne cele, kosztem planów ascetycznych, słabosci - których nie mamy, atawizmu, szyku i gracji - wobec innych osób w konwersacjach, pogaduchach, tranzakcjach, namysłach.

Po trzecie; roscić prawo do własnej forsy - per saldo brać pożyczki w LTD, ETH, i innych kryptowalutach i funduszach IPO. Zadłużyć się na 120.000$, kontemplować własną porażkę. Rachować własną intencję wobec 4th grade persons, a równać sobie sygmę wokół osi prx-alpha-omega. Czyli dołować się z własnej nieprzyzwoitosci - to krok czwarty.

PiS to gówno ale to co Kaczyński osobiście go pobił?

>rzeczy które nigdy się nie zdarzyły
spójrzcie na to w sam raz wytłumaczenie
>poszkodowany nie chciał zgłosić
więc skąd mamy wiedzieć że to prawda a nie kłamstwo, jebać pismaków ale taka manipulacja już przeszłości się zdarzała więc wierzenie na słowo że
>abu abu pobili bo gazetkę czytał
jest głupie

GW to stan umysłu

Szczerba nie nadąża za spadkiem cen niklu. 60,49$ za partię.

>pijany mężczyzna rozjebał się w inne auto i zabił kogoś
>WINA PISU!!11!!! REWOLUCJA KIEDY?!!11!!
Pan Kaczka przesyła podziękowania za wygranie mu kolejnej kadencji

Legia to kurwa

>zbuduj całą retorykę na bazie "rozprawiania się z wrogiem"
>zmywaj z siebie odpowiedzialność za czyny swoich supporterów
wiecie co z nim robić hehe ale to nie moja wina co wy

a hitler osobiście nikogo nie zabił, nawet nie wydawał bezpośrednio rozkazów