Kurva anyátok

Ánon szereti a Villányi Franc-t?

Other urls found in this thread:

winelovers.blog.hu/2017/11/15/igy_leszel_profi_a_vorosbor-etel_kombokban
winelovers.blog.hu/2017/11/14/mit_igyanak_november_szulottei
winelovers.blog.hu/2017/10/31/hallowine
winelovers.blog.hu/2017/10/27/cukorkahoz_bort
twitter.com/SFWRedditGifs

...

Ezzel am nincs bajom, gyakorlat kérdése az egész, és inkább mondd hússzor azt, hogy ebben a kadarkában te csak meggyet érzel, mint hogy bebiflázz divatszavakat és azokat durrogtasd. Az a baj hogy az utóbbi fajtából nagyon sok van.

megint én a gasztrogeci, csak lemaradt az előző fonálból. a borfesztiválok hátránya,hogy ott akarnak meggazdagodni, ahelyett,hogy a minőségi borokat promoznák meg valami népnevelő jelleggel nem a csatak alkoholizmusra kéne tanítani az embereket. shillingelő zsidőságra jópélda 1700-as sauska borok decijét 800 forintért adni, ami még nem is annyira jó,hogy annyit adjak érte, hanem bármelyik bortársaságnak van belőle 50 kartonja.

>aéa nincs cukika, akivel kellemesen elkortyolgatnánk egy jó sárgamuskotályt a tűzhely mellett

ez, basszameg, a sauska a csúcszsidóság fellegvára, bár ez a műfaj elég jól megy egész villánynak

de nem csak fesztiválokon van jelen a rák, online is
a wineloverst be kéne tiltani
előre is elnézést a linkért de olyanokat mernek publikálni, hogy feláll a hátamon a szőr:
winelovers.blog.hu/2017/11/15/igy_leszel_profi_a_vorosbor-etel_kombokban
winelovers.blog.hu/2017/11/14/mit_igyanak_november_szulottei
winelovers.blog.hu/2017/10/31/hallowine
winelovers.blog.hu/2017/10/27/cukorkahoz_bort

halál bazmeg

van bn, épp alszik másik szobába, shillengelő borkimérő helyen ismertem meg, épp lehúzott sok pengővel mert ő mérte a bort, de cserébe megfarkaltam

kurva anyád normi szar

dögölj meg korcs cigány

kibaszott szubjektív a borivás, csak értelmesen kell mefogalmazni, a shillengelő trendiség mutatja a társadalom állapotát. azért iszom az irsait,mert trendi és azt mondják jóbor, közbe meg okádnom kéne tőle.

t.gasztogeci, bn előbb felkelt

adom, nice, vmi ilyen jó lenne
vagy egy borász bn
mint pl Birgit

küldj képet a nőies Deniséről

van valami gyümölcsborral shillengő csaj, timinek hívják, jó szeszeket árul, aranyos borászasszony lesz belőle

t.gasztrogeci

hajajj, megtaláltam, helyeske 9/10

8 napja nem beszéltem emberrel (ti nem számítotok)

Dagadt fasz

rohadj meg

Nekem ez a kedvenc borom :^)

ez jó proli, mondjuk én is szeretem

haha :^)
Egs, tesa!

jó éjt!

heha, pápá barátom, aludj jól!

Minőségi posta.