Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

hackernoon.com/how-it-feels-to-learn-javascript-in-2016-d3a717dd577f
en.wikipedia.org/wiki/Blood_in_the_Water_match
twitter.com/NSFWRedditGif

Lol dögölj meg ostoba térdszűz.

korán van

Hú, de erős vagyok! Mindenkit megütök!

Vigyázat!!! Meg lesztek VERVE!!!!

ne törődj vele

Hogyhogy?

hát ígyhogy

Reggel csinaltam egy threadet de gecikoran volt

miért ilyenkor jönnek mérőórát leolvasni?
épp szerdánként nincs dolgom de hallottam ahogy végigkopogtat a lépcsőházon és senki nem nyitott neki ajtót

Én ezt a képet akartam a higyhogy mellé csak még félálomban voltam és lemaradt.

hitler vagyok

félálomban lenni nagyon béta dolog sajnos
egy alfa még alvás közben is éber hogy med tudja védeni az utódjait és a potenciális szekszuális partnereket

baromság

Kódozó tesik! Az alábbiak közül melyiket éri meg tanulni?
HTML5, CSS3, JS, bootstrap, node.js, Git? Esetleg mindet ebben a sorrendben?

lol

Remélem valami neet vagy aki munkát akar, és nem valaki akinek valamilyen használható végzettsége is van.

Nap kérdése:
Ánon pucolt már valaha WCt?

Van munkám, de nem szeretem annyira.
Valamennyi HTML előképzettségem is van, de kb 0nak tekinthetjük.

egyik sem ér semmit magában

ó hogy baszna szájba a m*Té

ja, egyszer eldugítottam az albérletben, és neki kellett esnem pumpával, aztán jól arconfröcskölt a fos, vicces idők, élveztem

Amúgy kb jó a sorrend, a gitet még az elején nézd meg mert hasznos és nem egy nehéz dolog.
De készülj fel, hogy a webdev az egy elég rákk szakma, még ha nem is fizet rosszul.
Szójafiúkkal és zöldhajú lányokkal (fiúkkal) leszel körbevéve.
Olvasd ezt el, elég jól leírja a technológiai rákkot
hackernoon.com/how-it-feels-to-learn-javascript-in-2016-d3a717dd577f

Akkor érdemes lenne mindet, ugye?
Mennyit keres amúgy egy junior webfejlesztő?

Kösz tesi! Király vagy!

Szartatok már olyat hogy nem lehetett lehuzni a massiv kakit és folyton feljött a felszínre?

150-200 nettó

Ja és amúgy >>>g/wdg/
Nem szoktam ott postázni, de biztos segitőkészek

cicamica

I haven't forgotten Hungary...

you should've

jó posta köszönjük

a (((google))) véglegesen megfogja szüntetni a legacy kapcsát

Itt az ideje átmenni lainchanra

most voltam vérvételen, jövő hétre kiderül, hogy S Z Ó J A F I Ú vagyok-e, küldjétek a pozitív energiákat tesik légyszíves

kérlek magyarázz
(a legacyról, nem a (((google)))ről)

nem kell annyit várnod én megmondom, hogy az vagy

>nem tudja mi az a legacy
már ne is válts akkor, úgyis 2 hónap és kivezetik

a korcsok félik a szóját

amúgy csak azért félek, mert mostanában nem vágyom annyira a helyeskékkel való szekszezésre, mint régen, sőt még a fütyitorna is ritkasággá vált számomra ;_;

na ez az alacsonyteszt, bár lehet ez jó ha valaki menthetetlenül szűz

gracias

en.wikipedia.org/wiki/Blood_in_the_Water_match

...

az a baj, hogy egy éve még kifejezett Csanád voltam, szóval ez így most elég rossz

Én örök szűz vagyok de nagyon sok időt elbaszok a gecypréselésre. Bár ne volnék ilyen magas teszto alfa bika ;_;

imádom a "minden német migráns" cikkeket meg kutatásokat, de azt szeretik elfelejteni, hogy nem ugyanaz, amikor Baumgartner István vándorol németbe, meg amikor Hamid Abd-El Mahmoud. általában az előbbieket egy kalap alá veszik az utóbbiakkal, korcsok

well, hungarian teams won the "champions league" and the "europe league" of waterpolo too this year

akkor dögölj meg

Bázisolt

B A S E D

water is the element of the magyar

Yes! I am 73% done with the introductory Hungarian Memrise course

epic

köszönöm

ok now you know some words, but what's up with the grammar?

>grammar?
All has to learn is
>kurva anyatok
>kurva anyád
>korcs
>magyar(ok)(ország)
>Székesfehérvár
>köcsög
>paprika
>cigány

there you go

t. expert of magyar culture

megyek a boltba
veszek paprikás csipszet és energiaitalt :D

egész jó hől
azért a spéci /ka/ lingót még tanulnod kell
büdös térdszűz

oké, igazad van

...

Pénteken jön a Niki mellé betanulni egy még nála is nagyobb rostos. Hogy tudnám rávenni őket hogy versenyezzenek a faszomért?

te sehogy

Akkor ki tudná?

A csipsz egyáltalában nem ízlik és talán az egyetlen magyar kaja, amit legszivesebben eltűntetnék az univerzumból és a magyarok kollektív emlékezetéből. Valami Stockholm-szindróma féle pszichológiai jelenségnek tartom, hogy bárki önszántából, nem a baráti társaság nyomására nekiálljon azt az olajos fost zabálni, ami szerintem biztosan felnyomta a szív és érrendszeri betegségek számát (retardáltaknak: ez az első számú halálok Magyarországon). Ha ez nem lenne elég, még "paprikát" is nyom rá, ami valójában nátrium-glutamát vagy valami másmilyen ízfokozó-utánzat, mert az árusoknak csak az számít, hogy tízszeres felárral megvedd az ungarische szívroham-szirmokat, amiből ő majd vissza tudja fizetni a svájcifrank hitelét, mert az íz le van szarva, csak a profit a fontos, mert az aljamagyar mindent megvesz és megeszik ha eléggé sokat mémeled neki, hogy az magyar.

Az energiaüccsi hasonló kategória, csak cukros szar, és csak 3 nap alatt tudom meginni, annyira csömör az extrém mennyiségű cukortól

Tudja valaki, hogy Udvarhely miért van sötétebb színnel?

Én tudnám.

szar paszta
kár volt ennyit szenvedni hogy átírd

Akkor lécci vedd már rá őket hogy megküzdjenek a dorongomért. Köszike.

t. lángosgyűlölő nemzetveszejtő szójafiú

Mármint arra tudnám rávenni őket, hogy az enyémért küzdjenek.
De nézheted majd, ha akarod.

jó posta

a lángos egy darab tészta olajban kisütve
meg lehet enni ha nagyon muszáj, de nem tudom mit kell rugózni rajta, kb minden más népnek is van egy lángosa, csak mások valahogy nem értékelik túl, lehet hogy azért mert egy kibaszott darab tészta olajban kisütve

Inkább postázd a Niki térgyét tesa

Tessék itt látszódik kicsit

Amint megjön az új rosti, nagyon durván rá kell nyomulnod. Itt még nem számít igazából az eredmény, ezzel az a cél, hogy a Niki érezze, hogy mellőzve van, vagyis elveszítette az alfanőstény szerepet. Ezután szépen lassan meg kell vonnod az új rostélytól is a figyelmet, ezáltal kételyeket keltesz benne is, hogy vajon mi volt ez a hirtelen fellángolás részedről, illetve hogy miért nem kap több figyelmet tőled. Eközben amikor elkezded a Nikin észrevenni a béta mentalitás jeleit, újra elkezdhetsz neki kisebb figyelemdarabkákat adni, viszont ezt nagyon óvatosan kell csinálni, hogy azt érezze, hogy megszánod őt, mint alacsonyabb rangú rostost. Ezen a szinten már mindketten akarnak majd téged, mert a Niki felett asszertáltad a dominanciádat az új rostostól pedig megvontad a figyelmedet, amit vissza akar majd szerezni. Ezek után már csak versenyszellemet kell generálnod közöttük. Óvatosan megpróbálhatod őket egymásnak ugrasztani, ha a hátuk mögött beszélsz róluk a másiknak, illetve amikor együtt vannak óvatosan, nem túlzásba esve flörtölhetsz velük. Az viszont nagyon fontos, hogy mindig csak az egyikkel és folyamatosan váltogasd, hogy éppen melyik a célpont, ezáltal még irigyebbek lesznek egymásra.
Ezek után már nincs más dolgot, csak élvezni ahogy megküzdenek érted, de ha jól játszod meg a lapjaidat egy édeshármas is összejöhet, amivel feloldod a köztük lévő feszültséget.

>szűzképzelgések

>szőrös láb

most nézem csak hogy elég igénytelennek tűnik ez a lány
tiszta szőr meg a műkörme is le van nőve mint a szar

I learn Hungarian grammar with Duolingo
Hungarian vocabulary with Memrise

Nyilván el se tudod képzelni, hogy ez működhetne, mert egy menthetetlen örökszűz vagy, akinél már ott megbukna a dolog, hogy szóba se állnak vele ilyen alfa nőstények.
Viszont ha a Nikipostásban van valahol mélyen legbelül egy kicsi csanádság is, van rá esély, hogy ezzel a módszerrel sikerülhet neki.

lol ha lenne benne akármi is akkor nem verné itt a nyálát fél éve hanem már rég megpakolta volna

szószerint látom rajta a fogott faszok mennyiségét

és mennyi az annyi?

37

Ez nagyon bonyolult sajnos
Nincs valami egyszerűbb módszer?

mutasd meg nekik a hatalmas faszodat

14 centi elég lesz?

és 12?

nem

Kép relációzva talán működhet.
Vagy ez.

alright sorponians, hand over the palma or I‘ll raze your puny hovels tonight

csokifütyi

there are no soproniggers here
you can have her btw she's ugly AF

>soha nem leszel akkora alfa mint varg

úgy néz ki itt mint egy nagyon ronda lány

t. györ cigany

the whole nortwest is pretty much the asshole of this country

debreceni detected. How does being turbopoor feel? Have you ever seen an euro?

Keep ur mouth shut beach
Being close to based black vlachs is way better than being around filthy wh*Teoid german dogs

I was joking btw I have no idea where she lives, but I would guess she is from budapest

>d*brecen
LMAOING RIGHT NOW MY DUDE

éhes vagyok

ja én is
ki kéne menjek a konyhába kajáért de nincs kedvem