/ex-yu/

fotka koja je obelezila 2017 godinu

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=W1AntFgE2O4
youtube.com/watch?v=OPL9-xwKKKE
youtube.com/watch?v=aA_1BA2MrBI
youtube.com/watch?v=BQoIo2K6zlM?t=8m
thetoptens.com/stupidest-countries/
youtube.com/watch?v=gZ0knt4VIB4#t=5
youtube.com/watch?v=nObPM3n94yI
youtube.com/watch?v=ybynYUN3OKU
youtube.com/watch?v=kZ2aEdIBth8#t=7
twitter.com/AnonBabble

fuck you serbs for fucking balkans up, everyone would be happy if you didn't exist, there would be no trouble and people wouldn't be living in 3rd world conditions
croatia deserves the world for standing up to you autists

...

ja nmg vs

The only concerts I go to are of ex-yu artists
>dino merlin in zurich
>zeljko joksimovic in london
>dino merlin in leverkusen
Tfw I don't even speak serbo-croatian

ja samo plakem i tugu krijem
trazim te
a ne znam gde
FEDORA FRIZE

crni macori su od boga poklon

Sta ja sad da radim sa ovim podacima?

a sad

da nije bilo mladica i karadzica da protjera toliko ljudi u dijasporu, ti umjetnici bi samo svirali na koridi u cevljanovicima, kobajgi im se isplati odrzat koncert u leverkusenu

Treba mi obrazlozenje. Ko su crni macori?

u rodni grad se vracam korakom zurnim niz drage ulice

dickpics, odmah će da joj bude jasnije

prijavljena ti mati zbog prekoracenja bump limita

Objasni joj ko smo i šta smo fino i lepo, reci joj da je s nestrpljenjem očekujemo i da želimo da je krunišemo.

postaj čitavs razgovor

>Hrvatska: Pijani vozač probio zid dnevne sobe u kojoj je sjedio vlasnik

>'rvati

OVO

To su dva 18godisnjaka iz Zajecara, jedan je Djocko, on je staropeder, napravio je originalni ex-yu thread, svira gitaru i jebe thotare, a drugi je Fikson, on je portparol ekipe, emotivac je i jos uvek trazi ljubav svog zivota, ima dugu kosu i voditelj je emisije Crni Macori.

>I don't speak serbo-croatian
>he responds in serbo-croatian

reci da nam je ovdje potreban politicki komentator pro-srpskih pogleda, sto i je istina
zbilja sam uzivao citajuci mislava horvata do te mjere da sam spreman odreci se hrvatstva

ne prica se ovdje engleski

brm brm

nista me vise ne zasmejava

youtube.com/watch?v=W1AntFgE2O4
ova emisija je vise uradila za brastvo i jedinstvo nego sve jugoslavije zajedno
pravi dokaz da mozemo zajedno bit propalice
ko i ovaj exyu konac

evo ti engleski

za dudlanje navrati od 07:00am do 18:00pm, hvala

samo da mi je znati kako je moguce da su navatali rodmana i totalno mu unistili guzicu

JEBEM TI MRTVU MAJKU TURSKU PIČKICE MALA PIČKASTA JEBEM TI ALAHA DA TI JEBEM ALAH I MUHAMEDA U PIČKU PIČKICE

s ponosom postam u ovaj konac koji postoji jos od davne 2008. godine

ne moze nam niko nista

jebo tebe allah, eto sad

Ajd pisite text pa da uradim copy paste

...

ajde rec po rec, krenite od sad

...

DOĐI VAMO PIČICE AKO SE USUDIŠ

AJDE PIČKICE ŠTA ČEKAŠ JESI SE USRO PIČKETINO JEDNA BALIJSKA

youtube.com/watch?v=OPL9-xwKKKE
hajde cetnik sviraj jebem te u usta
navodno mu je neki prijatelj hrvat reko za tu emisiju u rodmanu se svidilo i otiso
lud lik jbga

hvala za info

>lud lik jbga
pa to je fora najjaca, on mislio da je lud i kao otisao tamo da drka glupe slavse a ovi mu se posrali na glavu africku i pokazali mu kako je biti stvarno lud

youtube.com/watch?v=aA_1BA2MrBI

youtube.com/watch?v=BQoIo2K6zlM?t=8m

cec

Zdravo. Mi smo grupa entuzijastičnih mladih momaka, koji, izuzev ostalih veoma bitnih atributa koji su važni ženskom spolu, imamo i posebno mjesto gdje se okupljamo i razmjenjujemo naša raznloika, multkultorološka, multinacionalna iskustva. Zamisli kao u onom filmu "Dead Poets Society", u kojem glumi prekrasni i fenomenalni Robin Williams, kada se momci okupe i čitaju poeziju. Eh, mi se okupimo i pravimo poeziju. Svaka naša objava predstavlja vrhunac postmodernog stvaranja na ovim našim prostorima. Još nismo toliko poznati, ali je svjetla budućnost ispred nas!

Da tu budućnost još više uljepšamo, tražimo jednu princezu, jednog anđela koji će prisustvovati našim u potpunosti platonskim okupljanima. Za tu ulogu. tebe je predložio naš vjerni član Radovan. Mi smo se jednoglasno složili i ovim putem te pozivamo da budeš počasni član /ex-yu/ konca na Sup Forums poddaski Sup Forums (direktan link www.Sup Forums.org/int/) Nije nas toliko teško nać jer smo inače jako druželjubivi i otvoreni.

Želim ti ugodan dan i zahvaljujem što si uzela malo vremena da pročitaš ovu poruku. Ovaj poziv nema rok trajanja, vrijedi zauvije.

top lolara

this

Serbs are shitskins, we hate them and consider them scummy blacks as we do with the rest of shitskins. Our nationalist movement are on good terms with Czechs, Germans, Poles, Slovenes, Slovaks and other white Euros.

sve kurve navalile na njega

bosanci nikad ne iznevere

ovo u box odmah

vajdu ga uchmarago

Cpбe нa...

u ime allaha ubi vlaha

gownarko oficijalni exyu twiter nalog

>uvek je tu jedan srbin koji se peca na sve zivo i dudla svima

...

na klupe srpkinje na mene

a fakat je servin

...

>Zamisli kao u onom filmu "Dead Poets Society"
>kada se momci okupe i čitaju poeziju

>dudlanje
Explain this word molim
Didnt understand nuffin m8

republika hrvatska nije glupa i fasisticka

pitaj sestre

thetoptens.com/stupidest-countries/

pratio sam u skrinshot

>sucking a dick to strangers

pitaj je koliki kurac ima

...

nije da nisu u pravu dbi

VRISXTIM

>Zamisli kao u onom filmu "Dead Poets Society", u kojem glumi prekrasni i fenomenalni Robin Williams, kada se momci okupe i čitaju poeziju.

je*

rvatska #1 barem u nečemu

a jel imas placc pantalone

Without any doubt, Croats must be the dumbest people in the world. They have a nazi woman as a president, and they love it! They also listen to nazi music, worship war criminals, murderers and rapists, celebrate genocides against humanity, they like to march through cities dressed in nazi uniform singing "cute" little songs about killing and raping people from their neighbouring countries. They tend to rewrite their "history", although they have none - just look at their wikipedia articles. They are shameless, dull and usually very ugly (like yuck) and they like being dumb. You can recognize them by spitting onomatopoeia (pljuc) in the comments section on YouTube and elsewhere online. That's so dumb! They are also losing each and single basketball game played against Serbia with a three point shooter in the last seconds of the game. They are simply so dumb and they will never learn.

нec aш кeйп иp тy пaвapay нyo блoгo opo бeгy нyo пиктy вeйдy

тy тик лeиcк пpиcиглaycти йo илгecи бaлтa

dobre paste

odo da pecam Sup Forumspedere

ak gledas andriju i andelku, ucini svima uslugu i ubi se

ja samo gledam hrvatske stond serije na HRT2

youtube.com/watch?v=gZ0knt4VIB4#t=5

sretno druže

ako ne gledas "krv nije voda" onda ne znas cijenit umjetnost

Chekam odgovor Ane Dragovic

ajmo pripremite udice

...

Croats and Serbs working together to bait other Balkan fags/diaspora...I've seen through your evil plan

duvaj kurac ustaso, nisi vidija ni vrh sante!

youtube.com/watch?v=nObPM3n94yI

no u

youtube.com/watch?v=ybynYUN3OKU

youtube.com/watch?v=kZ2aEdIBth8#t=7

>sqiptar umislio da je arijevac
lol

=u=bi se zagrepcanko

ne diraj mi makedonca!

Joj, kad onako bosonog krenem u šeher, a sve me probada po tabanima, popnem se na Šehitluke i kažem: ama nije bolan samo tvoja i moja je, nije bolan samo vaša i naša je. I biće je akobogda inshallah!

Fakt: ROA su oslobodili Pragu od nacista

nebitan si ko onaj klinac kojem niko nikad nije dodo loptu

makedonska momcad imaju fine feminizirane obrezane penisice.

=U=bij se zagrepcanko!

dodam ti staroj kurac

>obrezane
E tu si pogresio

kaj si se opet zaljubila u siptara?